مصنوعی آنتی بادی ممکن است ارائه سریع coronavirus درمان

در جستجو برای یک درمان برای COVID-19 محققان در حال بررسی طیف گسترده ای از روش ها از جمله آنتی بیوتیک ها (که معمولا موثر نیست در برابر ویروس ها) مواد مخدر مورد استفاده برای مالاریا (و نه یک ویروس) و البته استاندارد طلا برای بیماری ویروسی واکسن (که احتمالا حداقل یک سال دور). روش دیگر این است که برداشت آنتی بادی های محافظ مواد تولید شده در پاسخ به عفونت از پلاسمای خون از افرادی که آلوده شده اند.

که این یک فرایند آهسته است و هیچ تضمینی وجود ندارد آن کار خواهد کرد; شما باید برای جذب بیماران برای اهدای پلاسما و سپس جمع آوری و پردازش آن را به یک فرم است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد درمانی.

دکتر یعقوب Glanville, یکی از محققان برجسته در Netflix بکشد مستند “Pandemic: چگونه برای جلوگیری از شیوع” فکر می کند او در بر داشت یک میانبر. Glanville رئیس جمهور از توزیع زیستی محاسباتی immunoengineering گروه است که با تمرکز بر ساخت پادتن درمان و واکسن. برای هفته Glanville و تیم خود را braved شیفت های طولانی در آزمایشگاه به یک مهندس ممکن است درمان برای COVID-19 و آخرین چهار شنبه, آوریل 1 او از طریق توییتر اعلام کرد که آنها تا به حال به دست خواهد آورد. اخبار یاهو به صحبت کرد دانشمند است که شب.

“گذشته نه هفته ما کار کرده اند در ایجاد آنتی بادی درمانی را خنثی و در نتیجه درمان این رمان coronavirus در بیمارانی که به آن نیاز دارید.”

آنتی بادی ها پروتئین های تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن برای کمک به جلوگیری از مزاحمان و عوامل بیماری زا از جمله coronavirus به منظور جلوگیری از بیماری و آسیب است.

“ما در حال مهندسی بسیار خاص آنتی بادی است که واقعا خوب هستند در این قادر به رفتن بلوک ویروس.”

Glanville گفت: اخبار یاهو است که به منظور صرفه جویی در وقت و رسیدن به این نتایج او رفت و برگشت به آنتی بادی است که تا به حال ثابت شده است موثر 18 سال پیش در مبارزه با سارس.

“ویروس سارس است که پسر عموی رمان coronavirus. آنها به یکدیگر مرتبط است. آنتی بادی است که محدود سارس به خوبی مورد مطالعه قرار گرفت. آنها شناخته شده برای خنثی کردن آن و حفاظت از آن را به طوری که آنها می تواند خوب پزشکی اگر سارس تا کنون آمد.”

آثار هنری از سندرم حاد تنفسی (سارس) ویروس. (علم کتابخانه عکس از طریق گتی ایماژ)

توزیع زیستی موفق شد در پیدا کردن پنج سارس آنتی بادی است که پس از تغییر یافتهاست قادر به اتصال به گیرنده های رمان coronavirus. “ما باید صلیب شگفت انگیز-خنثی سازی آنتی بادی است. آنها ضربه رمان coronavirus.” مفهوم این است که آنتی بادی متصل به گیرنده های این ویروس است که جلوگیری از آنها را از ورود و آلوده کردن سلول های انسان است.

روز چهارشنبه بعد از ظهر فقط چند ساعت پس از Glanville ادعا کرده اند ممکن است درمان فاکس نیوز’ جان رابرتز خواسته ملت coronavirus متخصص دکتر Anthony Fauci در طول روزانه کاخ سفید coronavirus جلسه در مورد Glanville یافته است.

“من نمی دانم این فرد خاص چه چیزی آنها انجام می دهند, اما من می توانم به شما بگویم وجود دارد بسیاری از فعالیت های که در اطراف محور منفعل انتقال آنتی بادی های” Fauci گفت: خبرنگار.

او همچنین اضافه کرد که آنچه Glanville بود انجام نمی شد ، “این یک مفهوم قدیمی است. … در واقع ایمونولوژی متولد دهه و دهه های پیش با مفهوم دادن منفعل انتقال سرم به فرد برای محافظت از آنها را از عفونت پس از من نخواهد بود جای تعجب نیست اگر او و تعدادی دیگر از مردم به دنبال این است. آن را درست انجام دهد.”

این COVID-19 درمان Glanville است پیشنهاد نیست یک واکسن که دکتر Fauci معتقد است خواهد بود “نهایی بازی تعویض” برای یک ویروس که ممکن است می آیند. واکسن آزمایشی کاخ سفید, سلامت, مشاور روز چهارشنبه گفت: “در مسیر” با توزیع عمومی پیش بینی شده در “یک سال و یک سال و نیم است.”

