سوزان رایس می خواهد به اجرا برای دفتر. خواهد او اولین انتخاباتی بود برای V. P.?

در پاییز جمعه طولانی نیست قبل از سال 2018 انتخابات Susan E. برنج سفر از طریق ققنوس فرودگاه و از دور به عنوان عدالت برت M. Kavanaugh نقل مکان کرد و به طور پیوسته در جهت تایید. این تشنج در مجلس سنا نبرد بود اوج گرفت و برای خانم برنج حزب ناراضی یک: سناتور سوزان کالینز مین جمهوریخواه که به تازگی با اعلام حمایت از او برای عدالت Kavanaugh به طور موثر آب بندی پیروزی خود را.

هنگامی که سابق کاخ سفید همکار توییتی plaintively پرسیدن که ممکن است خراب کردن خانم کالینز در سال 2020 انتخابات خانم برنج اخراج دو نامه پاسخ: “من”.

پیام زده خانم برنج را پیروان مبهوت دوستان و متحیر حزب دموکرات و رهبران ما بودند تعجب به یاد بگیرند سابق مشاور امنیت ملی تا به حال هیچ علاقه ای به سیاست های انتخاباتی. حزب استراتژیست در حال حاضر در استخدام یک رقیب برای خانم کالینز و خانم رایس به حال شده است در رادار خود به عنوان یک گزینه. هر چند او تا به حال خانواده ریشه در مین او حتی در دولت است.

در خانم برنج را کمی به روشن شدن نیت خود و او ساخته شده هیچ پیشنهادهای به سناتوری دموکرات کمیته کمپین. زمانی که خانم رایس اعلام کرد چند ماه بعد که او تصمیم گرفته بود در مقابل در حال اجرا به دلایل خانوادگی بسیاری از دموکرات ها به این نتیجه رسیدند او تا به حال هرگز آن را داده واقعی در نظر میگیرد.

آنها در اشتباه بودند: قبل از حکم کردن در این مسابقه خانم رایس به حال بی سر و صدا این ایده از مبارزه با خانم کالینز برای هفته ها به دنبال مشاوره از چاشنی سیاستمداران در مین دوستانه فعالان در واشنگتن و مشاور سابق باراک اوباما و از جمله والری جارت و ناظر انتخابات Joel Benenson. در دایره سیاسی صداقت علاقه او روشن بود.

اعتبار…ارین Schaff برای نیویورک تایمز

در پایان خانم برنج را اجرا کنید. اما اکتشاف از مسابقه نشان داده و تاکید اعلامیه سیاسی جدید آرمان. آن خانم رایس اولین و تنها سؤال از آنچه در آن به معنی برای تبدیل شدن به یک نامزد و تست درخواست تجدید نظر از او توانمند اعتبار نیست دیگر او را به کارشناسان اما به رای دهندگان برای آنها شورای امنیت ملی است دور و مبهم نهاد.

خانم برنج 55 در حال حاضر در میان تعداد انگشت شماری از زنان تحت بررسی برای تبدیل شدن به آمده است. در حال اجرا همسر. این آخرین مرحله در یک مسیر به قدرت است که دیده است خانم رایس انتخاب می شود رودز محقق در 21 دستیار وزیر امور خارجه در 32 و سفیر ایران در سازمان ملل کمی بیش از یک دهه بعد.

سوالاتی که با آن مواجه خانم برنج در سال 2018 presaged در برخی موارد کسانی که در حال حاضر او را احاطه کرده به عنوان معاون ریاست جمهوری مدعی: چقدر رای دهندگان جایزه دولت تجربه و یا در مورد مراقبت بین المللی ، این کشور آماده است, درست سال پس از ظاهری به رد تخصص نخبگان با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش نامزد تعریف شده عمدتا به عنوان یک سیاست تحلیلی ذهن ؟

و چقدر مشتاق است خانم رایس به خروج از سالن از واشنگتن و شیرجه رفتن به undignified غوغا ملی مبارزات سیاسی?

در سال 2018 حداقل خانم جارت گفت که او معتقد است خانم رایس بود “relishing شانس در واقع اجرا برای دفتر.”

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • کنوانسیون دموکراتیک نیاز روزانه Covid-19 تست برای همه شرکت کنندگان.
  • نوتردام خارج به عنوان میزبان اولین مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن بحث با استناد به coronavirus نگرانی.
  • تهمت می بالد که داخلی های رای گیری نشان می دهد او پیش در نوسان متحده است. عمومی ترین اطلاعات نشان می دهد مخالف است.

“او را دوست دارد خوب نبرد” خانم جارت گفت خانم رایس را در مذاکرات: “این نه فقط صحبت کردن به دوستان و خانواده. این بود صحبت کردن به افرادی که توصیه کرده اند که او در آجیل و پیچ و مهره از یک مبارزه است.”

