افزایش Coronavirus موارد فشار امریکا ‘به حد’

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • به عنوان ویروس هل آمریکای لاتین ‘به حد’ کودتا تهدید سر و صدا برزیل.
 • مشکلات گسترده mar گرجستان مقدماتی آزمون توانایی خود را برای برگزاری یک انتخابات در یک بیماری همه گیر.
 • آمریکا بیماری های عفونی متخصص توصیف ویروس به عنوان خود را ” بدترین کابوس.’
 • کره جنوبی رول های هوشمند ردیابی برای مبارزه با عفونت های جدید.
 • W. H. O. تصادفا. دانشمندان یک الگوی.
 • فرانسه به نظر می رسد در سال 1940 برای پاسخ در مورد چرا آن را از دست داد جنگ در برابر ویروس.
 • مالزی می گوید آن را درخواست بنگلادش برای فرار Rohingya با استناد به ویروس محدودیت.
اعتبار…Andre قلمدان/آسوشیتد پرس

شیوع این بیماری به سرعت در حال گسترش در آمریکای لاتین و کارائیب باعث Dr. R. F. اتین مدیر سازمان بهداشت پان آمریکا به هشدار می دهند که روز پنجشنبه اتفاق می افتند بحران بود “تحت فشار قرار دادند و منطقه ما را محدود می کند.”

موارد فزاینده در کشور است که در زمان اوایل انزوا اقدامات مانند پرو که فقط پشت ایتالیا در آن مورد شمارش و در کسانی که نادیده گرفته توصیه هایی مانند برزیل که دومین کشور شمارش آرا در سراسر جهان پس از ایالات متحده امریکا با توجه به نیویورک تایمز پایگاه داده.

مجبور به انتخاب بین تماشای مرگ شهروندان از ویروس و یا از گرسنگی دولت در حال شل شدن مستندات حتی به عنوان آنها را تماشا عفونت صعود.

“ما از رفتن به رختخواب بدون خوردن, دادن چیزی به فرزندان ما” گفت: ماریا Camila Salazar, 22, یک مادر دو در مدلین کلمبیا که جمع آوری مقوا و شیشه و پلاستیک برای زندگی. این کشور caseload — نزدیک به 41,000 که از شنبه شب افزایش یافت که رئیس جمهور Iván دوقو کلمبیا آرام مستند قوانین.

و در برزیل, بحران آنقدر شدید است که برخی از قدرتمند ترین کشور های نظامی و ارقام هشدار دهنده بی ثباتی — شوم نشانه ای برای یک کشور است که بسته کردن حکومت نظامی در سال 1980 ساخته شده و پر رونق دموکراسی در پی آن است.

کنون از محکوم کردن این ایده رئیس جمهور Jair Bolsonaro درونی دایره به نظر می رسد تقاضاهای مصرانه برای ارتش به گام به نزاع. یکی از پسران او یک کنگره که ستایش سابق دیکتاتوری نظامی است و حتی هشدار داد از بلندی “پارگی” در این کشور سیستم دموکراتیک.

اعتبار…Audra ملتن برای نیویورک تایمز

گرجستان انتخابات, نظرسنجی کارگران و رای دهندگان گزارش عمده مشکل با رای گیری در آتلانتا و در جای دیگر در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه آزمون از دولت در آماده سازی برای برگزاری انتخابات در این بیماری همه گیر.

انتخابات باید به عنوان یک نقطه مهم از مشاجره پس از وقوع آغاز شد با بسیاری از کشورهای در حال حرکت به آغوش رای گیری از طریق پست و حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت به اعتراض قاطعانه با اتهامات واهی که چنین رای گیری توسط سرند با تقلب و یا که آن را به نفع دموکرات ها.

در گرجستان وجود دارد یک بحران جدید در سیستم های رای گیری در محل قرار داده و پس از گسترده ادعا می کند از رای دهندگان سرکوب در طول دولت 2018 فرماندار انتخابات با نمرات جدید ماشین های رای گیری گزارش از دست رفته و یا خراب. Hourslong خطوط تشکیل شده در حوزه های رأی گیری در سراسر کشور و برخی از مردم به بالا و سمت چپ قبل از مصاحبه برگه های رای.

دفتر براد Raffensperger گرجستان را وزیر امور خارجه مقصر مشکلات بر عوامل مختلف از جمله کمبود تجربه های نظرسنجی ها کارگران به دلیل ترس از ویروس و یک منحنی یادگیری در استفاده از ماشین آلات جدید.

بیش از یک میلیون گرجستان رای دهندگان در حال حاضر بازیگران قبل از رای گیری روز شنبه بسیاری از آنها از طریق پست پس از آقای Raffensperger ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه فعال رای دهندگان.

اما کسانی که رای داده بودند در فرد قبل از روز سه شنبه در اوایل رای گیری سایت در حال حاضر گزارش داد انتظار طولانی — در برخی موارد تا هفت ساعت است. قوانین جدید برای اجتماعی فاصله و ضد عفونی دستگاه رای گیری باعث شده بود بسیاری از کسانی که به تاخیر می اندازد.

Clarice Kimp که وارد در محل رای گیری در دکالب شهرستان صبح روز سه شنبه قبل از 7 منتظر تا 9:15 صبح به رای دادن. “وجود دارد قرار است به 12 نفر مشغول به کار وجود دارد, و وجود دارد, تنها, چهار,” او گفت:. “آنها نمی تواند رای گیری ماشین آلات برای ثبت نام کارت رای دهی و آنها گفتند که نمی تواند رسیدن به تکنسین.”

در نهایت نظرسنجی کارگران دست از موقت برگه های رای, خانم Kimp گفت. اما کسانی نیز در تامین کوتاه مدت.

توسط midafternoon چند شهرستان آغاز شده بود گسترش رای گیری ساعت به حساب زمان از دست رفته به دلیل ماشین آلات جدید.

ایالات متحده خلاصه

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

بالا در ایالات متحده بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony S. Fauci, تحویل تیره و تار ارزیابی از ویرانی در سراسر جهان توسط coronavirus توصیف Covid-19 روز سه شنبه به عنوان “بدترین کابوس” — جدید و بسیار مسری تنفسی عفونت است که باعث می شود قابل توجه نرخ بیماری و مرگ.

“در یک دوره چهار ماه آن را ویران کرده است تمام جهان” دکتر Fauci گفت بیوتکنولوژی مدیران در یک کنفرانس برگزار شده توسط زیست فناوری و نوآوری سازمان است. “و آن را بیش از است.”

بحث خود را با یک مدیر انجام شد از راه دور و ضبط برای شرکت کنندگان در کنفرانس. اگر چه دکتر Fauci گفت که او تا به حال شناخته شده است که شیوع مانند این می تواند یکی از جنبه های او را شگفت زده کرد: “چگونه به سرعت آن را فقط در زمان بیش از این سیاره است.”

