دیوان عالی تهمت نمی تواند جلوگیری از انتشار سوابق مالی

واشنگتن — روز پنج شنبه دادگاه عالی پاک راه را برای دادستان در نیویورک برای دیدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی خیره کننده شکست برای آقای ترامپ اما یک تصمیم گیری است که احتمالا به معنی ثبت خواهد شد محافظت از نظارت عمومی تحت هیئت منصفه پنهان کاری قوانین را تا بعد از انتخابات و شاید به طور نامحدود.

در یک تصمیم جداگانه دادگاه حکم داد که کنگره نمی تواند حداقل در حال حاضر برای دیدن بسیاری از همان پرونده است. رای دادن در هر دو مورد 7 به 2. رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور نوشت: هر دو اکثریت نظرات.

در پرونده مربوط به دادستان’ حکم او نوشت که “هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام.” او افزود که آقای ترامپ هنوز هم ممکن است افزایش اعتراض به محدوده و ارتباط احضاریه.

دادگاه چهار لیبرال تر اعضای پیوست که نظر اکثریت و آقای تهمت دو انتصاب رای با اکثریت اما اتخاذ آن استدلال است.

در مورد, در مورد کنگره, احضاریه رئیس دادگستری رابرتز نوشت که دادگاه های پایین تا به حال به اندازه کافی در نظر گرفته شده تفکیک قوا نگرانی های مطرح شده در این مورد. او با همان قضات که رای خود را با او در نیویورک مورد.

قضات کلارنس توماس و Samuel A. Alito جونیور عقیده داشت در هر دو مورد.

آقای ترامپ بلافاصله مورد حمله نتیجه در توییتر. “این همه سیاسی دادستان است.

“دادگاه در گذشته داده اند “گسترده احترام”. اما من نه!” او نوشت.

آقای ترامپ خواسته بود که دادگاه برای جلوگیری از هر دو مجموعه از احضاریه که تا به حال به دنبال اطلاعات از آقای تهمت حسابداران و بانکداران و نه از آقای ترامپ خود را; این شرکت نشان داده اند که آنها را مطابق با حکم دادگاه.

آقای تهمت وکلا استدلال کرده بود که او مصون از همه کیفری رسیدگی و تحقیقات تا زمانی که او همچنان در اتاق و که کنگره ناتوان بود برای به دست آوردن سوابق خود را به دلیل آن را به حال هیچ قانونی نیاز به آنها را.

آمریکا و نیویورک دادستان گفت: پرونده ممکن است نور در آقای تهمت خارجی و گیرایی ممکن است تضاد منافع که آیا او است و پرداخت مالیات و این که آیا خود را hush پول پرداخت نقض مالی مبارزات انتخاباتی ،

تصمیم دادگاه بزرگ بود بیانیه ای در محدوده قدرت ریاست جمهوری است که جای خود را با برجسته احکامی که مورد نیاز رئیس جمهور ریچارد نیکسون به نوبه خود بیش نوار از دفتر بیضی مکالمات و مجبور به رئیس جمهور بیل کلینتون به ارائه شواهد در آزار و اذیت جنسی کت و شلوار.

یکی از موارد نگران احضاریه برای آقای تهمت حسابداری شرکت Ncmec آمریکا از دفتر دادستان منطقه منهتن, کوروش R. ونس جونیور یک دموکرات است. آن را به دنبال هشت سال از کسب و کار شخصی و سوابق مالیاتی در ارتباط با بررسی نقشی که آقای تهمت و تهمت سازمان در hush-پول پرداخت شده در این اجرا تا سال 2016 انتخابات.

آقای ونس با ابراز رضایت حاکم را به نفع خود. “این یک پیروزی فوق العاده ای برای ملت ما به سیستم قضایی و تاسیس آن اصل است که هیچ کس — حتی یک رئیس جمهور — بالاتر از قانون” او در بیانیه ای گفت. “ما تحقیقات بود که با تاخیر تقریبا یک سال این طرح دعوی در دادگاه از سر گرفته خواهد هدایت مثل همیشه توسط هیات منصفه جدی تعهد به پیروی از قانون و حقایق در هر کجا که ممکن است منجر شود.”

هر دو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و شرکت خود را بازپرداخت رئیس جمهور سابق و وکیل fixer, Michael D. Cohen, برای پرداخت های ساخته شده به مستهجن بازیگر فیلم Stormy Daniels که ادعا کرد که او تا به حال یک امر با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای کوهن همچنین درگیر در پرداخت به Karen McDougal, یک مدل پلیبوی بود که او نیز ادعا کرد که او تا به حال یک رابطه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور را رد کرده است روابط است.

