Streatham مهاجم از زندان آزاد روز پیش پس از ترور محکومیترا کشته و پس از او چاقو دو نفر در لندن در روز یکشنبه چپ زندان تنها چند روز پیش و قبلا ذکر شده است توسط پلیس به عنوان یک “شیفتگی با مرگ به نام تروریسم” از آن پدید آمده است.

Sudesh امان که حمله Streatham جاده بالا سمت چپ یک فرد در ابتدا در یک وضعیت تهدید کننده حیات بود فعال تحت نظارت پلیس در زمان حمله. او آزاد شد پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت خود را بیش از سه سال برای در اختیار داشتن و توزیع تندرو مواد.

زندانی 18 ساله در دسامبر سال 2018 در عمان منتشر شده بود پس از گذراندن بخشی از دوره سه سال و چهار ماه حبس شد اما تلقی خطر به اندازه کافی بالا است که او تحت نظارت خاصی توسط پلیس.
Sudesh Amman.

تلفن همراه فیلم از این حادثه نشان داد ماموران با پوشیدن لباس شخصی ورود در صحنه در سرعت بالا شلیک حدود پنج اثر شلیک گلوله و کشتن امان خارج شاخه ای از شیمی ، آنها با استفاده از اسلحه هایی که به طور معمول استفاده می شود با نظارت افسران.

در میان سوالات بیش از چگونه امان بود قادر به انجام این حمله به زودی پس از آزادی او هنگامی که او در حال نظارت پس از نزدیک یک کلمبوس منبع گفت: “او تحت نظارت این چیزی است که اجازه پلیس به انجام کار خود را به سرعت. آن می توانست بسیار بدتر از آن بود.

“وجود داشته است نگرانی در زمانی که او در زندان بود اما وجود دارد هیچ قدرت برای هر سازمان به نگه داشتن او پشت میله های زندان.

این حمله دومین حادثه ترور در پایتخت بریتانیا در سه ماه گذشته به زودی پس از سابق تروریستی زندانی عثمان خان چاقو کشته و دو نفر در پل لندن حمله تروریستی در اواخر ماه نوامبر.

مانند خان حمله آن را بی درنگ بیشتر بحث سیاسی در مورد صدور حکم برای تروریست ها است. پس از یک جلسه اضطراری در خیابان داونینگ با Priti Patel, دبیر خانه و افسران ارشد پلیس بوریس جانسون گفت: “[روز شنبه] ما اعلام برنامه های بیشتر برای تغییرات اساسی را در سیستم برای برخورد با کسانی که به اعمال تروریستی متهم شده اند.”

امان از 20 متعهد شدند که وفاداری به دولت اسلامی در پیام به دوست دختر خود را در زمان او در زندان و گفت که او می خواست به انجام حملات تروریستی است. در آن زمان او به او نوشت: “اگر شما می توانید یک بمب از آنجا که خانواده و دوستان و یا جاسوسان در حال تماشای و یا مشکوک شما را چاقو مولوتف صدا بمب و یا یک ماشین در شب حمله می کند و …”

Streatham نقشه

نظرات از افسران پلیس در آن زمان پیشنهاد کرد که با وجود نگرانی های جدی در مورد سطح امان تعیین به مرگ به عنوان یک شهید. در زمان محکومیت اقدام فرمانده الکسیس بخشش و سپس سر از شهری پلیس ضد تروریسم فرمان گفت که او یک “شدید علاقه به خشونت و شهادت”.

در اظهارات گزارش شده در سال 2018 بخشش گفت: “شیفتگی خود را با مرگ به نام تروریسم روشن بود در یک دفترچه یادداشت ما از بهبود خانه خود را. امان تا به حال ناخوانا خود را ‘اهداف زندگی’ در notepad و بالا از فهرست, فوق, خانواده, فعالیت های در حال مرگ بود یک شهید و رفتن به “Jannah’ – زندگی پس از مرگ.”

