‘سرگردان در دریا’: کشتی کروز در سراسر جهان در حال شناور به بنادر نوبه خود آنها را دورPorts در سراسر جهان در حال تبدیل شدن کشتی کروز دور یکهو میان تاج همه گیر ترک هزاران نفر از مسافران رشته حتی به عنوان برخی را ناامید درخواست برای کمک در حالی که بیماری گسترش می یابد سرنشین.

یک نگهبان و تحلیل کشتی ردیابی اطلاعات پیدا کرده است که از روز شنبه حداقل 10 کشتی در سراسر جهان – حمل نزدیک به 10 ، 000 مسافران – هنوز گیر کرده در دریا پس از تبدیل شده به دور از مقصد بنادر در چهره Covid-19 بیماری همه گیر. برخی از کشتی ها روبرو هستند به طور فزاینده ای از جان گذشته موقعیت های پزشکی از جمله حمل صدها نفر از آمریکا و کانادا و استرالیا و مسافران در حال حاضر در سواحل اکوادور و به دنبال مجوز برای بارانداز در فلوریدا.

هلند امریکا کشتی زاندم که شده رشته برای روز پس از شیلی حاضر اجازه می دهد تا کشتی به اسکله در اصلی آن مقصد سان آنتونیو در 21 مارس گزارش شده است و 140 مورد از بیماری تنفسی در هیئت مدیره با برخی از مسافران نیاز به تنفس پشتیبانی می کند.

کشتی بخار تا سواحل آمریکای جنوبی امیدوار است آن را از طریق کانال پاناما و بارانداز در فلوریدا. اما فلوریدا پورت که در آن بسیاری از مسافران در حال برنامه ریزی برای پیاده روی پا نهایی کروز حاضر به تایید می کنند که کشتی می تواند زمین.

در حالی که زاندم و حداقل دو کشتی های دیگر هنوز هم حمل مسافر در دریا را گزارش کرده اند شیوع کروناویروس مانند بیماری تنفسی, پردازنده, کشتی های دیگر در حال تبدیل شده به دور از متصل کردن و تخلیه مسافران خود را حتی با هیچ نشانه ای از بیماری در همه.

“ما نیاز به کمک’

صحنه های دراماتیک از coronavirus زده کشتی مانند شاهزاده بزرگ در کالیفرنیا و الماس شاهزاده در ژاپن را مترادف با بیماری همه گیر. گرفتاری کسانی که هنوز شناور برجسته چگونه کشتی های کروز را تبدیل به یک نوع pariah دریاها با شهرستانها با احتیاط از تبدیل شدن به بعدی خانه برای یک برنامه به طور بالقوه آلوده رگ.

در زاندم که به رهبری غرب در امتداد سواحل اکوادور در پنج شنبه, اضطراب, در حال رشد بود.

مسافران که صحبت با نگهبان توصیف حال قفل کردن در کابین با سه وعده های غذایی روزانه بر روی زمین باقی مانده خارج از درب. در همین حال تعداد زیادی از مردم گزارش آنفولانزا مانند علائم تقریبا سه برابر شده این هفته: 56 مسافر و 89 خدمه و مسافران می گویند کاپیتان کشتی است و به آنها گفتم. چهار سالمندان مسافران گزارش اکسیژن مورد نیاز.
Cruise ships sit off shore near the Port of Miami in Florida.

اما در روز سه شنبه یک پورت کمیسیون در فورت Lauderdale, Florida, تاخیر در تصویب زاندم درخواست با برخی از کمیسیون استدلال کشتی باید تبدیل دور به دلیل آن را نمی سرچشمه در فلوریدا و دیگران خواستار وضعیت یک بحران انسانی و گفت: مسافران باید مجاز به پیاده با توجه به میامی هرالد.

