بازار سهام زندگی می کنند: بازارهای آسیایی سقوط به عنوان Coronavirus و نفت لرزش سرمایه گذاران

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • سرمایه گذاران در حال متزلزل توسط یک آخر هفته از تحول.
  • ژاپن اصلاح کردن رشد داده و آن را به عنوان پرانتز برای ویروس تاثیر است.
  • شیوع میسازد لخت چین استارک شکاف ثروت.
اعتبار…Ahn Young-Joon/آسوشیتد پرس

بازارهای مالی جهانی شروع یک خطر ناک هفته به عنوان بی امان گسترش جهانی coronavirus و برخورد میان بزرگترین تولید کنندگان نفت لرزش سرمایه گذاران.

سهام در منطقه آسیا و اقیانوس آرام سقوط در معاملات صبح. اروپا و وال استریت نگاه مجموعه ای به دنبال.

اوراق قرضه دولتی نشان داد که سرمایه گذاران می خواستم امنیت بندر امن به عنوان بازده بدهی های دولت ایالات متحده کاهش یافت و به پایین ترین نرخ های جدید. طلا محاکمه و درست شاخص سرمایه گذار skittishness افزایش یافت.

قیمت نفت از دست داده و یک چهارم از ارزش خود را در بازارهای آتی به عنوان دو کشور بزرگ تولید عربستان سعودی و روسیه تنظیم کردن یک جنگ قیمت در حالی که جهان تشنه نفت خام در حال حاضر ebbing. در حالی که قیمت نفت پایین می تواند به مصرف کنندگان افزایش آنها همچنین می توانند مختل کشورهایی که بستگی دارد به شدت به نفت و دلار به نگه داشتن اقتصاد خود را در حال اجرا است.

بازارهای جهانی در حال حاضر متزلزل نزدیک به خاموش شدن چین در ماه ژانویه به عنوان جدید کروناویروس شروع به گسترش فراتر از مرکز شهر ووهان. حتی قبل از آخر هفته را به, تحولات بازارهای سهام در ایالات متحده تاکنون بیش از 10 درصد بیش از ماه گذشته به عنوان اندازه گیری توسط S&P 500 شاخص سهام.

این مشکل در سطح جهانی در حال رشد است بدتر است.

روز یکشنبه در ایتالیا در زمان دراماتیک مرحله از قفل کردن یک تکه بزرگ از آن صنعتی منطقه شمال. در ایالات متحده یک دولت بالا بیماری کارشناس هشدار داد که منطقه ای مستندات وجود دارد ممکن است هر چند لازم است او با بازی کردن این ایده از تنگ قرنطينه مانند نوع چین تصویب شده است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

در یادداشت مورخ جمعه مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در این رتبه بندی شرکت گفت: این تنزیل رتبه و رشد انتظارات برای این گروه از 20 سازمان ملل برای سه ماهه دوم سال است.

“حد کامل از هزینه های اقتصادی خواهد بود معلوم نیست برای برخی از زمان” آن گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “ترس از سرایت خواهد تعدیل مصرف کننده و کسب و کار فعالیت. دیگر آن طول می کشد برای خانواده ها و کسب و کار برای از سرگیری فعالیت بیشتر اقتصادی تاثیر است.”

سرمایه گذاران در منطقه آسیا و اقیانوس آرام نشان داد و در روز دوشنبه که آنها مشکلات بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص پایین بود 5.5 درصد در ظهر پس از داده های اقتصادی منتشر شده صبح روز دوشنبه پیشنهاد کرد این کشور از رکود اقتصادی در پایان سال گذشته بدتر از حد انتظار است.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص پایین بود 3.5 درصد است. در چین شانگهای کامپوزیت شاخص پایین بود 2.4 درصد است. کره جنوبی Kospi پایین بود 3.9 درصد است. بزرگترین افت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام در استرالیا که در آن S&P/ASX 200 شاخص پایین بود 6.6 درصد است.

بازارهای آتی پیشنهاد وال استریت را باز نزدیک به 5 درصد پایین تر است.

در اوراق قرضه بازده نزدیک تماشا اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت و به 0.519 درصد تقریبا نصف سطح فقط یک هفته پیش.

نفت در بازارهای آتی پیگیری خام وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت و به حدود 30 دلار در هر بشکه پایین حدود یک چهارم پس از عربستان سعودی اعلام کرد این امر در کاهش قیمت.

