زلزله قوی می لرزد منطقه وسیع از مکزیک به فلوریداقدرتمند قدر 7.7 زلزله زده در دریای جنوب کوبا, تکان دادن یک منطقه وسیع از مکزیک به فلوریدا و فراتر از آن, اما وجود دارد هیچ گزارش فوری از تلفات و یا خسارت عمده.

سونامی هشدار کوبا, جامائیکا و جزایر کیمن صادر شد اما برداشته مدت کوتاهی بعد از آن با هیچ گزارش از خسارت عمده.

فاجعه مدیریت آژانس برای جزایر کیمن دولت گفت در توییتر که چندین sinkholes باز کرده بود و حداقل یک ویژگی ساختاری آسیب دیده اما هیچ تایید گزارش ها از آسیب و یا مرگ و میر.

انجی Watler یک سخنگوی پلیس در کیمن برک جزیره نزدیکترین کانون این زمین لرزه گفت: اعضای عمومی گزارش شده بود برخی از آسیب به ساختمان ها و یک استخر شنا در Carib ماسه توچال در شمال جزیره.

زمین لرزه روز سه شنبه بود 139km (86 مایل) شمال غرب مونتگوبی, جامائیکا و 140کیلومتر (87 مایل) غرب-جنوب غرب نیقورو کوبا. آن نسبتا کم عمق 10 کیلومتری (شش مایل) در زیر سطح.

.

بین المللی سونامی اطلاعات مرکز در ابتدا گفت که امواج سونامی به یک متر (3 فوت) بود که ممکن است در برخی از سواحل در مکزیک, بلیز, کوبا, هندوراس, جامائیکا و جزایر کیمن.

اما آن را به زودی برداشته هشدار داد و گفت: “سونامی تهدید کرده است در حال حاضر تا حد زیادی به تصویب رسید.”

ساختمان ها را تکان داد در مرکز شهر میامی در فلوریدا اما زلزله بود و نه به شدت احساس در پایتخت کوبا از هاوانا و یا در کینگستون جامائیکا.

این temblor احساس شد به شدت در سانتیاگو بزرگترین کنون-شرقی کوبا شهرستان گفت: Belkis Guerrero, که با این نسخهها کار در یک کاتولیک مرکز فرهنگی در مرکز سانتیاگو

“ما تمام شد و ما احساس صندلی حرکت می کند,” او گفت:. “ما شنیده سر و صدا همه چیز در حال حرکت در اطراف.” او گفت: وجود دارد هیچ آشکار آسیب در قلب استعمار شهرستان. “این احساس بسیار قوی است اما به نظر نمی آید مانند هر چیز اتفاق افتاده است,” او گفت: آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>