SXSW festival لغو بیش از coronavirus نگرانیمقامات شهرستان در آستین باید اعلام لغو این سال SXSW festival عمده تکنولوژی و موسیقی کنفرانس با استناد به نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

SXSW که تساوی 400,000 بازدید کنندگان برنامه ریزی شده بود 13 مارس 22 مارس.

“بر اساس توصیه عمومی ما افسر بهداشت و ما مدیر بهداشت عمومی” گفت: Austin شهردار استیو آدلر در جمعه کنفرانس مطبوعاتی. “من جلوتر رفته و اعلام محلی فاجعه در این شهر و در ارتباط با آن صادر کرده اند که به طور موثر لغو SXSW.”

اعلام می آید پس از چند روز با مشخصات بالا شرکت از جمله Netflix, اخبار خروجی Mashable, تصویری مبتنی بر پلت فرم رسانه های اجتماعی Infinite و ما ساز تراشه اینتل کشیده از جشنواره است.


SXSW
(@sxsw)

به روز رسانی در SXSW سال 2020 است. لطفا ما کامل بیانیه را در اینجا: https://t.co/P56nF8KFmE pic.twitter.com/ouJPKM9GNy

6 مارس سال 2020

بیش از 50 ، 000 نفر با امضای یک طومار به دنبال دریافت این جشنواره لغو شد.

ما مرگ و میر از coronavirus صعود به 14 با تمام اما یک قربانی در واشنگتن در حالی که تعدادی از عفونت متورم به بیش از 200 پراکنده در سراسر حداقل 18 متحده از جمله حداقل شش مورد در منطقه هوستون.

مقامات در آستین گفت که جشنواره برنامه ریزی شده برای بعد از آن در بهار در نظر گرفته خواهد شد در یک مورد به مورد و بر اساس.

“وحشت را تضعیف ما” گفت: شهرستان های رسمی در طول پايه بلند كن بادي و اضافه کرد که این جشنواره را لغو یک ماده از احتیاط بر اساس توصیه های مقامات بهداشت عمومی.

جزئیات بیشتر به زودی …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>