‘هنوز هم در حصار’: با رای فقط یک روز از دور جدید, Hampshire دموکرات ها هنوز نامزد خرید – به روز رسانی

بررسی برای به روز رسانی از نیوهمپشایر مبارزات انتخاباتی امروز قبل از روز سه شنبه اولیه:

پورتسموث, N. H. – در داخل بسته بندی unitarian کلیسا در اینجا در این شهر مرکز شهر بسیاری از رای دهندگان نیوهمپشایر در حال انتظار برای یک سناتور. الیزابت وارن رویداد برای شروع دوشنبه شب گفت: آنها هنوز بلاتکلیف حتی با اولین-در-این-ملت اولیه بلندی صبح روز بعد.

علامت و جودی Fahnestock از Madbury نیوهمشایر گفت: آنها دنبال آن هستید در وارن مینه سوتا بهداشت ، ctq و پیت Buttigieg شهردار سابق South Bend, Indiana. آنها می خواهند یک نامزد که می تواند درخواست تجدید نظر به یک نوار گسترده ای از رای دهندگان در انتخابات نه تنها دموکرات ها.

“وجود پنج کشور که موضوع شما رو برای اجرا به راست از حزب دموکرات در آن زمان” علامت Fahnestock یک دانشمند محقق گفت: از نوع دموکرات او ترجیح میدهد. “این یک توانایی برای برقراری ارتباط یک پذیرش از دیگران در راه است که نمی شود خاموش مستقل رای دهندگان به حق.”

دنیس جانسون, 69, از کیپ Neddick مین آمد به پورتسموث حتی اگر خود دولت نیست رای تا شنبه. او یک نماینده دولت برای بهداشت ، برنی ساندرز در سال 2016 و کمک به مبارزات انتخاباتی خود را, اما او نیز به وارن. او پاره شده که برای حمایت از.

“من هنوز هم احساس وفادار به برنی اما من هنوز در حصار من حدس می زنم گفت:” جانسون که داوطلبان برای سازمان های غیر انتفاعی. “آنچه من بیشتر نگران این است که کسی رفتن در برابر بیعار رئیس جمهور در بحث و ضرب و شتم او را در پای صندوقهای رای است. من بیشتر نگران است که مرد دیگر باید پیشرو این کشور و من بسیار نگران در مورد آنچه بحث و آنچه که انتخابات در حال رفتن به.

ریچارد Lemmerman یک 60 ساله سرمایه گذار از همتون نیوهمشایر گفت: او را متمایل به سمت حمایت از مایکل بلومبرگ — اما او نمی تواند در نیوهمپشایر رای به عنوان میلیاردر سابق شهردار نیویورک پرش چهار اولیه رای گیری متحده به تمرکز فوق العاده روز سه شنبه در مارس.

“این ممکن است ممکن است برای نوشتن از او. هر کس می خواهد کسی که برنده میشه درسته ؟ من فکر می کنم او قوی ترین احتمال به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

همانطور که وارن?

“او ساخته شده یک وزیر امور خارجه, بزرگی دادستان کل. من فقط فکر نمی کنم او به خوبی جمهور” Lemmerman گفت.

— جوی پادگان

بایدن ‘اعتماد به نفس’ در مبارزات انتخاباتی خود با وجود آیووا ناامیدی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روز دوشنبه گفت که او باقی می ماند “اعتماد به نفس” در مبارزات انتخاباتی خود با وجود جایگاه چهارم پایان در آیووا به گفته وی هفته گذشته به عنوان یک “فروشي” و نظر سنجی نشان دادن او در مکان چهارم یا پنجم در نیوهمپشایر جلوتر از روز سه شنبه اولیه.

“شما همیشه در پشت هشت توپ هنگامی که شما در حال اجرا در نیوهمپشایر اگر شما دو نفر از همسایه متحده” بایدن گفت: “فردا صبح” با اشاره به سنسور. برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست. “اما من احساس خوبی در مورد آنچه ما انجام می دهیم در اینجا.”

بایدن همچنین عنوان اهمیت آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه به دلیل آنها نمی منعکس نژادی آرایش گسترده تر ملت است.

“به نظر من آغاز این کمپین که برای اولین بار از دو قفقاز و دو مقدماتی. هیچ چیز اتفاق می افتد تا زمانی که ما به یک محل و در سراسر کشور وجود دارد که در آن خیلی تنوع بیشتر می شود.” او استدلال کرد که هیچ حزب دموکرات موفق به کسب نامزدی بدون “حمایت قاطع از جامعه آمریکای لاتین و آفریقایی-آمریکایی جامعه است.”

بایدن انتظار برای انجام بهتر در نوادا قفقاز در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 که در آن وجود دارد بزرگتر جمعیت اقلیت.

2020 نامزدها: که در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟ یک راهنمای تعاملی

“نگاه ما فقط گرفتن رفتن. شما رو به 1,900 نمایندگان یا بیشتر” بایدن گفت: ابراز مخالفت با این ایده که “اگر شما در ماه سوم یا چهارم در دو مقدماتی و یا یک جلسه و یک اولیه که می زند که شما در خارج از جعبه.”

