افزایش Coronavirus Caseloads قرار داده Strongmen در پشت پا

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • ویروس موج در مناطق که در آن رهبران پوپولیستی فکر می کردند که می خواهم در امان است.
 • دو Covid-19 مطالعات کردهاند پس از دانشمندان صدای آلارم.
 • ایالات متحده میزان سفارشات متحده گزارش داده های جمعیتی در, ویروس.
 • استفاده بیش از حد آنتی بیوتیک در اوایل بیماری همه گیر می تواند خار مقاومت به داروهای نجات بخش.
 • با تشکر از ویروس مستند فیل ها در حال رومینگ آزادانه در تایلند پارک ملی.
 • برای ناشنوایان اجتماعی فاصله می تواند به معنای انزوای اجتماعی.
 • اگر AstraZeneca را واکسن تایید شده است یک تولید کننده هند موافقت کرده است که حداقل یک میلیارد دوز.
اعتبار…فضل AbuZaid/تصویر داد, via Getty Images

برای یکی پایدار رمز و راز از coronavirus بود که چرا برخی از کشورها با زهوار در رفته سیستم های سلامت و شلوغ زاغه تا به حال موفق به جلوگیری از فشار از شیوع بود که چکش اروپا و ایالات متحده است.

اما برخی از این کشورها در حال حاضر غلت به این بیماری همه گیر را در شکم.

به عنوان همه گیر جهانی مرگ و میر روش 400,000 شناخته شده مواردی از این ویروس در حال رشد سریع تر از همیشه در یک نرخ از بیش از 100 ، 000 در روز است. و افزایش متمرکز شده است در پر جمعیت و کم درآمد و با درآمد متوسط کشورهای سراسر خاورمیانه و آمریکای لاتین و آفریقا و جنوب آسیا است.

“در اوایل روز مردم با دیدن الگوهای که واقعا وجود دارد” گفت: Ashish Jha, استاد بهداشت جهانی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. “آنها گفتند که آفریقا خواهد بود در امان ماند. اما این است که بسیار منحصر به فرد ویروس و در طول زمان به شیوه ویژه هر نویسنده می رود. هیچ ایمنی طبیعی.”

همه گیر جدید جهت دور از کشورهای غربی است — خبر بد برای strongmen و populists که یک بار رسید امتیاز سیاسی توسط vaunting کم عفونت نرخ به عنوان شواهدی از فضائل خود رهبری است.

مثلا در مصر که در آن نرخ جدید تایید عفونت های دو برابر در هفته گذشته همه گیر ایجاد اصطکاک بین اوضاع وخیم و پزشکان که شورش بیش از یک عدم وجود تجهیزات حفاظتی و آموزش.

و در برزیل کل مرگ و میر پیشی گرفته 32,000 روز پنج شنبه با 1,349 مرگ و میر در یک روز, خرید و فروش بیشتر ضربه به رئیس جمهور Jair Bolsonaro که در ادامه به حداقل رساندن خطر.

در تحولات دیگر:

 • کره جنوبی گزارش شده 39 مورد جدید در روز جمعه. اکثر آنها در داخل و اطراف سئول که در آن یک موج اخیر عفونت های ترسیم شده است به, کاباره ها و تجارت الکترونیکی انبار.

 • هزاران نفر از مردم در هنگ کنگ مسخره اجتماعی فاصله قوانین روز پنج شنبه به عنوان آنها را جمع آوری به تتم قتل عام میدان تیان آن من.

 • از بانک مرکزی اروپا گفت: این امر گام تا خرید اوراق قرضه به میزان توسط یکی دیگر از 600 میلیارد یورو به کل از 1.35 تریلیون یورو است.

 • آلمان اعلام کرد یک بسته از کاهش مالیات و سایر اقدامات به ارزش 130 میلیارد یورو رسید.

 • اسرائیل‘s مجلس کنست به حالت تعلیق در آمد و پس از یک نماینده مجلس گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

اعتبار…جورج فری/ایسنا

دو مطالعه در Covid-19 بودند کردهاند در روز پنج شنبه توسط مجلات علمی است که در آن آنها تا به حال به نظر می رسد.

این مطالعات در مجله لانست منتشر شده و جدید مجله پزشکی انگلستان در ماه مه تا به حال تولید شده در نتایج حیرت انگیز و تغییر این دوره از تحقیقات به این بیماری همه گیر.

لانست مقاله گزارش دلتنگ یافته در مورد استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 بيمار. آن منجر به تعلیق برخی از آزمایشات بالینی از داروها از جمله سازمان جهانی بهداشت. (برخی از آنها پس از سر گرفته شد.)

رئیس جمهور تهمت بارها ترویج هیدروکسی کلروکین با وجود فقدان شواهد که آثار آن را در برابر ویروس. حمایت خود را تا به حال اثر سیاسی علمی سوالات است که به طور معمول می شده اند از چپ به خونسرد محققان.

لانست و کاغذ بود که ظاهرا بر اساس داده ها از بخش خصوصی برگزار شد رجیستری سوابق بیمار از صدها بیمارستان ها در سراسر جهان تا به حال به این نتیجه رسیدند که ضد مالاریا مواد مخدر در ارتباط بودند به طور چشمگیری با نرخ های بالاتر از قلب آریتمی و مرگ و میر در Covid-19 بيمار. این پایگاه متعلق به یک شرکت به نام Surgisphere است که متعلق به دکتر Sapan دسای یکی از چهار شرکت-نویسندگان.

سه تن دیگر از نویسندگان از جمله دکتر Mandeep R. Mehra استاد در دانشکده پزشکی هاروارد کردهاند مقاله در روز پنج شنبه پس از تلاش خود را به منظور بررسی پایگاه داده صحت و اصالت بودند مانع توسط دکتر دسای.

بعد در روز پنج شنبه, The New England Journal of Medicine کردهاند قلبی مطالعه که در ماه مه منتشر شده توسط همان نویسندگان با استفاده از داده ها از همان رجیستری. که مطالعه گفت: برای تجزیه و تحلیل 8,910 Covid-19 بیماران بستری از طریق اواسط ماه مارس در 169 مراکز درمانی در آسیا اروپا و شمال امریکا است. نویسندگان به این نتیجه رسیدند که بیماری های قلبی و عروقی افزایش خطر مرگ است.

“از آنجا که همه نویسندگان بودند و آنان را از دسترسی به داده های خام و اطلاعات خام نمی تواند در دسترس ساخته شده به یک شخص ثالث حسابرس, ما قادر به اعتبار اطلاعات اولیه منابع اساسی ما مقاله” نویسندگان نوشت: در جمع از مطالعه است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه منتشر شد, شرایط جدید برای متحده به گزارش coronavirus داده ها بر اساس نژاد و قومیت و سن و جنسیت افراد تست شده برای این ویروس در تلاش برای پاسخ به مطالبات از قانونگذاران برای یک تصویر بهتر از این بیماری همه گیر.