کارآمد انتقال بیماری می تواند به گسترش در سراسر جهان در شش ماه یا یک سال اما “این زمان حدود یک ماه” دکتر Fauci گفت. او نسبت به گسترش سریع به سرایت ویروس و گسترده جهان سفر با افراد آلوده.

واکسن به طور گسترده ای به عنوان بهترین امید برای متوقف کردن و یا حداقل کاهش این بیماری همه گیر و دکتر Fauci گفت که او “تقریبا قطعی” که بیش از یک موفق خواهد بود. چند در حال حاضر در حال آزمایش در مردم و حداقل یک رود که به حرکت بزرگ فاز 3 آزمایش در ماه ژوئیه.

اما هنوز هم ناشناخته در مورد این بیماری و چگونگی آن حملات بدن پژوهشی که دکتر Fauci به عنوان “یک کار در حال پیشرفت است.” یکی دیگر از بلندی سوال کرد که آیا بازماندگان بودند که به طور جدی بیمار را به طور کامل بهبود می یابند.

به عنوان ایالات متحده caseload روش دو میلیون در اینجا نگاهی دیگر تحولات مهم در سراسر کشور:

 • رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی — یکی از سخت ترین ضربه متحده در ایالات متحده آمریکا — گفت: او لغو اقامت در خانه جهت است که او صادر شده در ماه مارس و افزایش محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می توانند جمع آوری در داخل خانه و خارج از منزل.

 • دانشگاه هاروارد گفت که این امر شیب به آن وقف بزرگترین دانشگاه وقف در جهان برای جلوگیری از furloughing یا تخمگذار کردن کارکنان و برای پوشش هزینه های دیگر در طول این بیماری همه گیر است که پیش بینی شده به هزینه بیش از $1 میلیارد دلار در سال درآمد.

 • سناتورها بحث که آیا برای گسترش یک بسته قابل توجهی از مزایای بیکاری به تصویب رسید به عنوان بخشی از محرک لایحه برای کمک به آمریکایی ها آب و هوا گیر پس از آخرین شغل گزارش نشان داد غیر منتظره دوباره بجای اول برگشتن در استخدام.

 • در ویرجینیا, رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم نقل مکان کرد و در روز سه شنبه به سهولت برخی از محدودیت ها در بخش شمالی از دولت است. آغاز سهشنبه, او گفت:, رستوران در شمال ویرجینیا می تواند داخل سالن ناهار خوری در نصف ظرفیت ورزشگاه می تواند بازگشایی در 30 درصد ظرفیت و گردهمایی های اجتماعی از به 50 نفر اجازه داده می شود. .

 • به طور منظم تست از خانه سالمندان کارکنان دیده می شود به عنوان یکی از مهم ترین راه برای مهار شیوع و بحث پدید آمده است که چه کسی باید برای آن پرداخت. خانه های سالمندان که دریافت کرده اند نزدیک به 5 میلیارد دلار در فدرال بودجه محرک برای پوشش ویروس هزینه ها — از جمله تست — خواسته اند برای کمک بیشتر. شرکت های بیمه نیز گفت: آنها نباید مورد نیاز به پرداخت.

 • کانکتیکات بالا سلامت رسمی در روز سه شنبه دستور داد بیمارستان ها که به محرومیت بازدید کنندگان به دلیل coronavirus را استثنا برای بیماران مبتلا به معلولیت.

 • وزارت دفاع ایالات متحده روز دوشنبه آغاز شده لغو محدودیت های مسافرتی. سی و نه متحده و پنج میزبان سازمان ملل — بحرین, بلژیک, بریتانیا, آلمان, ژاپن بخشی از موج اول از دهانه اجازه می دهد کارکنان به سفر در کسب و کار و دورتر از 100 مایل محدودیت بود که در جای خود اگر شرایط در پایگاه وجود دارد ملاقات خاص معیار.

 • در نشانه ای از فشار اقتصادی در روزنامه های محلی میامی هرالد اعلام کرد این امر حرکت در خارج از آن Doral, Fla., ستاد در ماه اوت به پایان خود را اجاره و کارگردانی کارکنان خود را برای ادامه کار از خانه تا پایان سال.

جهانی خلاصه

اعتبار…Bae Byung-Soo/اخبارآیا از طریق آسوشیتد پرس

کره جنوبی روز چهارشنبه آغاز شد نیاز به ورزشگاه کاباره ها کارائوکه کافه ها و سالن های کنسرت به ثبت نام کنندگان از طریق گوشی های هوشمند کدهای QR در این کشور تلاش ها برای مبارزه با موج جدیدی از کروناویروس عفونت های مرتبط با مکانهای تفریحی.

تا به حال این امکانات عمدتا خواسته های مشتریان خود را به نوشتن خود را با هویت و اطلاعات تماس در فهرست اسامی قبل از ورود. اما هنگامی که مقامات تلاش برای پیگیری کردن مشتریان پس از عفونت های جدید شروع برداشت تا ماه گذشته آنها دریافتند که بسیاری از اطلاعات جعلی بود.

تحت سیستم جدید کاباره ها و دیگر امکانات باید نصب QR اسکنر و مشتریان باید برای دانلود یک کد QR که حاوی اولیه خود اطلاعات شخصی. هر گونه کدهای QR که دولت جمع آوری می شود به طور خودکار نابود شده پس از چهار هفته است.

کره جنوبی پروژه فقط این تلاش ها در سراسر جهان برای مهار شایع مصرف کننده تکنولوژی برای پیگیری موارد جدید. اما نگرانی های حریم خصوصی را ساخته اند رویکرد آهسته به عقب در ایالات متحده و بریتانیا. و در چین دولت ویروس-نرم افزار ردیابی است باعث ترس است که آن را به طور تصادفی جمع آوری شهروندان به اطلاعات در نام بیماری پیشگیری است.

وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است قابل بحث های عمومی بیش از کره جنوبی جدید کد QR سیستم ردیابی هر چند که ممکن است به عنوان دولت رول آن را.

پس از ماه گذشته در کره جنوبی کاسته اجتماعی آن-محدودیت فاصله و گفت: این اعتماد به نفس بود در آن ویروس-مهار استراتژی است. اما آن را نیز از مردم خواست به چوب به اقدامات پیشگیرانه و اذعان کرد که هدف آن است که به نگه داشتن روزانه caseload زیر 50 تا واکسن در دسترس است.

کره جنوبی روزانه caseload دارای نوسان بین 38 و 57 طی هفته گذشته و این کشور گزارش داد 50 موارد جدید در روز چهارشنبه.

در خبری دیگر از سراسر جهان:

 • به عنوان هند ادامه داد: برای سهولت آن مستند روز چهارشنبه مقامات گزارش تقریبا از 10 ، 000 مورد جدید بیش از 24 ساعت گذشته. نزدیک به 8000 نفر در کشور فوت کرده اند و تعداد کل عفونت های نزدیک به 300,000.

