تایوان سلاح در برابر Coronavirus: یک اپیدمیولوژی به عنوان معاون رئیس جمهور

تایپه, تایوان — تماس ها در شب زمانی که تایوان معاون رئیس جمهور Chen Chien-جن است و معمولا در خانه در خواب خود را. دانشمندان به دنبال مشاوره خود را در توسعه داروهای ضد ویروسی. مقامات بهداشت درخواست برای راهنمایی آنها به عنوان بررسی شیوع کروناویروس در یک کشتی نیروی دریایی.

مانند بسیاری از رهبران جهان آقای چن در حال مبارزه برای نگه داشتن coronavirus در خلیج و پیش بینی این دوره از بیماری همه گیر. او در حال ردیابی است, عفونت, فشار برای واکسن و تست کیت و یادآوری مردم به دست خود را بشویید.

اما بر خلاف بسیاری از مقامات آقای چن را صرف حرفه خود را آماده برای این لحظه — او یک جانز هاپکینز-آموزش اپیدمیولوژی و متخصص در ویروس ها.

که تجربه محوری است آقای چن از پشت صحنه به خط مقدم تایوان در پاسخ به بحران است. او را در آغوش خود نادر نقش دوگانه خود را با استفاده از قدرت سیاسی به انتقاد از چین در ابتدا در تلاش برای پنهان کردن این ویروس حتی به عنوان دانشمند در او hunkers به تجزیه و تحلیل روند در انتقال است.

آقای چن که ماهیهای دو جهان در زمانی که علم تبدیل شده است به طور فزاینده سیاسی است. چینی و مقامات آمریکایی به طور منظم تجاری بی اساس نظریه حمله به هر یک از دیگر در مورد ریشه های این ویروس است.

در سراسر جهان و کارشناسان بهداشت عمومی به طور معمول مشاجره با رهبران سیاسی بر سر اینکه چگونه این ویروس گسترش می یابد و هزینه ها و مزایای مستندات. آقای چن می گوید که به عنوان معاون رئیس جمهور تنها حقایق اطلاع رسانی سیاست های خود.

“شواهد مهم تر از بازی سیاست او گفت:” در مصاحبه اخیر خود در تایوان پایتخت, Taipei.

در حال حاضر در هفته های آخر دوره اش آقای چن میراث به عنوان معاون رئیس جمهور ممکن است به شکل تایوان موفقیت است.

آقای چن 68 با موهای خاکستری و یک دندانه دار لبخند شناخته شده است محبت در تایوان به عنوان “برادر بزرگتر” و بسیاری از مردم اعتبار او را با کمک به جزیره جلوگیری از مقیاس عفونت و مرگ و میر ناشی از کروناویروس که غرق در بسیاری از کشورها است.

به عنوان یک مقام بهداشتی در طول بحران سارس در سال 2003 او تحت فشار قرار دادند یک سری از اصلاحات برای آماده سازی جزیره برای آینده شیوع بیماری از جمله ساختمان جداسازی بخش ها و ویروس آزمایشگاه تحقیقات.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • ضرب و شتم یک بیماری همه گیر رکود باید به معنای فدا کردن سیاره رهبران اروپایی هشدار می دهند.
  • سئول خاموش آن کافه ها و کاباره ها به طور نامحدود پس از یک کلاستر جدید پدیدار می شود.
  • Coronavirus نیست میشه به زودی. دو مطالعات جدید ارائه تصویری از آینده چگونه ممکن است نگاه کنید.

تایوان آماده سازی اولیه آن را در یک موقعیت قوی زمانی که ویروس آمار و جزیره به دست آورده ستایش گسترده برای پاسخ خود را. آن است که تا کنون گزارش شده حدود 400 مورد تأیید و شش مرگ و میر کمتری نسبت به بسیاری از کشورها.