این درمان مشابه در مفهوم به COVID-19 نقاهت پلاسما یا hyperimmune گلوبولین روش های درمانی که در حال حاضر در حال آزمایش با توجه به FDA اعلام آخرین جمعه است. آنها شامل منفعل انتقال آنتی بادی است. این درمان متفاوت است اما, است که در آن نیازی به پلاسما از بیماران که در حال حاضر مورد ضرب و شتم این بیماری است اما می تواند تولید مصنوعی بسیار کارآمد تر روند.

آن نیز موثر است بلافاصله Glanville گفت. “با یک واکسن است که در تکه های کوچک از این ویروس در آن و زمانی که شما دریافت تزریق با آن سیستم ایمنی بدن شما شروع به یاد بگیرند که چگونه برای حمله به آن قطعه از ویروس است که طول می کشد زمان است که طول می کشد بسیاری از هفته ممکن است شش یا هفت هفته قبل از شما حفاظت با آنتی بادی. با درمانی که سرنگ یا IV کیسه حاوی آنتی بادی به طور مستقیم. بنابراین زمانی که آنها دم از آن به شما بدن شما لازم نیست برای انجام هر چیزی.”

این می تواند مفید باشد به اولین پاسخ دهندگان و مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری است. همچنین, آن را به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک درمان در بیمارانی که در حال حاضر بیمار که بدون بهره مندی از یک واکسن. در نهایت, آن می تواند مورد استفاده در بیماران دچار نقص ایمنی که مشکل تولید یک پاسخ ایمنی به واکسن.

آسپن آمبولانس منطقه پیراپزشک لیزا هیکس می پوشد طراحی تصفیه هوا تنفسی و Tyvek کت و شلوار در کنار یک آمبولانس در ambulance خلیج در اسپن کلرادو. در آوریل 3, 2020. (Kelsey Brunner/The Aspen بار از طریق AP)

با وجود این مزایا یک واکسن است که هنوز استاندارد طلا. “واکسن می تواند شما را به یک سال و حتی تا پنج سال از حفاظت که در آن آنتی بادی هنگامی که شما تزریق آنها به بدن آنها واقعا فقط حدود هشت هفته شاید 10 هفته” Glanville توضیح داد.

با توجه به CDC مدل سازی بین 160 میلیون و 214 میلیون نفر در ایالات متحده می تواند قرارداد COVID-19 در طول دوره این بیماری همه گیر و برخی از CDC تخمین ها نشان می دهد که 2.4 میلیون به 21 میلیون نفر در ایالات متحده می تواند نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

دکتر جاناتان مورنو, استاد, اخلاق پزشکی و سلامت, سیاست در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: اخبار یاهو که او می بیند سود با استفاده از یک درمان مانند یک توزیع زیستی به ارمغان آورده است به جلو.

“آنچه دکتر Glanville است صحبت کردن در مورد این است که بسیار محتمل رویکرد است. … این است که یک پل برای محافظت از برخی از افرادی که بیمار هستند به محافظت از هر گونه مردم در خط مقدم برای دفاع از اجرای قانون و یا آتش نشانان و برای محافظت از ما نظامی است. این پل به یک واکسن.”

سابق FDA کمیسر دکتر اسکات Gottlieb بود که در CBS’ “چهره ملت” در روز یکشنبه همچنین صحبت در مورد مزایای استفاده از داشتن یک درمان یا داروی شبیه به این در دسترس است به زودی به منظور دستیابی سریعتر بهبود اقتصادی.

“ما در حال رفتن به دیدن یک V-شکل بازیابی یا سریع snapback وجود ندارد و توانایی بسیار موثر دارو در دست پزشکان است که می تواند به کاهش خطر یا استفاده به عنوان یک پیشگیری برای جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض این ویروس یا درمان افرادی که به این ویروس هستند و در معرض خطر از یک نتیجه بد. … و چیزهایی وجود دارد که امیدوار کننده در حال حاضر است که می تواند به ارمغان آورد به جلو با سرعت بیشتری. اما وجود ندارد و آن این است که رفتن به 80 درصد اقتصاد است.”

اگر چه این درمان به نظر می رسد امیدوار کننده هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از آن می تواند ارائه شده به مردم است. اول آن ارسال خواهد شد به نظامی که با خیال راحت می توانید آن را تست در زندگی coronavirus و به آن مهر تایید. چارلز رودخانه آزمایشگاه خواهد شد و سپس خود را ارزیابی ایمنی و سمیت. در نهایت وجود خواهد داشت نیاز به آزمایش های انسانی برای اندازه گیری اثر بخشی و تعیین بهترین دوز. Glanville امیدوار است که این دادگاه می تواند شتاب برای این تابستان به منظور درمان در دسترس قرار می گیرند. چالشهای بسیاری وجود دارد به ملاقات کرد قبل از این می تواند به نتیجه برسد اما مورنو به نظر می رسد اعتماد به نفس است که پیشرفت در حال ساخته شده است.

“ما باید منطقی خوش بینانه و ما باید بسیار خوشحال است که من فکر می کنم دکمه سمت راست در حال تحت فشار قرار دادند با توجه به این پتانسیل درمانی,” او گفت:.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>