واحد ذخیره سازی نشد, پسر ارشد خود صحبت می کند: آنچه ما می دانیم در مورد از دست رفته آیداهو بچه ها

تقریبا یک هفته پس از از دست رفته کودکان آیداهو از دست رفته مهلت برای آوردن بچه ها به مقامات جزئیات همچنان قطره ای در سردرگم مورد به دیگر مرگ و میر مرموز پوشا چند متحده است.

جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17 نیست و دیده شده است از اواخر ماه سپتامبر و مادر لری Vallow و شوهر جدید, چاد Daybell هر دو گذشته دیده می شود در هاوایی موفق به ملاقات با یک دادگاه دستور Jan. 30 مهلت برای بازگشت این کودکان به مقامات در رکسبرگ ،

آخرین مورد می آید به عنوان شرق آیداهو اخبار گزارش روز شنبه رها سازی واحد متعلق به لری Vallow پر بود از موارد کودکان, عکس ها و لباس.

اخبار خروجی گزارش پلیس ابتدا جستجو 10-توسط-10 واحد آنها پس از جستجو به خانه و خانواده خود را Nov. 27 روز پس از آنها سعی در انجام یک چک رفاه در جاشوا Vallow.

با توجه به تصویری و یک قرارداد نوشته شده توسط شرق آیداهو, اخبار لری Vallow اجاره واحد در ابتدای ماه اکتبر و بازدید از آن چندین بار در طول دو ماه آینده همراه با یک مرد که به نظر می رسد الکس کاکس برادر اواخر.

Cox گفته کشته لری Vallow سابق, شوهر, چارلز Vallow پس از بحث و هنگامی که او وارد در ماه جولای از تگزاس به آریزونا برای بازدید لری و فرزندان خود را.

در ماه دسامبر کاکس نیز درگذشت و پلیس منتظر نتایج کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ.

بیشتر در آیداهو موردی: مادر 2 کودکان گم شده نتواند دادگاه مهلت برای آوردن بچه ها به پلیس

این عکس بدون تاریخ منتشر شده توسط مرکز ملی گم شده و به بهره برداری نشان می دهد کودکان از دست رفته فرد جاشوا Vallow, 7, سمت چپ و Tylee رایان 17. آنها در گذشته دیده می شود در سپتامبر. 23, 2019 در رکسبرگ ،

این معلوم نیست چه آینده در این تحقیقات پس از لری Vallow از دست رفته-دستور دادگاه مهلت. مقامات گفته بود او می تواند در صورت تحقیر از دادگاه. جاشوا Vallow بیولوژیکی پدربزرگ و مادربزرگ لری و کی Woodcock زمینه را برای تبدیل شدن به خود را قیم قانونی هنگامی که او بازگشت به رکسبرگ استاندارد مجله گزارش شده است.

“ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما برای اولین بار در خط JJ قرار می گیرد با ما” کی خروس جنگلی اسیایی و اروپایی به این روزنامه گفت. جاشوا به تصویب رسید و دارای نیازهای ویژه.

عجیب و غریب مورد شامل چندین مرگ مشکوک و اتهام ارتباط با فرقه مانند اعتقادات مذهبی.

لری Vallow گفته او معتقد است که “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020” با توجه به اسناد طلاق چارلز Vallow ظ قبل از مرگ او.

او همچنین گفت که چارلز او را بکشند او را اگر او در راه او و که او تا به حال “یک فرشته وجود دارد برای کمک به او را دور از بدن” اسناد دادگاه گفت.

Daybell نوشته شده و خود-انتشار بیش از 25 کتاب که برخی از آنها تمرکز بر تجارب نزدیک به مرگ و پایان جهان.

“من فقط نمی دانند که چگونه مردم می توانند بسیار پیچیده است که آنها در نهایت می تواند در این فضا که در آن این افراد هستند. آن را فقط تا رادیکال خیلی متفاوت” گفت: Brandon Boudreaux از بستگان این خانواده که شلیک گلوله توسط یک ضارب ناشناس در اکتبر رانندگی در یک جیپ ثبت نام چارلز Vallow.

فرقه اتصالات ؟ مرد لینک کلیک کنید ‘رادیکال’ گروه مذهبی به خود اقدام به قتل در آریزونا و 2 کودکان گم شده در آیداهو

Boudreaux معتقد است چارلز’ مرگ کودکان ناپدید شدن و اقدام به قتل متصل به یک گروه مذهبی است که مادر بچه لری Vallow پیوست در حدود 18 ماه پیش.

پلیس گفت: در اواخر ماه دسامبر که کودکان دیده شده بود پس از ماه سپتامبر و لری Vallow و چاد Daybell نشده بود تعاونی در تحقیقات. این زن و شوهر شده اند متهم در این مورد.

یک وکیل شان Bartholick بیانیه ای در ماه دسامبر در زن و شوهر از طرف خواستار Daybell “یک شوهر” و Vallow “اختصاص داده شده است.”

در واحد ذخیره سازی لری Vallow و برادر اواخر کاکس انجام موارد سنگین و دوچرخه که اغلب به ارمغان آورد سپس روز بعد در شرق آیداهو اخبار گزارش. Cox اغلب وارد به تنهایی اما یک مرد ناشناخته به نظر می رسد با او دو روز قبل از پلیس سعی به انجام چک رفاه در جاشوا Vallow اخبار خروجی گزارش شده است.

