بازماندگان تایلندی تیراندازی بازار صحبت از مصیبت خود راJirattikarn Nobthai بود سوار دوچرخه خود را به ترمینال 21 مرکز خرید در هنگام تیراندازی آغاز شد. او رو به پایین و سعی کردم به کمک به دیگران گفت: مادرش Sasithorn Suthisook و او با ضربه یک بار در بازو و در کنار او.

“او آگاه بود حتی اگر او به ضرب گلوله کشته شد. به نام او و به ما گفت: “من به ضرب گلوله کشته شد و پس از آن شوهرم با عجله به صحنه برای او را به بیمارستان” او گفت:. “بخشی از منطقه اعلام شد محدودیت با ترافیک بسته شده, اما او نمی تواند مراقبت کمتر است. آن را یک ماده از زندگی و مرگ است.”

مسلح یک سرباز شناخته شده به عنوان Jakrapanth Thomma حال وارد در بازار در ناخون راتچاسیما در مورد 6pm در روز شنبه. رانندگی یک هاموی-نوع وسیله نقلیه نظامی و حمل سلاح و مهمات به سرقت رفته از ارتش پایه Jakrapanth از کار اخراج رانندگان و عبور و مرور در این منطقه است.

داخل بازار خریداران در زمان پوشش پشت شمارنده و در داخل حمام و stockrooms. Chanathip Somsakul و خانواده اش در میان کسانی که در سنگر خود در زنان توالت در طبقه چهارم. 33 ساله معلم موسیقی و همسر خود را جستجو و رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات و زنگ زد دوستان و خانواده آنها منتظر با سه سال.

“یک دوست که با این نسخهها کار در بازار بود صحبت کردن به مرد دوربین مدار بسته کنترل اتاق … او به ما به روز رسانی در محل مسلح,” Chanathip گفت: Agence France-مطبوعات روز یکشنبه.

دیگران خاموش گوشی خود را و منتظر در سکوت برای جلوگیری از شناسایی شدن. Aldrin Baliquing یک فیلیپینی معلم در 40s او مدیتیت داخل یک H&M انبار به آرامش است. “من خیلی می ترسم چون این فروشگاه که در آن ما به دام افتاده بود و فقط بالا که در آن استقرار مسلح برگزار شد گروگان خود را,” او گفت: با اشاره به گزارش های تایید نشده که مسلح گرفته بود سپر انسانی.

بیش از پنج ساعت پس از Jakrapanth وارد بازار امنیتی تایید آنها تا به حال موفق به حفظ همکف و چندین سطوح بالاتر است. خارج از تاکسی موتور رایگان ارائه شده و به جمعیت وحشتزده مردم شده بودند تخلیه در گروه. در بیمارستان های محلی مردم با عجله به اهدای خون برای کمک به مجروح شدند.

Nobthai خانواده دریافت ارائه می دهد کمک مالی از wellwishers پس از آنها نوشته شده آنلاین است که آنها قادر به پیدا کردن یک وام به اندازه کافی بزرگ برای پوشش صورتحساب های پزشکی در بیمارستان های خصوصی که در آن پسر بود و در حال درمان است. او شده است از آنجایی که انتقال به یک بیمارستان دولتی.

در مجموع 26 نفر در این حمله کشته شدند. “من هنوز هم در شوک و ناباوری که این اتفاق در شهر من در” گفت: Kreangsak Suwanpantakul, 41, که از شهر بود اما حاضر نیست در این زمان. “مردم می گویند [تیرباران های دسته جمعی هستند] یک آمریکایی چیز به خصوص مدرسه تیراندازی اما در تایلند و به ویژه در Korat یکی هرگز نمی تواند تصور کنید که چیزهایی شبیه به این هرگز اتفاق می افتد,” او گفت: استفاده مشترک جایگزین برای ناخون راتچاسیما.

Soontaree Channuan که با این نسخهها کار در Parkviewplace مسافرخانه هتل های نزدیک به ترمینال 21 گفت: او در ابتدا فکر می کردم صدای تیراندازی شد و یک ترقه. تقریبا تمام مهمانان خود را در بازار است. “وجود دارد تنها هفت یا هشت مهمانان دیروز. و آنها در داخل بازار. خوشبختانه آنها امن است. آنها آمدند در شب – برخی در 9 ساعت و دیگران در 11pm,” او گفت: “این نوع از چیزی که هرگز اتفاق افتاده است برای ما.”

روز یکشنبه این شهرستان بازدید شد توسط نخست وزیر و دیگر مقامات اما Soontaree گفت: خیابان ساکت بود. داوطلبان به منطقه آمد به دادن غذا به پاسخ اضطراری کار می کرد که در طول شب در یک عملیات که 16 ساعت به طول انجامید.

نهایی گروهی از مردم برای نجات از این بازار به سمت چپ فقط قبل از 9 صبح تا روز یکشنبه. برخی مجروح شده اند. در شب جمعیت زیادی از مردم با پوشیدن لباس سیاه با حضور در این شهر Thao Suranaree بنای تاریخی به دعا.

Nobthai دستخوش دو عملیات از جمله عمل جراحی برای برداشتن کلیه و همچنان در بخش مراقبت های ویژه. “من نمی خورده از دیروز. ما فقط نمی تواند خوردن هر چیزی و نمی مانند آن را احساس کنید. ما در میانهی شب خواب یا” مادرش گفت:. “ما فقط امید به بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>