سهام شیرجه رفتن و بازده اوراق قرضه نزول: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • وال استریت را فروش در تهران ،
  • پشت سر هم از استخدام قبل از شیوع کروناویروس را تکان داد و اقتصادی اعتماد به نفس.
  • قیمت نفت شیرجه رفتن اوپک دیدار.
  • رئیس بانک مرکزی می گوید coronavirus پاسخ هماهنگ است.
  • مایکروسافت گزارش دو مورد در منطقه سیاتل است.

سهام سقوط روز جمعه سرمایه گذاران با عجله به ایمنی از اوراق قرضه دولتی و قیمت نفت بینی-شیرجه به عنوان وال استریت گریبانگیر شد توسط یکی دیگر موجی از وحشت بیش از این گسترش coronavirus.

دراماتیک ترین حرکت در بازارهای مالی جمعه به افت شدید بازده اوراق قرضه دولتی. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید غرق به 0.7 درصد برای اولین بار. بازده حرکت معکوس به قیمت اوراق قرضه و اسلاید آمده است به عنوان سرمایه گذاران فرار کرده اند سرمایه گذاری های مخاطره آمیز قرار داده و پول خود را به کم بهره و اما امن اوراق قرضه خزانه داری.

قوی گزارش در آمریکا بازار کار در روز جمعه نمی, تغییر جهت بازار. دولت ایالات متحده گفت: کارفرمایان اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه است. اما داده بود یک عکس فوری از یک نقطه در زمان هنگامی که غالب احساسات بود که ایالات متحده باقی خواهد ماند نسبتا تاثیر پذیری از coronavirus.

و نه آن کمک کند که رئیس جمهور تهمت امضا $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های لایحه با هدف تامین بودجه تلاش برای جلوگیری از گسترش. بسیاری از این کمک ها را به سازمان های برخورد با این ویروس.

با وجود این لایحه را که در این کار برای برخی از زمان بازار به نظر می رسید در واکنش به عدم اخبار از مقامات دولتی در ایالات متحده است که نشان می دهد آنها تا به حال این وضعیت در دست گفت: Gennadiy گلدبرگ ارشد ایالات متحده نرخ استراتژیست در TDSecurities در نیویورک است.

“واقعا وجود دارد نه یک پاسخ از دولت و یا مقامات گفتن مردم به آرام کردن و وجود یک طرح گفت:” آقای گلدبرگ. “قطعا آن را احساس می کند مانند وجود ندارد برنامه ریزی و من احساس می کنم که آنچه در بازار در واکنش به.”

برای بسیاری این سوال در حال حاضر چقدر آسیب می تواند این ویروس را به اقتصاد جهانی و رشد آن چشم انداز برای سال.

“این بیماری همه گیر در حال حاضر منجر به کم خونی رشد اقتصاد جهانی در این سال و از آن می توان انتظار داشت به سرعت بیشتر و سپس قرارداد را به عنوان ترس از ویروس طول می کشد نگه دارید” گفت: Nigel Green, مدیر اجرایی deVere گروه یک شرکت سرمایه گذاری.

کارخانه ها در چین هنوز هم به بازگشت به بالا و در حال اجرا است. هزاران پرواز در سراسر جهان شده اند دارند. زنجیره تامین شده است snarled تکان دادن برخی از بزرگترین شرکت های جهان و وادار کردن یک بی حد و حصر تعدادی از کارگران را به ماندن در خانه.

“در برابر این زمینه ما باید آماده برای کوتاه مدت اما شدید رکود اقتصادی جهانی” آقای سبز گفت.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

سهام در اروپا نیز به شدت پایین: در لندن FTSE 100 پایین بود بیش از 3 درصد در روز جمعه. در آلمان: شاخص DAX به 3.4 درصد کاهش و شاخص CAC 40 در فرانسه کاهش یافت و شاخص 3.6 درصد است.

در توکیو و هنگ کنگ و سئول بازارها بسته بیش از 2 درصد پایین تر است. در سرزمین اصلی چین شهرهای شانگهای و شنژن بازار کاهش یافت و در حدود 1 درصد است. شاخص چین بزرگترین شرکت های ذکر شده در هنگ کنگ کاهش یافت و نزدیک به 2 درصد است.

برای ماه دوم در یک ردیف اقتصاد ایالات متحده نوتبوک فیلمهای تعداد مشاغل, دولت گزارش روز شنبه قابل توجه در عصر آهسته-و-اشتغال پایدار رشد.

کارفرمایان اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه است. تحلیلگران انتظار داشتند به دست آوردن حدود 165,000 با توجه به MarketWatch.

اما با شیوع کروناویروس تکان دادن اعتماد به نفس اقتصادی جامد نشان دادن ممکن است منادی ادامه داد: قدرت.

