‘ناگهان من هیچ چک’: اخراج و کاهش کارگران را لرزاند توسط coronavirusNاوین Muni, 52, همواره غیر قابل پیش بینی برنامه مشغول به کار در یک انبار در TJ Maxx در کوئینز نیویورک. او به طور منظم کار می کند حدود 20 ساعت در هفته پس از درخواست به در آمده در برنامه ریزی روز.

به پایان می رسد دیدار Muni متکی است کار شغل های اضافی از جمله به عنوان یک معلم زبان و اخیرا امضا شد تا به کار در یک رای گیری سایت برای یک انتخابات محلی. به عنوان coronavirus بیماری همه گیر است roared در سراسر ایالات متحده و این کشور آغاز شده است به تعطیل, او در حال حاضر از دست داده و هر دو آن دسته از مشاغل و ساعت در TJ Maxx را کاهش هشت-تغییر ساعت در هفته است.

“ما در حال تلاش برای انجام. من به دنبال کار دیگری هستند ولی دیگر مشاغل. وجود ندارد و استخدام. من فکر کردن در خانه:: چه می توانم انجام دهم ؟ من نمی دانم” Muni گفت: نگهبان.

Muni یکی از میلیون ها نفر از کارگران سراسر ایالات متحده که احساس اثرات coronavirus در اقتصاد و یا انجام خواهد شد به زودی به عنوان اخراج های دسته جمعی و کاهش آمار با کارگران در حال حاضر در شرایط مخاطره آمیز زده بودن سخت ترین.

بسیاری از شرکت های پرداخت نشده کارگران خود را گسترش مزایای بیمه بهداشت و درمان و یا ارائه قطع در مورد اخراج و یا کاهش می یابد برنامه های ناشی از کوروناویروس.

آندرس Giro مشغول به کار به عنوان یک پیشخدمت در 21 باشگاه در منهتن نیویورک برای 32 سال است که در حال حاضر گذاشته به طور نامحدود به عنوان رستوران در سراسر کشور دستور داده شده است به نزدیک است.

“ما هرگز از طریق هر چیزی شبیه به این. هیچ کس می داند که چگونه ما در حال رفتن به در بسته می شود,” او گفت:. “ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد با بیمه درمانی ما چگونه ما در حال رفتن به دریافت پرداخت می شود. من نمی دانم که این معامله با تشکیل پرونده برای بیکاری. آنها نه به ما گفت هر چیزی در مورد آن.”

21 باشگاه سخنگو گفت: نگهبان تمام مزایای ادامه خواهد داد و کارگران باقی می ماند کارکنان از طریق بسته شدن موقت.

تحقیقات نشان داده است که کارگران تجربه اخراج رنج می برند اثرات مضر به سلامت جسمی و روانی است که می تواند بدتر شوند تحت شرایط اقتصادی کنونی ناشی از کوروناویروس به عنوان کسب و کار در حال بسته شدن و یا تحمیل استخدام یخ.

“برای قربانیان اخراج وجود دارد ارتباط بین شدت آشفتگی مالی و روحی و جسمی و سلامت” گفت: Paul Davis, یک استاد در دانشگاه کرنل مدرسه صنعتی و روابط کار.

“در حالی که گزارش ها از افسردگی و بی تفاوتی و ترس از دست دادن وزن پور در حال خواب, درد جسمی و سیستم ایمنی ضعیف در همه مشترک میان اخراج قربانیان این اثرات تشدید می تواند برای کسانی که در تنگه وخیم مالی.

“برای گذاشته و مهمان نوازی و سفر کارگران که چند گزینه برای reemployment با توجه به کاهش تقاضای مصرف کننده و دولت موظف تعطیلی و در نتیجه کنترل کمی بیش فوری خود را به شرایط مالی عواقب اخراج ممکن است ویرانگر باشد.”

با توجه به مودی تجزیه و تحلیل نزدیک به 80 میلیون شغل در ایالات متحده در حال حاضر در خطر ابتلا به کروناویروس بیش از نیمی از مشاغل در اقتصاد ایالات متحده. اثرات احساس بودن در سراسر خرده فروشی, مواد غذایی و مهمان نوازی و خدمات و صنایع سرگرمی با بسیاری از کسب و کار و تولیدات طور کامل تعطیل.

