مانع در به دنبال منافع میلیون ها نفر بیکار رفتن Uncounted

با سیل بیکاری ادعا می کند در ادامه به پایمال کردن بسیاری از سازمان های دولتی و اقتصاددانان می گویند این کار ضرر و زیان ممکن است به مراتب بدتر از دولت برگه نشان می دهد.

وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که 3.8 میلیون کارگر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته شش هفته در مجموع به 30 میلیون. اما محققان می گویند که به عنوان اقتصاد staggers تحت وزن از coronavirus همه گیر میلیون ها نفر از دیگران شغل از دست داده اند اما هنوز برای دیدن مزایای.

یک مطالعه انجام شده توسط موسسه سیاست اقتصادی پیدا کردم که تقریبا 50 درصد مردم بیش از شمارش به عنوان پر ادعا در اخیر چهار هفته دوره ممکن است واجد شرایط برای مزایای — با این تفاوت که به نمایندگی از کسانی که مانع در اعمال و یا حتی نمی سعی کنید به این دلیل که فرایند بیش از حد توانمند است.

“مشکل این است که حتی بزرگتر از این داده ها نشان می دهد” گفت: Elise گولد اقتصاددان ارشد موسسه چپ متمایل گروه پژوهشی. “ما در حال undercounting اقتصادی درد است.”

الکساندر Bick از دانشگاه ایالتی آریزونا و آدم Blandin از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد که 42 درصد از کسانی که مشغول به کار در ماه فوریه تا به حال شغل خود را از دست داده و یا دچار کاهش در درآمد. آوریل 18, آنها یافت و به هشت میلیون نفر از کارگران بیکار بودند اما نه منعکس شده در هفته نامه ادعا داده است.

مشکلات در سطح دولت تا حد زیادی جریان از حجم خالص ادعا می کند که چند آژانس های آماده مسئولیت رسیدگی به. بسیاری از آنها بر دوش پیری سیستم های کامپیوتری است که سخت به پیکربندی مجدد برای دستورالعمل های فدرال.

“ما شناخته شده است که دولت بیمه بیکاری سیستم نمی شد تا به وظیفه و در عین حال کسانی که سرمایه گذاری ساخته شد,” خانم گولد گفت. “نتیجه این است که دولت سیستم کمانش تحت وزن از این ادعا.”

له ادعای یک دلیل عمده — اما نه تنها یکی است که می گوید در حال backlogged. نا امید متقاضیانی که refile برنامه های کاربردی خود را برخی به عنوان بسیاری از 20 بار آهسته سیستم به عنوان پردازنده های علف هرز تکراری.

برخی از برنامه های کاربردی اطلاعات از دست رفته. نیویورک تجزیه و تحلیل یک میلیون ادعا می کند و بسیاری از شده بود به دلیل تاخیر یک گم شده شماره شناسایی کارفرما. در چنین مواردی هر متقاضی است به نام پشت. تماس گیرنده به دنبال به روز رسانی همچنین سیل سیستم افزایش صبر کنید برای کسانی که نیاز به تصحیح یک اشتباه است.

تنظیم فصلی تعداد زیادی از مردم تشکیل پرونده اولیه نرخ بیکاری پایین است از اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل هنگامی که بیش از شش میلیون نفر برای اعمال منافع دو هفته در یک ردیف. اما این دلداری های کوچک در نور بزرگتر اقتصادی تصویر اقتصاددانان گفت. قبل از همه گیر فقط بیش از 200 ، 000 نفر در هفته کاربردی برای مزایای بیکاری.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • اخبار وحشتناک است اما وال استریت فقط به حال خود بهترین ماه در دهه.
  • میسی برنامه ای برای بازگشایی, تمام فروشگاه های خود را در هشت هفته.
  • اروپا خواهد پرداخت بانک ها به قرض دادن پول در میان یک رکود عمیق.

“از آن رو به کاهش است اما این سطح است که هنوز هم نفس بالا گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “ادعا می کند می تواند اقامت در میلیون برای چند ماه است که تقریبا ژرف.”

آقای Shepherdson گفت: کاهش شغل در حال حاضر توسعه یافته به مراتب فراتر از صنایع در ابتدا ضربه گیر و متعاقب آن مستند در بسیاری از ایالت ها مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی.

“شما نمی توانید یک نوار دو بار” او گفت:. “اخراج در حال حاضر مشغول به کار راه خود را از طریق مدیریت زنجیره تامین و خدمات کسب و کار.”

میلیون ها نفر که موفق به نگه داشتن شغل خود را در صورت کاهش حقوق و دستمزد و یا furloughs یک نشانه ای از کارفرمایان عدم قطعیت است. با توجه به تریلیون صرف “ما می توانیم امیدوار است که فدرال تلاش می شده اند بیشتر موثر ناشی از دست دادن شغل” گفت: Michael Gapen ارشد ایالات متحده اقتصاددان در بارکلیز.

آقای Gapen گفت که او انتظار می رود نرخ بیکاری به آمار 19.5 درصد در ماه آوریل یک سطح نهان از افسردگی است.

فدرال محرک تلاش ها شامل اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری از طریق یک برنامه شناخته شده به عنوان فدرال همه گیر جبران بیکاری. دیگر همه گیر کمک های بیکاری است که با هدف پیمانکاران مستقل و به اصطلاح فرفره کارگران که واجد شرایط نیست به صورت سنتی بیکاری پوشش. واشنگتن نیز برای پرداخت 13 هفته از مزایای یک بار دولت پرداخت اجرا ابتکار به نام همه گیر اورژانس جبران بیکاری.

