بازارهای سهام افزایش گسترش ایالات متحده تجمع: به روز رسانی زنده

اعتبار…Noriko هایاشی برای نیویورک تایمز

بازارهای جهانی همچنان وال استریت را قوی شروع می شود.

بازارهای سهام در سراسر جهان در روز سه شنبه حفظ وال استریت را از شنبه رالی ادامه داد: در میان نشانه هایی که شیوع کروناویروس ممکن است اوج در تعدادی از سخت ضربه ،

عمده بازارهای اروپایی باز به طور قابل توجهی بالاتر بازارهای آسیایی پس از برداشت بخار بعد در روز معاملاتی. بازارهای آتی پیشبینی میکردند قوی باز کردن زمانی که تجارت آغاز می شود در ایالات متحده است.

اقتصاد جهانی هنوز با چالش های دلهره آور قبل از آن می تواند به عقب بر گردیم در مسیر. اما دو روز تجمع بود در بخش سوخت نشانه هایی از پیشرفت در مبارزه با شیوع کروناویروس در ایالات متحده و اروپا است.

بازارهای دیگر نشانه های بهبود اعتماد سرمایه گذاران به عنوان به خوبی. وزارت خزانه داری ایالات متحده قیمت اوراق قرضه کاهش یافت و علامت واضح تر اشتها برای سرمایه گذاری ریسک. قیمت نفت افزایش یافت بیش از حد در امیدوار است که روسیه و عربستان سعودی می تواند به یک جنگ قیمت بس.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص به پایان رسید 2 درصد بالاتر است. هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص شد تا 2.1 درصد است. در سرزمین اصلی چین شانگهای کامپوزیت شاخص شد تا 2.1 درصد است. کره جنوبی Kospi رز 1.8 درصد است.

در لندن FTSE 100 بود تا 3.2 درصد در اوایل معاملات. فرانسه شاخص CAC 40 بود تا 3.5 درصد در حالی که این شاخص DAX در آلمان افزایش یافت 4.4 درصد در اوایل.

صنعت کروز تصدیق به زنده ماندن.

کشتی کروز شرکت عملا هیچ درآمد. آنها را تبدیل به نمادهای مرگبار سرایت. و با وجود اطمینان از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آنها از سمت چپ از 2 تریلیون دلار بسته محرک کنگره گذشت ماه گذشته.

کارناوال شرکت که در خدمت نزدیک به 11.5 میلیون مسافر از یک سال و یا حدود 50 درصد از جهانی کروز بازار است که در مرکز بحران است. بیش از چند ماه گذشته این شرکت تا به حال بسیار شایع شیوع بیماری در چند تا از کشتی های خود را از جمله الماس شاهزاده خانم و زاندم که شده است در تلاش برای خالی کردن بیمار مسافران در فلوریدا.

از ابتدای سال این شرکت قیمت سهم کاهش یافت بیش از 80 درصد هر چند این افزایش به $10.21 سهم در روز دوشنبه پس از عربستان سعودی وزارت امور خارجه صندوق سرمایه گذاری در آن گفت: تا به حال به دست آورد و 8 درصد سهام خود در این شرکت است. و هفته گذشته کارناوال است که در حال حاضر کشیده شده بر روی خطوط اعتباری بانک شروع به تلاش برای جمع آوری 6 میلیارد دلار از طریق فروش سهام و اوراق قرضه و سایر اوراق بهادار. آن فروش برخی از کسانی که اوراق قرضه با یک پیشنهاد 12.5 درصد پرداخت سود به سرمایه گذاران کاملا رقم بالا.

کارناوال ارشد اجرایی آرنولد دونالد گفت: در مصاحبه ای که فروش تولید خواهد بود به اندازه کافی پول نقد برای این شرکت به زنده ماندن بدون درآمد برای بقیه سال و به 2021.

“اگر از شما اجرا از پول نقد شما از دست دادن شرکت و ما نمی توانیم با آن زندگی کنیم” آقای دونالد گفت. “بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در حال آمادگی برای یک مورد شدید.”

