Stranglers’ کیبورد دیو سبز می میرد پس از عقد قرارداد Covid-19The Stranglers’ نوازنده صفحه کلید و دیو سبز مرده است در سن 71 پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

گرینفیلد در اصل از برایتون درگذشت در شب از 3 ممکن است. او قراردادی ویروس پس از یک اقامت طولانی مدت در بیمارستان برای مشکلات قلبی است.

یک عضو با نفوذ گروه پانک Greenfield که جان سالم به در برد با همسرش, Pam برای او شناخته شده بود متمایز صدا و سبک بازی با استفاده از ابزار مانند هارپسیکورد و هموند برقی ارگان.

او نوشت: قطعه موسیقی است که تبدیل به قهوه ای طلایی است. او bandmates در ابتدا دور انداخته آهنگ و در نظر نمی آن را به یک پتانسیل تک, اما هنگامی که آن را منتشر شد بزرگترین ضربه در نهایت برنده گروه یک Ivor Novello جایزه.
Dave Greenfield, who has died aged 71

The Stranglers’ نوازنده باس ژان ژاک Burnel پرداخت ادای احترام به سبز به عنوان یک “نابغه موسیقی” وب سایت گروه.

او گفت: “روز یکشنبه 3 اردیبهشت, دوستان من و خیلی از همکاران از 45 سال ، نابغه موسیقی بود که دیو Greenfield گذشت به عنوان یکی از قربانیان این بیماری همه گیر از سال 2020 است. همه ما در سراسر جهان Stranglers’ خانواده غمگین و ارسال ما از صمیم تسلیت به [همسر خود] Pam.”

گروه درامر جت سیاه و سفید گفت: “ما فقط از دست یک دوست عزیز و نابغه موسیقی و به تمام جهان است. دیو کامل بود طبیعی در موسیقی است. با هم, ما گرد جهان بی وقفه و روشن بود او ستایش توسط میلیون ها نفر. یک استعداد بزرگ را از دست دادن او از صمیم قلب از دست رفته است.”

The Stranglers’ خواننده و گیتاریست Baz Warne گفت: “ما از دست داده درست مبتکر, موسیقی, افسانه و یکی از عزیزترین دوستان امروز است. کلمه نابغه است bandied در اطراف بیش از حد به راحتی در این روز و سن, اما دیو سبز قطعا یکی بود.

“ما ایستاده بود و با هم در همان سمت از این مرحله به مدت 20 سال خندید شوخی و مشترک زندگی ما در راه است که تنها جفت باند می تواند. من دست او را برای همیشه لطفا برای. افکار ما و دل با همسرش, Pam و به میلیون ها نفر از طرفداران که پرستش در محراب او هرگز مساوی شده است.”

گروه مدیر Sil Willcox گفت: “ما همه در شوک است. دیو یک نوع روح سخاوتمندانه که در زمان حال برای هر کسی و هر کس و از آن شده است امتیاز من به او را شناخته شده است به عنوان یک دوست نزدیک و مدیر خود را برای بیش از 40 سال است. افکار ما هستند با همسرش, Pam, در این زمان غمگین.”

The Stranglers تشکیل شده در سال 1974 در گیلدفورد به تازگی به تعویق افتاد وداع با تور برنامه ریزی شده برای این تابستان به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

گرینفیلد در آهنگ ضربه از جمله هلو و No More Heroes و همچنین قهوه ای طلایی است.

منتقدان باید نسبت خود را صدا است که از Ray Manzarek از درب که او نیز usedrapid arpeggios ایجاد پویایی در موسیقی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im