رفت و برگشت از دستگیری بازدید ما نئو نازی ها گروه متصل به پنج قتلیک رفت و برگشت از دستگیری یک نئو نازی ها در آمریکا برخورد یک ضربه عمده به سازمان های مرتبط با حداقل پنج قتل و پرسش که آیا افراطی راست حرکت این گروه در مرکز شده است تا حد زیادی undone با فشار از اجرای قانون, روزنامه نگاران و ضد فاشیستی در ایران ،

پنج تن از Atomwaffen بخش (AWD) متهم شده اند با فدرال جنایات در هفته های گذشته از جمله رهبران سابق و یک انسان بود که همزمان یک عضو شبیه نئو نازی ها گروه تروریستی پایه. اخیر اتهامات شامل اعضا در چهار متحده در ارتباط با دو پرونده های جنایی.

در ویرجینیا تگزاس مرد جان دنتون 26 متهم شد بیش از یک اتهام “میشل” توطئه – تمرین های مربوط به ساخت گزارش های غلط در مورد اهداف آدرس امیدواریم که پلیس به مرحله مسلحانه حمله در آدرس.

دنتون – گزارش ProPublica در سال 2018 به عنوان “درگیر در تقریبا در هر جنبه ای از” سازمان ” به عنوان رهبر آن است – شناخته شده در داخل Atomwaffen با نام مستعار “تجاوز به عنف”. او گفته هماهنگ swatting حملات در سال 2018 و 2019 در روزنامه نگاران قدیمی قلمرو دانشگاه و در طول تاریخ کلیسا.

چهار عضو بیشتر شد و به اتهام توطئه به تهدید روزنامه نگاران و افرادی که در ارتباط با ضد افترا لیگ (ADL) در واشنگتن است.

یکی از کسانی که دستگیر شده تیلور پارکر-Dipeppe, 20 بود سابق فلوریدا فصل co-leader تحت نام مستعار “Azazel”. اخیر رسانه های اجتماعی مواد داده شده را به نگهبان توسط استرالیا ضد فاشیستی گروه رز سفید به جامعه نشان می دهد عضلانی ریشو مرد جوان با نئو نازی ها خالکوبی.

دو بیشتر از کسانی که به اتهام زندگی در واشنگتن است. Kaleb کول 24 نام مستعار “Khimaere” بود که واشنگتن سوره رهبر و کامرون شیا 24 ساله با نام مستعار “Krokodil”دارای سابقه طولانی در جنبش نئو نازی ها.

کول شرح داده شده در اسناد دادگاه به عنوان یک سابق شرکت رهبر این گروه است. او اسلحه کشف و ضبط اکتبر گذشته تحت واشنگتن به اصطلاح “پرچم قرمز” ، او و یکی دیگر از واشنگتن Atomwaffen عضو و مرتبط آیدن بروس-Umbaugh و 23 ساله بودند دستگیر و در ماه نوامبر توسط پلیس تگزاس که چندین سلاح گرم هزاران نفر از مهمات و ماری جوانا در وسیله نقلیه خود را.

بروس-Umbaugh بود با متهم و مجرم به در اختیار داشتن سلاح همراه با یک ماده کنترل.

کول بازدید شرق اروپا با بروس-Umbaugh در سال 2018 و دو زیارت به سایت های مرتبط با نازیسم نما برای عکس ها با یک Atomwaffen پرچم در آشویتس کشته شدند. در سال 2019 او بازداشت شده بود به مدت 42 روز تحت کانادا ضد ترور قوانین و ممنوع از کشور است.

شیا بود شرح داده شده در اسناد دادگاه به عنوان یک “سطح بالا عضو اولیه و همکاران” برای این گروه است. اطلاعات به دست آمده از منابع محرمانه توسط نگهبان نشان می دهد او همچنین عضو همفکر گروه پایه برای چند ماه در اواخر سال 2018 است.

یک چهارم arrestee جانی گارسیا, شناخته شده بود, در این جنبش به عنوان “روم”.

با توجه به اسناد دادگاه این اتهام همکاری در به طور خاص هدف قرار دادن روزنامه نگاران با ترسناک و خشونت آمیز تهدید تحمل شعارهایی مانند “این افراد باید نام و آدرس” و “شما شده اند بازدید محلی خود نازی ها”. این طرح در واکنش به گزارش ها در این گروه در اواخر سال 2018 در رسانه ها از جمله سیاتل تایمز.

مردان به اتهام توطئه وسیله و پستی جرائم.

در حال حاضر شش نفر از اعضای Atomwaffen محکوم شده اند پس از سال 2018 در اتهامات از جمله سلاح گرم جرائم برنامه ریزی حملات تروریستی نفرت از جنایات و قتل است.

نه همه اتهام اعضای مارس محاکمه. دوون Arthurs, متهم به قتل دو عضو دیگر از Atomwaffen باقی می ماند غیر ارادی در ایالت فلوریدا در بیمارستان است. نیکلاس Giampa, متهم به قتل سابق خود دوست دختر پدر و مادر هنوز برای محاکمه. در ابتدا او قادر به ایستادن در دادگاه به دلیل اثرات خود وارد زخم گلوله

Atomwaffen شد اولین شماره از نئو نازی ها به گروه های که بر آمده از 2015 و بعد از آن که در آغوش یک به اصطلاح “accelerationist” ایدئولوژی که موعظه که جامعه غربی است فاسد و اعمال خشونت آمیز هرج و مرج کاشت به سرعت سقوط آن و اجازه می دهد تا یک supremacist دولت ساخته شود در خود جای داده است.

آنها را به خود جلب کرد به طور فزاینده ای در نوشتههای آمریکایی نئو نازی ها James Mason. ماسون تجویز خشونت و ترور یک رهبر ساختار سلولی و ستایش قاتل به اعدام محکوم شده چارلز منسون.

میسون شد مشاور Atomwaffen و به نظر می رسد در تبلیغات فیلم های ساخته شده توسط این گروه است.

Accelerationist گروه نیز در آغوش متمایز زیبایی که در زمان در نیمه balaclava جمجمه ماسک های جسورانه و وحشتناک, طراحی گرافیک و slickly ویرایش تبلیغات <url> اغلب به تصویر می کشد مسلح اردوگاه های آموزشی.

همه این گروه ها در حال حاضر شده است در معرض قابل توجهی عواقب قانونی خود فعالیت های خود را در ارتباطات داخلی و هویت خود بودند بارها و بارها در معرض توسط antifascist محققان و روزنامه نگاران تحقیقی.

FBI به نظر می رسد تسریع تلاش خود را برای سرکوب این گروه حتی قبل از اینکه مدیر کریستوفر ورای تعریف شده سفید supremacist افراط گرایان به عنوان یک “ملی تهدید اولویت” بود که “در همان جای پای” به عنوان داعش در اوایل فوریه. شده اند وجود دارد حداقل 13 دستگیری اعضای این گروه از اکتبر سال گذشته.

بهتر است بخشی از Atomwaffen رهبری ساختار است که در حال حاضر در انتظار محاکمه است. هشت نفر از اعضای پایه دستگیر شده اند و هویت خود را در معرض رهبر. گروه های کوچک تر مانند Feuerkrieg بخش در حال حاضر علنا به نام توقف استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>