 • در روسیه که در آن تعدادی از موارد است که با نزدیک شدن 500,000 مسکو دشوار مستند به پایان رسید به طور ناگهانی در روز سه شنبه به عنوان یک رای در سراسر کشور گسترش جمهور ولادیمیر V. پوتین قانون بود. پایتخت روسیه همچنان ادامه دارد به گزارش بیش از 1000 ویروس جدید موارد در روز است.

 • مالزیبا استناد به ویروس ترس گفت: آن را به بنگلادش را به 269 Rohingya پناهندگانی که با قایق وارد پس از ماه ها در دریا.

 • آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی صادر مقررات در روز سه شنبه است که به طور گسترده محدود کردن کارگران خود را از با استفاده از بودجه فدرال برای خرید فولاد ماسک و دستکش و محافظ پزشکی دنده برای مقابله با این ویروس در خارج از کشور به منظور نگه داشتن آن تجهیزات موجود برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در ایالات متحده است.

 • انگلیس روز سه شنبه برنامه های رها شده را به همه دانش آموزان تا قبل از تعطیلات تابستان. وزارت آموزش و پرورش با هدف بود برای دانش آموزان به صرف چهار هفته در کلاس های, اما بسیاری از مدارس گفت: آنها در حال حاضر کامل و نمی تواند با خیال راحت جای بیشتر.

 • ساکنان اسپانیا را به ادامه به پوشیدن ماسک صورت حتی پس از این کشور رسما آسانسور آن وضعیت اضطراری در ژوئن 21, وزیر بهداشت, Salvador Illa اعلام کرد روز سه شنبه به عنوان دولت خود را ارائه جدید “عادی” طرح.

 • در فرانسهکه در آن ویروس به کشته شدن بیش از 29 ، 000 مردم پاریس دادستان باز کرده است تحقیقات به ده ها تن از شکایت بیش از پاسخ مقامات به این بیماری همه گیر.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,600,000 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

اعتبار…کریستوفر سیاه/Agence France-Presse — Getty Images

مسئولان سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه در راه برگشت به قبل ادعا توسط یکی از همکاران خود را که انتقال این ویروس توسط افراد بدون علائم است “بسیار نادر است.”

مقامات آن را به نام “سوء تفاهم” اما این اولین بار نیست W. H. O. ارزیابی به نظر می رسید به عقب علمی ،

حتی به عنوان سازمان پیشتاز در سراسر جهان در پاسخ به همه گیری چند دانشمندان هشدار داد روز سه شنبه آن است که عدم به سهام به سرعت در حال تحول یافته های تحقیقاتی و برقراری ارتباط به وضوح در مورد آنها.

مثال دیگر: این سازمان با تاخیر حمایت ماسک برای عموم تا روز جمعه ادعا وجود دارد بیش از حد شواهد کمی وجود دارد که آنها مانع از انتقال ویروس است. تقریبا همه دانشمندان و دولت ها توصیه شده است ماسک برای ماه می باشد.

W. H. O. نیز گفت: بارها و بارها که قطرات موجود در هوا و یا ذرات معلق در هوا هستند نه یک عامل مهم در این بیماری همه گیر را گسترش اگر چه شواهد نشان می دهد که آنها ممکن است.

این علمی اختلافات گسترده ای در مفاهیم سیاست. بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا به تصویب رسید مستند استراتژی زیرا آنها به رسمیت شناخته شده است که منزوی و تنها افرادی که بیمار ممکن است به اندازه کافی برای مهار این بیماری همه گیر.

“از یک طرف من را می خواهید به قطع W. H. O. برخی از کساد دلیل آن سخت است برای انجام این کار در حال همه گیر” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه. “در همان زمان ما با تکیه بر W. H. O. به ما بهترین اطلاعات علمی و شواهد است.”

اعتبار…جیمز هیل برای نیویورک تایمز

آن را ضروری کتاب گیر فرانسوی خود نویسنده آشکار چگونه جامعه را به ضعف و ضعف انسان داد راه را برای فاجعه است.

به عنوان coronavirus پاره از طریق فرانسه روشنفکران و مورخان و روزنامه نگاران ترک خورده خود را باز پیر نسخه در جستجوی حقایق ابدی در یک نگران کننده زمان است.

آن بود که آلبرت کامو را “طاعون.” “عجیب و غریب شکست” توسط Marc Bloch های علمی کالبد شکافی از سقوط فرانسه در سال 1940 تبدیل به نقطه مرجع برای درک محتوای آنچه رفت در این زمان.

چرا فرانسه رکورد جهان را به بالاترین Covid-19 مرگ عوارض و مرگ و مير? چرا از آن است که انتظار می رود دچار افت فاجعه بار از 11 درصد در تولید ناخالص داخلی خود را?

“عجیب و غریب شکست” توصیف یک کشور است که در سال 1940 آن را اعتقاد بر این بود که بهترین ارتش جهان در اما بود که مذکور را شکست هیتلر نیروهای در شش هفته کوتاه.

بلاخ یک مورخ و افسر ارتش نوشت که یک ossified بوروکراسی و خارج از لمس نخبگان خود را ترک کرده بود کشور بدون دفاع مناسب و بدون بحرانی ظرفیت برای انطباق با یک سرعت در حال تغییر وضعیت بر روی زمین است.

برای برخی از خوانندگان این تشابه به 2020 نمی توان نادیده گرفت.

در اوایل ماه سال جاری به عنوان ویروس ویران چین و سپس به اروپا جای پایی در ایتالیا و فرانسه را با اعتماد به نفس به ظاهر امن پشت یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که آن را به مدت طولانی تصور می شود یکی از بهترین در جهان است.

یک بار دیگر به عنوان در سال 1940 در فرانسه تاریخی رقیب آلمان پیش آمده است. هر چند آلمان ثبت کرده است حدود 9,000 مرگ و میر در فرانسه شمار کشته شدگان بیش از 29,000.

اعتبار…مالزی دریایی اجرای آژانس/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

دولت مالزی با استناد به نگرانی از گسترش coronavirus گفته است: “درخواست بنگلادش را به 269 Rohingya پناهندگانی که با قایق وارد پس از ماه ها در دریا.

پناهندگان که فرار نسل کشی و آزار و اذیت در میانمار بازداشت شدند دوشنبه در مالزی پس از ویران قایق نزدیک جزیره Langkawi.

مالزی دارای سابقه برگشتی Rohingya پناهندگان قایق و در حال حاضر می تواند به استناد محکم کردن از کنترل مرز بیش از این ویروس به عنوان دلیل دیگری برای رد آنها ورود.

“Rohingya باید بدانید اگر آنها به اینجا می آیند آنها می توانند اقامت” مالزی وزیر دفاع اسماعیل صبری Yaakob به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

در مورد 730,000 Rohingya فرار میانمار در سال 2017 به عنوان نظامی برپا کمپین نسل کشی قتل و تجاوز به عنف. دیگران فرار قبل از آن و در حال حاضر حدود یک میلیون Rohingya زندگی کثیف در اردوگاه ها در بنگلادش است.

