رشته چینی اقامت در بالی به عنوان چند پرواز را به ووهان

بالی (اندونزی) (AFP) – هزاران نفر از گردشگران چینی رشته در اندونزی, جزیره بالی در ظاهر خوشحال به گسترش تعطیلات خود را به عنوان تنها چند ده سوار یک بازگشت پرواز در روز شنبه به کروناویروس زده شهر ووهان, مقامات گفت.

به عنوان بسیاری از 189 صندلی در پرواز چارتر ارائه شد به حدود 3000 گردشگران چینی رشته در جزیره پس از اندونزی به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین با توجه به بالی مقامات.

با این حال تنها 61 نفر از جمله 12 کودک در زمان پیشنهاد و سوار هواپیمایی چین شرقی پرواز برای ووهان شهرستان در کانون جدید شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 700 نفر در چین و در سراسر جهان گسترش.

همه آنها را ووهان ساکنان “که می خواستم به بازگشت به کشور خود را” Gou Haodong چینی سرکنسول در دنپاسار گفت.

“ما آن را در نظر بگیرند (یکی دیگر از پرواز) اگر ما را دریافت درخواست” Gou گفت evacuees “عشق بالی خواهد بود و بازگشت دوباره”.

او گفت: کسانی که تا به حال تصمیم به ماندن تا به حال انجام داده به طور عمده برای لذت بردن از یک دیگر تعطیلات.

بالی فرودگاه اقتدار سر Elfi امیر گفت: آسمان قرار گرفته بودند چک پزشکی و “همه آنها سالم”.

اندونزی جذب حدود 2.1 میلیون چینی, بازدید سالانه, اما این تعداد کاهش یافته و از حدود 6000 ورود در هر روز فقط 1000 نفر از کروناویروس جدید شیوع آغاز شد و در اواسط دسامبر.

آلاینده الجزایر — چهارمین پرجمعیت ترین کشور با بیش از 260 میلیون نفر-نه گزارش یک مورد تایید شده از coronavirus.

که زده است نگرانی موارد ممکن است قصد کشف نشده در یک کشور قوی گردشگری و کسب و کار لینک کلیک کنید برای چین است.

روز جمعه بالی گفته آنها در حال حاضر ورود به 41 گردشگران خارجی است که اخیرا در چین از جمله بازدید کنندگان از روسیه و برزیل و نیوزیلند مراکش و انگلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>