خود ذخیره سازی به علاوه واقع در رکسبرگ تایید کرد در یک Facebook پست جمعه که آن را اجاره واحد لری Vallow و همکاری با مقامات در تحقیقات.

“خود سازی به علاوه امیدوار به صورت سریع و بازگشت امن جاشوا “JJ” Vallow و Tylee رایان” این شرکت در بیانیه ای گفت.

Gary هاگن دستیار فرمانده پلیس در رکسبرگ گفت: بخش نیست هر گونه به روز رسانی در مورد به روز شنبه.

شرق Idaho News گزارش داد که کارآگاهان عکس همه چیز در واحد اما کارگران گفت: پلیس به حال بازگشت از ماه نوامبر. در ژانویه لری Vallow کارت اعتباری بود کاهش یافته است چند بار خروجی اخبار گزارش.

زمانی که پلیس واحد آنها یافت دوچرخه روروک مخصوص بچه ها, کوله پشتی, لباس زمستانی, عکس از جمله پتو شامل عکس از کودکان و نیوجرسی با Colby Ryan نام در این گزارش گفت:.

Colby Ryan لری Vallow قدیمی ترین پسر که این هفته نیز در گفتگو با رسانه های محلی در آریزونا برای اولین بار از خواهر و برادر خود رفت و گم شده است.

“من احساس می کنم مثل مادر من می میرند برای بچه ها, پس برای دیدن این و آن را بشنوند و نیز سوال بود که چرا آنها نمی یافت شده است که این همه می آید به یک نبرد به آنچه شما فکر می کنم و آنچه شما احساس می کنید,” او گفت: KSAZ-تلویزیون در ققنوس.

Colby رایان گفت مادر خود نقل مکان کرد ناگهان از آریزونا به هاوایی در سال گذشته در آوردن همراه خواهر خود Tylee Ryan اما ترک چارلز Vallow و پسر خود را جاشوا.

یک ماه بعد لری Vallow بازگشت اما زن و شوهر از هم جدا Colby رایان گفت KSAZ-تلویزیون. او گفت: زمانی که خود را ناپدری چارلز Vallow درگذشت مادر او در ابتدا به او گفت که او تا به حال یک حمله قلبی. او بعدها متوجه شد یک مبارزه تبدیل مرگبار او گفت: TV station.

“بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده بود چرا او به ضرب گلوله در قفسه سینه بود چرا او را کشته? که فقط معنی ندارد چرا او را به مرگ برای مبارزه با ؟ ” او گفت: در مصاحبه.

در رکسبرگ اداره پلیس منتشر شد این عکس ها از چاد Daybell و لری Vallow که می خواستند برای بازجویی. Vallow کودکان گم شده پس از سپتامبر گفته است و Daybell قبلی همسر مرده پیدا شد در ماه اکتبر.

Colby Ryan, 23, گفت که او آموخته است که خانواده اش در حال حرکت بود در ماه اوت زمانی که مادر او گفت: او یک کار جدید کردم اما او نمی دانست که در راس بودند به آیداهو. در نهایت او تماس از دست رفته و با خانواده اش به او گفت: KSAZ-تلویزیون.

پلیس به او یک روز قبل از روز شکرگزاری درخواست در مورد خواهر و برادر خود را گفت. “من به نام مادر من و من گفتم:” دو کارآگاه فقط آمد به در خانه من چه می گذرد؟’ و او گفت: “من آن را کردم من مراقبت از آن … Love you’ و بود که آن را” رایان گفت KSAZ-تلویزیون.

Colby Ryan پدر یوسف رایان درگذشت آشکار حمله قلبی در سال 2018 در گیلبرت KSAZ-تلویزیون گزارش شده است. رایان بود Tylee پدر و دو نفر از لری Vallow شوهران را که در دو سال گذشته.

چاد Daybell او شوهر فعلی نیز به تازگی از دست یک مرد متاهل. Tammy Daybell درگذشت در ماه اکتبر از چه خانواده ای به نام “علل طبیعی” اما پلیس در آیداهو را پس از نبش باقی مانده است او را برای تحقیقات بیشتر است. یافته های تحقیق که آن را منتشر نکرده اند. لری Vallow و چاد Daybell ازدواج کرده بودند دو هفته پس از Tammy Daybell مرگ است.

‘او’ پایان بازی’: مادر بزرگ 2 بچه ها گم صحبت می کند پس از مادر از دست رفته مهلت نشان می دهد کودکان و نوجوانان

Colby رایان گفت KSAZ-TV که از دیدن مادرش و Daybell هم بدون خواهر و برادر خود را در هاوایی زده و عصبی.

“من انجام می شود. من انجام شده است که من آنها را دیدم بدون بچه راه رفتن در اطراف هاوایی,” او گفت: TV station. “که در آن بود.”

کمک: جسیکا بوهم و چلسی Curtis, Arizona Republic

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: لری Vallow واحد ذخیره سازی تا به حال از دست رفته آیداهو کودکان و نوجوانان موارد گزارش می گوید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>