ترک توسط قایق اغلب در رحمت از قاچاقچیان انسان است که یکی از چند راه آنها می توانند فرار از اردوگاه.

این قایق که رسیده مالزی اعتقاد بر این است که ترک از بنگلادش در ماه فوریه با بسیاری از صدها نفر از مسافران داخل اما تنها 269 رسیده مالزی. سرنوشت دیگران همچنان نامشخص است که از بعد از ظهر چهارشنبه.

همچنین به نظر می رسد بعید است که پناهندگان مطرح coronavirus تهدید به مالزی که گزارش شده بیش از 8000 موارد است. اولین گزارش از ویروس رسیدن به اردوگاه های بنگلادش بود تا اواسط ماه مه.

کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که گسترش ویروس در شلوغ اردوگاه می تواند فاجعه بار است.

حامیان حقوق بشر خواست مالزی به رسمیت شناختن پناهندگان, حقوق بین الملل.

“Rohingya بودند که قایق مجرم نیستند اما پناهجویان نیاز به ایمنی و حفاظت” گفت: Kasit Piromya سابق, تایلندی, وزیر امور خارجه و عضو هیئت مدیره آسه آن نمایندگان مجلس برای حقوق بشر است.

اعتبار…اموزش Fremson/نیویورک تایمز

پس از ماه از بحرانزده بیش از آن در پاسخ به coronavirus آمازون در حال تلاش برای متقاعد کردن افکار عمومی که خود را در محل کار به طور خاص انبارها که این فروشگاه ها همه چیز از اسباب بازی ضد عفونی کننده دست — امن هستند در این بیماری همه گیر.

این شرکت در حال گسترش است آن پیام ایمنی پس از یک دوره که جف بزوس رئیس اجرایی است به نام “سخت ترین زمان ما تا کنون با آن مواجه است.” آمازون تلاش برای تعادل افزایش سفارشات با نگرانی های بهداشتی از یک میلیون نفر از کارگران و پیمانکاران در آن انبارها و تحویل عملیات.

کارگران در صدها نفر از امکانات آن بیمار شد با Covid-19 و بسیاری از سرزنش شرکت. در اوج بحران یک اجرایی گفت: او ترک بر اخراج کارگران که به سوالات مطرح شده در مورد ایمنی در این بیماری همه گیر.

در حالی که آمازون دارای نورد ایمنی تغییرات بسیاری از کارگران و مسئولان گفت: این اقدامات بودند به طور یکنواخت مستقر و آمد بیش از حد دیر است.

نیویورک تایمز توافق به تور یک انبار در کنت بشویید. برای دیدن تغییراتی که آمازون و بسیاری از کارگران آن در سراسر کشور توصیف کرده بود.

مهم ترین تحول ساختمان entryway. زمانی که کارگران می رسند آنها کانال های گذشته دوربین های حرارتی خود را به درجه حرارت. در یک غرفه کوچک محصور در ست یک کارگر دست کردن ماسک با استفاده از انبرک.

کارگران سپس وارد موقت مرکز تست و تحویل داده و از طریق پنس یک سلف سرویس کیت تست برای ویروس. پس از اجرای آزمون آنها مهر و موم کیت و محل آن را به یک سبز bin.

اعتبار…نیروی دریایی ایالات متحده از طریق رادیو فردا

دردناک داستان از شیوع کروناویروس روی ناو تئودور روزولت شروع در ماه مارس منجر به عفونت صدها نفر از خدمه یک توقف اضطراری در گوام حذف کشتی کاپیتان و استعفای اقدام نیروی دریایی ،

اما در حالی که نیروی دریایی و رهبران مدنی در گوام در تلاش برای سرکوب گسترش ویروس نیروی دریایی مقامات و محققان در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع به پزشکی بررسی شیوع نتایج که روز سه شنبه منتشر شد.

این مطالعه نشان داد که در میان چند صد نفر از اعضای خدمات که داوطلب آزمایش می شود و سوال در مورد تجربیات خود پردازنده و در حالی که در اروپا بیش از یک سوم تا به حال به اندازه کافی عملکرد آنتی بادی به Covid-19 نشان می دهد آنها می تواند برخی از حفاظت در برابر ویروس حداقل برای یک مدت زمان محدود.

برخی از آنها هنوز هم نشان دادن حضور آنتی بادی خنثی که بلوک ویروس ها با اتصال به سلول سه ماه پس از شروع علائم است.

“این است که امیدوار کننده شاخص ایمنی” گفت: Daniel C. Payne متخصص اپیدمیولوژی و یکی از مولفان این مطالعه که انجام شده در رابطه با نیروی دریایی است. “ما نمی دانیم چگونه با ماندگاری طولانی, مطمئن, اما آن را امیدوار کننده است.”

در اواخر ماه آوریل پس از وقوع آغاز شد, نیروی دریایی, پزشکی افسران شروع به آزمایش داوطلبان. نمونه خون فرستاده شد یک شبه از گوام به گرجستان که در آن آنها مورد آزمایش قرار گرفتند در C. D. C. آزمایشگاه با استفاده از خود آنتی بادی آزمایش.

اولین تست در بر داشت حضور coronavirus آنتی بادی در 228 (59.7 درصد) از داوطلبان. از کسانی که 135 (59.2 درصد) دارای آنتی بادی به اندازه کافی قدرتمند برای خنثی کردن ویروس و خنثی کردن عفونت است.

اعتبار…Atul Loke برای نیویورک تایمز

قبل از همه گیر هند بودند در حال حاضر به رها کردن از نیروی کار است. ویروس محدودیت — و یکی از بدترین اقتصادی اسلامپ در دهه — در حال حاضر تهدید می کند و حتی ضرر و زیان بیشتر برای آنها.

یکی از ملی اشتغال مطالعه انجام شده در مارس یافت که نسبت بالاتری از زنان گزارش از دست دادن شغل خود را از مردان است. در میان سرخپوستان که باقی مانده به کار زنان بیشتر احتمال دارد به گزارش اضطراب در مورد آینده خود را.

کاهش رشد اقتصاد جهانی می تواند به خصوص استارک عواقب در اقتصادهای در حال توسعه که در آن حدود 70 درصد از زنان کارگر شاغل در بخش غیررسمی اقتصاد با چند حمایت.

اگر چه هند به تازگی برداشته بسیاری از آن مستند اقدامات در تلاش برای کاهش فشار بر اقتصاد بسیاری از زنان از ترس که حتی محدود درجه آزادی دشوار خواهد بود به دست آوردن مجدد.

سیما Munda, 21, نگه داشته و امتناع از پدر و مادرش درخواست ازدواج. او سراغ از او محافظه کار روستایی در شمال هند و کار پیدا دوخت پیراهن در یک کارخانه در بنگلور 1000 مایل به سمت جنوب.