همه آزمایشگاه ها مورد نیاز خواهد بود به ارسال اطلاعات دموگرافيک به دولت و یا محلی بهداشت عمومی ادارات بر اساس فرد اقامت با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

دکتر Robert R. Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مواجهه با یک مجموعه از سوالات در روز پنج شنبه از قانونگذاران مجلس در سلامت فرعی شنوایی خود را در مورد آژانس اغلب متوقف پاسخ به همه گیر و آنچه که برخی از اعضای کنگره گفته بود که شکست خود را به پیش بینی همه گیر را در اثر سیاه و جوامع اسپانیایی زبان.

“ما نمی داده ما نیاز به قادر به پاسخ به آن در یک, پاسخگو, راه,” دکتر Redfield اذعان کرد.

کارشناسان بهداشت عمومی را مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم به آدرس نامتناسب اثرات این ویروس در جوامع از رنگ. سوال در آمد که در تظاهرات بزرگ ادامه داد: در سراسر ایالات متحده بیش از کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که هفته گذشته در بازداشت پلیس پس از یک افسر زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق افتاده است در ایالات متحده در روز پنج شنبه:

 • سهام در وال استریت با ریزش بسته شدند در یک عقب نشینی روز پس از بازگشت به عقب داشت. افت پس از دولت آمریکا گفت: به طور کلی تعداد کارگران در دولت بیکاری رول افزایش یافته بود در هفته گذشته سیگنالینگ ادامه فشار بر اقتصاد حتی به عنوان برخی از کسب و کار بازگشایی شده است.

 • دیوان عدالت Sonia Sotomayor به طور موقت به حالت تعلیق قاضی دادگاه این احکام نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حرکت بیش از 800 بزرگتر و یا پزشکی آسیب پذیر زندانیان از یک زندان اوهایو که در آن نه زندانیان فوت کرده اند از ویروس. یک دادگاه تجدید نظر برنامه ریزی شده است برای شنیدن استدلال در مورد روز جمعه.

 • شهردار بیل د Blasio از شهر نیویورک گفت که این شهرستان می تواند شروع مرحله دوم بازگشایی “به عنوان اوایل به عنوان آغاز” که در آن دفاتر و فروشگاه های شخصی و کسب و کار خدمات مانند باربر مغازه ها می تواند بازگشایی با محدودیت.

 • سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری دکتر رابرت Redfield گفت: قانونگذاران مجلس است که دولت فدرال و دولت های بهداشتی بخش های مورد نیاز به طور چشمگیری افزایش تعداد ردیاب کار برای شناسایی که در آن آلوده به ویروس coronavirus آمده بود در تماس با. او گفت که تا 100,000 مورد نیاز خواهد بود در ماه سپتامبر.

 • ایالات متحده دادگاه تجدید نظر فدرال طرفه با جمهوری خواهان تگزاس در نبرد قانونی برای محدود کردن رای گیری از طریق پست طی همه گیری قابل توجه پایین تر حکم دادگاه که رای دهندگان مجاز که از ترس ابتلا به ویروس به بازیگران برگه از طریق پست به جای در فرد است.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

بیمارانی که deluged اورژانس در مرکز پزشکی دیترویت در ماه های مارس و آوریل به نمایش گذاشته ثبتشده علائم کروناویروس: تب بالا و عفونت-سرند ریه ها که در سمت چپ آنها را به نفس نفس زدن برای هوا.

با چند گزینه های درمان پزشکان تبدیل به یک آشنا مداخله: broad-spectrum آنتی بیوتیک shot-in-the dark داروها اغلب استفاده می شود در برابر عفونت های باکتریایی است که می تواند بلافاصله شناسایی شده است. آنها می دانستند که آنتی بیوتیک ها موثر نبودند در برابر ویروس ها, اما آنها می ترسید این بیماران می تواند آسیب های تهدید کننده حیات به عفونت های ثانویه باکتریایی.

“در اوج خروش ما آنتی بیوتیک استفاده کردن نمودار,” دکتر گفت: Teena Chopra, بیمارستان مدیر اپیدمیولوژی و آنتی بیوتیک پاسداشت. او و دیگر پزشکان در سراسر ایالات متحده که آزادانه توزیع آنتی بیوتیک ها در اوایل هفته از این بیماری همه گیر گفت: آنها به زودی متوجه اشتباه خود.

در حال حاضر پزشکان در سراسر کشور به دنبال به منظور جلب درس از آنها استفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک ها یک عمل است که می تواند خار مقاومت به داروهای نجات بخش به عنوان باکتری های جهش یافته و پیشدستی کردن مواد مخدر. مقاومت ضد میکروبی یک خطر است که ادعا می کند 700,000 زندگی سالانه جهانی بهداشت بحران شده است که بازی کردن در حرکت آهسته در پشت صحنه در حالی که coronavirus در مرکز صحنه.

در هفته های اخیر کارشناسان بهداشت عمومی شده اند و هشدار داد که همان انفعال دولت است که به کمک فاستر گسترش سریع coronavirus می تواند خار و حتی مرگبارتر اپیدمی مواد مخدر-مقاوم در برابر عفونت. سازمان ملل متحد هشدار می دهد مانند یک بیماری همه گیر می تواند کشتن 10 میلیون نفر تا سال 2050 اگر اقدام جدی گرفته نمی شود.

خط لوله جدید برای داروهای ضد میکروبی تبدیل شده شدیدا خشک است. در سال گذشته سه آمریکایی آنتی بیوتیک توسعه دهندگان با امیدوار کننده مواد مخدر از کسب و کار رفته و بسیاری از جهان غول داروسازی رها شده در این زمینه است.

قانون در کنگره به آدرس شکسته آنتی بیوتیک بازار شکست خورده برای به دست آوردن کشش در سال های اخیر اما کارشناسان بهداشت عمومی امیدوارند coronavirus همه گیر می تواند کمک به شکستن سیاسی logjam در واشنگتن است.

اعتبار…آدم دین برای نیویورک تایمز

همه گیر مستندات داده اند طبیعت مکی در سراسر دنیا آوردن حیوانات به مکان های غیر منتظره. در Cougars تور خلوت خیابان های سانتیاگو پایتخت شیلی. گراز وحشی را قدم از طریق خطوط حیفا ، ماهی جلب کردن ویتنام پرتکاپو دوباره.

در تایلند, Khao Yai پارک ملی این کشور قدیمی ترین بسته شده به بازدید کنندگان انسان برای اولین بار پس از افتتاح آن در سال 1962. نتیجه? آن 300 یا تا فیل شده اند قادر به آزادانه پرسه زدن جسارت بر روی مسیرهای یک بار بسته بندی شده با انسان است.

