عاملان آدم ربایی, قتل 7 ساله به دختر بازداشت

1 / 2

کودکان حضور دفن در مکزیکو سیتی از هفت سال که در بدن یافت می شود در طول تعطیلات آخر هفته با نشانه هایی از شکنجه در فوریه 18 سال 2020

کودکان حضور دفن در مکزیکو سیتی از هفت سال که در بدن یافت می شود در طول تعطیلات آخر هفته با نشانه هایی از شکنجه در فوریه 18, 2020 (AFP Photo/پدرو پردو)

Mexico City (AFP) – مقامات مکزیکی از دستگیری یک زن و شوهر اعتقاد به ربوده شکنجه و قتل هفت سال و چهار روز پس از کشف بدن قربانی موجب اعتراضات خشونت برق کشور است.

مظنون “بازداشت شدند در یک شهر در ایالت مکزیک,” مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum توییتی بدون دادن جزئیات بیشتر.

دختر گزارش شده بود گم شده در فوریه 11 پس از او سمت چپ و او را شکنجه بدن داشت در پایتخت در روز شنبه.

فیلم منتشر شد به نظر می رسد برای نشان دادن دختر برگزار می شود به دست یک زن دیگر و راه رفتن در خیابان در روز او ناپدید شد.

دادستان روز سه شنبه منتشر شد تصاویر دو مظنون — شناسایی به عنوان Giovana و ماریو آلبرتو “N” — پس از جستجوی یک خانه در نزدیکی قربانی را در خانه.

در طول جستجو محققان “شناسایی, عکس, لباس و شخصی دیگر اشیاء” که در ارتباط با دو مظنون به کودک ناپدید شدن گفت: Ulises لارا سخنگوی مکزیک دفتر دادستان شهرستان است.

مظنون چهره بین 80 تا 140 سال زندان داده شده به جاذبه, جرم, لارا اضافه شده است.

تظاهرات خواستار پایان دادن به خشونت علیه زنان شده اند صحنه در اطراف پایتخت در روزهای اخیر-از جمله در قربانی, مدرسه, مراسم تشییع جنازه او و در خارج از محل اقامت ریاست جمهوری.

مکزیک ثبت بیش از 1000 جنسیتی قربانیان در سال 2019 با توجه به آمار و ارقام رسمی اگر چه کارشناسان معتقدند رقم واقعی ممکن است بسیار بالاتر به علت مشکلات در ثبت نام دانشجویان به عنوان کشتار جنسیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im