خانم رایس در انتخابات بی تجربگی است که نه تنها علامت ممکن است در برابر او در معاونت ریاست جمهوری فرایند: در انتخابات توسط یک بهداشت عمومی فاجعه و رکود اقتصادی معلوم نیست چقدر یک نامزد بهترین و شناخته شده برای او در سیاست خارجی اعتبار را بهبود بخشد آقای بایدن شانس. وجود دارد و افراد نزدیک به آقای بایدن که از ترس که انتخاب او را مجبور به مبارزه برای صرف گرانبها روز relitigating نقش او در پاسخ به 2012 حمله تروریستی در ماموریت آمریکا در بنغازی لیبی که در سمت چپ چهار آمریکایی کشته و وادار ماه از جمهوری خواه به رهبری کنگره جلسات.

در حالی که یک کهکشان از تئوری های توطئه در مورد این حمله شده است بی اعتبار خانم رایس به پایان رسید تا گرفتن سیاسی قرار می گیرند ظاهر می شود در روز شنبه را نشان می دهد به ارائه مجموعه ای از ناقص دولت صحبت نقاط توصیف آن به عنوان یک فوران خودجوش خشونت به جای سازماندهی تروریسم است. در سال 2019 خاطرات خانم رایس نوشت که قسمت تبدیل شده او “از بودن و محترم اگر نسبتا پایین-مشخصات کابینه رسمی به سراسر کشور بدنام تبه کار و یا قهرمان بسته به یک دیدگاه سیاسی.”

اعتبار…Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس

او را روشن قوت به یک بلیط و دولت تقویت آقای بایدن پیام های موقر و چاشنی رهبری و جذاب بیشتر به آمریکایی ها که کاج برای اوباما در سال است. در حالی که او و آقای بایدن به حال سیاست اختلافات در طول سال آنها را به اشتراک عمیق برگزار شد و نظر به اهمیت دیپلماسی و نهادهای بین المللی یک نگرانی برای ترویج دموکراسی و حقوق بشر و مشترک غرور اوباما-دوران دستاوردها که به کمک آنها شکل مانند پاریس مورد آب و هوا و توافق هسته ای ایران.

باید آقای بایدن رئیس جمهور شدن چند بالقوه دیگر معاون رئیس جمهور ممکن است اعزام به راحتی در ماموریت های مهم در سراسر جهان است. خانم رایس می تواند با اطمینان بازی که نقش آقای Benenson پیشنهاد “در حالی که رئیس جمهور بایدن می توانم در یک مقدار زیادی از تعمیر و قطعا در روزهای اولیه دولت در مرحله ملی.”

اما بیش از همه چیز سوال از خانم رایس توانایی ها به عنوان یک مبارز. او اولین کسی باشید که برای انتخاب معاون رئیس جمهور بدون قبل از انتخاب تجربه از سال 1972 زمانی که دموکراتیک بلیط شامل R. سارجنت شرایور سابق سپاه صلح کارگردان و جان اف کندی برادر-در-قانون — مانند خانم برنج یک دیپلمات نزدیک به یک رئیس جمهور بشدت از دست رفته خود ،

خانم رایس در برابر نامزدهای متعدد که به اجرا برای رئيس جمهور خود از جمله سناتور کامالا هریس و الیزابت وارن و دیگران مانند سناتور Tammy Duckworth از ایلینوی و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer میشیگان که باید تحمل خسته کننده ایالت مبارزات.

متحدان خانم برنج استدلال کرده اند بخش خصوصی به مجلس مشاوران که منحنی یادگیری برای اولین بار نامزد ممکن است نرم و صاف تر از نرمال با توجه به تنگی یک بیماری همه گیر دوران مبارزات انتخاباتی. اگر یک شهر-سالن جلسه و یا تجمع ممکن است نسبتا جدید تنظیم برای خانم برنج یک استودیو تلویزیونی و یا وبینار مطمئنا نمی خواهد. آنها نقطه بیش از حد به انتخابات بی تجربگی در مخالفت با بلیط: خانم رایس بعد از همه برنده است دقیقا به عنوان بسیاری از انتخابات به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را قبل از شکست هیلاری کلینتون در سال 2016.

Ertharin پسر عموی مدیر اجرایی سابق سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا که دوستان با خانم رایس گفت: خانم رایس به حال جلب اعتماد طولانی نیست پس آقای اوباما در سمت چپ اتاق بود که او شیفته سیاست های انتخاباتی هر چند او مشخص نکرد مین به عنوان یک محل است. اخیرا خانم پسر عموی گفت: خانم رایس تایید کرده بود او علاقه ای به معاون ریاست جمهوری است.

“او به من گفت: جو بایدن از من می داند و او می داند که من قابلیت و اگر او فکر می کند من حق را برای او پس از آن من می شود مفتخر به خدمت او توقف کامل,” خانم پسر عموی گفت.