با چند اتومبیل در اطراف فیل پارک گونه غالب قدم زدن در امتداد جاده ها, chomping در شاخ و برگ بدون نیاز به عقب نشینی به خطرناک گوشه از جنگل که در آن صخره دیدار با آبشارها. به ندرت کشف حیوانات, مانند, آسیایی, خرس سیاه یا گور, بزرگترین گاو پدید آمده اند ،

“پارک شده است قادر به بازیابی خود را گفت:” Chananya Kanchanasaka یک پارک ملی در بخش دامپزشک. “ما هیجان زده برای دیدن حیوانات در حال بیرون آمدن.”

این مهلت قابل توجه است, در بخشی به دلیل تایلند یک کشور که در آن پیوند با طبیعت شده است قاب به عنوان یکی از سلطه — به عنوان جنگل مصرف مردم و یا بالعکس.

فراتر از غارت خود را جنگلهای تایلند کلیدی ایستگاه راه جهانی حیات وحش مسیرهای قاچاق با شاخ و tusks و فلس از عنوان دور به عنوان آفریقا ساخت راه خود را به چین است.

اعتبار…فرانسوا لنوار/ایسنا

این بیماری همه گیر است و بدبختانه زندگی وارونه برای بسیاری از, اما برای ناشنوایان اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند اقامت شش فوت از دیگران و با پوشیدن ماسک در حال حاضر چالش های خاص.

برخی از 466 میلیون نفر در سراسر جهان را ناتوان از دست دادن شنوایی. در ایالات متحده بیش از 37 میلیون بزرگسال در حدود 15 درصد از جمعیت این گزارش به برخی از مشکل شنوایی با توجه به موسسه ملی بهداشت.

فضل کگن که ناشنوا است و زندگی در Jamesville, n. y., تجربه اضطراب هنگام خرید به دلیل ماسک جلوگیری از او را از برقراری ارتباط موثر ترک خود را به تکیه بر روی چشم و کج ابرو به درک دیگران. بنابراین دوست پسر او را در حال حاضر بیشتر از خرید.

“این بیماری همه گیر است واقعا بیشتر تقسیم گنجاندن ناشنوا و کم شنوا جامعه از شنیدن یا به عبارت دیگر جدا شده ما حتی بیشتر,” او گفت:.

مترجم زبان اشاره در میان یک گروه رو به رشد ضروری کارگران اغلب به نام به ایستادن در کنار مقامات برقراری ارتباط اطلاعات حیاتی در تلویزیون و در اینترنت livestreams. اما آنها نه در همه جا.

روبرتا J. Cordano رئیس دانشگاه Gallaudet هنرهای لیبرال دانشگاه برای ناشنوایان در واشنگتن گفت: “دو بزرگسالان و شش فوت از هم جدا استاندارد حمل ذاتی خود تعصب فرض کنید تمام کسانی اجتماعی فاصله یکسان هستند: که آنها را شنوا و بينا و بدون نیاز به هر گونه پشتیبانی می کند.”

Ashlea هیز که کر و کور و کسی که با این نسخهها کار به عنوان منشی از طرفداران ملی سیاه ناشنوا زندگی در کامپتون کالیفرنیا که در آن او معمولا بیشتر از او خرید مواد غذایی خود را. اما به تازگی او تبدیل شده است بیشتر متکی به خدمات تحویل و قادر به دیدن و لمس دوستان و همکاران او گفت: اضطراب او شده است خونتان.

“حس وحشت در همه جا فراگير است.” خانم هیز گفت.

اعتبار…جف Chiu/آسوشیتد پرس

بریتانیا بر اساس شرکت دارویی AstraZeneca روز پنجشنبه گفت که آن را تا به حال زده مقابله با یک واکسن تولید لوله سرم موسسه هند برای تولید یک میلیارد دوز بالقوه واکسن ویروس برای توزیع به پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

پتانسیل واکسن ابداع در یک آزمایشگاه در آکسفورد یکی از چندین نامزد شرکت در کارآزمایی های بالینی است و نه ثابت شده است موثر است. اما دولت ها و سازمان های غیر انتفاعی پایه را به خطر می اندازند صدها میلیون دلار به ترتیب برای تولید حجم زیادی از چندین بالقوه واکسن از جمله AstraZeneca است به طوری که هر که تایید شده می تواند به سرعت در حال توزیع شده است.

باید آن واکسن را ثابت موثر AstraZeneca در حال حاضر امن ظرفیت تولید به عنوان بسیاری به عنوان دو میلیارد دوز در سال آتی این شرکت گفت. اگر زمان آزمایش موفق واکسن ممکن است مورد تایید برای استفاده در ایالات متحده و جاهای دیگر به عنوان به زودی به عنوان این می گیرند.

AstraZeneca گفت که دو سازمان های غیر انتفاعی موافقت کرده بود به پرداخت $750 میلیون دلار برای تولید و تامین 300 میلیون دوز در پایان این سال است. آنها ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری نسبتا جدید نروژ مبتنی بر مشارکت عمومی-خصوصی و قدیمی تر ژنو مبتنی بر Gavi واکسن داد. هر دو دریافت کمک های مالی از چندین دولتهای غربی و همچنین از بنیاد بیل و ملیندا گیتس.

دولت آمریکا موافقت کرده است به پرداخت برای تولید به عنوان بسیاری از 300 میلیون دوز و بریتانیا موافقت کرده است به پرداخت برای به عنوان بسیاری از 100 میلیون نفر است.

AstraZeneca ارشد اجرایی پاسکال Soriot گفت: در یک ویدئو کنفرانس که در طول همه گیر شرکت توزیع واکسن “بدون سود” و اجازه می دهد تا دولت و خیرین به ممیزی منابع مالی خود را به اطمینان حاصل شود که آن را بهره واکسن.

“ما نمی معمولا این کار را انجام,” او اضافه شده است. “این کاملا یک فرایند منحصر به فرد.”

اعتبار…پل Ratje/Agence France-Presse — Getty Images

یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز پنج شنبه طرفه با جمهوری خواهان تگزاس در نبرد قانونی برای محدود کردن رای گیری از طریق پست طی همه گیری قابل توجه پایین تر حکم دادگاه که رای دهندگان مجاز که از ترس ابتلا به ویروس به بازیگران برگه از طریق پست به جای در فرد است.

این تصمیم توسط سه قاضی پنل دادگاه استیناف ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار در نیواورلئان بود و تنها یک پیروزی موقتی برای دولت و خود خواه دادستان کل کن Paxton. پنجمین مدار تنها نسخ پایین تر دادگاه در حالی که در مورد درآمد حاصل و تگزاس از حزب دموکرات که در طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت پیشنهاد این امر تجدید نظر به دیوان عالی ایالات متحده.

“ما خودمان را پیدا کنید در میان یک بار در یک قرن همه گیر” رئیس تگزاس از حزب دموکرات گیلبرتو هینجسا در بیانیه ای گفت:. “رای دهندگان که به حق نگران ایمنی در فرد رای گیری باید گزینه ای برای رای دادن از طریق پست.”

