ماموران به اولاف پالمه قتل پرس و جوماموران در حال به بررسی حل نشده 1986 قتل سوسیال دموکرات نخست وزیر اولاف پالمه.

مورد, رئیس دادستان, Krister Petersson گفت: در مورد بسته بودن دلیل اصلی مظنون Stig Engström مرده بود در سال 2000.

پالمه در در محدوده نزدیک در مرکز استکهلم در حالی که راه رفتن به خانه از سینما با همسر و پسرش. ناپدید شدن ضارب به سمت خیابان موجب یک تعقیب جنایتکاران و بسیاری از تئوری های توطئه است.

یک خرده کیفری به اعدام محکوم شد قتل در ماه جولای 1989 اما این حکم بعدا لغو پاکسازی زمینه برای دهه از حدس و گمان در مورد دخالت نیروهای اعم از آفریقای جنوبی سرویس های امنیتی به ارتش سوئد کردی جدایی طلبان و سازمان سیا است.

این مسئله ترور شرح داده شده توسط نخست وزیر سوئد استفان Löfven به عنوان یک “زخم باز” نیز در سمت چپ یک زخم عمیق در کشور است که هنوز هم می بیند خود را به عنوان یک باز و صلح آمیز در جامعه است. سوئد گفته است “خود را از دست داده بی گناهی” که در روز.

بیش از 130 نفر باید مسئولیت قتل و انباشته مورد فایل ها را تا بیش از 250 متر (820ft) از قفسه. بیش از 10 ، 000 نفر پرسش شده است اما هیچ رسمی و مشکوک.

Petersson اظهار داشت: در ماه فوریه است که او ممکن است قادر به آوردن یک تعقیب و که این مورد می تواند بسته شود اگر آن تاسیس شد که مظنون اصلی مرده بود.

پالمه نخست وزیر بین 1969 تا 1976 و دوباره بین سال های 1982 و 1986. اذعان کرد به عنوان یک سخنران و او آواز خود را در مخالفت با جنگ ایالات متحده در ویتنام حمایت دولت کمونیست در کوبا و نیکاراگوئه بود و به شدت انتقادی از رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی است.

در خانه او به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان پایه برای سوئد امروزی برابری جنسیتی بود اما اغلب در مواجهه با این کشور رهبران کسب و کار و نظامی و صحبت کردن در برابر قدرت هسته ای است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>