سوئد به ارائه یافته ها در اولاف پالمه تروریافته های یک تحقیق به یکی از بدنام ترین سرد موارد 1986 ترور نخست وزیر سوئد اولاف پالمه خواهد شد و در نهایت در استکهلم در روز چهارشنبه.

پالمه در در محدوده نزدیک در استکهلم در خیابان در حالی که راه رفتن به خانه از سینما با همسرش لیسبت در فوریه شب. این مرد ناپدید شده به یک سمت خیابان و رمز و راز است و خنثی پلیس سوئد از زمان ظهور به یک صنعت ساخته شده در اطراف رقابت تئوری های نظری.

منجر به دو مکتب فکری هستند که آن را مسلح تنها شاید خشمگین پالمه اجتماعی دموکراتیک سیاست یا بسیار پیچیده تر طرح مربوط به آفریقای جنوبی رژیم آپارتاید.

آفریقای جنوبی مقامات اطلاعاتی ملاقات محققان سوئدی در پرتوریا در ماه مارس و تحویل پرونده از اطلاعات مربوط به ارتباط با توجه به منابع آشنا با این نشست است.

آن است که روشن نیست اما این که آیا پرونده شامل اساسی شواهد جدید و یا به سادگی بستن سست به پایان می رسد در یک دهه بررسی است.

طولانی شده است گمانه زنی ها از نقش آفریقای جنوبی آپارتاید سرویس های اطلاعاتی انگیزه نخل طلایی را در پشتیبانی از کنگره ملی آفریقا و تلاش خود را برای نزدیک کردن اسلحه و قاچاق نفت حلقه مربوط به رژیم آپارتاید اما هیچ سخت اثبات است.

نشست بین آمریکا و مقامات سوئدی صورت گرفت در 18 مارس در دفاتر بخش روابط بین المللی و همکاری (Dirco) در پرتوریا با توجه به آفریقای جنوبی هوش منبع.

این جلسه برگزار شد در درخواست از سوئد بررسی شد و ریاست Loyiso Jafta اقدام مدیر کل آفریقای وزارت امور خارجه آژانس امنیت.

“وجود دارد یک جلسه بین این سوئدی واحد تحقیقات و اطلاعات ملی مرتب از طریق Dirco … و ما بیش از یک فایل را به سوئدی تحقیقات واحد. آنچه آنها با آن انجام داده ام من مطمئن هستم که” این منبع گفت.

نه سوئدی و یا آفریقای جنوبی مقامات در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این نشست است.

گوران Björkdahl خدمت دیپلمات سوئدی است که به طور مستقل مورد بررسی قرار نخل طلایی ترور نیز متقاعد شده است که رژیم آپارتاید را پنهان دستگاه امنیتی مسئول این قتل است.

Björkdahl پژوهش به سال 1961 سقوط هواپیمای حامل دبیر کل سازمان ملل Dag Hammarskjöld کمک ماشه جدید تحقیقات سازمان ملل متحد که در بر داشت یک “مقدار قابل توجهی از شواهد” است که پرواز خود را به پایین آورده شد توسط یکی دیگر از هواپیما.

Maj ژنرال کریس Thirion بود که رئیس اطلاعات نظامی در سال گذشته از دوران آپارتاید گفت Björkdahl در 2015 به اعتقاد او آفریقای جنوبی را مسئول قتل پالمه.

“من فکر می کنم بله” Thirion گفت. “من متاسفم به آن می گویند اما بله.”

در اکتبر 2015 Björkdahl نیز ملاقات یک خدمت عمومی در اطلاعات نظامی در ژوهانسبورگ که به او نام آفریقای جنوبی گفته فعالان درگیر در قتل پالمه و ارائه به همکاری با سوئد تحقیقات در ازای مصونیت برای کسانی که درگیر.

“او به من گفت که آفریقای جنوبی حاضر به مذاکره با سوئد و بنابراین او از من خواست برای بازگشت به خانه و سوئد را که در پاسخ به سوئدی هوش” Björkdahl گفت.