حقوقی عقب و جلو بازی های برگزار شده است را برای هفته بین دولت رهبران جمهوری خواه و دموکرات و قضات در دادگاه های فدرال و ایالتی. در موضوع تگزاس’ قوانین محدود کردن کسانی که می توانند بازیگران پست الکترونیکی-در آراء و اینکه آیا سالم رای دهندگان که از ترس پیمانکاری Covid-19 دیدار با تعریف قانونی از یک معلول رای دهندگان.

در تگزاس رای دهندگان می تواند بازیگران پست الکترونیکی-در برگه های رای تنها اگر آنها در حال رفتن به غایب از شهرستان دارای معلولیت است که آنها را مانع از رفتن به محل رای هستند 65 ساله یا مسن تر و یا محدود در زندان است. پنجشنبه استیناف تصمیم نگه می دارد و این قوانین در محل در حال حاضر برای دو انتخابات در سال جاری در تگزاس اولیه انتخابات در ماه جولای و نوامبر انتخابات عمومی.

تگزاس حزب دموکرات رای گیری حقوق گروه و فردی رای دهندگان که شکایت تگزاس گفت: دولت سخت تفسیر ناتوانی در انتخابات خود را به کد و محدودیت سنی است که پست الکترونیکی-در برگه های رای تنها برای کسانی که 65 ساله و مسن تر کاهش خواهد مشارکت اقلیت رای دهندگان در نقض قانون حق رای و نیروی تگزاسی به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن.

اما آقای Paxton دفتر گفت: در اسناد دادگاه که در انتخابات کد “اجازه نمی دهد در غیر این صورت فرد سالم برای رای دادن از طریق پست صرفا به دلیل رفتن به پای صندوق های رای حمل برخی از خطر برای سلامت عمومی است.”

پنجمین مدار به عنوان یکی از محافظه کار ترین دادگاه استیناف فدرال در این کشور حکومت در روز پنج شنبه که گسترش coronavirus داده نشده قضات “غربت کمیسیون” به بازنویسی دولت در انتخابات و کدهای که حتی با محدودیت سنی وجود دارد و شواهد تگزاس انکار کرده بود یا خلاصه حق رای.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 6,600,000 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

اعتبار…جان Minchillo/آسوشیتد پرس

گسترش مزایای اضافی که کنگره داده شده به کارگران بیکار از طریق پایان ماه ژوئیه کمک خواهد کرد که اقتصاد این سال, اما آن صدمه دیده است در سال آینده دفتر بودجه کنگره تخمین زده می شود در روز پنج شنبه.

رئیس جمهور تهمت امضا قانون در ماه مارس که به اضافی 600 $در هر هفته به دهها میلیون نفر از کارگران که از دست داده بود شغل خود را در طول بیماری همه گیر در علاوه بر این به مزایای بیکاری که آنها به طور معمول دریافت خواهید کرد. کسانی که گسترش مزایای منقضی جولای 31 و کنگره تقسیم شده است بیش از اینکه به گسترش بالاتر پرداخت.

جمهوری خواهان به نگرانی که بیشتر مزایای سخاوتمندانه عمل می کند به عنوان یک عامل بازدارنده برای مردم به بازگشت به کار به عنوان اقتصاد بهبود زیرا بسیاری از کارگران در حال حاضر درآمد بیشتر از بیکاری از آنها از شغل خود. دموکراتیک حامیان منافع می گویند که آنها در حال زیر سازی کارگران در برابر شوک و کمک به نگه دارید تا سطح هزینه های مصرف کننده.

دفتر بودجه اساسا یافت شایستگی در هر دو استدلال. در یک گزارش کوتاه آماده به درخواست سناتور چارلز E. Grassley جمهوری خواه از آیووا و رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا دفتر گفت که اگر منافع بودند به تمدید شود, اقتصادی, خروجی خواهد بود بالاتر در نیمه دوم سال 2020 از اگر مزایای بودند به اتمام می رسد.

اما از آن گفت: خروجی خواهد بود پایین تر در سال 2021 اگر مزایای تمدید شد به دلیل کمتر آمریکایی مشغول به کار بود.

“یک فرمت از مزایای اضافی را افزایش دهند به طور کلی تقاضا برای کالا و خدمات است که تمایل به افزایش تولید و اشتغال” دفتر نوشت. “که پسوند نیز تضعیف انگیزه برای کار به عنوان مردم نسبت به مزایای موجود در بیکاری به توانایی های بالقوه خود درآمد و کسانی که تضعیف انگیزه خواهد به نوبه خود تمایل به کاهش تولید و اشتغال است.”

حتی در حالی که بیشتر کشورهای بازگشایی و برخی از کسب و کار به آرامی شروع به rehire, 1.9 میلیون نفر ثبت ادعاهای جدید دولت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گزارش داد در روز پنج شنبه. هفتگی شمارش همچنان به کاهش خود از بیش از شش میلیون که به ارائه برنامه های کاربردی در یک هفته در ماه مارس, اما آن تاکید مداوم فشار است که همه گیر است و قرار است در اقتصاد و صعود طولانی در پیش است.

اعتبار…سارا Blesener برای نیویورک تایمز

شهردار بیل د Blasio از شهر نیویورک گفت: این شهرستان می تواند شروع مرحله دوم بازگشایی “به عنوان اوایل به عنوان آغاز” که در آن دفاتر و فروشگاه های شخصی و کسب و کار خدمات مانند باربر مغازه ها می تواند بازگشایی با محدودیت ها و رستوران ها می تواند در فضای باز ناهار خوری.

این شهر هنوز شروع به بازگشایی در همه, اما شهردار تصریح کرد که این شهر در مسیر به شروع فاز اول در روز دوشنبه. دولت تحت دستورالعمل های مناطق در فاز 1 است که در ادامه به دیدار مرتبط با سلامت معیار می تواند وارد فاز 2 بعد از دو هفته.

پس از هفت روز از شلوغ عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در نیویورک شهرستان, فرماندار گفت که دولت معیارهای تست شد و در حال گسترش و شامل هر کسی که تا به حال شرکت در تظاهرات و تشویق مردم برای تست شده است. این شهرستان اعلام کرد تست در اوایل این هفته.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو همچنین گفت که تظاهرکنندگان باید به اطلاع دیگران که آنها تا به حال شده است برای اعتراض به رفتار به عنوان اگر آنها تا به حال شده است در معرض. ایالت وجود دارد اضافی 52 ویروس-مرگ و میر ناشی از, او گفت:. نه شهرستانهای زنگ شهرستان انتظار می رود برای ورود به فاز 2 هفته آینده, او گفت:, و دولت است که اجازه می دهد درایو و درایو-از طریق فارغ التحصیلی است.