ژاپن عملکرد اقتصادی در پایان سال گذشته بدتر بود که در ابتدا فکر دولت این کشور روز دوشنبه گفت: آن را به عنوان صادر آمار اقتصادی جدید مطمئن شوید که به افزایش نگرانی ها در مورد آینده اقتصاد کشور است.

ژاپن گفت: اقتصاد منقبض شده بود و در مقیاس سالیانه میزان 7.1 درصد در سه ماه به پایان رسید که در ماه دسامبر تجدید نظر کردن از یک برآورد اولیه از 6.3 درصد در ماه گذشته.

انقباض بود تا حد زیادی رانده شده توسط یک قلاب در تقاضای مصرف کننده پس از یک افزایش در ژاپن مصرف مالیات به 10 درصد از 8 درصد در ماه اکتبر و تاثیر گردباد Hagibis که آمار این کشور در همان ماه است. اما روز دوشنبه تجدید نظر اعداد نشان داد که هزینه های کسب و کار است که یک نقطه روشن بود نیز بدتر از برآورد اولیه.

ژاپن در حال حاضر فرح بخش به صورت جدی اقتصادی ضربه از coronavirus است که قرار دادن قابل توجهی فشار بر این کشور در صنعت گردشگری. آسیب اقتصادی آغاز شد و در این سال هنگامی که چین پیشرو منبع گردشگران به ژاپن رفت مجازی مستند با بسیاری از بازدید کنندگان لغو برنامه سفر. اثرات سرريز از رکود در گردشگری احساس شده است و نه فقط توسط هتل ها و رستوران ها بلکه بخش خرده فروشی که شده بود رو با هزینه های خارج از کشور.

اضافه فشار بر کسب و کار — تشدید ژاپن در نبرد خود با این ویروس می تواند به معنای اقتصاد ادامه خواهد داد به کوچک در سه ماهه اول سال 2020 هل دادن کشور به رکود اقتصادی به طور کلی به عنوان تعریف مستقیم دو فصلنامه انقباضات.

شیوع و چین تلاش های گسترده برای مهار آن تحت تاثیر قرار است فقط در مورد همه چین 1.4 میلیارد نفر است. حتی غنی و قدرتمند باید به دنبال قوانین قرنطینه که اغلب به معنی ماندن در خانه.

اما بیشترین آسیب پذیر — فقیر, غیر فعال, بسیار, پیر و جوان شده اند سخت ترین ضربه. Coronavirus افشای وسعت چین ثروت شکاف و سوراخ در آن شبکه امنیت اجتماعی.

چین گسترش پوشش درمانی و ریشه کنی فقر یک اولویت است. در عین حال آن را هنوز هم نشدم پشت برخی دیگر از اقتصادهای در حال ظهور اجازه دهید به تنهایی ثروتمندترین کشورهای جهان در هزینه های عمومی در آموزش و پرورش, بهداشت و کمک های اجتماعی. هزینه های اجتماعی اختصاص 8 درصد از اقتصادی چین خروجی در سال 2016 در مقایسه با متوسط 22 درصد برای کشورهای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه, جهانی باشگاه از کشورهای توسعه یافته است.

در ووهان چین شهر در مرکز شیوع دولت هیچ اطلاعیه در مورد این بیماری همه گیر در زبان اشاره گفت: Cui جینگ یک سازمان برای یک گروه حمایت از ناشنوایان در این شهرستان است. در Jan. 23 روز شهر قفل شده بود برخی از ساکنان ناشنوا نمی پیدا کردن در مورد آن تا زمانی که آنها تا به حال مشکل گرفتن حمل و نقل عمومی خانم Cui گفت.

داستان لوط در رسانه های چینی گسترش فراتر از ووهان. یک 16 ساله مبتلا به فلج مغزی در یک روستا در هوبئی استان که در ووهان است و این سرمایه به مرگ گرسنگی روز پس از پدرش گرفته شده است به یک بیمارستان است. 6 سال داشت در یک آپارتمان در شیان نیز در هوبئی به تنهایی با بدن پدربزرگ او گفت: “در جامعه کارگران است که او تا به حال رفته است به درخواست کمک از آنجا که پدربزرگش به او گفت این ویروس در خارج بود.

خارج هوبئی در استان هنان رسانه های دولتی گزارش داد که یک کلاس نهم دختر اقدام به خودکشی پس از مدرسه تعطیل می شود و او نمی تواند به کلاس های آنلاین از آنجا که خانواده او تا به حال برای به اشتراک گذاشتن یک تلفن همراه.

گزارش و پژوهش کمک کرده توسط لی یوان بن دولی, Alexandra استیونسون و کارلوس تجدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im