گام رو به جلو پاتریک Mahomes این بچه باز گشت و امریکا قهرمان جدید


امریکا قهرمان جدید! یخ-سرد پاتریک Mahomes تظاهرات Kansas City Chiefs به 31-20 پیروزی بر 49ers به عنوان سه امتياز در هفت باور نکردنی سه ماهه چهارم دقیقه برنده سوپر جام

  • پاتریک Mahomes وارد کتاب های تاریخ در یک سوپر باول پیروزی در روز یکشنبه
  • او به رهبری Kansas City Chiefs از پشت به San Francisco 49ers
  • امریکا بیدار شدن از خواب با یک قهرمان جدید است که می تواند یک نیروی خوب در این سال

امریکا از خواب بیدار در صبح روز دوشنبه با یک قهرمان جدید. گام رو به جلو پاتریک Lavon Mahomes دوم.

در یک شب سرد در میامی 24 ساله ها نمایش داده می شود یخ در رگ خود را. او باز گشت – صف آرایی سمت خود را از 20-10 را با مواد منفجره 21 امتیاز در هفت باور نکردنی سه ماهه چهارم دقیقه را تبدیل به چیزهای افسانه.

نه این که همه را شگفت زده شده اند. چرا ؟ چرا که با Mahomes شما همیشه باید یک فرصت است. همیشه. حتی زمانی که شما از 10 به meanest جرم در NFL. حتی زمانی که شما صرف کرده اند سه چهارم به طور موثر در اجرا. حتی زمانی که آن غارتگری معیوب 49ers در آینده برای کشتن. همیشه.

America is waking up with a new hero, Kansas City Chiefs quarterback Patrick Mahomes

امریکا بیدار شدن از خواب با یک قهرمان جدید Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes

After looking shaky early on, he led his team to a comeback victory in the Super Bowl

پس از به دنبال لرزان در اوایل او رهبری تیم خود را به باز گشت پیروزی در سوپر جام

در نیمه خود را با فقط هفت دقیقه و 13 ثانیه های باقی مانده او مواجه 3 و 15. این بازی بود. فشار آن را به عنوان تا به حال تمام شب آمد دوباره در یکی دیگر سفید-shirted شمال کالیفرنیا موج.

Mahomes شجاعانه ایستاده زمینی خود را قبل از اینکه در گذشته امکان میلی ثانیه راه اندازی یک بمب در پایین این زمینه است. آن کاهش یافته و از جنوب فلوریدا شب و به آغوش شریک زندگی خود را در جرم و جنایت Tyreek تپه قیمتی برای 43 متری. آن را منتقل می کند که در تغییر مسیر تاریخ.

دو نمایشنامه بعد آنها در شکاف پایین بود به سه و میسوری انبوهی شد و موجب به زندگی است. تقریبا اجتناب ناپذیر و خارج از 49ers دنبال کرد و Tomahawk ریز ریز شد ramped تا 11. این زمان 38-yarder به سامی Watkins – که ضرب و شتم بی نظیر ریچارد شرمن – آیا آسیب. یکی دیگر از پاس به tiptoeing دامین ویلیامز که رخنه کرد و در گوشه ای دور و به سرعت به عنوان است که این کار انجام شد.

ویلیامز خواهد قدم زدن دوباره بر روی 38-حیاط پیروزی در صفوف منظم بود اما با ارزش ترین بازیکن Mahomes خواهد شد که صحبت از ملت میز صبحانه. یکی دیگر از چرخش. این بود که در سوم خود در این بازی آف وی بازگشت تیم از 24 امتیاز پایین در برابر هوستون و 10 برابر تنسی است. با شماره 15 در پشت مرکز هر چیزی امکان پذیر است.