خانم پسرخاله که سفر با خانم رایس در ایالت کارولینای جنوبی در طول سال 2008 ریاست جمهوری اولیه وجود دارد گفت که حتی پس از رای دهندگان به رسمیت شناخته شده از رسانه ها حضور و ارتباط با او را به عنوان “هوشمند سیاه و سفید است.” این کشور دارای چند سیاه دیپلمات های خانم پسر عموی اشاره کرد و رای دهندگان به ندرت دیدن آنها از نزدیک.

هنوز هم خانم پسر عموی مجاز است که تبدیل شدن به یک ملی نامزد شد دلهره آور پرش از روی مانع.

اعتبار…اندرو Medichini/آسوشیتد پرس

حتی برای افرادی که عمیقا درگیر در انتخابات ریاست جمهوری, سیاست, خانم پسرخاله گفت: “من فکر می کنم این تجربه برای نامزد کاملا متفاوت است.”

در مصاحبه با خانم رایس گفت که او راحت بود در کمپین بلیزرز با اشاره به فعالیت های خود برای آقای اوباما. بدون پرداختن به معاون ریاست جمهوری به صراحت خانم رایس گفت که او علاقه مند باقی مانده در حال اجرا برای دفتر. او به سمت چپ برای باز کردن درب به دنبال یک کرسی در سنا در واشنگتن دی سی که در آن او بزرگ شده است و صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او و اگر در شهرستان بودند برای رسیدن به استقلال.

هر چند نه یک Mainer خودش خانم برنج خانواده است که نزدیک به دولت: او مادر پدربزرگ و مادربزرگ مهاجرت کرد و در آنجا از جامائیکا در اوایل قرن 20th, مادرش مطرح شد در مین و همه مردان آن نسل با حضور Bowdoin کالج. خانم رایس را لوئیس Dickson برنج که در سال 2017 رشد در دولت قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه “رادکلیف” و اقامت در واشنگتن است.

کاوش در این مسابقه در مین خانم رایس گفت: او را متقاعد او را درک نیازهای دولت است. او تا به حال یک حس روشنی از آنچه که آن را گرفته اند به ضرب و شتم خانم کالینز یک گل نشسته مبارز مشاهده شده در ایالت مین به عنوان یک مراقب متوسط است. خانم رایس پیام او گفته اند در مورد مین “واقعی اجتماعی و اقتصادی چالش ها” مانند دسترسی به باند پهن و ارائه مراقبت های بهداشتی به پیری جمعیت است.

“این درست است که من هرگز اجرا برای دفتر از طرف خودم اما من در حال اجرا برای دفتر نمایندگی از دیگران” خانم رایس در مصاحبه ای گفت: از یک خانه تعطیلات در مین Midcoast منطقه است. “اگر من تصمیم به انجام آن وجود دارد هیچ چیز در مورد آن است که در آن صورت احساس ناراحت کننده و یا نا آشنا.”

این تصمیم برای اجرا به سنا گفت: تا به حال شده است در مورد “یک حساب شخصی” با عدم تمایل به ریشه کن کردن خانواده دختر او را از سال آخر دبیرستان.

“من می خواهم که من فکر می کنم قادر به افزایش توانمند مقدار از پول” خانم رایس گفت. “و این دولت است که دو بار رای دادند باراک اوباما پس از مین است که قادر به حمایت از افراد با دیدگاه و افرادی که شبیه من است.”

در خاطرات خانم رایس نشان داد که به عنوان یک 10 ساله دختر بچه در حال رشد در واشنگتن او تا به حال رویای یک روز تبدیل شدن به یک سناتور. اما او به زودی متوجه شدند که او در شهر های فاقد نمایندگی در کنگره و پس از گذراندن تابستان در کاپیتول هیل در بر داشت خودش خاموش “بسیاری از اعضای بی شرم خودپسندی.”

در همان کتاب خانم رایس ابراز صراحت critical views چندین سناتور که پرتاب کرده بود تا مقاومت قوی در سال 2012 به او امکان نامزدی برای وزیر امور خارجه به طور موثر مسدود کردن خود را انتخاب. او نام یک سناتور جمهوری خواه به عنوان شاید بیشتر او را “ریاکارانه” دشمن: سوزان کالینز.

خانم برنج کاهش یافته و برای رفتن به جزئیات در مورد مکالمات او تا به حال در مورد سنا نژاد. چند نفر که صحبت کردم او در آن زمان گفت که آنها تا به حال تاکید کرد که مشکل بزرگ برنده شدن در اتاق به عنوان یک خارجی در یک وضعیت که در آن تازه واردان اغلب به عنوان “از دور.”

