‘جاروب توسط FEMA’: پیچیده پزشکی عرضه سیستم کاشت سردرگمی

واشنگتن — در ماساچوست رهبران دولت گفت: آنها تا به حال تایید وسیع منظور از تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان; سپس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان کنترل محموله.

در کنتاکی سر از یک سیستم بیمارستان گفت: اعضای کنگره که خود را کارگزار کشیده بود از یک توافق برای تحویل چهار محموله های به شدت مورد نیاز پزشکی دنده پس از لوازم فرماندهی شد توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس کلرادو فکر خود دولت در حال امن 500 هواکش قبل از آنها بودند “جاروب توسط FEMA.”

برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار قرار دادند متحده به تهیه خود هواکش و دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و در صورت سپر. اما یک تلاش جدید توسط دولت برای ایجاد یک سیستم ترکیبی از توزیع — تقسیم بین دولت فدرال مقامات محلی و مراقبت های بهداشتی خصوصی شرکت های منجر به سردرگمی مرز بی نظمی و اتهام مصادره.

“یا در داخل یا خارج مردمی” فرماندار پلیس گفت: در سی ان ان. “در هر صورت شما آنها را خرید و شما در حال ارائه آنها به ایالات متحده و شما اجازه ما می دانیم آنچه که ما در حال رفتن به دریافت کنید و هنگامی که ما در حال رفتن به آنها را دریافت کنید و یا اقامت در خارج و اجازه دهید ما آنها را خرید.”

در طولانی کنفرانس با فرمانداران در دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس های FEMA مدیر و فرمانده نیروی دریایی شنود گذاشته به رهبری دولت لجستیکی “پل هوایی” تلاش برای وضع چگونه سیستم جدید کار کرده است.

“آنچه رئیس جمهور ایستاده بود تا از طریق FEMA امروز است که در اصل یک برج کنترل در فرودگاه” آقای پنس گفت.

“ما باید دید در تجهیزات پزشکی که در حال حرکت به این کشور و در دسترس هستند به فروشندگان در این کشور گفت:” با توجه به ضبط تماس به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

مقامات فدرال می گویند که آنها در حال تلاش برای تسریع در حمل و نقل به ایالات متحده مقادیر زیادی از تجهیزات پزشکی تهیه شده توسط بخش خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند McKesson Corporation, کاردینال, سلامت اونز & Minor, Medline و Henry Schein. FEMA اجازه می دهد تا کسانی که توزیع کنندگان به فروش حدود نیمی از تجهیزات به شرکت ها و استان ها است که قبلا دستور قرار می گیرد. دیگر نیمی از محموله فروخته می شود باید به شهرستانهای که دولت فدرال اولویت با شدت شیوع بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

دولت فدرال نیز به زودی صرفه جویی 10 درصد از منابع در هر پرواز به صورت ملی ذخایر توجه کنند. یک جنگ کره-دوران تولید قانون همچنین اجازه می دهد تا دولت فدرال به شرکت را مجبور به اولویت بندی آن سفارش بیش از مشتری دیگری که آیا آن یک بیمارستان خصوصی یا ملت دیگری.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • کاخ سفید وظیفه نیروی اعتصاب با احتیاط خوش بینانه تن.
  • نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به مراقبت های ویژه.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گمراه در دسترس بودن coronavirus تست.

در هفته گذشته 14 پرواز حمل بیش از 83 میلیون دستکش, چهار میلیون ماسک یک میلیون لباس و 300,000 ماسک فرود آمد در نیویورک و شیکاگو و میامی و لس آنجلس, کلمبوس, اوهایو و Louisville, Ky. آقای پنس گفت: بیش از 50 پرواز برنامه ریزی شده بود.

دولت چرخد و به سیستم توزیع پس از رئیس جمهور تهمت شنود گذاشته FEMA به جای وزارت بهداشت و خدمات انسانی به عنوان سازمان پیشرو در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. متحده قبلا ارائه درخواست رسمی به دولت برای به دست آوردن مواد از انبار.

از آنجا که دولت فدرال تعیین می کند که می گوید در بیشتر نیاز فرمانداران و مدیران بیمارستان ها آماده سازی در پیشبرد برای بدترین شکایت کرده اند که FEMA شد commandeering را به طور موثر خود را از تجهیزات حفاظت شخصی و یا P. P. E.

“FEMA متوجه می شود که اولویت P. P. E. تحویل به Covid نقاط داغ می تواند پیامد ناخواسته اخلال منظم زنجیره تامین و تحویل به مناطق دیگر کشور که همچنین آماده شدن برای کروناویروس گفت:” لیز Litzow یک FEMA سخنگوی اضافه کرد که این سازمان بود نه تصرف هر محموله.

مداخله به اشتباه برخی از مقامات محلی و مدیران شرکت که تماشا به عنوان دولت بارها و بارها به نام متحده برای پیدا کردن پزشکی supples خود به خود و بدون تکیه بر دولت فدرال است. اما صدها نفر از بیمارستان همچنان به مبارزه گسترده با کمبود کیت تست دنده محافظ برای کارکنان و دستگاه تهویه مصنوعی, با توجه به یک گزارش جدید توسط بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

این مسابقه پر هرج و مرج به تهیه چنین منابع نیز کشیده کلاهبرداران به دنبال ذخیره کردن اقلام و فروش تجهیزات در یک قیمت گزاف است. تعدادی از F. B. I. تحقیقات در حال حاضر در جریان است.

برخی از ایالت ها نیز در تلاش برای برقراری نظم به این روند خود به خود.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت با 40 میلیون نفر در تلاش است تا گروه با کشورهای کوچکتر به تهیه منابع. این همکاری با هدف حصول اطمینان از کشورهای کوچکتر از دست دادن نیست به کالیفرنیا که به دلیل اندازه آن است که توانایی به بیشتر توپ زدن از دیگران است.

