بازارهای سهام در آسیا نشان می دهد محتاط سود: به روز رسانی زنده

اعتبار…بهروز مهری/خبرگزاری فرانسه — Getty Images

بازارهای آسیایی افزایش میزان متوسطی به عنوان سرمایه گذاران به دنبال اخبار مثبت.

بازارهای آسیایی در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران نگاه به نشانه هایی که شیوع اوج در برخی از جهان بدترین ضربه ،

بازارهای ژاپن و کره جنوبی بعد از معامله بیش از 2 درصد بالاتر از ظهر هر چند دیگر شاخص ها در این منطقه افزایش بیشتر فروتنی. بازارهای آتی پیشبینی میکردند اروپا و وال استریت را باز بالاتر به عنوان به خوبی.

Coronavirus را نشان می دهد علامت اجازه بالا در سطح جهانی اما سرمایه گذاران نشانه خود را از مقامات در برخی از مکان خود را نشان می دهد شیوع بیماری می تواند اوج. رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک گفت: شیوع بیماری وجود دارد می تواند به بدترین حالت آن نقطه در روز آینده. دیگر مقامات در ایالات متحده پیشنهاد شد شیوع اوج در بعضی از نقاط حتی آن را به عنوان هایش را در دیگران است.

بازارهای دیگر نشان داد بهبود هر چند خوش بینی سرمایه گذاران مهار شد. قیمت اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت و در معاملات به عنوان آتی طلا یکی دیگر از سرمایه گذاری سنتی پناهگاه امن. اما قیمت نفت که به طور کلی افزایش می یابد, در خوب, اخبار اقتصادی کاهش یافت و در میان ادامه تف بیش از منابع بین روسیه و عربستان سعودی است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص 2.6 درصد بالاتر از ظهر. کره جنوبی شاخص Kospi 2.4 درصد افزایش یافت. در هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ بود تا 1.2 درصد است. تایوان Taiex شد تا 0.9 درصد است.

یک تست استرس قرار بود برای شبیه سازی بحران اقتصادی در اروپا است. آن دیگر مورد نیاز است.

بانک اروپایی تنظیم شد در مورد اجرای یک تست استرس, امید به تعیین اینکه آیا بانک ها در سراسر این قاره می تواند زنده ماندن جدی رکود اقتصادی است. اما آن چیزی که واقعی وارد شده است.

مقامات دولتی برنامه ریزی شده در حال اجرا خود را تست در اوایل این سال و آن را به معنای شبیه سازی 4.3 درصد کاهش اقتصادی اروپا خروجی 2022. اما پس از coronavirus شیوع این به اصطلاح بدترین سناریو است که به دور از بدترین حالت.

برخی از اقتصاددانان می گویند که به دلیل همه گیر اقتصاد اروپا می تواند با کاهش بیش از 10 درصد فقط در نیمه اول این سال است.

رگولاتور و بانک مرکزی سعی کرده اند سیستم بانکی اروپا “بحران-proof” در سال های اخیر است. اما آنها در حال حاضر بدانم که آیا این اقدامات به اندازه کافی خواهد بود برای جلوگیری از یک بحران مالی در ابعاد جهانی.

یک تنظیم اروپا گفت: این مشکل قابل کنترل است. و بانک ها در دیگر نقاط جهان که در آن ویروس را نیز به مبارزه است. اما بانک های اروپایی ممکن است به خصوص به دلیل آسیب پذیر آنها هرگز به طور کامل بهبود از آخرین بحران بزرگ در سال 2008.

اوپک جلسه با تاخیر به عنوان تنش اندکی بین عربستان سعودی و روسیه است.

به عربستان سعودی و روسیه squabbled که چه کسی مقصر است برای سقوط قیمت نفت در coronavirus شیوع دو کشور شد تا برای دیدار با دیگر تولید کنندگان عمده نفت در روز دوشنبه در تلاش برای کاهش بحران در سراسر بازارهای انرژی. اما این نشست در حال حاضر خاموش است.

نشست بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت روسیه و دیگر تولید کنندگان نفت هرگز رسما اعلام شد اما به طور گسترده ای گزارش شده در روز جمعه و آن لغو تایید شده توسط دو اوپک نمایندگان می تواند بر بازار در سراسر جهان زمانی که تجارت رزومه در روز دوشنبه.

با توجه به coronavirus اپیدمی تقاضا برای نفت کاهش یافته است و شتاب. به رهبری عربستان سعودی در اوپک پیشنهاد کرده بود یک معامله است که وضعیت تولید نفت اما روسیه کاهش یافته و به همراه آن. اخیرا عربستان سعودی با افزایش تولید در حالی که ارائه تخفیف به مشتریان.

روز جمعه رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه گفت: عربستان سعودی حداقل تا حدی مقصر این افت قیمت در حالی که عربستان سعودی مقصر روسیه است. دو اوپک نمایندگان نشان داد که بیشتر به گفتگو نیاز بود قبل از دو طرف می تواند به یک توافق نشست.

این C. E. O. s در حال قرار دادن یک شرط بندی بزرگ. آن قافیه با ‘لیبی.’

چه چیزی آن را مانند به راه اندازی یک جدید دیجیتال محصول در میان همه گیر?

دو جانباز رهبران کسب و کار در حال پیدا کردن.