“این کار آزاد من,” او گفت:.

اما زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, خانم Munda زندگی از استقلال خرد به عنوان او تبدیل به یکی از 120 میلیون سرخپوستان چپ بیکاری. پس از اینکه مجبور به پناه گرفتن در یک مدرسه پس از از دست دادن او خوابگاه اتاق خانم Munda ساخته شده غم انگیز تصمیم گیری و سوار یک قطار صفحه اصلی.

اعتبار…جوآن ونگ

پس از این ویروس شروع به گسترش در ایالات متحده شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در اعمال خشونت و تعصب نسبت آسیایی-آمریکایی است. برای بسیاری از, این قسمت نشان دهنده مرکب تعصب: آنها به اشتباه مقصر برای این بیماری همه گیر و آنها فشرده با هم به عنوان یک گروه.

اصطلاح “آمریکایی-آسیایی” ماسک های عمیق فرهنگی و ملی تفاوت در نام نمایندگی. این بار پرسید: 11 تصویرگران آسیایی تبار به ایجاد یک نقاشی از چهره خود و تأمل در خود و میراث خود داستان مهاجرت و چگونه آنها را شناسایی آسیایی-آمریکایی است.

“در چند سال گذشته ما تبدیل شده اند بیشتر قابل مشاهده است و بیشتر شنیده می شود” می نویسد: جوآن وانگ بالا یک هنرمند آمریکایی به دنیا آمد پدر و مادر از هنگ کنگ. “از آن ساخته شده است من کمتر احساس تنهایی و تزریق من با افتخار بیشتر.”

اعتبار…Oli Scarff/Agence France-Presse — Getty Images

دولت بریتانیا روز سه شنبه برنامه های رها شده را به همه دانش آموزان تا قبل از تعطیلات تابستانی در حال رشد در میان نگرانی هایی است که پر کردن کلاس های درس می تواند منجر به عفونت های جدید.

وزارت آموزش و پرورش با هدف بود برای همه دانش آموزان ابتدائی به صرف چهار سال در مدرسه قبل از تعطیلات تابستان اما بسیاری از مدارس گفت: آنها در حال حاضر کامل است و نمی تواند جای بیشتر کودکان با خیال راحت.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: باید در این بخش برنامه بودند دیگر امکان پذیر است و مدارس می خواسته می شود که برای گرفتن به عنوان بسیاری از کودکان به عنوان امکان پذیر است در حالی که اجرای اجتماعی-فاصله اقدامات و حداکثر اندازه کلاس از دانش آموزان 15.

“ایمنی کودکان ما افراد جوان و کارکنان باقی مانده است و اولویت من” آقای ویلیامسون گفت: پرداختن به مجلس در روز سه شنبه. “ما قادر به انجمن خوش آمدید تمام کودکان مدرسه ابتدایی قبل از تابستان برای یک ماه.”

“همه ما می دانیم چقدر مهم است برای کودکان و افراد جوان در آموزش و پرورش و مراقبت از کودکان و حیاتی است که ما آنها را به عقب وجود دارد به عنوان به زودی به عنوان مشاوره های علمی نشان می دهد که ما می توانیم,” او اضافه شده است.

مهد کودک و سه مدرسه ابتدایی سال گروه شده اند واجد شرایط برای بازگشت به مدرسه پس از ماه ژوئن است. 1 اما بسیاری از دانش آموزان در خانه مانده به دلیل نگرانی های ایمنی و ظرفیت مسائل.

اعتبار…Bryan آنسلم برای نیویورک تایمز

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی گفت: او لغو اقامت در خانه جهت است که او صادر شده در ماه مارس و افزایش محدودیت در چگونه بسیاری از مردم می توانند جمع آوری در داخل خانه و خارج از منزل.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


“با بیشتر و بیشتر از ما کسب و کار بازگشایی, ما دیگر نیاز شما را به ماندن در خانه است اما ما می خواهیم شما را به ادامه به مسئول و امن” او گفت:.

این حرکت یک نقطه عطف بزرگ برای دولت بود که در میان سخت ترین ضربه با بیش از 164,000 موارد و بیش از 12 ، 000 مرگ و میر. پس از رسیدن به اوج در ماه آوریل با بیش از 4000 جدید روزانه موارد تعداد کاهش یافته و به تدریج و باقی مانده های زیر 1000 در ماه ژوئن. آن را آغشته به زیر 500 برای سه روز.

فرماندار گفت: داخل سالن اجتماعات می تواند شامل 50 نفر از 10 یا 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت با پوشش صورت مورد نیاز است. که به گسترش نهادهای مذهبی را شامل نمی داخل سالن ناهار خوری و یا سالن های عملکرد.

آقای مورفی نیز مطرح حد در هوای آزاد, گردهمایی از 25 نفر به 100. کاهش محدودیت های اعمال نمی شود تماشاگران در رویدادهای ورزشی است.

محدودیتی در اندازه از تجمعات مطرح خواهد شد به 250 نفر در ماه ژوئن 22 و 500 ژوئیه 3. از آنجا که مراسم فارغ التحصیلی مجاز خواهد بود در جولای 6, مدارس ممکن است برنامه را به عنوان بسیاری از 500 نفر است. گردهمایی سیاسی تظاهرات از “هر گونه اجبار” و مذهبی خدمات محدود نمی شود و در اندازه.

اما آقای مورفی گفت: مقامات دولت ممکن است معکوس اجازه بزرگتر گردهمایی “باید ما دیدن هر گونه مشکل نشانه ها در داده ها نشان می دهد افزایش موارد است.” فرماندار گفت: مقامات دولت نیاز به اطلاعات بیشتر به ارزیابی گسترش و خواست ساکنان برای دریافت تست به خصوص اخیر شدند.

دانشگاه هاروارد گفت که این امر شیب به آن وقف بزرگترین دانشگاه وقف در جهان برای جلوگیری از furloughing یا تخمگذار کردن کارکنان و برای پوشش هزینه های دیگر در طول این بیماری همه گیر است که پیش بینی شده به هزینه بیش از $1 میلیارد دلار در سال درآمد.

دانشگاه حاکم بر بدن رای برای یک زمان خاص هزینه از وقف — به ارزش $41 میلیارد قبل از وقوع — به پوشش فوری ویروس هزینه ها از جمله اتاق و هیئت مدیره تخفیف به دانشجویان برای ترم بهار و هزینه های در حال حرکت. پول را نیز پوشش افزایش کمک های مالی پیشرفت در آموزش از راه دور و سلامت عمومی بهبود در دانشگاه, مقامات گفت.

دانشگاه هاروارد گفت: آن را از دست داده بود $415 میلیون از بهار به دلیل همه گیر و تخمین زده می شود که این امر از دست دادن یکی دیگر از $750 میلیون دلار در سال مالی که آغاز می شود در ماه جولای.

