بازمانده Covid-19 ممکن است احساس بهبودی برای برخی از

رم — هنگامی که Morena Colombi آزمایش منفی برای coronavirus در مارس 16, رسمی برگه شمارش او در میان Covid-19 بهبود موفقیت در میان فجایع قریب به اتفاق ایتالیا. اما او به هیچ وجه نزدیک به بهبود سرفه و فلج کننده خستگی ابدا رفته است.

پنج هفته بعد در آوریل 21, او بازگشت به کار خود را در حال توسعه رنگ برای یک شرکت لوازم آرایشی, اما با تنگی نفس و درد عضلات, او در بر داشت خودش را قادر به گرفتن حتی پیاده روی های کوتاه. یکی دیگر از تست و تایید کرد که او دیگر آلوده. اما 11 سال بعد از تست مثبت و در همان روز ایتالیا اولین قرنطینه شهرهای او است که هنوز هم به حالت عادی بازگشت.

“آن طول می کشد زمان طولانی” گفت: خانم Colombi, 59, که زندگی در Truccazzano خارج از شمال شهر میلان است. “من نمی تواند به عقب بر گردیم به من ریتم طبیعی.”

ایتالیا اولین کشور اروپایی به ضربه سخت با این بیماری همه گیر از آن مراقبت ويژه هولناک و آن افراد مسن در حال مرگ در droves قبل از سونامی رسیده اسپانیا و فرانسه و ایالات متحده و یا بریتانیا است. و پس از ایتالیا نیز پیش رو در آینده به مقابله با طولانی شدن مدت بیماری و عواقب پایدار برای برخی از بازماندگان.

بسیاری از ایتالیایی ها رشد کرده اند دردناکی آشنا با راه عفونت می تواند در قطع در هفته علائم معطل می تواند برای هفته ها بیشتر و بهبودی کامل می توانید دیگر هنوز هم — اگر آن را تا به حال می رسد. از بیش از 218,000 مردم در ایتالیا که آزمایش مثبت بیش از 30 ، 000 فوت کرده اند و دولت لیست بیش از 103,000 به بهبود است.

لجبازی ویروس و طول دوره نقاهت را تبدیل به موضوعات گفتگو در شمال ایتالیا که در آن برخی از طولانی ترین رنج می برند ایتالیایی ها در حال پیدا کردن خود را در فیزیکی و اوضاع مالی قادر به لرزش بیماری و خستگی و بازگشت به کار.

تجربه خود را نیز ممکن است آموزنده به کشورهای دیگر به عنوان تلاش برای به دست آوردن اقتصاد خود را در حال حرکت دوباره.

اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

“ما را دیده اند بسیاری از موارد که در آن مردم را به یک زمان طولانی برای بازیابی گفت:” الساندرو شده بود فنتر مدیر سان ماتئو بیمارستان در لمباردی شهر پاویا, و اضافه کرد که ناراحتی اغلب به نظر می رسد به گذشته حتی دیگر برای افراد با سبک علائم. “این بیماری است که طول می کشد به مدت 60 روز است و دوره نقاهت,” او گفت:. “این بسیار طولانی نقاهت.”

اکثر افرادی که از گرفتن این ویروس علائم چند یا هیچ اما برخی بسیار بیمار اغلب با ذات الریه. هر پنومونی خسارت ریه ها است که می تواند ماه به درمان و پزشکان هشدار می دهند که این آسیب ممکن است به طور کامل برگشت.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • موارد افزایش می یابد گذشته چهار میلیون نفر در سراسر جهان و هشدار بازگشایی قصه های ظهور.
  • نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد یک قرنطینه برای تماس های ورودی مسافران است.
  • هند دیگر طول می کشد قدم مجدد یکی از بزرگترین شبکه قطار.

مطالعات همچنین نقطه به کلیه و قلب و کبد و آسیب های عصبی اغلب از عفونت های ثانویه و هیچ کس نمی داند چه چشم انداز دراز مدت برای آن دسته از بیماران است.

اما حتی برخی از آلوده که باید اجتناب شود ذات الریه توصیف maddeningly مداوم و غیر قابل پیش بینی بیماری با علائم غیر منتظره. استخوان احساس شکسته. حواس کسل کننده است. معده دائما ناراحت است. وجود دارد خوب روز و پس از آن روزهای بد بدون آشکار قافیه و نه دلیل.

مبتلا پیدا کردن ساده ترین وظایف مالیات. تست هنوز هم عمدتا متعلق به بستری و پس از درد و رنج مردم کمتر شدید اما سمج علائم trailed با شک و تردید در مورد اینکه آیا آنها باید این ویروس.

دکتر قدیمی Malara یک مراقبت های ویژه پزشک در کدگنو جنوب شرقی میلان که تشخیص ایتالیا اولین مورد از شیوع بیماری در ماه فوریه وجود دارد گفت: هنوز هیچ درک روشنی از اینکه چرا این ویروس و اثرات آن درنگ ،

“کمبود انرژی و احساس استخوان شکسته” مشترک هستند, او گفت:, و اضافه کرد که خستگی اغلب درنگ “حتی پس از شدیدتر علائم از بین رفته اند.”