در میان سردرگمی مسافران شروع به آنلاین لابی کمپین برای متقاعد کردن مقامات فلوریدا اجازه می دهد تا قایق به اسکله. “من یک شهروند آمریکایی هستم و دیرین ساکن فلوریدا است که سرگردان در دریا در سواحل آمریکای جنوبی” نوشت: مسافر لورا Gabaroni Huergo در Facebook در روز چهارشنبه. “برخی (فلوریدا) مقامات شهرستان در حال تلاش برای به نوبه خود ما را به دور و رها کردن ما در دریا به دفع کردن برای خود. ما نیاز به کمک گرفتن از یک برنامه با هم به اسکله و بازگشت به زندگی ما است.”
Laura and her husband, Juan Huergo. Passengers were allowed 30 minutes to walk on Wednesday, the first time the couple had left their cabin in three days.

هلند و امریکا گفت: در این هفته آن را به حال اعزام پشتیبانی در قالب یکی دیگر از کروز کشتی حامل 611 کارکنان اضافی و لوازم و coronavirus, کیت های آزمایش برای دیدار با زاندم که خط کروز است که به دنبال جایگزین مکان برای پیاده شدن مسافران است.

“به همه پورت همراه زاندم مسیر بسته به کشتی های کروز امریکا هلند خط مستقر روتردام [پشتیبانی رگ] برای قرار ملاقات گذاشتن با زاندم و ارائه لوازم اضافی کارکنان Covid-19 کیت های آزمایش و حمایت های دیگر به عنوان مورد نیاز” این شرکت اعلام کرد در روز سه شنبه.

به عنوان روز پنج نگهبان تا به حال شناسایی پنج کشتی در آمریکا است که قادر به خالی کردن نزدیک به 6000 مسافر. حداقل سه کشتی های دیگر را دارا بودند مشکل در سواحل استرالیا از جمله یکی که به دنبال توجه فوری پزشکی برای شیوع بیماری های تنفسی. دو کشتی در تلاش بودند برای رسیدن مسافر به بنادر ایتالیا.

لری Bessler جنوب کالیفرنیا ساکن که پدر و مادر گیر کرده, پردازنده, مرجان, شاهزاده خانم, دیگر, قایق سرگردان در سواحل برزیل با گزارش بیماری پردازنده او می گوید با این وجود نگران برای او و خانواده, سلامت و تندرستی است. “من مادر و دختر هستند, بیماران دیابتی و … ما بسیار نگران در مورد آنها به اندازه کافی دارو برای حفظ آنها,” او گفت: نگهبان.
Crew members aboard a luxury cruise ship docked in Rio de Janeiro, Brazil, wear protective masks and gloves.

مرجان شاهزاده خانم بود که با توجه به حوض در بوئنوس آیرس در 18 مارس است اما در حال حاضر رهبری برای فلوریدا. تا کنون کشتی کروز شده است اجازه پیاده شدن مسافران از آمریکای جنوبی; بیش از یک هزار نفر از آمریکا و کانادا و شهروندان بریتانیایی از جمله Bessler پدر و مادر باقی می ماند در کشتی.

Bessler گفت که او تلاش کرده است برای دریافت اطلاعات از هر دو شرکت کروز یا از مقامات دولت ایالات متحده. او نگران است که فلوریدا ممکن است تبدیل به تاخت و تاز کردن توسط Covid-19 موارد با هم کشتی می رسد وجود دارد در دو هفته.

“این یک وضعیت ترسناک” گفت: Bessler است که پیام کوتاه با مادرش چند بار در روز. “من فکر می کنم آنها نیاز به نجات آورده و به خانه های خود.”

“وجود دارد یک سطح از حرص و آز’

سریع در حال حرکت, طبیعت, ویروس اضافه شده به سردرگمی – زمانی که بسیاری از مسافران به سمت چپ برای تعطیلات در اوایل ماه مارس وجود دارد موارد Covid-19 در آمریکای جنوبی, به طوری که آنها فکر این امر می تواند امن برای سفر.