چونگ Ja ایان استادیار علوم سیاسی در دانشگاه ملی سنگاپور گفت: آقای چن به حال ترکیبی از “نفوذ سیاسی و تخصص فنی” بود که موثر در تایوان یک جامعه که در آن او گفت: قوی وجود دارد که اعتماد به علم و احترام برای حرفه ای پزشکی.

اعتبار…اشلی Pon برای نیویورک تایمز

در حال حاضر آقای چن امید تایوان می تواند نقش پیشرو در کمک به جهان بازیابی از ویروس و راه اندازی مجدد رشد اقتصادی است. او نظارت بر تلاش برای توسعه یک واکسن و تولید ابزار مانند سریع coronavirus تست کیت.

“تایوان نمی تواند ایستاده زمانی که کشورهای دیگر هستند در خطر است ،” او گفت:.

آقای چن حفظ کتابی شیوه ای از یک دانشمند محقق و تا حد زیادی عادت به توجه. او ساخته شده است یک حرفه ای از اقامت در خارج از سیاسی مبارزه می کند و حتی حاضر به پیوستن حاکم حزب دموکراتیک مترقی است که به رهبری رئیس جمهور Tsai و نشستند ون.

“او محقق است; در واقع او مراقبت می کند بسیار مورد قدرت بازی گفت:” چن چی-مای معاون نخست وزیر که به عنوان بهداشت عمومی دانشجو در 1990s در زمان اپیدمیولوژی کلاس از آقای چن باقی می ماند و یک دوست نزدیک. “او محبوب است چون او خنثی است.”

رئیس جمهور مستقر شده آقای چن به عنوان یک صدای پیشرو به لابی برای بیشتر شناختن تایوان در صحنه جهانی از جمله فشار برای عضویت در سازمان جهانی بهداشت ،

آقای چن در حال حاضر در مرکز جهانی نبرد بر روایت در مورد چگونه این ویروس گسترش در سراسر جهان است.

او می گوید تایوان سعی در هشدار دادن به W. H. O. در اواخر ماه دسامبر در مورد پتانسیل برای این ویروس به گسترش از فردی به فرد اما نادیده گرفته شد. W. H. O. با رد این اتهام گفته تایوان صرفا درخواست اطلاعات از آژانس بهداشت اما هر گونه هشدار است.

آقای چن کشف و ضبط لحظه ای محکوم چین در تلاش برای جلوگیری از تایوان از پیوستن به W. H. O. و دعوت از کشورها در سراسر جهان به مطالعه “تایوان مدل” کنترل شیوع.

آقای چن را برجسته ساخته شده است که او مکرر هدف از انتقاد با سرزمین اصلی چین مفسران که دولت را متهم به استفاده از همه گیر به دنبال استقلال تایوان که دولت چین در نظر گرفته بخشی از قلمرو آن است.

اعتبار…کارل دادگاه/گتی ایماژ

“او می پوشد لباس های حرفه ای اما انحراف از دقیق دقیق از علم و پرهیاهو صحبت می کند مزخرف و ساخت شایعات گفت:” یک تفسیر اخیر توسط ایسنا در چین-اخبار رسمی آژانس است. “طبیعت از آن است که به خصوص باطل است.”

آقای چن می خندد در انتقاد است.

“چین به صورت متمرکز بیشتر در Covid-19 کنترل به جای سیاست” او گفت:.

از سن جوان آقای چن احاطه شده بود سیاست است. او پسر قدرتمند county رهبر در جنوب تایوان و گفت که او به سرعت توسعه یافته که برای قدردانی از هنر سازش.

“از پدرم به من آموخته که سیاست به این معنا نیست مردم را به مبارزه در برابر یکدیگر به مرگ” او به یاد می آورد در یک مصاحبه در سال 2016 با تایوان رسمی خبرگزاری مرکزی. “هنگامی که مردم سرگردان در چنین رویارویی آنها خواهد شد به طور مداوم پیدا کردن گسل با هر یک از دیگر.”

