سهام اینچ بالاتر به عنوان وال استریت را آشفتگی ادامه می دهد: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • سهام پایان آشفته بعد با یک افزایش کوچک.
  • تسلا را تعلیق عملیات در آن کارخانه ماشین در فرمونت کالیفرنیا.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او باز است و برای بستن محدودیت در buybacks به دولت کمک کند.
  • کارگر ادعا می کند برای مزایای بیکاری افزایش است.
  • فدرال ریزرو ایالات متحده تلاش می کند تا به نگه داشتن دلار جریان در سطح جهانی با موافقت نامه های جدید.

سهام به پایان رسید کمی بالاتر در روز پنج شنبه پس از فرار جلسه به عنوان سرمایه گذاران وزن شواهد تازه از تیز کاهش اقتصادی در برابر تلاش ها در ایالات متحده و اروپا برای جبران خسارت.

در پایان روز که آغاز شده بود با یک افت شدید در وال استریت شاخص S&P 500 با افزایش کمتر از 1 درصد سهام در اروپا نیز خراشیده کردن دستاوردهای کوچک. قیمت نفت که تا به حال سقوط بیش از 20 درصد در روز چهارشنبه به شدت بازگشت.

ناهموار تجارت آمد به عنوان بنوازند خبر بد در مورد گسترش coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد ادامه داد.

در ایالات متحده تعداد کارگران تشکیل پرونده برای اولین بار ادعا می کند برای بیمه بیکاری رسید, دولت, داده های منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد. این اعداد و ارقام را منعکس نمی تیز کاهش در چند روز گذشته به عنوان شرکت به سرعت در مقیاس پایین و عملیات. و یک بررسی از تولید کنندگان توسط بانک فدرال رزرو فیلادلفیا نشان داد یک افت ناگهانی در فعالیت است.

اقتصاددانان در روزهای اخیر ساخته شده اند به طور فزاینده ای وخیم پیش بینی ها در مورد احتمال آسیب به بازار کار با بسیاری از پیش بینی است که نرخ بیکاری را به سرعت به پیش افتادن از 10 درصد سطح آن را در بدترین رکود اقتصادی گذشته.

“این است بدن و ضربه به اقتصاد بر خلاف هر چیزی که ما تجربه کرده ایم در حافظه اخیر گفت:” پاتریک اندرسون, یک اقتصاددان در شرق و لانسینگ, میشیگان. “حتی رکود بزرگ را شامل نمی شود سازندگان: کسب و کار توسط دولت منظور در همان زمان که مردم بودند که گفت: به خانه می گویند و فاصله خود را دارند.”

اعتبار…Bryan R. Smith برای نیویورک تایمز

یک شبه بانک مرکزی اروپا پرده برداری از یک باند خرید و فروش برنامه با هدف جلوگیری از فاجعه اقتصادی و تغذیه ارائه یک طرح برای حمایت از وجوه بازار پول که در معرض تهدید هستند که وجود دارد این است که عجله برای پول نقد. مقامات ایالات متحده ساخته شده است پیشرفت در عبور از محرک تلاش ها برای حفظ اقتصاد آمریکا در حال اجرا است. بانک مرکزی انگلستان در روز پنج شنبه اعلام کرد که کاهش نرخ بهره خود را به 0.1 درصد و افزایش خرید از اوراق قرضه دولتی و اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

روز پنجشنبه وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت که کاخ سفید و اقتصادی طرح امداد شامل ارسال چک از 1000 دلار برای هر آمریکایی بالغ و 500 دلار برای هر کودک در عرض سه هفته. اگر بحران ادامه طرح خواهد بود به ارسال چک از همان مقدار دوباره در ماه مه.

اما اخبار از تلاش ها برای تقویت اقتصاد بوده است همسان با تیز افزایش در تعداد coronavirus موارد در اروپا و ایالات متحده و شواهد تازه از تاثیر بر روی کسب و کار. در روز پنج شنبه فورد موتور گفت که این امر تعلیق آن سود سهام پرداخت و در قرعه کشی پایین حدود 15 میلیارد دلار از دو خط اعتباری برای کمک به جبران تاثیر coronavirus مربوط به تولید خاموش شدن ناگهانی تبدیل شدن به آخرین شرکت به چنین اقداماتی به پشتی خود را.

تسلا لوکس الکتریکی می شناسند و گفت: این امر به طور موقت تعطیل تولید در کارخانه خود در منطقه خلیج سان فرانسیسکو شروع دوشنبه.

این شرکت تحت فشار از مقامات دولت محلی و کارگران برای جلوگیری از ساخت خودرو در روزهای اخیر. خیلی از منطقه خلیج از جمله تسلا کارخانه در فریمونت تحت سفارشات به پناهگاه در محل.

