سوریه: 21 مرده به عنوان اهداف از جمله مدارس و مهد کودک در بمباران ادلبهشت امکانات مدرسه شده اند بمباران در سوریه را در استان ادلب در یک روز به عنوان نبرد برای کنترل این کشور در گذشته مخالفت دژ تشدید می کند.

این حملات آمده است با وجود هشدارهای که خشونت در حال حاضر منجر به بدترین بحران انسانی در سوریه جنگ به تاریخ.

شش دانشکده و دو مهد کودک در شهرستان ادلب و حومه اطراف آن هدف قرار گرفتند توسط رژیم سوریه و حملات هوایی روز سه شنبه که به کشته شدن 21 نفر و در مجموع سفید کلاه دفاع مدنی گفت:.

Yousef Kashto یک معلم در al-Baraem مدرسه در شهرستان ادلب گفت: بمباران آغاز شد و در 8 صبح منجر معلمان تصمیم به قرار دادن در کودکان صفحه اصلی. به عنوان دانش آموزان ترک شد اما یک خوشه بمب ضربه حیاط مدرسه کشته شدن سه معلم و یک دانش آموز و به شدت مجروح شدن شش نفر دیگر.

“ما کار کرده اند تحت یک وضعیت اضطراری به مدت دو هفته با توجه به تشدید تنش در رژیم و حمله به شهر ادلب … دو نفر از معلمان ما در حال حاضر در یک وضعیت بحرانی است. پدر و مادر با عجله به مدرسه وحشت و به دنبال فرزندان خود که هنوز در شوک,” او گفت:.

حداقل 22 و امکانات آموزشی بوده است بمباران از ابتدای سال به تنهایی با توجه به سفید کلاه و جنگ مانیتور و 400 غیرنظامی کشته شده اند و در مجموع پس از بشار اسد و متحدان شروع به تاول توهین آمیز در ترکیه در حمایت از شورشیان و گروه های جهادی در شمال غرب استان ادلب پس از ماه دسامبر است.

سازمان ملل متحد می گوید خشونت فرستاده است تقریبا 1 میلیون نفر در حال فرار به سمت شمال مرز ترکیه که باقی می ماند بسته به پناهندگان. صدها نفر از هزاران نفر از خانواده ها در حال حاضر معترضان در شرایط زمستان بدون سرپناه مناسب, مواد غذایی و یا دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

هفت فرزند فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض هوای سرد و وحشتناک, شرایط زندگی در سکونتگاه های غیررسمی با توجه به صرفه جویی در کودکان شریک محلی در استان ادلب Hurras شبکه.

حمایت روسیه از حملات هوایی بیش از 48 ساعت گذشته pro-نیروهای رژیم موفق به تصرف شهر Kafranbel یک بار در مرکز سوریه را انقلاب و همچنین 18 شهرهای نزدیک و روستا.

ترکیه که تا مسافت حدود 12000 سرباز به ادلب به ساحل 2018 د-تشدید توافق با مسکو بارها به نام اسد و متحدان به جلو و عقب به قبلی آتش بس خط.

همچنین در روز سه شنبه شورشیان سوریه حمایت نظامی ترکیه موفق به تصرف شهر Nayrab برای اولین بار به دست آوردن در برابر پیشروی نیروهای دولتی سوریه از آنکارا وارد نبرد در اوایل این ماه.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان شده است هل دادن برای یک چهار راه اجلاس با رهبران روسیه و فرانسه و آلمان به آدرس تشدید خشونت ها در سوریه اما کرملین تا کنون باقی مانده غیر بخواهيد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de