دیوان عالی کشور به اتفاق آرا در افغانستان ‘Bridgegate’ محکومیت

واشنگتن — رئیس دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه به اتفاق آرا به لغو محکومیت دو متهم در “Bridgegate” رسوایی.

این مورد ناشی از یک تصمیم در سال 2013 توسط همکاران از کریس کریستی سپس فرماندار نیوجرسی به خطوط دسترسی به پل جورج واشنگتن به مجازات یک حریف سیاسی. نتیجه رسوایی کمک عذاب آقای کریستی جاه طلبی های ریاست جمهوری.

بسته شدن خطوط اشتباه بود, دیوان عالی کشور حکم داد اما نه یک جرم فدرال.

همکاران Bridget آن کلی و لایحه Baroni متهم به تقلب سیم و مرتبط با اتهام فدرال برای نقش خود را در concocting یک “ترافیک مطالعه” که باعث شدید تاخیر برای رانندگان به دنبال عبور از پل شلوغ ترین در جهان از فورت لی, N. J., به منهتن.

شهردار فورت لی, علامت Sokolich یک دموکرات بود, رد درخواست برای تایید آقای کریستی و این مجازات است.

“زمان برای برخی از مشکلات ترافیک در فورت لی” خانم کلی با انتقاد از آقای کریستی نوشت: در یک ایمیل به مقامات در بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی که در عمل پل. آقای کریستی را رد کرده است هیچ گونه آگاهی از این طرح است.

عدالت النا کاگان, نوشتن برای دادگاه گفت: “شواهد داوران شنیده بدون شک نشان می دهد تخلف — فریب فساد و سوء استفاده از قدرت است.”

“اما تقلب فدرال اساسنامه در موضوع آیا جرم چنین انجام,” او نوشت. “در حل و فصل سابقه مقامات می تواند نقض این قوانین تنها اگر یک شی از نادرستی بود برای به دست آوردن قدرت پورت پول یا اموال است.”

اما او نوشت: “این واقعیت تلفات خطوط یک ورزش نظارتی قدرت چیزی در این دادگاه در حال حاضر برگزار شد موفق به دیدار با اساسنامه’ ملک مورد نیاز است.”

بحث کمک نزول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آقای کریستی در سال 2016 اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تبدیل شدن به چهره از ضد واشنگتن احساسات که فرماندار می تواند داشته باشد در غیر این صورت به شنود گذاشته باشند.

در بیانیه ای روز پنج شنبه آقای کریستی گفت که او تا به حال توجیه شده است.

“عنوان بسیاری از ادعا از همان ابتدا و به عنوان دادگاه تایید کرد امروز هیچ فدرال جنایاتی که تا کنون مرتکب شده در این ماده توسط هر کسی که در دولت من,” او گفت:. “این خوب است برای همه درگیر است که امروز عدالت در نهایت انجام شده است.”

او در ادامه به سرزنش وزارت دادگستری تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و ایالات متحده وکیل است که تحت تعقیب قرار, مورد, Paul J. فیشمن.

وی افزود: “این مورد رانده شد وکیل ایالات متحده و وزارت دادگستری در جستجوی از پیش تعیین شده و مغرضانه نتیجه. در بی پروا به دنبال آن است که نتیجه آنها نقض سوگند سوگند توسط هر عضو گروه عدالت است.”

مگی Haberman کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de