همانطور که بیشتر آمریکایی ها بازگشت به دفاتر و فروشگاه های پس از ماه گیر کرده در داخل خانه جدید کروناویروس خوشه در ادامه به ظهور و ملی caseload است که نزدیک به دو میلیون نفر است. در اینجا یک نگاه در سراسر کشور:

 • در لاس وگاس چند قمار بازگشایی شد روز پنج شنبه با Bellagio فعال آن چشمه و استقبال بسیاری از قماربازان با اجتماعی فاصله و متوسط غربالگری اقدامات در جای خود قرار داده.

 • در شمال شرقی می سی سی پیهای اخیر تشییع جنازه گسترش این ویروس را به حداقل نه نفر در برخی از آنها از کشورهای دیگر. در آرکانزاسحداقل 35 نفر در یک کارخانه است که باعث می شود چکمه بیمار شد. و در Kansas City, Mo., مقامات بهداشتی اعلام کرد یک خوشه این هفته بیش از 200 کارمند در یک مرکز است که باعث می شود صفحات کاغذ و فنجان.

 • بسیاری از بزرگترین مورد گروه بندی باقی می ماند در خانه های سالمندان زندانها و تجهیزات پردازش مواد غذایی, تمام مکان های که در آن اجتماعی فاصله دشوار است. اما بیشتر از کشور بازگشایی و به عنوان تست و تماس با ردیابی قابلیت گسترش شیوع بیماری های در حال ظهور در تنظیمات جدید.

 • حداقل 26 کارگران در یک سایت ساخت و ساز در آگوستا مینآزمایش مثبت همراه با حداقل 24 نفر در خارج مرکز توزیع در کلرادو و حداقل 16 در فروشگاه راحتی در کانزاس.

 • در نیوجرسیماشین منگنه و از wineries می توانید رزومه ارائه, هوای آزاد, مراسم تست در ژوئن 15, تاریخ است که رستوران ها و کافه ها در حال حاضر پاک شده است برای بازگشایی, برای ناهارخوری, فرماندار گفت.

N. B. A. صاحبان در روز پنج شنبه به شدت مورد تایید در لیگ برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد این فصل با 22 تیم در والت دیزنی در فلوریدا در ماه جولای به یک فرد آشنا با نتایج رای گیری.

تک سایت پیشنهاد تصویب شد با رای 29-1 با پورتلند تریل بلیزرز به عنوان تنها اپوزیسیون با توجه به فرد بود که مجاز به بحث در مورد نتایج publicly. با توجه به قوانین لیگ, 23 رای موافق از 30 تیم لازم بود به پاس این اقدام مطرح شده توسط N. B. A. کمیسر آدم نقره ای.

N. B. A. خواهد بود در میان بزرگترین و پربیننده ترین, آمریکای شمالی, ورزش, لیگ, برای, بازگشت, اطلاعیه ها زیر که لیگ ملی هاکی لیگ برتر فوتبال و ملی فوتبال زنان لیگ خواهد سر بازی در تابستان. نتایج رای گیری شد و اولین گزارش ورزشی.

N. B. A. بازگشت-به-بازی بازی طرح تصویب و در تاریخ چه بوده است و بعد از نهایی برای این, فصل آینده خواهد بود reviewed by ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط است که برنامه ریزی یک جلسه مجازی با عضویت در آن بعد از ظهر جمعه با توجه به سه نفر با آگاهی از جدول زمانی سخن گفت که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این بازیکنان می خواسته می شود که به طور رسمی رای گیری در مورد این پیشنهاد اما لیگ امیدوار است که رابطه کار نزدیک شهر اوکلاهما کریس پل جمهور اتحادیه را حفظ می کند با نقره ای نشان دهنده این بازیکنان نهایی تصویب است.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک خواست معترضان برای آزمایش برای کروناویروس گفت: دولت خود را گسترش دهد امکانات تست برای دیدار با تقاضا.اعتباریاعتباری…Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس

صدها نفر از مردم دستگیر و در شهر نیویورک از پلیس با قتل جورج فلوید که هفته گذشته بازداشت شده در سلول های تنگ برای بیش از 24 ساعت قبل از دیدن یک قاضی, گاهی, بدون, ماسک, سلامت آنها در معرض خطر در میان همه گیر دفاع وکلا گفت.

قانونی کمک های جامعه متهم در پرونده این هفته است که بازداشت طولانی مدت از متهمان — برخی از بازداشت در حالی که غارت دیگران در حالی که درگیری مسلحانه با پلیس در طول صلح آمیز تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس — نقض قانون و حقوق اساسی.

کلارنس جانسون 24 ساله آشپز از هارلم بازداشت غیر قانونی مجمع اتهامات در یک تظاهرات در منهتن روز دوشنبه گفت که او در یک سلول با حدود 30 نفر فاصله تنها در مورد دو پا از هم جدا توالت مسدود هیچ صابون و هیچ کار سینک.

برخی از بازداشت شدگان بودند سرفه و دیگران رنجور به نظر می رسید او گفت:. آقای جانسون گفت که برادرش دستگیر شد و با او هنوز هم تا به حال دیده نشده یک قاضی که از شنبه شب.

اجرای قانون مقامات می گویند که آنها در حال تلاش برای روند مردم به سرعت اما در صورت لجستیکی موانع به دلیل ویروس خاموش و تعداد بازداشت.

اما عمومی مدافعان می گویند پلیس مسدود کردن سیستم با قرار دادن مردم از طریق دادگاه که باید به جای دریافت احضاریه برای جرایم جزئی در جریان تظاهرات.

در روز پنج شنبه, عدالت, James M. برک از دادگاه عالی ایالت در منهتن را تکذیب کرد کمک های قانونی را تقاضا که شهر آزادی مردم برگزار شد بیش از یک روز اشاره کرد اداره پلیس شد در مقابله با گسترده ناآرامی های مدنی در طول یک بیماری همه گیر. “این یک بحران در بحران” عدالت برک گفت. “همه writs محروم هستند.”

آقای فلوید خود را تا به حال این ویروس در اوایل ماه آوریل تقریبا دو ماه قبل از مرگ, با توجه به رسمی کالبد شکافی منتشر شده در مینه سوتا در روز چهارشنبه. هیچ نشانه ای وجود دارد که این ویروس در هر یک نقش خود را در مرگ و Hennepin County medical examiner گفت: آقای فلوید بود و به احتمال زیاد بدون علامت در زمان مرگ او.

اطلاعات کلیدی از روز

اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

این بیماری همه گیر است ebbing در برخی از کشورها بودند که ضربه سخت اوایل اما تعداد موارد جدید در حال رشد است سریع تر از همیشه در سراسر جهان با بیش از 100 ، 000 گزارش شده در هر روز.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 2 ژوئن 2020

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


دو بار به عنوان بسیاری از کشورها گزارش داده اند که افزایش موارد جدید بیش از دو هفته گذشته که گزارش کرده اند کاهش می یابد به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده. در مه 30 نفر گزارش شده در یک روز در سراسر جهان از همیشه قبل از: 134,064. افزایش رانده شده در حال ظهور نقاط داغ در آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا و خاورمیانه است.