یک دانشگاه هاروارد سخنگوی کاهش یافته است برای قرار دادن یک مقدار دلار در بودجه اضافی که به دانشگاه می رسم از آن موقوفه و یا به افشای چقدر وقف منقبض شده بود به عنوان طرح میتوانست همه گیر بازار است.

در مارس هاروارد تبدیل کردن $8.6 میلیون دلار پول مالیات دهندگان از 14 میلیارد دلار اضطراری فدرال بسته امداد برای آموزش عالی رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به دانشگاه برای دریافت بودجه فدرال با وجود بزرگ خود را وقف. “دانشگاه هاروارد را برای رفتن به پرداخت پول” آقای ترامپ گفت.

اما دانشگاه هاروارد گفت: هیچ چیز به پرداخت چرا که آن را به حال هرگز استفاده و یا دریافت پول حتی اگر آن را شامل فدرال فرمول.

Video player loading
7 p. m. مراسم خارج بروکلین بیمارستان مرکز در فورت گرین که در آن جمعیت را جمع آوری کرده اند برای تشویق کارگران بیمارستان در طی این ویروس در بحران به پایان رسید (سه شنبه) در یک مهمانی خداحافظی. فیلم از کارا بیکر.

با تمام ایالت نیویورک در حال حاضر بازگشایی در برخی از ظرفیت مقامات روز سه شنبه موعظه احتیاط و هشدار داد که صدها نفر از هزاران نفر از مردم بازگشت به کار خطر گسترش ویروس باقی مانده است.

“ما در یک فاز جدید” رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت. “بازگشایی بازنشانی تمام بازی ها.”

فرماندار جدید پرده برداری داشبورد آنلاین است که او گفت: نشان می دهد درصد موارد مثبت با منطقه و شهرستان است. این اطلاعات را به سیگنال “لرزش از یک سنبله” در عفونت اگر یکی شد در افق ،

در شهر نیویورک آغاز شد که بازگشایی این هفته شهردار, بیل د Blasio ارائه یک پیام مشابه. بر اساس جدول زمانی مشخص شده توسط دولت آن است که از لحاظ فنی امکان پذیر است که این شهرستان می تواند حرکت به فاز 2 در ژوئن 22. اما شهردار هدف قرار داده است اوایل ماه جولای که برای گام بعدی و در روز سه شنبه او ادامه داد: تاکید بر صبر و شکیبایی است.

هر اشتباه او اضافه می تواند منجر به ظهور مجدد این ویروس که با قرار دادن شهر تحت “فولر محدودیت یا بدتر.” “من نمی خواهم بی جهت بالا بردن انتظارات” شهردار گفت. “ما نه مانند دیگر مناطق از دولت است.”

هنری و ورزشی خلاصه اخبار

اعتبار…Nidarosdomens Guttekor

گروه آواز رفته از زندگی چیزی تایید به یک منبع بالقوه از بیماری و حتی مرگ. شیوع بیماری شده اند مربوط به گروه کر تمرینات و خدمات کلیسا در سراسر جهان است.

برخی از کشورها را ممنوع اعلام کرد گروه آواز به عنوان یک نتیجه و دانشمندان در حال مطالعه خطرات. اما با پیام های متناقض از مقامات در سراسر جهان در حال حاضر برای خوانندگان سمت چپ با کمی اما اضطراب.

واضح ترین دلیل آواز است یک خطر برای انتقال است که قطرات بزاق حاوی ویروس می تواند اسپری از دهان کسی. اما به طور بالقوه یک مسئله بزرگتر می آید از ریز ذرات به نام ذرات معلق در هوا که بسیار سبک است که آنها سفر در جریان هوا می باشد. وجود عدم اطمینان بر اینکه ذرات معلق در هوا گسترش ویروس اما برخی از دانشمندان می گویند که شیوع بیماری در میان گروه کر گروه نشان می دهد آنها نقش به ویژه هنگامی که خوانندگان گفت: آنها تا به حال به دنبال اجتماعی-دورى قوانین. در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد صادر شده است که کلیساها باید اطمینان حاصل شود که کر دنبال اجتماعی فاصله. قبلی خود را توصیه است که به “نظر تعلیق و یا حداقل کاهش” آواز.

Lucinda, Halstead, رئیس جمهور منتخب از هنرهای نمایشی, انجمن پزشکی گفت: اگر “این یک گروه کوچک و آن را خارج و باد است نه در پشت خود” خطر ابتلا به این ویروس در حالی که آواز می شود کاهش می یابد.

اما او گفت که کر احتمالا نمی تواند به بازگشت به گذشته خود راه بدون واکسن و یا تست سریع. “این است که تنها به طور موقت.” او گفت:. “خدا می داند و شما نمی توانید آواز خواندن در حال حاضر.”

در اینجا دیگر هنر و ورزش های مربوط به تحولات:

 • به سالزبورگ, جشنواره اعلام کرد که روز سه شنبه آن را به جلو در اوت اما در فرم اصلاح شده. طرح اصلی — بیش از 200 اجرای بیش از 44 روز — تبدیل خواهد شد 90 اجرای بیش از 30 روز است. مخاطبان تا 1000 حدود نصف ظرفیت اصلی آن تئاتر را نشسته در مبهوت سازند.

 • برای اولین بار زنان گلف اصلی قهرمانی در این سال اویان قهرمانی لغو شد روز سه شنبه به دلیل محدودیت های مسافرتی و قرنطینه الزامات مرتبط با این بیماری همه گیر. The L. P. G. A. تور لغو و یا به تعویق افتاد نزدیک به دو دوجین مسابقات و برگزار می شود یک رویداد از زنان آزاد استرالیا در ماه فوریه است.

 • شیکاگو لغو همه هنر اجرای برنامه ها و جشنواره ها در پارک ها از طریق روز کارگر از جمله معجزه شیکاگو SummerDance و شیکاگو جشنواره جاز.

 • به N. F. L. دقیق مراحل است که تیم باید قبل از بازیکنان می تواند بازگشت به امکانات آموزش, آخرین تلاش های لیگ برای بازگشت به کسب و کار به طور معمول در خارج از فصل است که تا حد زیادی انجام شده است تقریبا.

 • یک کارولینای شمالی, مسابقه اتومبیل رانی, پیگیری دستور داده شد به بعد از آن صحنه دو رویداد با بسته بندی می ایستد در ماه گذشته. آس جاده سریع السیر خود را برگزار کرد بازکن فصل on May 23, با نزدیک به ظرفیت جمعیت در 5,000-صندلی تسهیلات در سرپیچی از رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر را به منظور منع عمومی تجمعات بیش از 25 نفر است. جاده سریع السیر برگزار شد یک شب دیگر از مسابقات در تاریخ 30 مه.

 • بازدید کنندگان می توانند یک بار دیگر وارد پانتئون در رم پس از بنای تاریخی پیوست یک لیست در حال رشد از سایت های که بازگشایی درهای خود را پس از هفته مستند. در میلان, ساختمان مسکن لئوناردو “شام آخر” نیز بازگشایی سهشنبه آیا به عنوان Capodimonte, موزه در ناپل.