“من نمی بینم هر گونه کاهش در ملی حمایت از” او افزود ، با اشاره به های اخیر تاییدیه از میشیگان حزب دموکرات سیاه حزبی و بین المللی اخوان الکتریکی کارگران است.

– ویلیام Cummings

بایدن می گوید او هنوز هم پیشرو در تمام نظر سنجی های ملی’ لحظات قبل از نظرسنجی جدید نشان می دهد او را انتهایی ساندرز

ترک یک رویداد در نیوهمپشایر جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به خبرنگاران گفت که او نیست “باید برای انجام هر کاری متفاوت به ماندن در این مسابقه” چرا که او “است که هنوز هم پیشرو در تمام نظر سنجی های ملی.”

نظرات خود را درست قبل از ملی جدید اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی نشان داد سن. برنی ساندرز من-Vt., مصرف سرب در 25٪. بایدن trailed در 17 ٪ در حالی که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار نزدیک بود پشت در 15% پس از دیدن یک افزایش پشتیبانی می کند.

ملی نظرسنجی می آید تنها چند روز پس از بایدن انجام ضعیف در آیووا قفقاز و یک روز قبل از نیوهمپشایر اولیه. بایدن اذعان کرده است او چهره یک مسابقه سخت در نیوهمپشایر.

شماره های جدید در حال تغییر عمده ای از کلمبیا کلمبیا را Jan. 28 بررسی ملی بود که بایدن پیشرو در 26 درصد و پس از ساندرز در 21٪.

– ساوانا Behrmann و جوی پادگان

Klobuchar صعود به مقام سوم دو نظر سنجی پیدا کردن

سناتور. ctq همچنان به لذت بردن از یک پست-بحث گزاف گویی در نیوهمپشایر و میره به مقام سوم با توجه به دو نظرسنجی منتشر شده در روز جلوتر از روز سه شنبه اولیه.

بوستون گلوب/WBZ-تلویزیون/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی در بر داشت Klobuchar انتخاب از 14 درصد از احتمال اولیه رای دهندگان پشت سن. برنی ساندرز (27%) و شهردار سابق پیت Buttigieg (19%). ساندرز’ هشت نقطه سرب بیش از Buttigieg منعکس شده یک شیفت از روز جمعه زمانی که این نظرسنجی در بر داشت شهردار سابق کمی جلوتر از سناتور ورمونت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. الیزابت وارن بسته بود برای چهارم در این نظرسنجی در 12 ٪ در هر.

ردیابی نهایی نظرسنجی از 7News/کالج امرسون قبل از اولیه یافت سندرز اولین بار در میان به احتمال زیاد اولیه رای دهندگان در 30 درصد به دنبال Buttigieg (23%), Klobuchar (14%) وارن (11%) و بایدن (10%).

– ویلیام Cummings

‘ریسک فوق العاده بالا’: New Hampshire رای دهندگان احساس فشار به عنوان اولیه بافندگی

لذا ساخت نهایی درخواست تجدید نظر به رای دهندگان قبل از شنبه

پس از یک تعطیلات آخر هفته از سفر گرانیت دولت دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور در حال ساخت فشار نهایی در نیوهمپشایر به عنوان مقدماتی روش.

نیوهمپشایر اولین رای دهندگان به پای صندوق های رای در نیمه شب دوشنبه در شهرستان Dixville درجه یک.

خواه اولیه نیز جمعه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار پیروزی قاطعانه بیش از رقبا لایحه جوش, فرماندار سابق ماساچوست و جو والش سابق ایالات متحده در کاخ عضو از ایالت ایلینوی است.

سواری شتاب از آیووا قفقاز شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز هر دو بدست خبر خوب در نظر سنجی های اخیر.

اخیر سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی از روز شنبه نشان داد ساندرز پیشرو با 28 درصد از احتمال اولیه رای دهندگان در 7 نقطه سرب بیش از Buttigieg خود را نزدیک ترین رقیب. Buttigieg تا به حال 21% پشتیبانی و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن 12%. هیچ نامزد دیگر آمار دو رقمی.

اما یکی دیگر از نظرسنجی منتشر شد یکشنبه, CBS News/نظرسنجی در بر داشت در این مسابقه حتی تنگ تر و با ساندرز انتخاب 29 درصد از احتمال رای دهندگان نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه و Buttigieg مورد علاقه 25٪. که نظرسنجی در بر داشت سناتور. الیزابت وارن (19 درصد) در سوم پیش از بایدن (12 درصد) و سن. ctq (10%).

رای گیری درست قبل از به روز رسانی از نتایج آیووا قفقاز منتشر شد توسط آیووا حزب دموکرات است. نتایج نشان داد Buttigieg برداشت کرده بود تا یکی دیگر از ملی نماینده ولی هیچ برنده اعلام شده توسط آسوشیتد پرس.

2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: New Hampshire اولیه: دموکرات ها را نهایی زمین به رای دهندگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>