در میان کسانی احتیاطی صدای تام بود آلن سابق دموکرات کنگره و شهردار پورتلند که فرار علیه خانم کالینز در سال 2008. آقای آلن گفت که او تا به حال شناخته شده خانم برنج را به نام خود تحسین از این دیپلمات و گفت او داده بود و بدون قطعی سیگنال در مورد سطح علاقه در مسابقه.

“هنگامی که شما را به سوالات,” او گفت: “تو همیشه جدی در برخی از سطح.”

یک نفر که به خانم رایس جدی شد و خانم کالینز که تنها چند روز پس از خانم برنج را صدای جیر جیر هزینههای او در یک مصاحبه تلویزیونی که فاقد حتی اساسی اعتبار از مین اقامت. دو جمهوریخواهان نزدیک به Collins کمپین گفت که سناتور شده بود هیجان زده در امکان رو به خانم رایس که شناسایی و با بنغازی و حمله به ایران ممکن است کمک کرده اند خانم کالینز تسکین نارضایتی او مواجه شده است و از محافظه کاران که خود را به عنوان نامناسبی وفادار به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور خود را اغلب پیوست و در آن حمله به خانم برنج در طول سال اخیرا با داشتن متهم بدون شواهد از شرکت در دولت اوباما طرح در برابر G. Michael Flynn این ژنرال بازنشسته و خوار سابق مشاور امنیت ملی. بدون چنین تلاش شده است مستند و خانم رایس را رد کرده درگیر شدن در هر گونه مانور در برابر آقای فلین که بعد التماس کرد گناه را به دروغ به بازرسان فدرال در یک مورد است که هنوز در دادگاه است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در فوریه 2019 خانم کالینز در زمان مبارزات انتخاباتی یک نظرسنجی و آمد دور unimpressed خانم برنج ایستاده: این سناتور برجسته خود را با 16 درصد امتیاز 47 درصد به 31 درصد مردم در جریان قرار داده گفت:. (“من خوشحالم که او پول هدر رفته در آن” خانم رایس گفت: نظرسنجی.)

در قالب به دموکرات ها خانم رایس با اتکا بر شبکه ای از مخاطبین از وقت خود را در دولت اوباما اعطا با مایکل Cuzzi سابق استراتژیست برای آقای اوباما در مبارزات انتخاباتی در ایالت مین است. حدود یک هفته پس از او صدای او ساخته شده یک unadvertised ظاهر در راکپرت صندوق بیدار کننده برای جانت میلز در حال حاضر فرماندار ایالت مین است.

اما خانم رایس به دنبال ندارد به دادگاه تورم جنبش مردمی در مین و واشنگتن بود که بسیج در برابر خانم کالینز پس از رای خود برای عدالت Kavanaugh. نامزدهای دیگر انجام شد تا از جمله سارا گیدئون دولت و مجلس که به زودی پیروزی در حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین و ساخت های مردمی زیر آنلاین است که به او کمک کرد افزایش 9 میلیون دلار در فقط چند ماه در این بهار.

خانم رایس در نهایت تایید کرد در ماه آوریل 2019, شش ماه پس از صدای جیر جیر خود را که او نمی خواهد اجرا شد. برخی از زمان پس از آن خانم رایس در مصاحبه ای گفت: با پورتلند پرس هرالد که مین “سزاوار سناتور که زندگی می کنند وجود دارد.”

Jim Mitchell دموکراتیک لابی در مین و سابق دولت صندلی گفت که وجود داشت یک چرخش از هیجان در مورد خانم رایس اما این که چند نفر در دولت احساس به عنوان اگر آنها می تواند او را اندازه گیری به عنوان یک نامزد.

“خرده فروشی سیاست هنوز هم مسائل را در یک محل مانند مین چرا که وجود ندارد بسیاری از مردم,” او گفت:. “من هیچ نظری ندارم اگر سفیر آن مهارت است.”

باید معاون نامزدی ریاست جمهوری به نامزد دیگری خانم رایس به احتمال زیاد خواهد بود یک نامزد دیگر دفاتر در بایدن دولت شاید از جمله وزیر امور خارجه.

وجود دارد حداقل در تئوری کار دیگری چشم انداز در افق: سناتور از تازه وارد ایالت واشنگتن از آن است که شاید بعید چشم انداز اما تا شد این ایده در حال حرکت به مین و سرنگونی یک سر سخت محلی جمهوری خواه یا صعودی بیشتر یا کمتر به طور مستقیم از شورای امنیت ملی به معاون ریاست جمهوری است. در ماه ژوئن دموکراتیک-کنترل خانه رای به نفع استقلال.

خانم رایس که در ماه ژوئن نوشت: نیویورک تایمز Op-Ed ستون خواستار پایان دادن به “پایدار سرکوب شهروندان منطقه کلمبیا گفت:” او ممکن است به یک احتمالی مجلس سنا وجود دارد.

“من یک قهرمان استقلال, d. C.,” او گفت: “مجزا و جدا از منافع خود من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net