برای خیلی از حرفه خود او ساخته شده یک نقطه اجتناب از سیاست به جای تمرکز بر روی عشق اول خود را به علوم طبیعی. او مدرک دکترای خود را در اپیدمیولوژی و ژنتیک انسانی از دانشگاه جانز هاپکینز در سال 1982 و تبدیل به یک قدرت در هپاتیت B و همچنین بیماری های مرتبط با آرسنیک قرار گرفتن در معرض.

در اوج شیوع سارس که آلوده 671 نفر کشته و 84 نفر در تایوان آقای چن شنود گذاشته شد به وزیر بهداشت.

در آن زمان دولت در مواجه با بحران اعتماد به نفس پس از مقامات مهر و موم آلوده بیمارستان با بیش از 1000 نفر در داخل. این حرکت باعث وحشت و برخی از افراد در داخل این تاسیسات متقاعد شده است که آنها یا خود را دوست دارد آنهایی که تا به حال به این ویروس سعی در کشتن خود را.

“ما دیدیم که مردم از پنجره پریدن” آقای چن به یاد می آورد. “این واقعا پر هرج و مرج.”

اعتبار…اشلی Pon برای نیویورک تایمز

پس از کار شامل سارس آقای چن led تایوان در تلاش خود را به آماده شدن برای آینده شیوع. دولت تاسیس مدیریت بحران, مرکز افزایش تولید دنده محافظ و تجدید نظر بیماری های عفونی قانون, در میان دیگر اقدامات.

آقای چن به زندگی دانشگاهی بازگشت و تا سال 2015 زمانی که خانم Tsai و سپس یک نامزد ریاست جمهوری میرود و او را به عنوان همسر در حال اجرا.

به عنوان معاون رئیس جمهور آقای چن مواجه شده است و چالش های دیگر است. او پنجه اصلاحات حقوق بازنشستگی باعث تظاهرات از کارمندان دولت بیش از کاهش. یک کاتولیک او بازدید از واتیکان سه بار به عنوان معاون رئیس جمهور عصبی پکن که خواست واتیکان به قطع روابط دیپلماتیک خود با تایوان است.

او حمایت کرده است ازدواج همجنسگرایان که قانونی شد در تایوان در سال گذشته با وجود انتقاد از دیگر مسیحیان.

غالبا او حفظ مشخصات پایین. اما در اواخر ماه دسامبر در میان اولین گزارش مرموز ذات الریه در حال ظهور در چین در شهر ووهان حدود 600 مایلی شمال غربی شهر تایپه او شروع به پریدن کرد به اقدام نگران امکان یک بیماری همه گیر.

آقای چن به سرعت به دستور مقامات به صفحه نمایش مسافران از سرزمین اصلی چین و برای منزوی کردن مردم و نشان دادن علائم ویروس. توسط Jan. 21 اولین مورد وارد شده بود در تایوان و دولت به زودی شروع سهمیه بندی ماسک.

پس از شیوع در یک کشتی نیروی دریایی او خواست مقامات به آزمون بیش از 700 خدمه با این امید از جمع آوری داده ها را برای یک مطالعه در بیماران بدون علامت.

اعتبار…اشلی Pon برای نیویورک تایمز

در مه 20, آقای چن گام خواهد شد به عنوان معاون رئیس جمهور. او قصد دارد برای بازگشت به دانشگاه و می گوید coronavirus خواهد بود تمرکز تحقیقات خود را.

.

هر روز حدود 7 صبح آقای چن به کلیسا می رود که در آن توده لغو شده است از آنجا که از virus.

“من دعا می کنم به شجاعت برای تغییر آنچه که ما می توانیم تغییر,” او گفت: با توجه به تلاش برای تولید بهتر تست داروها و واکسن. “ما مجبور به قبول آنچه که ما نمی تواند تغییر کند.”

امی چانگ چین کمک, گزارش و آلبی ژانگ و وانگ Yiwei کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>