The Chiefs scored 21 unanswered points in the fourth quarter against the San Francisco 49ers

اشراف به ثمر رساند 21 امتیاز بدون جواب در سه ماهه چهارم برابر San Francisco 49ers

در اوایل هفته گذشته دو خط از افسران پلیس متوقف شده بود ترافیک اجازه می دهد تا 49ers به عبور جاده از مرکز شهر هتل به یک جلسه. آنها می تواند انجام داده اند با کسانی که پلیس اینجا. Mahomes باید در حال حاضر تبدیل شدن به چهره از 20s. پسر سفید مادر و پدر او می شود فقط سومین آفریقایی آمریکایی QB برای برنده جایزه بزرگ. او به عنوان فروتن به عنوان او با استعداد است.

او می تواند یک نیروی خوب در این تفرقه بار. در یک صدای جیر جیر از سال 2013 است که به سرعت منتشر شده پس از سقوط از پولک او اظهار داشت: “من شرط می بندم آن را احساس شگفت انگیز به کارفرمایی که می گوید: “من قصد دارم به دنیای دیزنی” پس از پیروزی در سوپر باول.’

او به تکرار این واژه ها در سوپر باول 54 مرحله. او نمی خواهد که تا کنون به سفر. در موضوع جغرافیایی توییت روسای پیروزی باعث شد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبریک به برندگان خود را در برنده شدن برای ‘بزرگ ایالت کانزاس”.

احتمالا زمانی که به کسی که او را مطلع کانزاس سیتی در ایالت میسوری نه کانزاس توییت حذف شد.

“من خوشحالم که ما را نگه داشته و مبارزه با,’ Mahomes اضافه شده است. اما این او بود که epitomised که مبارزه با. ضربه در وقت و زمان دوباره او مردی که نگه داشته در نوسانی اما او به دور از پانچ مست.

برای روسای’ مربی اندی رید پیروزی خواهد بود شیرین تر از غول سطل نارنجی Gatorade ریخته بر سر او. این بود که بسیار دوست داشتنی کهنه اولین سوپر باول برنده شوید. آن کانزاس سیتی برای اولین بار از سال 1970 و دوم خود را در کل. این حزب خواهد شد برای برخی از زمان. کباب را برای روز گذشته است.

Mahomes finally got to say 'I'm going to Disney World' after winning his first Super Bowl ring

Mahomes در نهایت می گویند: “من قصد دارم به دیزنی جهان پس از پیروزی در اولین حلقه کاسه فوق العاده

وگاس تلاش کرده بود به تقسیم این دو و در نیمی از زمان آنها در 10-10 با touchdown و هدف زمینه هر کدام. پس از آن نشان می دهد در نشان می دهد و معمول اجاره یک جمعیت مبتلا به دوار سر جوانان و احتمالا آموزش دیده در هنر به دنبال مانند شما با داشتن یک زمان خوب prancing در کنار یک غول مرحله در وسط زمین.

آن را سرگرم کننده بود. بیرون آمد شکیرا با کمک برخی از Led Zeppelin به gyrate کمی پس از رقص جنی از بلوک. کسانی که در حال اجرا امتیازی می ایستد و می توانست جان کندن ، Craftily مسلح با ساعت که ارائه خیره کننده نور پس زمینه عملا هیچ طرفداران چپ صندلی خود را به عنوان لوپز به سرقت برده نشان می دهد قبل از شکیرا پدید آمده برای یک انتظار دو نفره که شامل یک غیر منتظره ایرلندی جست و خیز کردن. این ساعت حتی سبز.

سه ماهه سوم متعلق به 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo که منجر طرف خود را به 10 پاسخ امتیاز و پاسخ به برخی از منتقدان در این فرآیند است. پیروزی در دسترس بود اما به اندازه کافی نزدیک نیست. “هر آنچه که رویاهای خود را در حال قرار دادن اخلاق کار در شما وجود دارد می تواند در پایان روز’ Mahomes گفته بود در ساخت بازی. آخرین شب آن رویاها به حقیقت برای بچه باز گشت و بیشتر از امریکا خارج از منطقه خلیج جشن گرفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>