در اوایل روز پنج شنبه کیمبرلی پترسون, رئیس, Fremont, اداره پلیس و دیگر مقامات شهرستان برنامه ریزی شده بود برای دیدار با تسلا مدیریت به بحث در مورد انطباق با سفارش توسط آالمدا کانتی محدود کردن عملیات غیر ضروری کسب و کار گروه گفت: در توییتر.

رئیس جمهور تهمت و گفت که او را حمایت قرار دادن محدودیت بر روی شرکت هایی که دریافت کمک دولت برای مقابله با اقتصادی انشعابات coronavirus از جمله محدود کردن توانایی خود را برای خرید خود سهام.

“تا آنجا که من نگران شرایط مانند که خوب خواهد بود” آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس خبری.

همانطور که واشنگتن در نظر گسترش مقادیر زیادی از کمک های مالی به صنایع آسیب دیده توسط ویروس بسیاری از نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی کرده اند که هر گونه کمک مالی آمده قابل توجه رشته های متصل از جمله محدودیت در سهام buybacks و اجرایی جبران.

کسانی که buybacks خوب برای سهامداران از جمله مدیران ارشد که تمایل به بزرگ صاحبان سهام شرکت. یک شرکت خرید خود سهام کمک می کند تا تقویت آن قیمت سهام و شرکت های آمریکایی را حدود 1.4 تریلیون دلار در buybacks در طول سه سال گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در گذشته ستایش افزایش buybacks از جمله در سال 2019 گزارش اقتصادی رئیس جمهور است.

آقای ترامپ همچنین پیشنهاد کرد که او را باز به در نظر گرفتن سهام عدالت در شرکت های بزرگ که نیاز به کمک مالی یک حرکت که به دولت فدرال بیشتر ناظر بر کسب و کار و اجازه می دهد آنها را به طور بالقوه جبران سرمایه گذاری خود را.

لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: در اوایل این هفته که ایده مورد نظر و اشاره کرد که در نظر گرفتن چنین سهام خود در جنرال موتورز در طول بحران مالی 2008 و به خوبی کار می کرد برای دولت است. خواسته در مورد این ایده در پنج شنبه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin شد noncommittal.

“ما به دنبال در ساخت وام های امن در بازار از نظر” آقای Mnuchin گفت: با اشاره به صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی. “ما خواهیم دید که آیا که شامل حقوق صاحبان سهام و یا نمی شامل حقوق صاحبان سهام.”

.

بسیاری از شرکت ها در خط به صورت بالقوه کمک مالی شده اند مشتاق repurchases از سهام خود در سال های اخیر است. چهار تا از بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده — آمریکایی دلتا غربی و ایالات — جمعی خریداری $39 میلیارد دلار در سهام از سال 2015 تا 2019.

در طول همان دوره سه خطوط کروز — کارناوال نروژی و رویال کارائیب — صرف بیش از 8 میلیارد دلار را در خود سهام. بوئینگ به تنهایی صرف 35 میلیارد دلار در سهام buybacks در طول پنج سال گذشته متوقف کردن خرید در اواسط سال گذشته پس از آن 737 MAX هواپیما بودند پایه در سراسر جهان است.

اخراج به شدت افزایش یافت در هفته گذشته به عنوان اثر بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به موج دار شدن از طریق اقتصاد است. برخی از 281,000 آمریکایی ظ برای اولین بار ادعا می کند برای بیمه بیکاری, بیمه تا 33 درصد از 211,000 به هفته قبل وزارت کار گفت: پنج شنبه. بر اساس درصد افزایش در میان بزرگترین یک هفته موج در تاریخ ثبت شده.

وزارت کار گفت: افزایش بود “به وضوح نسبت به اثرات از Covid-19 ویروس” و اشاره کرد که بسیاری از کشورهای گزارش افزایش تعداد مدعیان بیکاری از کارگران در مواد غذایی, خدمات اقامت و سفر.

هنوز آمار منتشر شده در پنج شنبه بود و برای ادعای ظ از مارس 8-14 قبل از شیوع شروع به تعطیل, رستوران ها, کافه ها و فروشگاه های خرده فروشی در خیلی از کشور است. بعدی گزارش خواهد شد که منعکس کننده موج اول از بسته شدن مسلما خیلی بدتر باشد.

به امید افزایش تعداد مدعیان بیکاری در این هفته

زمانی که ما در نوشتن تاریخ از coronavirus رکود خواهیم گفت رکود آغاز شده و در اوایل ماه مارس.