بیش از همه وجود داشته است بیش از 6.3 میلیون موارد گزارش شده در سراسر جهان و بیش از 380,000 شناخته شده مرگ و میر. بیش از یک چهارم از تمام مرگ و میر شناخته شده اند در ایالات متحده است. اما جغرافیای این بیماری همه گیر در حال تغییر است به سرعت.

این افزایش در برخی از کشورها می توان به بهبود تست برنامه های. اما در بسیاری از مکان ها به نظر می رسد که این ویروس در حال حاضر تنها وارد با دامنه گسترده ای و مهلک نیروی. در اینجا نگاهی به برخی از کشورهایی که تعداد موارد جدید دو برابر شده است هر دو تا سه هفته.

 • مرگ و میر در برزیل, امریکا بزرگترین کشور تصویب 30,000 روز سه شنبه زمانی که مقامات گزارش 1,262 مرگ و میر بود که این کشور بالاترین یک روز در کل. برزیل در حال حاضر بیش از نیم میلیون مورد شناخته شده دوم تنها به ایالات متحده است.

 • پرو دارای بیش از 170,000 تایید موارد با وجود در نظر گرفتن این ویروس به طور جدی در اوایل. رئیس جمهور مارتین Vizcarra دستور داد یکی از اولین ملی مستندات در آمریکای جنوبی است. هر چند این مقام ویروس مرگ و میر می ایستد در حدود 5000 پرو بود 14,000 مرگ و میر بیشتر از حد معمول در ماه مه نشان می دهد که تعداد فزاینده ای از مردم در حال مرگ هستند در خانه به عنوان بيمارستان مبارزه برای رسیدگی به سیل موارد است.

  همه گیر باعث خروج از لیما پایتخت به عنوان افرادی که قادر به کار فرار با اتوبوس و حتی پا به مزارع خانوادگی. آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود که تعداد موارد جدید و مرگ و میر را ادامه خواهد داد به افزایش در هفته های آینده به زمستان نزدیک و اقتصاد به آرامی بازگشایی.

 • برای ماه مصرجهان عرب را در پرجمعیت ترین کشور به نظر می رسید برای جلوگیری از بدترین بیماری همه گیر. در اوایل ماه مارس در مصر تایید 45 مورد در نیل تور قایق در این منطقه در میان هر دو خدمه و مسافران است. اما به تازگی تعدادی از موارد شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در رسیدن به 27,536 در روز سه شنبه.

 • با بیش از 35 ، 000 تایید عفونت بیشتر در آفریقا, آفریقای جنوبی هنوز هم در حال رشد تعداد موارد جدید با وجود تصویب قوانین سختگیرانه مستند در ماه مارس که شامل ممنوعیت فروش دخانیات و الکل است. ممنوعیت برداشته شد در این ماه حتی اگر کل تعداد موارد در ادامه به افزایش است.

 • بنگلادش در حال حاضر 55,000 موارد شناخته شده. آن مشکلات شد مرکب ماه گذشته توسط طوفان Amphan یک طوفان مرگبار که پاره از طریق جوامع تحت مستند. و این هفته و این کشور در گزارش اول خود را با مرگ از Covid-19 در یک اردوگاه پناهندگان: 71 سال Rohingya مردی که در حالی که از دریافت درمان در انزوا مرکز.

دیوان عالی ایالات متحده عدالت Sonia Sotomayor در روز پنج شنبه به طور موقت به حالت تعلیق قاضی دادگاه این احکام نیاز به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حرکت بیش از 800 بزرگتر و یا پزشکی آسیب پذیر زندانیان خارج از الکتون فدرال تادیبی موسسه در اوهایو که در آن نه زندانیان فوت کرده اند از coronavirus.

عدالت ستمیر را سفارش داد که هیچ دلیل باقی خواهد ماند و در اثر حداقل تا زمانی که دادگاه استیناف ایالات متحده برای ششمین مدار در سینسیناتی قوانین در دولت تجدید نظر شود. دادگاه تجدید نظر برنامه ریزی شده است برای شنیدن استدلال در مورد روز جمعه.

هفته گذشته در همین مورد دادگاه عالی حاضر به بلوک برای اولین بار از دو احکام از قاضی دستور مقامات زندان به گام برای محافظت از زندانیان. قضات’ زودتر سفارش آزمایشی و اکثر آن گفت: ممکن است دوباره موضوع “اگر شرایط حکم.” قضات کلارنس توماس, Samuel A. Alito جونیور و Neil M. Gorsuch گفت: آنها اعطا دولت اولین درخواست برای اقامت.

در ماه آوریل چهار زندانی ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام گفت که شرایط در زندان تجاوز هشتم متمم حرمت بی رحمانه و غیر معمول است. در یک جفت از احکام قاضی James S. Gwin از دادگاه منطقه ای فدرال در کلیولند دستور مقامات به برنامه ریزی برای حذف آسیب پذیر زندانیان از زندان از طریق دلسوز انتشار صفحه اصلی حبس و آزادی مشروط و یا انتقال به یکی دیگر از امکانات.

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

دکتر Robert R. Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: قانونگذاران مجلس در روز پنج شنبه که دولت فدرال و دولت های بهداشتی بخش های مورد نیاز به طور چشمگیری افزایش تعداد ردیاب کار برای شناسایی که در آن آلوده به ویروس coronavirus تا به حال در تماس با آمده و گفت که تا 100,000 مورد نیاز خواهد بود در ماه سپتامبر.

در سلامت فرعی جلسه دکتر Redfield گفت که تعداد ردیاب نیاز به رشد فراتر از 600 C. D. C. کارکنان او گفته بودند “جاسازی شده” در سراسر کشور کار در تماس با ردیابی و فراتر از تعداد افراد استخدام متحده که برخی از آنها بیش از 1 ، 000 در حال حاضر متعهد به کار است.

“اساسی است که ما باید به طور کامل عملیاتی تماس با ردیابی نیروی کار است که می تواند در هر مورد و در هر خوشه می توانید انجام دهید جامع ردیابی تماس در عرض 24 تا 36 ساعت از 48 ساعت در آخرین, می توانید آن را به اتمام رسیدن آن جدا شده به طوری که ما می توانید اقامت در مهار حالت به عنوان ما به پاییز و زمستان,” او گفت:.

دکتر Redfield گفت که تعداد مورد نیاز خواهد متفاوت باشد.

“در برخی از ایالت ها ممکن است 500. در کشورهای دیگر ممکن است 5,000,” او گفت:. “ما در حال انجام است که دولت از دولت توسط دولت به آنها کمک کند درک آنچه که نیروی کار آنها نیاز دارند.”