Coronavirus در حال گسترش است اما Jeffrey Katzenberg و مگ ویتمن گیر کرده با یک شنبه و تاریخ شروع Quibi یک فرم کوتاه فیلم نرم افزار برای گوشی های هوشمند است که آنها امید را جذب میلیون ها نفر از مشترکین.

این دو ترکیب از 80 سال تجربه در نقش های رهبری در برخی از کشور شرکت برتر. اما آنها باید صرف نزدیک به دو سال از شروع حالت تلنگر سرمایه گذاران به ضربه در حدود 1.8 میلیارد و روی آوردن تولید کنندگان و ستاره مانند جنیفر لوپز, LeBron James, Chance the Rapper, ادریس البا, Chrissy Teigen, و بیشتر. در حال حاضر آقای Katzenberg و خانم ویتمن در حال آماده به پرده سرمایه گذاری خود را.

“این است که یا رفتن به یک خانه اجرا و یا عظیم نوسان و خانم” گفت: Michael گودمن یک تحلیلگر رسانه در استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک.

Quibi یک جا رختی از “سریع نیش” ارائه خواهد شد, فیلم, واقعیت را نشان می دهد و اخبار برنامه های ساخته شده برای گوشی های هوشمند با هیچ قسط به مدت بیش از 10 دقیقه است. ارائه خود را از سقوط به سه دسته اصلی: فیلم هایی که منتشر می شود در فصل; مستند و unscripted واقعیت را نشان می دهد; و سریع-آمار و اخبار ورزشی گزارش از ان بی سی, BBC, ESPN و دیگران. پنجاه و نشان می دهد در دسترس خواهد بود جمعه.

وجود دارد, اما این سوال که چقدر مردم مایل به خرج کردن در جریان در زمانی که نزدیک به 10 میلیون نفر از کار هستند. Quibi (قافیه با “لیبی”) اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر می تواند رایگان برای آن سه ماه اول. پس از آن هزینه خواهد شد $5 ماه با تبلیغات و $8 ،

آنچه ما می دانیم درباره چه فدرال رزرو قصد دارد به صرف آن گلدان جدید ،

کنگره اتحاد اختصاص داده شده $454 میلیارد دلار برای فدرال رزرو برنامه هایی که به منظور حفظ اعتبار جریان برای کسب و کار متحده و دولت های محلی — پول است که می تواند کمک به دفع کردن بدترین سناریو برای اقتصاد ایالات متحده.

در طول زمان مشکل فدرال رزرو می تواند به من قرض بدهید بیشتر یا کمتر به طور مستقیم به شرکت ها و دولت ها با استفاده از آن مقامات اورژانس. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin باید ثبت نام کردن در برنامه های وزارت خزانه داری backstops برنامه های با لایه ای از تامین مالی به معنای جذب ضرر و زیان است.

بانک مرکزی اقدامات تا کنون گرفته شده زمانی که وزارت خزانه داری پول به مراتب کمتر برای ارائه پشتیبان گیری ارائه یک نمای کلی از چگونه آن را ممکن است با استفاده از جدید تخصیص است.

برای افراد: به طور غیر مستقیم. فدرال رزرو است نورد از یک برنامه اعطای وام است که به شرکت های واجد شرایط وام های ارزان قیمت در ازای دارایی مورد حمایت اوراق بهادار — اساسا بسته نرم افزاری از بدهی — ساخته شده به تازگی با صدور کارت اعتباری بدهی وام های دانشجویی, وام خودرو و مانند آن. با ایجاد یک انگیزه بزرگ این برنامه باید وام های در دسترس و ارزان تر برای مصرف کنندگان است.

برای کسب و کارهای کوچک: حمایت اصلی برای کسب و کار کوچک است که از اداره کسب و کار کوچک اما تغذیه نیز در نظر گرفتن بسته های نرم افزاری کسب و کار مربوط به وام به عنوان وثیقه برای وام های که می تواند کمک به شرکت های کوچکتر دسترسی به تامین مالی. و بانک مرکزی تا خیابان اصلی کسب و کار برنامه اعطای وام تا کنون scantly دقیق باید کمک به کسب و کار هستند که بیش از حد بزرگ برای واجد شرایط برای وام کسب و کار کوچک اما بیش از حد کوچک برای دسترسی آسان به بازارهای سرمایه.

برای کسب و کارهای بزرگ: فدرال رزرو پرده برداری کرده است برنامه های متعددی برای کمک به. یکی پشتیبانی خواهد کرد یک نوع از کمک های مالی کوتاه مدت به عنوان شناخته شده تجاری کاغذ و دیگری را به خرید بدهی های شرکت دوم. یک سوم برنامه خرید خواهد شد به تازگی صادر شده بدهی یا وام مستقیم به شرکت های بزرگ.

برای دولت های محلی: بانک فدرال آمریکا پرده برداری از برنامه ها برای کمک به شهرداری مرکزی اجازه می دهد بانک ها به استفاده از برخی از انواع بدهی های محلی به عنوان وثیقه برای دسترسی به وام. اما مقامات را متوقف کرده اند و از خرید بدهی های محلی آشکار و بسیاری از قانونگذاران خواسته آنها را به فکر می کنم بزرگتر است.

بهترین Smialek استنلی نی, جک, سارکوم, کارلوس تجدا و دانیل ویکتور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>