طالبان توافق آتش بس عید در افغانستان مذاکرات صلح

افغانستان لکنت روند صلح را دریافت کرده تازه انگیزه با اعلام یک آتش بس عید و یک دولت متعهد به تکمیل انتشار 5000 طالبان زندانیان یک پیش شرط برای مذاکرات مستقیم.

ما فرستاده زلمای خلیل زاد در افغانستان به عنوان بخشی از یک منطقه ای با فشار به مذاکرات در مسیر بازگشت نیز پیشنهاد آتش بس می تواند تمدید شود اگر نظامی مبارزان منتشر شده توسط جمعه رسانه های محلی گزارش.

طالبان پیشنهاد از سه روز توقف به جنگ بر مسلمانان تعطیلات عید آمد و به عنوان مقامات افغانستان وعده داده شده برای تکمیل آزادی 5000 مبارز زندانیان.

که تعهد شده بود به طور یک جانبه توسط ایالات متحده آمریکا کار بر روی یک خروج معامله را برای نیروهای نظامی خود را که در ماه فوریه امضا شد و در حال حاضر دیده می شود هزاران نفر از سربازان آمریکایی در بازگشت به خانه.

یک زندانی ارز به معنای هموار کردن راه برای مذاکرات میان افغانستان جناح در پایدار حل و فصل سیاسی برای کشور است. اما کابل در ابتدا حاضر به پیروی نا امید که آن را به حال نشده است مشورت در مورد سرنوشت شبه نظامیان آن برگزار شد در بازداشت در یک زمان از مبارزه شدید بر روی زمین است.

در ماه مارس پس از دولت آمریکا و متحدان بین المللی به رسمیت شناخته شده و رئیس جمهور اشرف غنی در انتخابات در رقابت انتخابات ریاست جمهوری, او ارائه سازش محدود منتشر نشست.

سپس این هفته او وعده داده شده برای تکمیل 5,000 اگر چه مقامات افغان هنوز هم امیدوارم که ایالات متحده ممکن است قادر به متقاعد کردن شبه نظامیان را در تقاضا برای 200 نفر متهم از جدی ترین جنایات, نیویورک تایمز گزارش داد.

همان روز طالبان ارائه شده سه روز آتش بس برای تعطیلات عید که می افتد بیش از آخر هفته. غنی و عبدالله با استقبال از آن به عنوان یک “گام مهم” و گفت که او دستور داد سربازان به رعایت شکست در جنگ.

استراحت در مبارزه پس از ماه از خشونت شدید بر روی زمین است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای پایان دادن به جنگ امریکا را در افغانستان انجام داده است کمی به حل و فصل عمیقا تثبیت شده جنگ داخلی که در حال حاضر چندین دهه است.

مبارزه شده است و شدید حتی با و یا شاید به دلیل امکان مذاکرات صلح در آینده نزدیک. غیر نظامیان به عنوان همیشه شده بازنده.

یک گزارش سازمان ملل متحد به تلفات غیر نظامی در این کشور در سال منتشر شد, به عنوان آتش بس اعلام شد نشان داد که تلفات ناشی از هر دو دولت و نيروهاي طالبان برگزار شده بود ثابت از سال گذشته با وجود زودتر مختصر آتش بس یک هفته ای کاهش طالبان خشونت را به عنوان بخشی از تلاش ها برای حرکت به سوی مذاکرات صلح.

اگر چه به طور کلی تلفات کاهش یافته است که کاهش است که با توجه به کمتر عملیات نظامی توسط نیروهای بین المللی و محلی دولت اسلامی عملیات.

“در زمانی که دولت افغانستان و طالبان را یک فرصت تاریخی به گرد هم می آیند در میز مذاکره برای صلح غم انگیز واقعیت این است که جنگ ادامه دارد, تحمیل وحشتناک آسیب به غیر نظامیان هر روز” گفت: دبورا لیون سازمان ملل متحد نماینده ویژه برای افغانستان است.

“من مصرانه از احزاب و … را به اقدام قاطع برای جلوگیری از قتل عام و به میز مذاکره است.”

غنی و عبدالله گفت که دولت مشتاق بود برای مذاکرات صلح برای شروع است. افغان ها می خواهند “دائم آتش بس و شروع قریب الوقوع مذاکرات مستقیم بین دولت افغانستان و طالبان” صدیق صدیقی گفت در توییتر.

اگر آخرین تحولات انجام منجر به مذاکرات جلسات به احتمال زیاد به درهم بحث در مورد مسائل مانند دستور قبل از هر گونه از بسیاری از اساسی مناطق تفاوت می تواند حتی نزدیک شود.

اما آن را هنوز هم می تواند یک گام کلیدی. منتقدان به مدت طولانی مورد سوال که آیا طالبان صادقانه در مورد مذاکرات صلح با دولت افغانستان آنها محکوم به عروسک یا فقط باید موافقت آنها را به عنوان یک شگرد به نیروهای خارجی کشور را ترک کنند. چهره به چهره تلاش برای مذاکره ممکن است تنها راه برای پیدا کردن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>