سهام در بازارهای بین المللی در وخیم آمریکا هشدار: به روز رسانی زنده

اعتبار…Woohae چو برای نیویورک تایمز

جهانی بازارهای بورس در روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران هضم ثابت قطره ای از نگرانی در اخبار اقتصادی انشعابات جهانی شیوع کروناویروس.

لندن و پاریس سهام باز نزدیک به 4 درصد پایین تر زیر شبیه قطره در آسیا است. بازارهای آتی پیش بینی کرد که وال استریت را باز پایین تر بعد از آن در روز چهارشنبه.

در حالی که وحشت از هفته های اخیر به نظر می رسد به فروکش متعدد نشانه با اشاره به ملول چشم انداز برای یک راه حل سریع به شیوع کروناویروس. پس از وال استریت نزدیک رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که ایالات متحده را “بسیار دردناک و بسیار دردناک دو هفته.” دولت ایالات متحده دانشمندان پیش بینی شده است که شیوع بیماری می تواند به کشتن بیش از 240,000 آمریکایی است.

افزایش قیمت برای دراز مدت ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری سنتی سرمایه گذاری پناهگاه امن به عنوان انجام آتی طلا. قیمت نفت از یک پروکسی برای رشد اقتصادی جهان چشم انداز کاهش یافت و با قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی پایین تر از 4 درصد است.

توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص کاهش یافت و 4.5 درصد در روز چهارشنبه و شاخص Kospi در کره جنوبی کاهش یافت و 3.9 درصد است. این شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ 2.2 درصد کاهش یافته است. شاخص ترکیبی شانگهای در چین کاهش یافت 0.6 درصد است.

در لندن FTSE 100 پایین بود 3.9 درصد پس از باز کردن. شاخص CAC 40 در پاریس بود 3.8 درصد و آلمان در شاخص DAX پایین بود 3.3 درصد است.

مارس یک ماه از سر خوراکی در بازارهای مالی: S&P 500 دچار بدترین حالت آن یک روز افت از سال 1987 قبل از بعد از ضبط آن بهترین سه روز اجرا از سال 1933 قیمت نفت سقوط کرد و نرخ بهره سقوط کرد و وال استریت را بیشتر باطنی بازار را تصرف کردند ،

غلتکی coaster آمد و به عنوان سرمایه گذاران خود را غرق خاموش شدن از اقتصاد جهانی است. در اوایل ماه شکستن رکورد 11-سال گاو در بازار به پایان رسید و تجارت متوقف شد بیش از یک بار برای جلوگیری از سقوط.

عظیم مالی و سیاست پاسخ در پایان ماه کمک کرد, لغو برخی از بدترین آسیب. S&P 500 جبران بیش از نیمی از ضرر و زیان خود را در هفته پایانی ماه پس از قانونگذاران تصویب 2 تریلیون دلار هزینه بسته بندی و فدرال رزرو گفت: خرید مقدار نامحدودی از دولت حمایت بدهی برای حفظ بازارهای عملکرد.

اما حتی به عنوان سهام بازگشت خوبی کردن پایین ترین نقطه ژانویه بدترین ماه برای شاخص S&P 500 پس از اکتبر سال 2008 زمانی که سرمایه گذاران می ترسید یک فروپاشی اقتصاد در پی بحران مالی جهانی. S&P 500 با کاهش 12.5 درصد در این ماه. شاخص پایین 20 درصد تا کنون این سال است.

روز سه شنبه سهام کاهش یافت و 1.6 درصد است.

آرامش بازار به این معنی نیست بدترین است. به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند و کارخانه های تعطیل کردن میلیون ها نفر از کارگران شغل خود را از دست. داده های اقتصادی نشان مقیاس آسیب تنها فقط شروع به رول در و دیوار خیابان تحلیلگران همچنان به جمع و جور کردن انتظارات برای اقتصاد است.

مخاطرات بالا هستند و بنابراین قیمت. عمده فروشی هزینه برای N95 ماسک حیاتی نوع ماسک برای حفاظت از پزشکی کارگران باید quintupled. Trans-Pacific باربری هوایی اتهامات سه برابر شده اند.

جهانی ناامیدی برای محافظت از خط مقدم پزشکی کارگران مبارزه با کروناویروس بیماری موجب شده است یک دیوانه جهانی تقلا برای ماسک و دیگر دنده محافظ.

کاخ سفید اعلام کرد بیش از آخر هفته که آن را به حال سازماندهی 22 پرواز هوایی تجهیزات حفاظت شخصی. آنها با هدف resupplying بیمارستان که ظرف 72 ساعت پس از در حال اجرا از تجهیزات حفاظت گفت: Gregory Forrester مدیر اجرایی ملی سازمان های داوطلبانه فعال در فاجعه است.

“اگر هر یک از این هواپیماها را نمی کردن” آقای فورستر گفت: “که برای رفتن به یک موضوع است.”

چین تبدیل شده است و بخش عمده ای از راه حل است. در حال حاضر یک غول در ماسک تولید آن ramped تا تولید به حدود 12 بار پیش از آن سطح. آن را بزرگ بسیج تلاش است که درگیر طراحی مجدد قطار باری مسیر و ارسال تعداد زیادی از کارگران سراسر کشور در مهر و موم شده اتوبوس.