در این جلسه دکتر Redfield مواجه testy سوال از نماینده رزا DeLauro که رئیس کمیته فرعی که در نمایش عکس های از بزرگ اخیر تجمعات سراسر کشور و از جمله در دریاچه از رشتهکوه اوزارک بیش از آخر هفته روز یادبود و دیگری در فلوریدا که در آن جمعیت را تماشا SpaceX راه اندازی در کیپ کاناورال.

دکتر Redfield بارها و بارها خواست آمریکایی ها برای ادامه تلاش های خود را به لحاظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک. اما او اعتراف کرد که C. D. C. تلاش شد در مبارزات خود برای متقاعد کردن آمریکایی ها به پوشیدن ماسک. در برخی از نقاط کشور ماسک تبدیل به یک سیاسی دال و آقای ترامپ تقریبا هرگز فرسوده یکی در گفت هنگامی که او نمی خواهید اجازه می دهد تا رسانه ها به دیدن او در یک ماسک.

“ما بسیار نگران آن است که ما بهداشت عمومی پیام نیست طنین” او گفت:. “ما همچنان به تلاش برای کشف کردن چگونه به منظور نفوذ به پیام با گروه های مختلف.

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز

سنتی رژه روز باستیل پایین شانزه لیزه در پاریس را جایگزین کوچکتر نظامی مراسم به دلیل همه گیر خواهد شد و شامل یک ادای احترام به سلامت کارگران فرانسه دفتر ریاست جمهوری گفت: در روز پنج شنبه.

“با توجه به وضعیت استثنایی که کشور ما در حال حاضر در حال رفتن را از طریق و عدم قطعیت است که باقی می ماند به عنوان تکامل از Covid-19 همه گیر در هفته های آینده ژوئیه 14 روز ملی جشن خواهد ماند اما متناسب با شرایط” این دفتر در بیانیه ای گفت.

هر جولای 14, هزار نفر جمعیت در شانزه لیزه معروف خیابان اجرا می شود که از Place de la Concorde به Arc de Triomphe به تماشای سربازان مارس توسط مخازن رول گذشته و جت پرواز سربار. آقای ترامپ با حضور در 2017.

شده اند وجود دارد هیچ نشانه ای از موج دوم از عفونت در فرانسه تا کنون و محدودیت ها به تدریج برداشته شده است.اخیرا کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور اجازه داده شد به بازگشایی شده است. اما مقامات هشدار داده اند که این بیماری همه گیر نشده است و باید نگه داشته شود برخی از محدودیت در جایی که مهمترین آنها ممنوعیت زیادی کرد.

امسال رژه روز باستیل جایگزین خواهد شد توسط یک مراسم نظامی در میدان کنکورد تنها با حدود 2000 شرکت کنندگان و 2500 مهمانان خواهد شد که باید به دنبال “فعلی فیزیکی, فاصله, قوانین,” دفتر رئيس جمهور گفت:. یک نیروی هوایی روگذر هنوز هم شامل می شود.

در این مراسم همچنین ادای احترام به ارتش فرانسه برای کمک به ملی coronavirus پاسخ — نظامی مستقر در یک بیمارستان صحرایی در شدت تحت تاثیر قرار آلزاس منطقه و کمک به حرکت بیمار در سراسر کشور و همچنین به سلامت کارگران و “همه بازیگران بسیج در برابر ویروس” ریاست جمهوری است. آن را بلافاصله روشن نیست چه شکل است که ادای احترام می کنند.

اعتبار…آموس بن Gershom/کنست

اسرائیل در پارلمان کنست به حالت تعلیق شد پنج شنبه و قانونگذاران و کارگران شد و گفت: برای دور ماندن پس از یک نماینده مجلس گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات گفتند آنها آغاز شده بود اپیدمیولوژیک تحقیقات و بررسی های امنیتی-دوربین تصاویر برای شناسایی هر کسی که آمده بود به تماس نزدیک با مجلس سامی ابو Shahadeh عضو عمدتا عرب اتحاد سیاسی شناخته شده به عنوان لیست مشترک.

Shmulik Dahan یک سخنگوی کنست گفت: در این روز دو برنامه ریزی جلسات کمیته لغو شد اما این ساختمان تا به حال نشده است به طور کامل تعطیل. فعالیت طبیعی را از سر توجه به نتایج حاصل از بررسی اپيدميولوژيک, او گفت:.

آقای ابو Shahadeh, 44 بوده است عکس در جمعیت بدون ماسک در اعتراض کشنده تیراندازی پلیس از ایاد Halak یک غیر مسلح مبتلا به اوتیسم فلسطینی ساکن شرق اورشلیم که کشته شد روز شنبه و در حالی که پرداخت جهات خود را در Halak خانواده مداحی چادر.

در مصاحبه آقای ابو Shahadeh گفت که او تا به حال شده است با اصرار اسرائیل برای هفته ها به دنبال دولت قوانین برای مهار این ویروس حتی به عنوان عمومی سعی و کوشش زوال یافت.

“من همه چیز را من می توانم” او گفت:. “مردم تصرف در آن دو عکس بود اما درست بعد از من می خواهم انجام مصاحبه. وجود دارد ده ها تن از عکس های دیگر که در آن من با پوشیدن ماسک.”

آقای ابو Shahadeh گفت که او و مشاور که تست مثبت پس از احساس خستگی در هفته گذشته نشان داده نمی شود علائم. “این می تواند باشد که من فقط در ابتدا, اما من احساس خوبی در حال حاضر,” او گفت:.

او گفت که او تا به حال مخلوط با تعداد زیادی از مردم از جمله در دو مجالس ترحیم در آوریل 28. یکی از آنها برای Ayman Safiah شناخته شده رقصنده که در بدن داشت در ساحل در نزدیکی حیفا.

“من عینک ماسک در هر دو مراسم به جز زمانی که Ayman مادر صحبت کرد و من شروع به گریه” آقای ابو Shahadeh گفت.

آقای ابو Shahadeh تشخیص خود را اعلام کرد در توییتر چهارشنبه شب جذاب “به هر کسی که در منطقه فوری برای رفتن به انزوا و تست شده است.”

اعتبار…بن Stansall/Agence France-Presse — Getty Images

دولت بریتانیا میزبانی آنلاین جمع آوری در روز پنج شنبه که با هدف افزایش حداقل $7.4 میلیارد دلار برای اتحاد جهانی برای واکسن و ایمن سازی, ابتکار تاسیس بنیاد بیل و ملیندا گیتس 20 سال پیش داد در بیانیه ای گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون خواهد شد که سخنران اصلی در این نشست انتظار می رود که به می گویند که این واکسن در تلاش است “ضروری مشترک تلاش ما طول عمر.”

“من امیدوارم که این اجلاس خواهد بود لحظه ای که به دنیا می آید با هم متحد بشریت در مبارزه با بیماری” آقای جانسون می گویند با توجه به آماده اظهارات. جمع آوری و گرد هم آوردن سران دولت و چهره های پیشرو مانند آقای گیتس و نگزی خانم اکونجو Iweala, معاون واکسن اتحاد مدیره که گفت: در یک صدای جیر جیر که کروناویروس “یک یادآوری از اهمیت انعطاف پذیر سیستم های سلامت.”