بالا بودن نرخ بهره در بدهی معامله “است که کاملا برای رفتن به یک چالش برای ما,” او گفت:. “آن را سرگرم کننده نیست به شناور سهام در قیمت سهم در آن است.”

دو شرکت خطوط کروز علاوه بر کارناوال — رویال کارائیب و کشتی نروژی — نیز به دنبال پول نقد. نروژی است tapped موجود $1.55 میلیارد دلار خط اعتباری. در ماه مارس رویال کارائیب امن $2.2 میلیارد وام با استفاده از کشتی های خود را به عنوان وثیقه غیر معمول گام برای یک خط کروز.

وال استریت شروع هفته با یک رالی بزرگ.

سهام بسیج در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران در ایران سیگنال های که شیوع کروناویروس ممکن است اوج در برخی از جهان بدترین ضربه ،

تعداد تایید مرگ و عفونت کاهش در بخش هایی از اروپا و تعداد مرگ و میر در نیویورک شده است ثابت برای دو روز. در ایتالیا و اسپانیا تعداد کل بیماران همچنان به صعود است اما میزان عفونت های جدید است که دیگر در حال افزایش است.

وال استریت تحلیلگران شده اند از نزدیک ردیابی مسیر رشد از عفونت با برخی از spotlighting اخبار اخیر به عنوان یک نشانه آن است که شیوع بیماری می تواند در نزدیکی قله در ایالات متحده است. تحلیلگران برجسته آزمایشی کاهش عفونت در نیویورک به عنوان یک نشانه خوبی برای ویروس دیگر نقاط داغ در کشور و همچنین برای بازار سهام شدند.

“این به این معنا نیست که همه روشن است فوری و نه معنی است که اقتصاد ایالات متحده را به سرعت بهبود می یابند. اما نور در انتهای تونل است شروع به ظهور” دن Clifton یک شریک در Strategas تحقیقات شرکای مالی و اقتصادی شرکت مشاوره نوشت: در یک توجه داشته باشید.

خوشبینی سوار سهام ایالات متحده به شدت بالاتر است. S&P 500 با افزایش 7 درصدی آن بزرگترین افزایش از ماه مارس 24, هنگامی که آن را با صعود بیش از 9 درصد است.

هنوز هم وجود دارد یک قوی دفاعی شیب به تجارت. بخش آب و برق — به طور معمول یک منطقه تحت سلطه ریسک گریزی سرمایه گذاران — یکی از بهترین نمایشی در S&P 500 با افزایش تقریبا 8 درصد است.

که نشان می دهد سرمایه گذاران هنوز هم مقدار زیادی از به دلیل محتاط.

سازگاری: در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد.

  • Abercrombie & Fitch گفت: این امر کردند آن کارکنان فروشگاه در آفریقا و اروپا و خاورمیانه و آمریکای شمالی در آوریل 12. کارگران آسیب دیده را هنوز دریافت مزایای. این خرده فروش همچنین اعلام کرد آن را قطع خواهد پرداخت و ساعت کار برخی از شرکت های بزرگ کارکنان و اجرایی آن حقوق خواهد بود کاهش می یابد 10 درصد به 33 درصد است.

  • Samsung الکترونیک گفت: این انتظار که آن سود عملیاتی در سه ماهه اول سال اندکی افزایش یافت و به $5.2 میلیارد دلار در مقایسه با $5.1 میلیارد سال قبل با کروناویروس افزایش فروش تراشه برای مراکز داده ها و لپ تاپ ها استفاده می شود توسط کارگران مجبور به ماندن در خانه. اما همه گیر شد و انتظار می رود به خوردن به تقاضا برای گوشی های هوشمند به تلویزیون و دیگر لوازم الکترونیکی مصرفی بیش از سال آینده.

گزارش شد کمک توسط دیوید Yaffe-Bellany کارلوس تجدا دانیل ویکتور و آستین Ramzy.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>