بخشش ادامه داد: “مشخص نیست که چگونه به امان شد رادیکالیزه اما آشکار است از پیام خود را که حداقل یک سال در حال توسعه است. هر چه شرایط به این صورت است که یک یادآوری باید مراقب باشند به نشانه هایی از افراط گرایی و گزارش آن است.”

یک کلمبوس منبع ادعا کرد که حمله شواهد بود که نخست وزیر باید قادر به تصویب شدیدتر ضد ترور ، “وجود دارد هیچ چیز است که می تواند انجام شود به نگه داشتن او پشت میله های زندان تحت قوانین موجود این رو به همین دلیل او تحت نظارت دقیق و شرایط صدور مجوز” این منبع گفت.

در یکی دیگر از اکو خان حمله اردن شد و با پوشیدن جعلی انتحاری جلیقه شرح داده شده توسط برخی از شاهدان عینی که حاوی قوطی مانند اشیاء. پلیس گفت که آنها قادر به ایجاد سرعت آن را جعل دستگاه پس از حمله به ضرب گلوله کشته شده بود.

پلیس و سازمان های اطلاعاتی فقط باید منابع برای نظارت بر یک تعداد انگشت شماری از افراد در یک زمان نشان می دهد که هر کسی تحت نظارت فعال خواهد تلقی شده است به یک تهدید جدی است.

محققان’ سوالات خود را در حال حاضر تمرکز در امان انجمن آیا او تنها بازیگر یا کارگردان دیگران و اگر آنها در حال نظارت, چگونه مهاجم موفق به راه اندازی یک سلاح سرد ولگردی و قانونی شکنی در روز روشن. محققان هشدار داد که باقی مانده آن را بسیار دشوار است برای ایجاد دقیقا همان زمانی که یک مظنون قصد تبدیل به اقدام خشونت آمیز.

شاهدان عینی گفتند که دیدم پلیس آتش چندین عکس در مهاجم. Karker طاهر که مشغول به کار در یک فروشگاه نزدیک گفت: او را دیدم “دو یا سه افسر پلیس مخفی با اسلحه” گفتن مشکوک به توقف. “سپس من آنها را دیدم او شلیک سه بار” او اضافه شده است.

Nardos Mulugeta, 52, یک مهندس مکانیک است که زندگی در Streatham گفت که او شنیده ام یک شات و سپس یک فاصله قبل از سه یا چهار عکس از کار اخراج شدند. او توضیح داده شده دیدن سه قربانیان در خیابان از جمله یک زن که گفت که او تا به حال شده است “چاقو در پشت”.

دو نفر مورد حمله قرار گرفتند در خیابان بالا با پلیس توصیف یک مرد صدمات به عنوان “تهدید کننده زندگی” در آن زمان است. در مجموع سه نفر گرفته شده به جنوب لندن و بیمارستان و ملاقات بعد تایید کرد. یک مرد شرط است و دیگر تهدید کننده زندگی پس از درمان و ملاقات بیانیه ای گفت: یک زن و مرد با جراحات جزئی مرخص شده و زن دیگری است که هنوز هم برای درمان جراحات جزئی که پلیس گفت که معتقد بودند باعث شده اند تا شیشه پس از تخلیه از یکی از افسران سلاح گرم است.


پلیس با محاصره صحنه بسته شدن آنچه که به طور معمول شلوغ خیابان خرید و شاهراه با خریداران برگزار شد به عنوان امدادگران حضور داشتند. SThe حادثه اتفاق افتاده است به طوری سریع است که یک اتوبوس دو طبقه بود که رانندگی گذشته باقی مانده است رها شده در جاده ها به عنوان محققان پزشکی قانونی مشغول به کار به شب.

تحقیقات فوری به تیراندازی نیز در حال انجام توسط دفتر مستقل برای پلیس انجام شده است. این دیده بان گفت: “آن اجباری است برای ما برای انجام تحقیقات مستقل در زمانی که پلیس به ضرب شلیک یک عضو ،

گزارش های اضافی: سارا مارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>