با توجه به وزارت کار تمام 50 ایالت در حال پرداخت 600 دلار هفتگی مکمل اما تنها 23 را آغاز کرده اند که مزایای زیر برنامه برای پیمانکاران مستقل و تنها نه را شروع کرده اند 13-هفته تمدید پرداخت.

نیوجرسی تلاش کرده است برای پاسخ به تماس های تلفنی از filers مانند دیوید Schoonover یک بازیگر از شهر جرسی که برای اولین بار برای مزایای استفاده شود در 23 مارس پس از نشان دادن خود در شهر نیویورک بسته شده است. همه به نظر می رسید عادی در ابتدا, اما پرونده او مشخص شده بود در انتظار هفته بعد از هفته زمانی که او بررسی می شود آنلاین.

اعتبار…Bryan آنسلم برای نیویورک تایمز

قادر به دریافت از طریق تلفن او جستجو برای آدرس ایمیل برای مقامات نیوجرسی وزارت کار و توسعه نیروی کار و ارسال آنها پیام های. یکی پاسخ داد و خود را ادعا می کنند وضعیت تغییر در این هفته به ثبت از انتظار. گروه برنامه ریزی یک تماس با او در ژوئن 3, و آقای Schoonover گفت: کمی وجود دارد او می تواند به تسریع این روند تشدید فشار مالی بر او و همسرش.

“هر هفته یا بنابراین ما می توانید از ماشین حساب و بپرسید چقدر دیگر ما می توانیم اگر ما نمی دریافت مزایای بیکاری در ماه ژوئن” آقای Schoonover, 37, گفت:. “ما در حال جوانه هر پنی است.”

نیویورک تا به حال مشکلات کمتری نسبت به برخی از کشورها اما این حجم از متقاضیان است “به سادگی دلخراش” روبرتا Reardon, نیویورک, کار کمیسیون گفت: در یک تماس پنج شنبه با اخبار سازمان.

دولت خواستار بازگشت هر کسی که دارای یک مشکل با نرم افزار, او گفت:.

نیویورک آغاز شده است پردازش ادعا می کند از فرفره کارگران و مترجمان آزاد اما یکی از کسانی ست سوسو زدن از بروکلین نشده تا به حال هیچ شانس.

“نه تلفنی نه ایمیلی چیزی گفت:” آقای سوسو زدن, 52, اعمال می شود که در اواسط ماه مارس پس از کار خود را به عنوان یک نوکر را به توقف آمد. “ما گیر کاملا با جا به نوبه خود,” او گفت: وضعیت او را “یک Dante-esque برزخ است.”

آقای سوسو قادر بود برای به تاخیر انداختن پرداخت خود را قبض برق بدون مجازات و ارسال یک بررسی برای تلفن شرکت اما او نگران است در مورد پوشش ممکن است اجاره. “من آن را نمیفهمد نشده است,” او گفت:. “این nerve-racking.”

در کنتاکی که در آن تقریبا یک چهارم از نیروی کار است که از کار بیکار کارگران مواجه شده اند منتظر از شش ساعت یا بیشتر در هنگام تماس در مورد مزایای.

یکی از کسانی که نا امید است لورن Standifur, 30 که از دست او جلو-میز کار در یک هتل در Lexington, Ky. او می گوید: او شده است قادر به دریافت از طریق به سازمان های دولتی برای هفته ها و جمع آوری کرده است هیچ فایده ای ندارد.

“کل من تماس بگیرید ورود به سیستم پر شده است,” او گفت:. “آن را نزدیک به 40 ساعت در هفته — اگر من پرداخت کردم برای ساخت تماس های من می توانید آن را به عنوان یک کار تمام وقت است. اما من به صحبت یک انسان است.”

خانم Standifur بود که furloughed در مارس 13, می گوید او بلافاصله اعمال می شود برای منافع تنها به خواسته می شود برای بررسی وضعیت او در دو هفته.

او گفته بود به بازگشت در اوایل ماه آوریل. او مشخصات آنلاین با کنتاکی بیکاری آژانس لیست انتظار $291 هفتگی پرداخت از دولت و بارگیری 600 دلار فدرال محرک پرداخت. اما نزدیک به هفت ماه پس از تشکیل پرونده او می گوید: او دریافت کرده است هیچ چیز نیست.

خانم Standifur می گوید او خواستار دولتی مختلف اعداد هر روز از جمله فرماندار ، اما حجم تماس است که همیشه بیش از حد بالا و یا ضبط می گوید: تعداد معیوب است و یا او بازدید یک سیگنال مشغول است. روز سه شنبه او شروع به تماس در 6:34 صبح

خانم Standifur که زندگی با مادر و سه برادرزاده گفت که او تا به حال اعمال شده برای شغل های عجیب و غریب و تا به حال با استفاده از کارت های اعتباری خود را به آن محدود به خرید مواد غذایی اقامت برای وعده های غذایی مانند بادام زمینی-کره-و-ساندویچ ژله.

“من سعی می کنم همه چیز را من می توانم به گرفتن برخی از پول در به طوری که در زمانی که این است که بیش از همه ما لازم نیست که تمام این لوایح انباشته,” او گفت:. “هر روز ما به رختخواب بروید و دعا کنید که آن را بهتر می شود. اما هر روز آن را احساس می کند مانند آن بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net