هر شغل گزارش به نظر می رسد به عقب, اما فوریه گزارش قطاری ویژه غیر معمول لحظه قبل از بازار گریبانگیر شد با اضطراب در مورد تاثیر جهانی از گسترش بیماری همه گیر.

“وجود دارد یک خط قرمز در تقویم گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان. “ارزش آن را دارد که در این گزارش به ما می دهد یک نوع معیار از جایی که ما قبل از همه چیز شروع به رفتن اشتباه است.”

قیمت نفت غرق شد روز جمعه به عنوان عمده ترین تولید کنندگان جمع آوری شده برای یک انتقادی نشست به تلاش برای توافق بر سر کاهش تولید به تلاش برای مدیریت کاهش تقاضا برای نفت خام به عنوان coronavirus نگرانی در مورد گسترش در سراسر جهان است.

قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و در حدود 6 درصد به کمتر از 47 دلار در هر بشکه دو و نیم سال کم است. وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار کمی کاهش یافت و به زیر $43 در هر بشکه رسید.

قیمت نفت کاهش یافته است بیش از 20 درصد از اوایل ماه ژانویه هنگامی که چین عمده وارد کننده نفت شروع به مقابله با ظهور شیوع کروناویروس.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگر تولید کنندگان از جمله روسیه در جلسه ای در وین سعی کنید به ثابت قیمت با کاهش خروجی فراتر از کاهش که در حال حاضر تایید شده است.

اعتبار…مایل ثروت برای نیویورک تایمز

بانک فدرال رزرو نیویورک, رئیس جمهور, John C. Williams ساخته شده در شنبه شب که مقامات بازدید اضطراری کاهش نرخ آنها تایید شده در اوایل این هفته به عنوان بخشی از یک فشار بین المللی برای کوسن اقتصاد به عنوان coronavirus جهانی را تهدید می کند رشد.

آقای ویلیامز یکی از بانک فدرال سه کلید رهبران صحبت در نیویورک دو روز پس از تغذیه کاهش هزینه های استقراض نیمی از یک نقطه در اورژانس حرکت از عمق بحران مالی 2008. حرکت در آمد و در مدت کوتاهی پس از یک تماس بین وزرای مالی و روسای بانک های مرکزی از گروه 7, که همچنین شامل بریتانیا, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن.

آقای ویلیامز بیانیه قابل توجه است, در بخشی به دلیل جهانی سیاستگذاران شد برای انتقاد از عدم برآوردن انتظارات بازار برای هماهنگ کاهش نرخ در میان اقتصادهای بزرگ. سهام به طور خلاصه بسیج پس از تغذیه را اعلام اما به سرعت غرق شد دوباره.

مایکروسافت گفت: در اواخر روز پنجشنبه که دو نفر از کارکنان در منطقه سیاتل تشخیص داده شده اند با کروناویروس اولین مورد شناخته شده در این شرکت است که یکی از این منطقه بزرگترین کارفرمایان.

“بیاورد و کارکنان همچنان در قرنطینه و ما در حال حمایت از آنها به عنوان بازیابی” مایکروسافت اجرایی Kurt DelBene گفت: در یک ایمیل به کارکنان به دست آمده توسط این زمان.

ایمیل گفت: یکی از کارکنان مشغول به کار در یک ساختمان در مایکروسافت ستاد مرکزی دانشگاه در آن زمان کارمند توسعه علائم. دیگر که مشغول به کار در LinkedIn به حال شناخته شده در تماس با دیگر کارکنان.

منطقه سیاتل است این منطقه برای اولین بار در ایالات متحده که در آن مقامات صادر جارو توصیه هایی است که مردم در خانه بمانند و به سرعت گسترش coronavirus. در واشنگتن 13 کشته شده اند از coronavirus. بیش از 60 نفر دیگر شده اند برای درمان این ویروس در کشور پیشرو مقامات دولتی به اعلام شرایط اضطراری.

  • Ziehl-Abegg آلمان سازنده با عملکرد بالا و فن الکتریکی به طور موثر ممنوع کارکنان خود را از رفتن به تعطیلات در این منطقه از ایتالیا شناخته شده به عنوان تیرول جنوبی یک مقصد محبوب برای اسکی بازان به دلیل coronavirus خطر است.

  • در روز پنج شنبه استارباکس هشدار داد که آن سه ماهه مشابه-فروش فروشگاه در چین که در آن بزرگ حضور خواهد سقوط 50 درصد نسبت به سال گذشته در نتیجه یک 400 میلیون دلار به $430 میلیون ضربه به درآمد خود را پیش بینی.

گزارش شد کمک توسط مت فیلیپس, بهترین Smialek, Alexandra, استیونسون, Stanley نی پاتریشیا کوهن کارن Weise کرک جانسون و جک سارکوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>