دیوان عالی کشور را نمی شنوند کلیسای کاتولیک چالش به ممنوعیت تبلیغات مذهبی

واشنگتن – دادگاه عالی رد دوشنبه به شنیدن کلیسای کاتولیک را به چالش به یک محلی ممنوعیت تبلیغات مذهبی.

این مورد آورده شده توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم از واشنگتن در برابر District of Columbia منطقه جرم سیستم حمل و نقل شده اند که آخرین نمونه از آزادی مذهبی تجدید نظر شنیده های محافظه کار-تکیه دادگاه.

قضات در حال حاضر با توجه به چهار اصلی دین موارد را به آنها توسط سازمان های مذهبی پس از کاهش دادگاه ضرر و زیان:

• مدرسه انتخاب: سه مونتانا زنان به چالش کشیده یک مونتانا بان کی مون در بودجه دولت استفاده می شود به پرداخت هزینه برای آموزش مذهبی.

• تبعیض اشتغال: دو مدارس کاتولیک در کالیفرنیا ادعا می کنند حق را به آتش معلمان تحت یک “وزرا استثنا” به کار تبعیض قوانین.

• کنترل تولد: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد کارفرمایان و دانشگاه با مذهبی یا اخلاقی اعتراض قادر به انکار زنان پوشش بیمه برای جلوگیری از بارداری, به عنوان مورد نیاز توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه.

• مراقبت فاستر: کاتولیک آژانس ارائه مراقبت فاستر در فیلادلفیا می خواهید به سمت راست به نوبه خود و زوج بر اساس اعتقادات مذهبی.

جدید مورد ریشه از قلمرو مذهبی اسقف اعظم تلاش در سال 2017 به جای تبلیغات بر روی اتوبوس ها و قطارهای مترو به تصویر می کشد شبح از سه چوپان و گوسفند با پیام “پیدا کردن هدیه ای مناسب.” تبلیغات کارگردانی بینندگان به برنامه های دسته جمعی در حالی که تشویق پروژه های خدمات و کمک های خیریه.

دادگاه عالی هولناک است با موارد به چالش کشیدن محدودیت در آزادی های مذهبی از جمله یک مدرسه مذهبی انتخاب شنیده قضات در ماه ژانویه است.

کریسمس با مضمون تبلیغات ضربه در برابر واشنگتن در منطقه شهری حمل و نقل سازمان سیاست ممنوعیت مذهبی و سیاسی و مسئله گرا پیام های مصوب پس از رسیدگی به شکایات در مورد ضد اسلام تبلیغ.

کلیسای کاتولیک نبود به تنهایی در آن به چالش بکشد. دیگر گروه های مبارزه با سیاست در بازه زمانی از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات. یک دادگاه منطقه ای فدرال و ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار طرفه با سیستم حمل و نقل.

“شد قلمرو مذهبی اسقف اعظم به غالب WMATA (و سایر سیستم های حمل و نقل) را مجبور به قبول همه نوع از تبلیغات برای حفظ دیدگاه بی طرفی از جمله تبلیغات انتقاد و توهین به دین و مذهبی اصول و یا شیوه های” قاضی جودیت راجرز نوشت.

دانشیار عدالت برت Kavanaugh بود در دادگاه مدار پنل که شنیده مورد در سال 2018 اما ایستاده بود پایین و یک بار او را نامزد دریافت جایزه بود به دادگاه عالی. او recused خود را از این مورد که در سمت چپ تنها هشت قضات مایل به شرکت.

به همین دلیل حتی محافظه کار قضات کلارنس توماس و نیل Gorsuch توافق به آن را بشنوند. اما آنها به سمت چپ بدون شک در مورد نظرات خود را.

“متمم اول قانون اساسی نیاز به دولتها برای محافظت از مذهبی ديدگاه نه تنها آنها را برای خاموش کردن,” Gorsuch نوشت.

سابق آمریکا وکیل عمومی پل کلمنت به نمایندگی از قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت: قضات در مقالات حقوقی است که مدار حکم دادگاه تضاد با مطلب اخیر یکی از ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر به 3 مدار مستقر در فیلادلفیا.

“اگر آمازون و یا macy’s تا به حال می خواستم به اجرای تبلیغات با همان متن و گرافیک و یا با گوزن شمالی به جای چوپان هیچ سوال وجود دارد که WMATA را به آسانی پذیرفته تبلیغات” کلمنت نوشت.

دونالد Verrilli یکی دیگر از سابق آمریکا وکیل عمومی به نمایندگی از سیستم حمل و نقل پاسخ داد که تبلیغات محدودیت به دنبال یک سری از جامعه اعتراض به سیاسی و مذهبی و حمایت از تبلیغات است که منجر به خرابکاری و “افزایش خطرات ناشی از تروریسم است.”

نیاز به WMATA به قبول قلمرو مذهبی اسقف اعظم را تبلیغ Verrilli نوشت که “ویران با صدای دولت از حمل و نقل برنامه های تبلیغاتی موثر وادار کردن مقامات حمل و نقل یا به قبول همه تبلیغات و یا چشم پوشی درآمد حاصل از تبلیغات در دسترس نباشد.”

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: آزادی مذهبی: دیوان عالی کشور را نمی شنوند کلیسا چالش به تبلیغ ممنوع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>