سوئد که حاضر به پیاده سازی یک coronavirus مستند تا کنون اجتناب توده شیوع. در حال حاضر آن را فرح بخش به صورت بالقوه افزایش مرگ و میر.

مردم راه رفتن در خیابان اصلی این شهر قدیمی در استکهلم سوئد در 25 مارس سال 2020 است.

جاناتان NACKSTRAND/خبرگزاری گتی ایماژ)

  • سوئد در زمان غیر معمول مرحله از اجرای یک مستند برای متوقف کردن گسترش coronavirus.
  • این کشور از مردم خواست عمل اجتماعی فاصله اما در سمت چپ مکان هایی مانند مغازه ها و رستوران ها باز شکستن این مدل پس از کشورهای در سراسر اروپا و سراسر جهان است.
  • سوئد 477 مرگ و میر ناشی از این ویروس تا کنون, اما استفان Löfven نخست وزیر در حال حاضر هشدار داد که هزاران نفر را از مرگ COVID-19 و مجلس را ممکن است در اقدامات محدود کننده است.
  • برخی از کارشناسان این پرسش را مطرح کشور استراتژی اما Lofven به نظر می رسد به رد و انتقاد از آن است. سوئد ارشد اپیدمیولوژی نگهداری می شود که بهترین استراتژی است که به سادگی درخواست مردم برای ماندن از هم جدا.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: آنچه Coronavirus علائم مانند نگاه روز

سوئد که با شکست روند های بین المللی و نمی پیاده سازی یک مستند در پیشنهاد خود را به سرعت coronavirus تا کنون اجتناب توده شیوع. اما آن را در حال حاضر نیروبخش برای یک پتانسیل افزایش است.

به کشورهای اروپایی منتقل سخت lockdown mode — اعم از بسته شدن غیر ضروری کسب و کار به پلیس اجرا سفارشات برای مردم به ترک خانه های خود — سوئد انجام شده تقریبا به صورت عادی.

این کشور نقل مکان کرد برای محافظت از آسیب پذیر ترین در حالی که به سرعت ویروس از طریق بقیه جمعیت به عنوان بسیاری از محل های کار رستوران ها و کافه ها هنوز باز است.

مردم شده اند خواست به تمرین های اجتماعی فاصله و جلوگیری از سفر کمک کند این ویروس گسترش یافته است. دولت تنها محدود گردهمایی های اجتماعی به حداکثر 50 نفر یک نسخه از 500 نفر قبل از.

سوئد دیده است و نه یک جرم شیوع مانند برخی دیگر از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا. اما نه به طور کامل اجتناب از ویروس: همانطور که از صبح روز سه شنبه در این کشور گزارش کرده است فقط بیش از 7,200 موارد و 477 مرگ و میر.

‘ما تعداد مردگان در هزاران نفر’

روز شنبه نخست وزیر استفان Löfven هشدار داد که coronavirus ممکن است گسترش کندتر در سوئد از در بسیاری از کشورهای دیگر اما این به آن معنی نیست که می تواند جلوگیری از آن بدترین اثر است.

نخست وزیر سوئد Stefan Löfven.

دن Kitwood/گتی

“ما را انتخاب کرده اند یک استراتژی تلاش برای پهن کردن منحنی و نه بیش از حد دراماتیک یک روند چون سیستم بهداشت و درمان احتمالا نمی خواهد مقابله,” او گفت: سوئد Dagens Nyheter روزنامه با توجه به نگهبان.

“اما آن را نیز بدان معنی است که ما باید بیشتر به طور جدی بیمار افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه ما را به میزان قابل توجهی مرگ و میر بیشتر. ما تعداد مردگان در هزار است.”

سوئد و پارلمان نیز ممکن است بیشتر معرفی اقدامات محدود کننده که می تواند شامل بستن لینک های حمل و نقل, بسته شدن مغازه ها و رستوران ها و قرار دادن محدودیت های جدید در جمع آوری است.

مردم نشستن در یک نوار در استکهلم در 25 مارس سال 2020 زمانی که بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی به اجرا دقیق مستندات.

آسوشیتد پرس

اما Löfven به نظر می رسد برای رد این ایده که سوئد استراتژی غیر معمول مقصر بود گفت: مردم “نباید به نمایش بگذارد” تفاوت بین روش.

“ما در حال انجام آن تا حدودی متفاوت راه,” او گفت:, و اضافه کرد که “گاهی اوقات این دلیل است که ما در مراحل مختلف” از وقوع.

آندرس Tegnell سوئد ارشد اپیدمیولوژی نیز در دفاع از این کشور در استراتژی.

“ما فکر می کنم ما در حال حاضر گرفته شده مهم ترین اقدامات,” او گفت:. “ماندن در خانه اگر شما احساس بیمار از خانه کار می کنند اگر شما می توانید. و ما باید اطمینان حاصل شود که ما برای محافظت مسن شهروندان.”

“شما می توانید تغییر قوانین دیگر مانند کسانی که حاکم سفر به رستوران و یا تجمعات. اما شما بهترین اثر زمانی که هر کس به سادگی میله به پایه اصول اخلاقی.”

برخی از دانشمندان و کارشناسان بهداشت و بحرانی شده است از پاسخ این کشور که شبیه زودتر طرح در بریتانیا پیشنهاد شده است که این ویروس باید حرکت را از طریق بسیاری از مردم به طوری که آنها می تواند ساخت تا یک “گله ایمنی است.”

که طرح رها شده بود زمانی که مدل سازی نشان داد که این امر منجر به در تا 250000 مرگ و میر.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>