“این توصیف شده من فکر می کنم مناسب به عنوان وحشی, غرب وحشی” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت: در روز یکشنبه. “ما در حال تلاش برای سازماندهی بیشتر مشورتی شیوه است.”

اضافه کردن به بی نظمی است که کاخ سفید تک کاره سیستم در واکنش به این فاجعه که در آن حق تماس با آقای تهمت می تواند در نتیجه یک county گرفتن اولویت بیش از دیگری است. مشاوران به Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون را شگفت زده کرده اند FEMA مقامات در هفته های اخیر برای استقرار منابع به جوامع پس از منطقه, نمایندگان رو از طریق آقای ترامپ حتی اگر دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است از طریق این فرایند رسمی برای تضمین منابع.

برای مثال پس از آقای تهمت شنیدم از دوستان که نیویورک بهداشت عمومی سیستم در حال اجرا پایین در بحرانی تامین آقای کوشنر به کارگردانی مقامات آژانس برای اطمینان از اینکه به اندازه کافی وجود دارد N95 ماسک در این دولت موجودی آقای کوشنر گفت: در جلسه.

در حال حاضر دموکراتیک فرمانداران در حال تلاش برای تعادل چگونه برای قرار دادن فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور کامل و بدون پارگی رابطه خود را.

“این امر می تواند مانند دبیرستان, کافه تریا, درام, اگر آن نیست زندگی یا مرگ” گفت: Jared لئوپولد سیاسی و مشاور سابق مدیر ارتباطات برای Democratic Governors Association.

“او اساسا پخش بازی های سیاسی در سراسر زندگی یا مرگ مسائل و ترک متحده به دفع کردن برای خود است که بی سابقه برای یک رئیس جمهور برای نشان دادن صفر فدرال رهبری در وسط یک بحران ملی” آقای لئوپولد گفت.

سردرگمی هنوز هم آفت برخی از جوامع است. پس از Somerset County, N. J., امن منظور از 35,000 N95 و دیگر فولاد, ماسک, حمل و نقل گرفته شده توسط دولت فدرال Shanel Y. رابینسون شهرستان freeholder مدیر گفت: فرانکلین خبرنگار & مدافع.

Garren Colvin, رئیس هیئت مدیره برای کنتاکی بیمارستان ارتباط نوشت: هفته گذشته به اعضای کنگره گفت که چهار محموله از دنده محافظ گرفته شد توسط FEMA قبل از آنها می تواند تحویل به بیمارستان بود که اصل قرارداد برای تامین.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ماساچوست گفت: دولت جدید موقعیت بود “تا زمانی که چیزی را نشان می دهد تا در اینجا در کشورهای مشترک المنافع ماساچوست آن وجود ندارد.”

شرکت های خصوصی نیز به نظر می رسد به از دست دادن منابع. دکتر اد الیسون یکی از قیصر Permanente بالا پزشکان و مدیران گفت: اعضای هیات در ماه گذشته که این شرکت در بر داشت 20 میلیون ماسک برای خرید هفته گذشته و این که قیصر را اجرایی کرده بود مجاز پرداخت برای آن بود که بیش از حد معمول به دلیل افزایش قیمت ماسک.

“اما فدرال در واقع ضبط شده است که حمل و نقل قبل از ما قادر به دست آوردن آن” آقای الیسون گفت: اعضای هیات با توجه به ضبط تماس reviewed by بار. “و این که حق خود را. آنها کمک به قرار دادن با هم برای ملت اما فقط آن را به شما نشان دهد که چگونه به چالش کشیدن تهیه می شود.”

پرسید که این بار روز بعد در مورد تماس های قیصر گفت: مقامات شرکت قادر به پیدا کردن شواهدی وجود دارد که دولت در زمان قیصر ماسک. سخنگوی گفت: اطلاعات اولیه از یک واسطه.

در عین حال در یک داخلی متوجه به برخی از کارگران در دوشنبه Kaiser Permanente گفت که کاردینال سلامت, تامین کننده اصلی آن از انزوا لباسهای اطلاع نظام سلامت “که FEMA است دخالت و ایالات متحده عرضه از کاردینال چین تولید کننده. ما هنوز هم کوچک مجهز تحت محافظت تخصیص. اما وجود دارد تعداد بسیار کمی از منابع دیگر برای جداسازی لباس.” به عنوان یک نتیجه, قیصر گفت: کارگران به حفظ لباس آنها بود.

وقتی پرسیده شد که در مورد شکایت از برخی از ایالت ها و بیمارستان جانت Montesi یک FEMA سخنگوی گفت: آژانس پرواز بودند تسریع ورود دنده به ایالات متحده و توزیع آن استراتژی طراحی شده برای اطمینان حاصل شود که سخت-آمار مناطق می تواند مورد نیاز را تامین نمی شود و gouged برای آنها.

او گفت: برخی از کشورها بودند که شکایت در حال حاضر می تواند بعد از تبدیل شدن به ذینفع از برنامه اگر مناطق خود در حال ضربه سخت توسط ویروس. با توجه به شدید تقاضا و کمبود شدید منابع او گفت: “این فقط واقعیت از آنچه که ما در حال زندگی است.”

Zolan Kanno-Youngs گزارش از واشنگتن و جک Nicas از اوکلند, کالیفرنیا. گزارش شد کمک توسط تیم Arango از لس آنجلس, آنا سوانسون از واشنگتن مگی Haberman از نیویورک و جاناتان مارتین از Falls Church, Va.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>