اما راس کلاین استاد در کالج سنت جان در نیوفاندلند که نوشته است چهار کتاب در صنعت کروز گفت: شرکت ها باید عمل هفته زودتر به انصراف از سفر و بازپرداخت مشتریان. او اشاره کرد که در مورد کشتی های کروز در حال تبدیل شده به دور از بنادر به عنوان یک نتیجه از coronavirus نگرانی آغاز شد در اوایل ماه ژانویه و تشدید در ماه فوریه با مسافران در حال قرنطینه در زمرد شاهزاده خانم در ژاپن در تاریخ 3 مارس.

“وجود دارد یک سطح از حرص و آز در بخشی از این شرکت” او گفت:. “آنها می خواهند به هر پنی و پول آنها را هنگامی که مردم بر روی کشتی.”

کشتی های کروز در حال نقشه کشی افزایش دولت برای موشکافی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از مسافران در طول این بیماری همه گیر. در فلوریدا دفتر دادستان کل در حال بررسی است به طور بالقوه گمراه کننده خرید و فروش, شیوه های پس از میامی جدید تایمز به دست آمده به بیرون درز ایمیل نشان دادن نمایندگان برای خطوط کروز نروژی ممکن است عنوان coronavirus در فروش رزین به مسافران حتی به عنوان همه گیر شد و اخلال در سفر. “Coronavirus تنها می تواند زنده ماندن در هوای سرد پس کارائیب است یک انتخاب فوق العاده برای کروز بعدی خود گفت:” اسکریپت فروش به دست آمده از این مقاله است.
Passengers sit in quarantine aboard a cruise ship in Fremantle, Australia.

با وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار پاکستان به قید وثیقه از صنعت کشتی کروز پول برای کروز شرکت بود که بخشی از $500bn کمک به کارفرمایان بزرگ شامل محرک لایحه تصویب شده توسط کنگره در روز چهارشنبه.

بسیاری از عمده کروز اپراتورها ثبت نام شرکت خود را در کشورهایی مانند پاناما و لیبریا در نتیجه اجتناب از اکثر ما مالیات و قوانین کار. بنابراین کروز صنعت گروه تجارت گفت: در روز پنج شنبه شرکت خواهد شد که دسترسی به کمک های آمریکا برای کارفرمایان بزرگ با توجه به واشنگتن پست.

در همین حال یک گزارش از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در این هفته گذاشته سرزنش در کشتی های کروز برای گسترش این ویروس در مهم اوایل هفته از شیوع لینک صدها نفر از موارد به الماس شاهزاده و شاهزاده خانم.

“کشتی های کروز اغلب تنظیمات برای شیوع بیماری های عفونی به دلیل محیط بسته و تماس بين مسافران از بسیاری از کشورها و خدمه نقل و انتقالات بین کشتی” CDC گزارش به این نتیجه رسیدند.

پشت روی زاندم مسافران در حال گذراندن زمان با این حال آنها می توانند. برخی از چت با دیگر کابین در یک Facebook, گروه, دیگران لذت بردن از رایگان مشروب ضربه محکم و ناگهانی عکس از قهوه ای boobies کامل xxx پرواز خارج از ویندوز خود و یا شریک شدن در تفکر کلاس های یوگا و یک مسابقه روزانه ارائه شده از طریق کشتی های تلویزیون. مسافران شوخی بالا مسابقه جایزه باید اضافی ماسک صورت و یا کاغذ توالت و یا یک شانس به خارج و انجام دور در اطراف تفرجگاه عرشه.

Jamsheed استاد یکی از کشتی پیانو بازیکنان نوشت: در Facebook که او را به تشکیل یک هزار آهنگ در خود سلول.

اما با وجود لحظات از سبک سری, وضعیت تلخ است.

“من امن و سالم در حال حاضر. اقامت محدود در کابین من به جز عجیب و غریب مراسم از خوردن غذا در ظروف سرباز یا مسافر خدمه در حالی که حفظ یک فاصله امن از هر یک از دیگر,” او نوشت: در روز دوشنبه. “من دروغ نمی گم: چیزهای ترسناک به دنبال در اینجا و من فقط می خواهم به خانه بروم. همه ما انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im