حداقل 39,728 های مردمی در انگلیس به دلیل ویروس با توجه به دولت بریتانیا اما این کشور شده است به تدریج بازگشایی. قانونگذاران بازگشت به پارلمان در روز سه شنبه. این تصمیم انتقاد کرد و پس از Alok Sharma, کسب و کار, منشی, ناخوش به نظر می رسید و عرق فراوان طی یک بیانیه او در مجلس عوام در روز چهارشنبه.

آقای شارما شد و پس از آن تست شده و به خانه رفت به خود منزوی سخنگوی امروز گفت و اضافه کرد که او شروع به احساس ناخوشی زمانی که او در اتاق.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

جورج فلوید به حال این ویروس در اوایل ماه آوریل تقریبا دو ماه قبل از درگذشت او در بازداشت پلیس با توجه به کالبد شکافی منتشر شده توسط Hennepin County, معاینات پزشکی در روز چهارشنبه.

دکتر Andrew M. Baker, شهرستان های برتر پزشکی معاینه گفت که مینه سوتا وزارت بهداشت تا به حال swabbed آقای فلوید بینی پس از مرگ او و که او تا به حال آزمایش مثبت, اما آن است که به احتمال زیاد ماندگار نتیجه مثبت از خود قبلی عفونت است.

هیچ نشانه ای وجود دارد که این ویروس در بازی هیچ نقشی در مرگ او و دکتر بیکر گفت: آقای فلوید بود و به احتمال زیاد بدون علامت در زمان مرگ او.

دکتر مایکل بادن سابق شهر نیویورک معاینات پزشکی بود که در میان دو پزشک که انجام شده خصوصی کالبد شکافی برای آقای فلوید خانواده در هفته گذشته گفت: مسئولان شهرستان نیست به او بگویید که آقای فلوید تا به حال آزمایش مثبت است.

“مدیر مراسم تشییع جنازه نمی گفت و ما گفته بودند و در حال حاضر بسیاری از مردم در حال اجرا در اطراف در تلاش برای آزمایش” دکتر بادن گفت. “اگر شما انجام کالبد شکافی و آن را مثبت برای coronavirus آن معمول به همه بگویم که در حال رفتن به در تماس با بدن است. وجود دارد که مراقبت بیشتری است.”

چهار افسر پلیس که متهم در آقای فلوید مرگ نیز باید آزمایش باید به عنوان برخی از شاهدان عینی دکتر بادن گفت. “من عصبانی نیست,” او گفت:. “اما وجود دارد که مراقبت بیشتری است.”

جهانی خلاصه

اعتبار…امیل Ducke برای نیویورک تایمز

دولت آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان تنها چند ماه پیش یک قلعه مالی محافظه کاری اعلام کرد یک بسته از کاهش مالیات کمک به کسب و کار کوچک, پرداخت نقدی به پدر و مادر و دیگر اقدامات به ارزش €130 میلیارد — حرکت قابل توجهی نیاز به قرض گرفتن.

خانم مرکل به نام بسته, بود که توافق تا اواخر روز شنبه یک “جسورانه پاسخ” به همه گیر رکود.

این طرح همچنین شامل €5.3 میلیارد دلار برای تامین اجتماعی سیستم €10 میلیارد دلار برای کمک به شهرداری ها پوشش مسکن و سایر هزینه های €1.9 میلیارد دلار برای نهادهای فرهنگی و سازمان های غیر انتفاعی. این شامل مشوق هایی برای وسایل نقلیه الکتریکی, اما هیچ کدام به صورت گاز یا گازوئیل سوز در موتورهای که آلمان قدرتمند خودروسازان به دنبال.

این طرح نیاز به استقراض جدید. خانم مرکل دولت رها پایبندی خود را به یک بودجه متعادل در ماه مارس زمانی که آن را به تصویب €750 میلیارد نجات بسته است که شامل مصرف در بیش از 150 میلیارد €تازه بدهی.

“ما نیاز به خارج شدن از این بحران با یک دلربایی,” وزیر دارایی اولاف شولز گفت. در اینجا برخی از پیشرفت های دیگر از سراسر جهان است.

 • اسرائیل در پارلمان کنست به حالت تعلیق شد پنج شنبه و قانونگذاران و کارگران شد و گفت: برای دور ماندن پس از یک نماینده مجلس گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

 • ایتالیایی هاکه اغلب به مبارزه را از طریق جمعیت کثیری از گردشگران فقط به راه رفتن در خیابان در حال گرفتن به تجربه چیزی است که آنها تا به حال تنها از خواب: توریستی-بازدید رایگان به برخی از جهان بزرگترین و محبوب ترین — موزه ها.

 • دولت از شمال مقدونیه reimposed در سراسر کشور حکومت نظامی و یک مستند از پایتخت آن شهر اسکوپیه برای جلوگیری از افزایش موارد است. جدید رکورد روزانه 120 موارد گزارش شده در روز پنج شنبه. وزیر بهداشت Venko Filipce سرزنش شهروندان “شل شدن نظم و انضباط” برای تجدید حیات از عفونت.

 • سنتی رژه روز باستیل پایین شانزه لیزه در پاریس را جایگزین کوچکتر نظامی مراسم به دلیل همه گیر خواهد شد و شامل یک ادای احترام به سلامت کارگران فرانسه دفتر ریاست جمهوری گفت: در روز پنج شنبه.

 • ایران آزاد Michael R. White, نیروی دریایی کهنه که دستگیر شد در طول یک سال 2018 سفر به این کشور یک روز پس از ایالات متحده آمریکا اخراج یک دانشمند ایرانی. هر دو مردان بوده است مبتلا به کروناویروس در حالی که در بازداشت است.

گزارش شد کمک توسط راشل آبرامز, Manuela Andreoni هانا راش Aurelien Breeden برایان X. چن, Michael Cooper, ماریا Cramer, ملیسا, ادی, جک, سارکوم, Farnaz Fassihi, Jacey فورتین الن Gabler ریک گلدستون, David M. Halbfinger جک Healy, تیفانی هسو مایک مختلف Andrew Jacobs, جاشوا کلر, Michael H. کلر تایلر Kepner, David D. حقیقت Alyson Kreuger خوزه ماریا لئون Cabrera آدم Liptak, Anatol Magdziarz, Iliana Magra, Apoorva Mandavilli رافائل Minder اندی, نیومن, Elisabetta Povoledo به Roni Caryn رابین آذر باج آدم Rasgon, ندا Rashwan لوئیس Ferré Sadurní Dagny Salas, Nelson D. شوارتز Santerre صوت مارک استین, آیلین, Sullivan, میترا تاج, Derrick Bryson تیلور Safak Timur, دکلان والش نوح Weiland و کارن Zraick.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>