“آنها کشیده پلاگین بر روی محصولات در هفته گذشته و به طور ناگهانی من هیچ چک” گفت: Hollie مارتین, که با این نسخهها کار در تولید تلویزیون به عنوان یک مترجم آزاد در لس آنجلس, کالیفرنیا.”من همچنین نمی خواهد که بیمه بهداشت و درمان در 30 روز. به مسائل بدتر شوهر من صاحب یک کمپ تابستانی. همه از فروش خود را به طور کامل متوقف شده است. ما در حال تلاش برای, خوش بینانه, اما آن را سخت.”

کریستینا ناوارو, خانه دار در هتل هیلتون در بورلی هیلز کالیفرنیا برای 15 سال دیده می شود برنامه ریزی شیفت رسید.

“من یک مادر تنها با یک پسر در مدرسه که من به مراقبت از. من ساعت کاهش می یابد در محل کار. دیروز آخرین روز برای کل هفته من در تماس بقیه هفته” گفت: Navarro. او به تازگی در زمینه مزایای بیکاری ولی برای کسانی که در پاییز کوتاه در ساخت تا برای درآمد از دست رفته. “من یک مادر سالخورده در السالوادور که من باید به طور مداوم ارسال پول به مطمئن شوید که او را گرفته مراقبت از. آن را دشوار است به نگرانی در مورد که قادر به انجام آن است.”

یک هتل هیلتون سخنگو گفت: خواص خود را در حال اجرای عملیات های مختلف در پاسخ به کروناویروس مربوط رکود در کسب و کار.

در هاوایی صنعت گردشگری است که باعث می شود تا بیش از 20 درصد از اقتصاد دولتی و استخدام در اطراف 216,00 مردم تقریبا به طور کامل متوقف. Andrea گرابو یک پیشخدمت در هتل شرایتون در Waikiki تا 24 سال بوده است از کار پس از 1 مارس. او هنوز در انتظار برای دریافت مزایای بیکاری.

“ما هیچ درآمد اما همه ما هنوز هم اسکناس. ما هنوز هم باید برای پرداخت اجاره و برق” گفت: در گرابو. شریک زندگی خود را نیز گذاشته از خود دو سه شغل و آنها به دنبال به حرکت به یک آپارتمان کوچکتر با دو فرزند خود را به دلیل آنها دیگر نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه اجاره خود را.

یک سخنگوی Marriott International, که صاحب سبک مبل سازی ساده وسبک هتل ها گفت: نگهبان آنها را ادامه خواهد داد مزایای بهداشت و درمان برای کارگران, اما تنها به ارائه حفاظت از درآمد از طریق کوتاه مدت از کار افتادگی برای کارگران که مریض است.

بسیاری از کارگران که هنوز شاغل از طریق coronavirus هستند که از منوی view برای مصرف هر زمان و دریافت هر گونه اضافی زمان پرداخت کردن یا مرخصی استعلاجی از طریق شیوع کروناویروس.

“ما در حال گرفتن پرداخت می شود اگر ما را برای این کار می کنند. مدارس ما تعطیل هستند. بسیاری از مردم نمی توانند به کار می آیند چرا که آنها لازم نیست که هر کسی که مراقبت از فرزندان خود را. این واقعا سخت است که در بسیاری از مردم” گفت: Cassie لودویگ مدیکر و فدرال بهداشت و درمان بازار مرکز تماس کارگر در کنتاکی برای Maximus, بزرگترین مرکز تماس پیمانکار برای دولت فدرال است.

“ما رو به حضور و غیاب ساعت در برابر ما قرار می گیرد. ما فقط 64 ساعت در طول سال ما مجاز به دست قبل از شما خاتمه یافته است.”

کنتاکی بسته شده است تمام مدارس حداقل تا پایان ماه دستور داد تمام کافه ها و رستوران ها بسته به ناهار خوردن در سرویس دستور داد تمام مراکز مهد کودک و به, و به تعویق افتاد اولیه انتخابات تا ماه ژوئن. کارگران شروع به درخواست برای Maximus برای تغییر آن سیاست حضور و غیاب بنابراین کارگران هستند نه جریمه برای کار از دست رفته از طریق coronavirus.

TJ Maxx و Maximus نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im