دیوان عالی کشور رد کلیسا چالش به ممنوعیت تبلیغات اتوبوس

دادگاه عالی نشان داده شده است, دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 در واشنگتن است. دیوان عالی کشور روز دوشنبه با رد درخواست تجدید نظر از کلیسای کاتولیک در واشنگتن, DC که به دنبال مکان های مذهبی با مضمون تبلیغات در اتوبوس های عمومی. (AP Photo/Mark Sherman)

واشنگتن (AP) — دیوان عالی کشور روز دوشنبه با رد درخواست تجدید نظر از یک کلیسای کاتولیک در واشنگتن دی سی است که به دنبال مکان های مذهبی با مضمون تبلیغات در اتوبوس های عمومی.

قضات در حال ترک در یک دادگاه تجدید نظر فدرال حاکم است که هیچ گسل با واشنگتن حمل و نقل سازمان سیاست که ممنوع همه موضوع-گرا تبلیغات در منطقه راه آهن و اتوبوس سیستم.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک واشنگتن به دنبال محل تبلیغ در خارج از اتوبوس های عمومی در پاییز سال 2017. آگهی نشان داد شبح از سه چوپان و گوسفند همراه با متن “پیدا کردن هدیه ای مناسب.”

عدالت برت Kavanaugh در زمان هیچ بخشی در دادگاه در نظر گرفتن این مورد به این دلیل که او خدمت در سه قاضی پنل که شنیده استدلال در دادگاه تجدید نظر که در آن او قبل از پیوستن به دیوان عالی کشور در سال 2018 است.

عدالت نیل Gorsuch نوشت مختصری جداگانه نظر به ادعا می کنند که این موضوع می شده اند متفاوت بوده است Kavanaugh است که بخشی از این مورد است. “از آنجا که دادگاه قادر به شنیدن در این مورد آن را می سازد به یک فقیر نامزد برای بررسی ما است. اما برای آن که عارضه های ما مداخله و برگشت خواهد بود ضروری” Gorsuch نوشت پیوست عدالت کلارنس توماس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>