استیو کینگ, خانه جمهوریخواه با سابقه اظهارات نژادپرستانه از دست می دهد اولیه

نماینده استیو پادشاه آیووا نه اصطلاح جمهوری خواه با سابقه نژادپرستانه نظرات که تنها به تازگی یک حزب منفور خود را از دست داد پیشنهاد برای renomination اوایل روز شنبه یکی از بزرگترین شکست از سال 2020 اولیه فصل در هر دولت است.

در پنج راه اصلی آقای شاه شکست خورده بود توسط شیدا Feenstra یک سناتور که پشتوانه اصلی دولت و ملی جمهوریخواهان که آقای شاه خجالت و مهمتر از یک تهدید به یک امن جمهوریخواه صندلی اگر او در انتخابات ماه نوامبر.

شکست بود و به احتمال زیاد نهایی سیاسی به یکی از ترین کشور تفرقه مقامات منتخب که توهین از مهاجران مستند نشده پیشگویی پیام رئیس جمهور تهمت و که لاس با افراط گرایی به رهبری او را به دور از روستایی آیووا به جلسات با ضد اسلام صلیبیون در اروپا و حمایت از تورنتو شهرداری نامزد با نئو نازی ها شد.

در مصاحبه سال رای دهندگان در آیووا ترین محافظه کار منطقه عنوان آقای کینگ آتش زا ، از دست دادن خود را پس از 18 سال در دفتر بود و عمدتا به دلیل مخالفان نقاشی او را به عنوان بی اثر پس از رهبران حزب در کنگره محروم و او را از خود کمیته تکالیف سال گذشته است.

این حرکت در آمد و پس از نظرات که آقای شاه ساخته شده است در مصاحبه با نیویورک تایمز در سال 2019 که در آن او پرسید: “سفید ملی, سفید supremacist تمدن غرب — چگونه است که زبان تبدیل شدن به تهاجمی?”

این اظهارات باعث داد و بیداد. سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوریخواه گفت: “آقای شاه “برای پیدا کردن یکی دیگر از خط کار می کنند.”

به جای آقای شاه چسبیده به صندلی خود را و ادعا می شود قربانی / از خودی و از اخبار رسانه ها است.

در حال حاضر آقای Feenstra سیاسی و اجتماعی محافظه کار در-قرمز منطقه است شانس-در مورد علاقه به نگه داشتن صندلی در برابر J. D. Scholten که تقریبا شکست آقای شاه دو سال پیش و زد unopposed در مقدماتی حزب دموکرات.

اعتقاد به این که آقای شاه اولین انتخاب شد در سال 2002 بود آسیب پذیر در این سال به خود جلب کرد چهار رقبا از جمله آقای Feenstra; جرمی تیلور سابق مجلس دولت و دو بازرگانان برت ریچاردز و استیو Reeder. تمام چهار مخالفان مبارزه کرد و به همان اندازه محافظه کار به عنوان آقای شاه در گوشت قرمز مسائلی مانند سقط جنین و حقوق تفنگ, اما آنها وعده داده شده بیشتر موثر نمایندگی از این منطقه پس از آقای شاه خود را از دست داد کمیته تکالیف.

“ما در منطقه چهار کشور به شدت نیاز به یک صندلی در پشت میز” آقای Feenstra گفت: در بحث ماه گذشته فراخوانی برای منطقه به “موثر محافظه کار صدا.”

آقای Feenstra ترجیحی نامزد از استقرار جمهوری خواهان به دنبال سرنگونی آقای کینگ به راحتی outraised وقت در آوردن $925,800 به آقای کینگ $331,000. او موفق به کسب تاییدیه از آمریکا اتاق بازرگانی و ملی حق زندگی کمیته. و فوق العاده ملامت آقای شاه توسط خانه همکاران پنج جمهوری خواه کنگره اهدا به آقای Feenstra انتخاباتی.

به جای حمله به آقای کینگ سال تحقیرآمیز نظرات در مورد مهاجران — او یک بار در مقایسه با خیال به مواد مخدر قاطر “با گوساله اندازه cantaloupes” — آقای Feenstra به تصویر کشیده شده در این کنگره به عنوان ناتوان به کمک مردم آیووا نمایندگان شان.

اعتبار…چارلی Neibergall/آسوشیتد پرس

آقای شاه 71 ادعا کرد در طول مبارزات انتخاباتی که نماینده کوین مک کارتی از کالیفرنیا به خانه رهبر جمهوریخواهان به حال بخش خصوصی متعهد به کمک به او را دوباره به دست کمیته تکالیف. اما آقای مک کارتی را تکذیب کرد گفت هر چیزی از جمله اضافه کرد که اگر جمهوری خواه کمیته راهبری که تصمیم می گیرد در کمیته نقش دوباره به ملاقات وزن در آقای شاه او نمی توانست پیروزی خود را پست.

حتی قبل از مواجهه با جمهوری نظم و انضباط در خانه در ماه ژانویه 2019 پس از بار, مصاحبه, آقای شاه بود در انتخابات مشکل است. او فقط به سختی برنده انتخابات مجدد در سال 2018 بیش از آقای Scholten سابق حرفه ای بازیکن بیس بال با سه درصد در یک منطقه آقای ترامپ انجام شده نزدیک به 30 امتیاز.

فقط قبل از انتخابات رئیس جمهوری خواه مجلس کمپین بازوی نماینده استیو Stivers از اوهایو صادر شده بسیار غیر معمول ملامت آقای شاه برای حمایت خود را از تورنتو شهرداری نامزد ایمان Goldy که حمایت سفید ناسیونالیسم و برای نظر ظاهری به آغوش “و جایگزینی” یک راست تئوری توطئه. “ما باید در مقابل سفید برتری و نفرت در همه اشکال و من به شدت محکوم می کنیم این رفتار آقای Stivers گفت: در آن زمان.

یک پارادوکس آقای کینگ حرفه ای است که در ضد مهاجر زبان و سیاست های او در سال جلوتر از آقای ترامپ که برنده انتخابات ریاست جمهوری توسط تکان دهنده نگرانی در مورد nonwhite مهاجران.

قبل از آقای ترامپ وعده داده شده برای ساخت یک دیوار در جنوب غربی مرز, آقای شاه که تاسیس یک زمین-شرکت در حال حرکت بود در کف خانه و نشان داد یک مدل 12-پا مرز دیوار از طراحی خود را.

به زودی پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان او دعوت آقای شاه — که حتی در آن بود سرزنش با استقرار جمهوری خواهان مانند سابق مجلس علیرضا جان بونر — به دفتر بیضی. رئیس جمهور با افتخار به آقای شاه داشتن او را پشتیبانی می کند و پول او را در طول یک آیووا سفر در سال 2014, آقای شاه گفت: بار.

در گذشته آقای کینگ به طور معمول برنده حمایت از دیگر جمهوری خواهان آیوا از جمله رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز که او را به نام یک شرکت صندلی از او 2018 انتخابات. او به دنبال یک kingmaker در انتخابات ریاست جمهوری سیاست داده آیووا اولیه رای گیری و در سال 2015 او تایید سناتور تد کروز از تگزاس که رفت به نفع دولت قفقاز بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“برای دو دهه Steve King بوده و چیزی از خورشید در سیاسی جهان اطراف در اینجا” داگلاس سوختگی صاحب روزنامه آقای کینگ منطقه گفت: سه شنبه شب. “من هنوز هم می خواهید برای دیدن گرفتگی فردا به باور این نتایج است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>