فدرال رزرو کرد و گفت: این امر گسترش ارز مبادله خطوط به نه کشور دیگر تلاش برای نگه داشتن دلار جریان به بانک ها در سراسر جهان به عنوان coronavirus مختل هر جنبه از کسب و کار ایجاد یک بحران نقدی در بسیاری از کشورها.

فدرال ریزرو دارای سابقه ایجاد تعویض خطوط به کمک های خارجی بانک مرکزی تحویل دلار بودجه به موسسات مالی در مناطق خود در میان بازار استرس است. از جمله موافقت نامه های گسترده در طول سال 2008 بحران مالی است. در واقع این ترتیبات جدید با همان کشورهای فدرال رزرو رخ داد چنین موافقت نامه هایی با طول که بحران: سنگاپور کره جنوبی و برزیل و سوئد, استرالیا, نیوزیلند, مکزیک, نروژ و دانمارک است.

این آخرین در یک سری از مراحل توسط بانک مرکزی برای حفظ سیستم مالی عملکرد. اواخر چهارشنبه شب فدرال رزرو گفت که این امر در ارائه وام اضطراری به بازار پول صندوق های متقابل است.

جنرال موتورز و فورد موتور گفت: کاخ سفید است که آنها خواهد بود مایل به تولید هواکش اگر دولت علاقه مند بود در بسیج شرکت های خصوصی برای تولید تجهیزات مورد نیاز برای پاسخ به کوروناویروس.

نه شرکت با برنامه ریزی دقیق به تولید دستگاه و گفت: بحث اولیه. در بیانیه ای, G. M. گفت: این موضوع آمد تا در روز چهارشنبه زمانی که این شرکت مدیر اجرایی, مریم, T. بارا به نام به اطلاع کاخ سفید که G. M. تصمیم گرفته بود به طور موقت تعطیل کردن گیاهان برای جلوگیری از گسترش این بیماری در میان کارگران است.

به طور جداگانه Elon Musk مدیر اجرایی تسلاگفت: در توییتر که خود ماشین الکتریکی شرکت نیز تولید هواکش “اگر کمبود وجود دارد.” شهردار بیل د Blasio از نیویورک در پاسخ به زودی پس از, گفته است که علاقه مند به خرید هواکش و “می تواند با استفاده از کمک شما.”

با بزرگترین بخش (پارک و محصولات مصرفی) در اصل بسته, آن فیلم و تلویزیون استودیو idled و آن ESPN عملیات با هیچ ورزشی زندگی می کنند به پخش, به شرکت والت دیزنی است , بازار سرمایه کاهش یافته حدود 57 میلیارد دلار در ماه گذشته.

دیزنی است که رئیس جدید اجرایی گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده در روز پنج شنبه که آن را به حال تبدیل شدن به “چالش” به برآورد عملکرد آینده برای بخش های مختلف.

دیزنی اولیه رقبا نیز در سقوط آزاد. اما کسانی که غول متنوع تر منابع. Comcastبا اینترنت و کابل و تاسیسات واحد جبران آن NBCUniversal فیلم و تم پارک تقسیم ریخته است حدود 30 میلیارد دلار ارزش بیش از ماه گذشته. AT&Tکه دارای WarnerMediaبه HBO, TNT, TBS, سی و برادران وارنراست که توسط حدود 41 میلیارد دلار است.

  • پنجاه و نه درصد از آمریکایی ها هفته گذشته گفت که آنها تا حدودی و یا بسیار نگران است که آنها یا یکی از اعضای خانواده خواهد بود در معرض ویروس, بر اساس یک نظرسنجی انجام شده برای نیویورک تایمز آنلاین شرکت تحقیقات SurveyMonkey. که از 49 درصد در هفته پیش از آن. هشتاد و چهار درصد گفت: آنها نگران شیوع اثر را در اقتصاد از 73 درصد در هفته اول ماه مارس.

  • Domino’s Pizza اعلام کرد روز دوشنبه که این امر استخدام 1,000 کارگران در منطقه شیکاگو — درایور تحویل نمایندگان خدمات مشتری و مدیران — برای دیدار با افزایش تقاضا برای تحویل.

  • Uber سواری کاهش یافت 45 درصد از سال گذشته در هنگ کنگ در اوج شیوع بیماری وجود دارد در حالی که در سیاتل سواری بودند توسط 60 تا 70 درصد این شرکت اعلام کرد.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط بن Casselman, کونور Dougherty, Emily حرکت تند و سریع, ایزابلا Kwai, جک سارکوم بروکس بارنز Niraj Chokshi, Neal E. Boudette کارلوس تجدا کیت Conger, Jason Karaian, Amie Tsang, هدر مورفی, مت فیلیپس, بهترین Smialek جیم Tankersley محمد هادی و کتی رابرتسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im