او بیش از همه تحقیقات خود را در استکهلم و با تصویب در این پیام در مورد امکان ایمنی معامله است.

“این خیلی ساده لوحانه فکر کردم اما چیزی که من سعی کردم به انجام سعی کنید به منظور تسهیل بحث و گفتگو بین آفریقای جنوبی و سوئد به طوری که سوئد را مصونیت در برابر پیگرد قانونی با این شرط که این تیم که به انجام این ترور به جلو آمده و در حال حاضر شواهد.”

“نیاز به دانستن بیشتر از این نیاز به تنبیه کردن” Björkdahl گفت.

Stieg Larsson سوئدی روزنامه نگار و رمان نویس نوشت که دختری با خالکوبی اژدها, همچنین نگاه به پالمه ترور گسترده قبل از درگذشت او در سال 2004.

در 2013 Jan Stocklassa یک دیپلمات سابق تبدیل شده است نویسنده, کشف چهار جعبه لارسون تحقیقات به قتل در یک بزرگتر بایگانی اسناد و مدارک در خود سازی, قفل و استفاده از آنها به عنوان پایه ای برای ادامه لارسون را بررسی است. Stocklassa کشف جذاب اتصالات بین آفریقای جنوبی آپارتاید رژیم و قتل پالمه در سال 2018 کتاب مردی که با آتش: Stieg Larsson را از دست داده و فایل ها و شکار برای یک قاتل. اما Stocklassa یافت نشد قطعی اثبات است.

مانند Björkdahl او بیش از مواد خود را به پلیس می گوید که او به طور منظم در تماس با محققان اما هیچ ایده چگونه آنها را به این نتیجه تحقیقات خود را.

“ما تا به حال به طور مداوم دیالوگ – هر شش تا هشت هفته من شده است با صحبت کردن به آنها” Stocklassa گفت. “و آنها درخواست شده است برای مواد بیشتر و بیشتر اطلاعات در مورد آفریقای جنوبی است.”

رقیب اصلی نظریه این است که نخل طلایی کشته شد توسط یک فرد اقدام از نفرت ایدئولوژیک برای سوسیال دموکرات نخست وزیر. یکی مشکوک است Stig Engström شناخته شده به عنوان “Skandia مرد” از آنجا که او کار می کرد برای سوئد شرکت بیمه در دفاتر بعدی به صحنه قتل است.

Engström تا به حال سلاح, آموزش, امکان دسترسی به .357 Magnum revolver مشکوک به استفاده شده است در قتل و سیاست قابل توجهی به حق پالمه. او زندگی خود را در سال 2000. در ماه مه سال 2018 سوئدی magazine, فیلتر, چاپ 12 سال بررسی آن به این نتیجه رسیدند که Engström احتمالا قاتل بر این اساس او همسان شرح مسلح او اطلاعات است که تنها قاتل شناخته شده و به دروغ به پلیس در مورد جنبش های خود را در شب از قتل است.

نه Björkdahl و نه Stocklassa می گویند که برخی از تحقیقات رسمی برای رونمایی شود در روز چهارشنبه توسط رئیس دادستان, Krister Petersson خواهد بود قطعی و گفت: محققان نشان داده اند و نه نشانه ای از به طور کامل کاوش در آفریقای جنوبی زاویه.

“که باعث می شود من عصبی که آنها را انجام آنچه آنها انجام داده ایم قبل از رفتن برای بیشتر راه حل ساده است که همیشه تنهاست قاتل” Stocklassa گفت.

Björkdahl گفت که او نیز عصبی که روز شنبه اعلام خواهد علامت پایان دادن به این رمز و راز.

“این بررسی است از اهمیت زیادی برای مردم سوئد و نباید آن را بسته تا زمانی که ما کاملا مطمئن است که نوآورانه و همکاری با آفریقای جنوبی قادر به حل این پرونده,” او گفت:. “من فکر نمی کنم ما هنوز وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>