آقای ترامپ شکایت کرد برای جلوگیری از شرکت حسابداری از تبدیل بیش پرونده اما دادگاه های پایین حکومت در برابر او. در یک اتفاق آراء حکم به دادگاه استیناف ایالات متحده برای دومین مدار در نیویورک گفت: دولت دادستان ممکن است نیاز به اشخاص ثالث به نوبه خود بیش از یک رئیس جمهور نشسته است سوابق مالی برای استفاده در یک هیئت منصفه بررسی است.

در پاورقی به تصمیم قاضی رابرت A. Katzmann نوشت که اطلاعات به دنبال در یک حس غیر استثنایی.

“ما توجه داشته باشید که گذشته شش رئیس جمهور قدمت آن به رئیس جمهور کارتر تمام داوطلبانه منتشر شده اظهارنامه مالیاتی خود را به” قاضی Katzmann نوشت. “در حالی که ما نمی محل dispositive وزن در این واقعیت آن را تقویت کرده و مانع نتیجه گیری ما که افشای اطلاعات مالی شخصی ایستاده به تنهایی بعید است به مختل رئیس جمهور در انجام وظایف خود ،

آقای تهمت وکلا استدلال می کنند که او مصون از همه کیفری رسیدگی و تحقیقات تا زمانی که او در دفتر باقی ماند.

وزارت دادگستری ثبت دادخواستها حمایت از آقای ترامپ اما در زمان اندازه گیری موقعیت و گفت که دادستان باید مجبور به دیدار خواستار استاندارد قبل از آنها بودند اجازه برای به دست آوردن اطلاعات آنها به دنبال.

وکلای آقای ونس پاسخ داد که دادگاه عالی در حال حاضر تصمیم گرفت که موضوع مرکزی در این مورد در سال 1974 در ایالات متحده v. نیکسون که نیاز به رئیس جمهور ریچارد نیکسون به افشای نوار از دفتر بیضی مکالمات در پاسخ به احضاریه در یک پرونده جنایی.

دوم حکم نیز به کارگردانی حسابداری شرکت آمد از خانه نظارت و کمیته اصلاحات که در حال بررسی hush-پرداخت پول و این که آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن باد و تخلیه توصیف از دارایی های خود را در صورتهای مالی برای به دست آوردن وام و کاهش مالیات است.

آقای تهمت وکلا استدلال می کرد که کمیته ناتوان بود برای به دست آوردن سوابق خود را به دلیل آن را به حال هیچ قانونی نیاز به آنها را. گفتند پانل مشغول بود در یک نامناسب جرم بود و نه به دنبال اطلاعات به کمک آن تصویب قانون.

وکلای این کمیته پاسخ داد که آنها تا به حال مشروع نیاز به اطلاعات خود را به انجام برسانند قانونی و مسئولیت نظارت.

یک تقسیم سه قاضی پنل دادگاه استیناف ایالات متحده برای منطقه کلمبیا مدار حاضر برای جلوگیری از این حکم.

مجموعه سوم از احضاریه آمد از خانه خدمات مالی و هوش کمیته شدند و خطاب به دو نهاد مالی است که انجام کسب و کار با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, دویچه بانک و یک سرمایه است. آنها به دنبال آرایه ای از سوابق مالی مربوط به رئیس شرکت او و خانواده اش است.

های مختلف سه قاضی پنل مدار دوم دستور داد بسیاری از درخواست مواد به افشا می شود. از آن ساخته شده یک استثنا برای اطلاعات حساس شخصی ربطی به کمیته تحقیقات.

“کمیته’ در پیگیری منافع خود در قانون اساسی قوه مقننه تابع مراتب مهم تر منافع عمومی از هر آنچه که منافع عمومی inheres در اجتناب از خطر یک مدیر اجرایی را حواس پرتی ناشی از افشای اسناد منعکس خصوصی خود را معاملات مالی” قاضی جان O. نیومن نوشت برای اکثریت است.

موارد آزمایش استقلال دیوان عالی کشور است که تحت سلطه جمهوری خواه منصوب از جمله دو نام آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. در اوایل دیوان عالی کشور در موارد که در آن رئیس جمهور به دنبال جلوگیری از ارائه شواهد احکام شکستن نیست در امتداد خطوط حزبی.

به خلاف این دادگاه به اتفاق آرا در برابر طالبانی رئیس جمهور نیکسون و بیل کلینتون در چنین مواردی با نیکسون و کلینتون انتصاب رای گیری در مقابل رئیس جمهوری که تا به حال قرار داده و آنها را در دادگاه. این Nixon مورد منجر به استعفای خود در صورت نصب تماس خود را برای استیضاح. کلینتون مورد رهبری به آقای کلینتون استیضاح هر چند او جان سالم به در سنا رای خود را حذف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net