در شمال ایتالیا کانون سرایت در این کشور بخشی از بلند کردن اجسام از مستند این ماه اجازه داده است بیشتر خانواده و دوستان به مقایسه یادداشت ها در تجارب خود را.

“این هرگز پس از اتمام” گفت: Martina Sorlini 29 ساله ریاضی و فیزیک دبیرستان معلم است که در حال اجرا یک تب با درجه پایین از آغاز ماه مارس است. او گفت که سرفه و گلودرد در نهایت رفت و پس از سه هفته او حس خود را از طعم و مزه و بوی عقب و حتی انرژی کافی برای اجرا و تمایل سبزیجات در باغ خود را.

پس از آن آمد معده درد و خستگی و بازگشت از تب. و آن را نه به سمت چپ و آن را بسیار خسته کننده به او آموزش آنلاین, کلاس های مدرسه بالا.

اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

“من متقاعد شده بود که من بهتر بود. آنها نمی دانند چه اتفاقی افتاده است” خانم Sorlini گفت. “آنها در حال دیدن همه چیز را برای اولین بار بیش از حد.”

برخی می گویند تجربه طولانی رنج می برند اگر نه بدحال سزاوار توجه بیشتر است.

Edmondo Cirielli عضو مجلس با جناح راست اخوان ایتالیا حزب گفته است که وزارت بهداشت باید پرداخت توجه بیشتر به موارد بود.

در آخر هفته از 7 مارس آقای Cirielli زد تب و دچار علائم سرد مانند و متقاعد شد او را برداشت تا به این ویروس توسط دست آلوده سطح در مجلس مجلسی. او آزمایش مثبت است که در هفته.

تقریبا بلافاصله گفت: تب و سرفه پژمرده و او فکر کرد که او خوب خواهد بود. سپس او تا به حال آنچه که او به نام “کوچک تنفسی بحران” قرار داده است که او در بیمارستان است.

اما او تا به حال هیچ پنومونی تا او را به خانه خود شده است. وجود او رنج و ناتوان کننده خستگی گلو درد و اسهال و درد شدید در پایه گردن خود را که ساخته شده آن را غیر ممکن است برای تمرکز کنید.

“یک روز من خوب بود بد بعدی. هیچ ساختمان به اوج و سپس آمدن به پایین. آن را به بالا و پایین برای یک ماه,” او گفت:.

سپس همه چیز غریبه.

پس از 40 روز از احساس شپشو او آزمایش منفی برای این ویروس اما چشم خود را هنوز هم سوخته و حملات اسهال ادامه داد: او گفت:.

در پایان ماه او در نهایت احساس بهتر اما یکی دیگر از تست نتیجه برگشتم مثبت او را مجبور به صرف هفته بیشتر در انزوا که در آن او نگه داشته و مشغول تماشای “ورسای” در Netflix بکشد.

تست شده و ناقص و نه هر کس به آن دسترسی ندارد.

اینگرید Magni, 44 کردم تب و لرز در مارس 21.

“این هرگز به سمت چپ من” او گفت:, و اضافه کرد که او شروع به درد و رنج شدید سردرد پس از حدود سه هفته است. پزشکان تنها می تواند توصیه بیش از حد مسکن و استراحت در بستر. او نفس فقط در ساخت تخت او.

“من تا به حال برای نشستن,” او گفت:. “من خیلی خسته ام.”

اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

بدون واجد شرایط بودن برای دریافت یک سواب آزمون که معمولا برای بیماران بیمارستان, او به او گفت که رئیس در یک کارخانه مواد شیمیایی که او را به یک تست آنتی بادی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ماشه رسمی سواب آزمون برای ویروس خود را اگر آنتی بادی شناسایی شده است.

اما نتایج نمی آمده اند. او مشتاق به بازگشت به کار توسط وسط ماه است و هنوز مطمئن شوید که چگونه بسیاری از روز بیمار پزشک را امضا کردن است.

دیگران فقط می خواهید به احساس بهتر است.

Albertina Bonetti, 77, از Trescore Balneario نزدیکی برگامو توسعه تهوع و تب در مارس 7, به دنبال خشک heaves و اسهال. پس از 10 روز از تب و پاهای او شروع به صدمه زدن به طوری که او نه می تواند با قرار دادن پا بر روی زمین.

او نیاز به یک مخزن اکسیژن از 20 مارس به پایان مارس, اما زمانی که او رفت و به یک بیمارستان کارکنان حاضر به اعتراف خود را — بنابراین او هم باقی مانده تست نشده.

خانم Bonetti گفت که او هنوز هم تا به حال تنگی نفس و خستگی و حواس او باقی مانده خارج از ضربت سخت زدن. او نتواند زندگی عادی و طعم اسپرسو در صبح است.

“این برگ چیزی در درون شما” او گفت: ویروس. “و شما هرگز به بازگشت به راه قبل از شما بودند.”

اما Bubola کمک گزارش از میلان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>