 • در حالی که در فرد دنیای هنر در شهر نیویورک باقی مانده عمدتا توقیف برخی از گالری ها فضاهای باز در Hamptons.

اعتبار…دیگو Ibarra سانچز برای نیویورک تایمز

امداد کارگران به طور گسترده محدود با استفاده از بودجه فدرال برای خرید فولاد ماسک و دستکش و محافظ پزشکی دنده برای مقابله با این ویروس در خارج از کشور به منظور نگه داشتن آن تجهیزات موجود برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در ایالات متحده با توجه به مقررات صادر شنبه توسط آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی.

قوانین جدید آیا اعطای یک استثنا: پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید تجهیزات آن است که اگر تولید در بخشی از جهان که در آن این امر می تواند با استفاده از یک کلید ماده است که کمک می کند تا اقتصاد محلی است که همچنین در حال مبارزه از آنجا که از virus.

کمک های بشردوستانه گروه باید منتظر ماه برای هدایت یک موضوع بحث شدید در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان ماسک و دستکش و هواکش و ماسک بودند به شدت مورد نیاز توسط آمریکا کارکنان بهداشتی برای مراقبت از ایالات متحده بیماران.

به عنوان آنها منتظر دريافت تنها کسری از نزدیک به 1.6 میلیارد دلار است که کنگره تصویب شده در ماه مارس به ارسال کمک به کارگران در کشورهای خارجی است.

جدید هدایت یک کپی از آن به دست آمده بار که نیاز به کمک های بشردوستانه گروه هستند که توزیع پشتیبانی برای برخی از فقیرترین و یا از بی ثبات ترین کشورها به دنبال موافقت کتبی قبل از استفاده از بودجه فدرال برای خرید N95 ماسک و یا دیگر فولاد ماسک و دستکش های پزشکی, پنکه, خاص, تصفیه کننده های هوا و فیلترها و آمریکا ساخته شده و تست کیت.

محدودیت در محافظ پزشکی دنده را در محل باقی می ماند تا زمانی که مازاد عرضه در ایالات متحده است.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

رئیس کمیته بهداشت مجلس سنا امیدوار به تصویب قانون در سال جاری به نشانی آینده بیماری های همه گیر در روز سه شنبه منتشر شده مجموعه ای از طرح های پیشنهادی برای beefing تا توانایی ایالات متحده برای پاسخ به یک بحران بهداشت عمومی — و وردپرس پیشنهادات ،

در یک کاغذ سفید با عنوان “آماده سازی برای آینده همه گیر” سناتور لامار الکساندر جمهوری خواه از تنسی شناسایی پنج اولویت: تسریع تحقیق و توسعه از تست درمان و واکسن; گسترش بیماری قابلیت نظارت; بازسازی استراتژیک ملی ذخایر; beefing تا دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی ادارات و بهبود هماهنگی سازمان های فدرال در طول بهداشت عمومی اورژانس.

“در این سن به اینترنت دهانه توجه کوتاه” آقای الکساندر در بیانیه ای گفت. “حتی با یک رویداد به عنوان قابل توجهی به عنوان Covid-19, خاطرات محو و توجه به سرعت حرکت می کند به بحران است. که باعث می شود آن را ضروری است که کنگره در عمل تغییرات مورد نیاز در این سال به منظور آماده سازی بهتر برای آینده همه گیر.”

کارشناسان بهداشت عمومی شده اند هشدار مرگبار همه گیر برای چند دهه. در 2015, سوزان رایس مشاور امنیت ملی باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا ایجاد “جهانی بهداشت در ایران و biodefense واحد” در داخل کاخ سفید است. اما رئیس جمهور تهمت منحل تیم است.

آقای الکساندر سفید کاغذ سازی روشن تخمگذار مقصر عدم آمادگی. اما او گفت: دولت فدرال باید نقش مهمی در آمادگی., و اشاره کرد که “تنها دولت فدرال می تواند صندوق پژوهش در مقیاس لازم برای ایجاد آزمون های درمان و واکسن” و “هماهنگی توزیع منابع و اطلاعات در سطح ملی است.”

آقای الکساندر که خود را برگزار سنا صندلی از سال 2003 و بازنشسته خواهد شد هنگامی که خود را منقضی می شود در اوایل سال آینده گفت که او امیدوار است که این مقاله می تواند منجر به بحث در میان قانونگذاران و عموم مردم است. هر کسی با ایده ها ممکن است ارائه آنها را بعد از 26 ژوئن به [email protected]

کنتیکت در روز سه شنبه دستور داد بیمارستان ها که به محرومیت بازدید کنندگان به دلیل همه گیر را استثنا برای بیماران مبتلا به معلولیت. آنها باید اجازه داده شود به یک عضو خانواده یا یک ارائه دهنده مراقبت های همراه آنها را زمانی که آنها نیاز به پشتیبانی.

به منظور اطمینان “حیاتی پادمان برای افراد با نیازهای ویژه برای اطمینان از مناسب و امن مراقبت ارائه شده و دریافت شده در یک محیط بیمارستان,” رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: در بیانیه منتشر شده توسط دولت فدرال در بخش بهداشت و درمان را از حقوق مدنی.

به منظور حل و فصل شکایات که ناتوانی گروههای حقوق ثبت کرده بود با آژانس فدرال.

راجر سورینو که هدایت در بخش بهداشت و درمان را از حقوق مدنی در مصاحبه ای گفت که کانکتیکات منظور باید یک مدل برای کشورهای دیگر در تلاش برای تعادل ایمنی با حقوق مدنی در طول بیماری همه گیر.

“مردم باید از چپ به دفع کردن برای خود را زمانی که آنها می تواند منطقی جایگزین,” او گفت:. “ایمنی بیماران مبتلا به معلولیت نباید بازمی گردد, به عنوان اگر آن را یک بازی با حاصل جمع صفر در برابر ایمنی از دیگران است. هر دو را می توان محافظت می شود.”

اعتبار…Kyodo News via Getty Images

مسکو دشوار مستند به پایان رسید به طور ناگهانی در روز سه شنبه به عنوان یک رای در سراسر کشور گسترش جمهور ولادیمیر V. پوتین قانون بود. پایتخت روسیه همچنان ادامه دارد به گزارش بیش از 1000 ویروس جدید موارد در روز است.

آرایشگاه زیبایی, سرو, دامپزشکی, درمانگاه ها و استودیوهای عکاسی اجازه داده شد به بازگشایی در روز سه شنبه و در شهر پیچیده و سیستم های دیجیتال مجوز برای ترک خانه متوقف عامل. یک روز شهردار سرگئی S. سوبیانین گفت: گسترش ویروس در پایتخت تا به حال آهسته به نقطه ای که این شهر پناهگاه در محل اقدامات برخی از جهان دقیق ترین در خارج از چین می تواند برداشته شود.

