Tammy Duckworth مواجه Nativist اسمیر از Tucker Carlson

سناتور Tammy Duckworth ایلینوی, تایلندی-آمریکا از حزب دموکرات که از دست هر دو از پاهای خود را مبارزه در جنگ عراق است و در حال حاضر بالقوه معاون ریاست جمهوری نامزد شد و هدفمند با nativist اسمیر برای دومین شب متوالی در روز سه شنبه توسط Fox News را Tucker Carlson.

آقای کارلسون که broadsides شده اند تقویت شده در توییتر توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, حمله کرده است, خانم Duckworth در تک صدایی خود را برای نشان می دهد در طول پنج شنبه مصاحبه در سی ان ان بود که ارزش بحث ارزش از بین بردن آثار جورج واشنگتن ملت را برده-داشتن اولین رئیس جمهور.

در سه شنبه شب آقای کارلسون با برچسب خانم Duckworth که متولد تایلند به یک مادر تایلندی چینی تبار و سفید آمریکایی کهنه و سومالی متولد نماینده Ilhan عمر از مینه سوتا به عنوان “خرابکاری” که نفرت از ایالات متحده زیرا آنها خواستار توجه به آن تاریخی نژادپرستی و بی عدالتی.

“بسیاری از ما وجود دارد در اینجا است که آیا این کشور” آقای کارلسون گفت: به عنوان یک گرافیک بر روی صفحه نمایش جزئیات “ما باید به مبارزه برای حفظ ملت ما و میراث فرهنگی.”

“ما در اینجا زندگی می کنند,” او گفت:. پس از آن اتخاذ زبان مورد استفاده برای قرن ها توسط کسانی که با هدف محدود کردن این کشور به مردم از شمال و غرب اروپا و نسب او افزود: “ما نمی خواهیم آن را از بین ببرد. ما باید به مبارزه برای حفظ ملت ما و میراث ما و فرهنگ ما است.”

“و هنگامی که خرابکاری مانند Tammy Duckworth و Ilhan عمر به ما بگویید که ما مجاز به سوال میهن پرستی خود را حتی به عنوان آنها فریاد در مورد چگونه وحشتناک امریکا این است که ما باید حق را به خنده در چهره خود و ما باید” آقای کارلسون گفت.

اعتبار…تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

آقای کارلسون همچنین به نام خانم Duckworth یک “ادم احمق و ابله” در سه شنبه شب گفته است که به افرادی مانند او “واشنگتن است که فقط برخی از پیر مرد سفید پوست که نیاز به پاک شود.”

وی افزود: “اجازه دهید ما را پاره کنید مجسمه تغییر نام شهرستان پایتخت ما Sharpton یا ماندلا و اجازه دهید این انقلاب ادامه خواهد داد. Tammy Duckworth است نه یک کودک حداقل نه از نظر فنی; او نشسته ایالات متحده سناتور.”

آقای کارلسون نظرات در ماه های اخیر کشیده اند رشد انتقاد حتی به عنوان رأی خود را قوی باقی مانده — بهترین ها در شبکه خود در ماه ژوئن. تبلیغ تحت فشار برای جدا کردن خود از نشان دادن خود فرار کرده اند به دیگر فاکس نیوز برنامه نویسی.

Nativist حملات دموکراتیک زنان از رنگ در کنگره هستند به سختی جدید برای آقای کارلسون و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. خانم عمر یکی از چهار دموکراتیک زنان بودند که هدف از “ارسال به” شعارهای در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در کارولینای شمالی نزدیک به یک سال پیش. او نیز همراه با نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک ویژه در نمرات جمهوریخواه تلویزیون تبلیغات سیاسی و mailers به عنوان نمونه هایی از آنچه این حزب نامزد در حال مبارزه است.

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. که وزن اضافه کردن خانم Duckworth به ریاست جمهوری بلیط دفاع او در طول یک آنلاین رویداد خیریه با او سه شنبه شب.

ظاهرا اشاره آقای تهمت های کلیپ آقای کارلسون دوشنبه شب مونولوگ آقای بایدن گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که چگونه من احساس میکنم امروز وقتی که من شنیده ام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوال خود را میهن پرستی. من آن را عملا نفرت انگیز مشمئز کننده است.”

او افزود: “آن را بازتابی از تباهی از آنچه که در کاخ سفید در حال حاضر.”

خانم Duckworth آدرس نیست آقای کارلسون در طول بایدن صندوق بیدار کننده اما در توییتر در روز دوشنبه شب او را دعوت به “پیاده روی یک مایل در من و سپس به من بگویید که آیا یا نه من عاشق امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de