دولت چین را تشویق جهانی می پردازد اما خرید و فروش ماسک هیچ شاهکار آسان است. معامله گران و برخی فقط هفته جدید خود را به, اما ناپایدار مشاغل را به حرکت سردرگمی, تقلب, تلاش, بیزانس قوانین آداب و رسوم و موانع دیگر.

ژاپن کارخانه فعالیت در ماه مارس کاهش یافته و به پایین ترین میزان در یک دهه و تولید کنندگان آن به طور فزاینده ای بدبینانه در مورد وضعیت اقتصاد کشور داده ها نشان داد روز چهارشنبه در آخرین نشانه ای از فشار است که coronavirus قرار دادن در کسب و کار.

اقتصاد کشور در حال حاضر در آستانه یک رکود فنی — دو دوره متوالی انقباض — پس از 7.1 درصد کاهش اقتصادی در خروجی نهایی سه ماه از سال گذشته است.

اما یک ارزیابی از کارخانه خروجی شناخته شده به عنوان شاخص مدیران خرید کاهش یافت و به 44.8 در یک بررسی ماهانه توسط Jibun بانک و IHS Markit. خواندن کمتر از 50 نشان می دهد انقباض اقتصادی.

خواندن شد که پایین ترین سطح از سال 2009 زمانی که این کشور دست و پنجه نرم کردن با تاثیر بحران مالی جهانی.

به طور جداگانه تولید کنندگان ژاپنی’ نگرانی در مورد این دوره از اقتصاد بیش از سه ماه آینده را تیز کرده اند به طور چشمگیری منفی برای اولین بار پس از سال 2011 پس از فاجعه هسته ای فوکوشیما با توجه به بانک مرکزی بررسی شرایط کسب و کار شناخته شده به عنوان Tankan که منتشر شد در روز چهارشنبه.

تا کنون در ژاپن موفق شده است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus بدون توسل به انواع و اقسام اقدامات سخت است که باعث گسترده اقتصادی آتن در ایالات متحده آمریکا و چین و اروپا است.

اما کاهش تقاضا از کسانی که در مناطق و اختلال در عرضه جهانی زنجیر کرده اند با این وجود محور ژاپنی تولید کنندگان برای کاهش تولید.

این خودروساز ژاپنی سوبارو اعلام کرد در روز چهارشنبه آن را به طور موقت تعلیق فعالیت در برخی از کارخانه ها در خانه و در ایالات متحده است. این خبر به دنبال تصمیم گیری مشابهی توسط دیگر خودروسازان از جمله تویوتا اعلام کرد که در ماه گذشته است که این امر توقف کار در برخی از داخلی امکانات.

دوستان از رن Zhiqiang شناخته شده سابق ملک مغول و حزب کمونیست عضو در چین می گویند که او ناپدید شده پس از نوشتن یک مقاله انتقادی از دولت چین در واکنش به شیوع کروناویروس.

این مقاله که به اشتراک گذاشته شده به طور گسترده ای در اینترنت خصوصی پیام گروه هرگز به نام چین چین رهبر, اما آن گسله اقدامات تشنه قدرت “دلقک” و حزب کمونیست را سخت محدودیت در آزادی بیان است. آن اعلام کرد که این حزب باید “بیدار از جهل” و سرنگونی رهبران برگزاری آن را فقط به عنوان آن را با رهبران شناخته شده به عنوان “باند چهار نفر” در سال 1976 پایان دادن به آشفتگی فرهنگی انقلاب است.

ناپدید شدن آقای رن یک دیرین منتقد دولت چین که انباشته نزدیک به 38 میلیون Weibo پیروان قبل از حساب خود حذف شد در سال 2016 می افزاید: به ترس که چین کشویی عقب و رها کردن اصلاحات است که ذخیره آن را از فقر شدید و انزوای بین المللی. سرنوشت خود را نشان می دهد چین رهبری را تحمل نمیکنند انتقاد از اقدامات خود در طول شیوع بیماری است.

برای 15 سال دولت ایالات متحده شده است با فشار دادن شرکت های هواپیمایی برای تهیه برای همه گیر ممکن است با جمع آوری مسافران اطلاعات تماس به طوری که مقامات بهداشت عمومی می تواند پیگیری کردن مردم در معرض یک ویروس مسری است.

شرکت های هواپیمایی باید بارها و بارها رد کرد و حتی در این ماه به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده است. در حال حاضر این کشور پرداخت قیمت.

به عنوان coronavirus به ایالات متحده در اوایل سال جاری دولت فدرال قادر به دریافت تماس و یا نظارت بر شرکت هواپیمایی مسافران که ممکن است در معرض این بیماری بودند و یا آوردن آن را به جوامع جدید.

مدیران شرکت هواپیمایی و لابی اعتراض کرده اند که این امر می تواند گران قیمت و وقت گیر برای آنها شروع به جمع آوری اطلاعات اولیه مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن برای همه مسافران است.

گزارش شد کمک توسط بن دولی لی یوان کیت Bradsher کارلوس تجدا و دانیل ویکتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de