کتابخانه ها و سازمان ها از جمله املاک و مستغلات تبلیغات و مشاوره خواهد بود و مجاز به بازگشایی بعدی شنبه, ژوئن آقای سوبیانین گفت: همراه با موزه ها و باغ وحش ها به عنوان طولانی به عنوان آنها به فروش بلیط آنلاین. رویدادهای ورزشی را بازگشایی به تماشاگران در 10 درصد ظرفیت و رستوران ها و کافه ها قادر خواهد بود برای خدمت به مشتریان نشسته در خارج از منزل. ورزشگاه و استخر و کودکستان ها را به طور کامل باز در ژوئن 23.

“جنگ است که هنوز بیش از” آقای سوبیانین گفت Muscovites در وب سایت خود را. “من می خواهم به شما تبریک می گویم با ما آخرین پیروزی مشترک و با یک قدم بزرگ به سمت بازگشت به کامل زندگی است.”

اما منتقدان آقای سوبیانین بود اعلام پیروزی بیش از حد به زودی و با اشاره به فشار ممکن است از کرملین. ماه گذشته آقای پوتین به تعویق افتاد رژه نظامی جشن 75 سالگرد پیروزی شوروی در جنگ جهانی دوم; آن برگزار خواهد شد ژوئن 24. و آقای پوتین موکول به تاریخ 1 ژوئیه یک رفراندوم قانون اساسی است که اجازه می دهد او را به ماندن در اتاق تا 2036.

بزرگ رژه همراه با احساس تازه ای از خوش بینی با تشکر از آرام مستند اقدامات می تواند کمک به آقای پوتین درام بسیار مورد نیاز از شور و شوق برای جولای 1 رای تحلیلگران گفت. آن روشن نیست چه معیارهای آقای سوبیانین شد با استفاده از به طور ناگهانی پایان این مستند در مسکو است که گزارش در مجموع 198,590 موارد و 3,029 مرگ و میر. تعداد روزانه جدید موارد گزارش شده تا به حال ماند در حدود 2000 برای دو هفته قبل از سقوط به 1,572 فتح کند گرفته شد در روز سه شنبه.

اعتبار…ناتالی Keyssar برای نیویورک تایمز

گزارش موارد کودک آزاری در شهر نیویورک موارد کاهش یافته است 51 درصد در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته در مورد روند میان کودکان طرفداران رفاه باشید که از غیب بیماری همه گیر از سوء استفاده در حال گسترش است پشت درهای قفل شده است.

زمانی که ویروس توقیف شهر نیویورک شکننده سیستم پادمان طراحی شده برای محافظت از کودکان از هم جدا افتاده است و آنها را به سمت چپ محبوس در خانه, خطرناک ترین محل می توان آنها بار خبرنگار نیکیتا استوارت گزارش. در هشت هفته اول بهار 2019, نیویورک شهرستان, سازمان رفاه کودکان دریافت به طور متوسط از 1,374 موارد سوء استفاده و یا غفلت به بررسی در هر هفته. در مدت مشابه سال جاری این تعداد کاهش یافت و به 672 کاهش از 51 درصد است.

معلمان و متخصصان اطفال اجتماعی کارگران و اردوگاه مشاوران برای مثال به طور معمول برای اولین بار به کشف کبودی و یا نشانه ای از گرسنگی و یا بدرفتاری با کودکان است. اما این ویروس انتقال آن به تعاملات مجازی هستند.

تنش ناشی از اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله — انزوا و بیکاری و حتی سوء استفاده از الکل — به راحتی می توانید فوران به خشونت و رفاه کودک ، شکارچیان جنسی در حال حاضر همه روزه دسترسی به کودکانی که به طور معمول خواهد بود در مدرسه; در برانکس برای مثال سوء استفاده جنسی است که رایج ترین نوع کودک آزاری بازداشت از زمان شروع این بیماری همه گیر با توجه به قصبه منطقه دفتر دادستان.

دیگر نقاط کشور شاهد یک روند مشابه پس از اقدامات در جای خود قرار گرفتند به نگه داشتن مردم در خانه با هدف متوقف کردن گسترش ویروس.

این ویروس همچنین دارای مشابه تاثیر بر موارد خشونت داخلی در سراسر کشور است.

اعتبار…DeAgostini/گتی ایماژ

قطب جنوب تنها قاره ای است که گزارش هر مورد از این ویروس است. در تلاش برای آن را نگه دارید که راه قطب جنوب نیوزیلند سازمان دولتی مسئول انجام نیوزیلند فعالیت در این قاره خواهد شد کاهش در سفرهای تحقیقاتی.

موسسه پشتیبانی خواهد کرد تنها “در دراز مدت علم مانیتورینگ ضروری عملیاتی فعالیت و برنامه ریزی تعمیر و نگهداری در این فصل در قطب جنوب” آن گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. کاهش و به حداقل رساندن تعداد بازدید کنندگان به این قاره است.

قطب جنوب است نه یک کشور و اداره توسط پیمان قطب جنوب که سیستم به اجرا در آمد و در سال 1961. نیوزیلند از جمله کشورهایی است که در عمل یک پایه وجود دارد.

قطب جنوب نیوزیلند و دیگر سازمان های دولتی در این بیانیه گفت: در حال آماده سازی یک “موفق انزوا طرح” برای این قاره است که تا حد زیادی جدا شده به هر حال به مطمئن شوید که آن باقی می ماند رایگان از ویروس.

“ما اذعان تاثیر این Covid-19 پاسخ را باید در تحقیقات در این فصل اما اینها بی سابقه تایمز” سیمون Trotter مدیر کل قطب جنوب عملیات برای موسسه گفت: در روز سه شنبه.

گزارش شد کمک توسط ایان آستن کن Belson, Ronen برگمن Aurelien Breeden, چو سنگ-Hun امیلی کوکران Michael Cooper, ماریا کرامر عبدی Latif Dahir, رید J. Epstein, جک, سارکوم, ریچارد Fausset, شری فینک, جری, گرت, دنیس Grady, Anemona Hartocollis مایک ایوس لارا کثافت, David D. حقیقت هارون Krolik جان لیلاند, Antonio de Luca, Iliana Magra, Apoorva Mandavilli الکس مارشال, پاتریشیا های انجام جسی مک کینلی رافائل Minder, پل Mozur, Norimitsu Onishi, Aimee Ortiz, Richard C. حصار بیل پنینگتون Elisabetta Povoledo, Suhasini راج اسکات Reyburn, Jaspal Riyait ریک Rojas کای شولتز, بهترین Smialek, Santerre صوت مت استیونس, Alexandra, استیونسون, Nikita استوارت, Katie Thomas, Anton Troianovski جولی Turkewitz دیوید Waldstein کارن Weise, ادوارد وانگ جین وو, Sameer یاسر, Ceylan Yeginsu ریموند زونگ و کارن Zraick.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>