استارک نماد همه گیر در, n. y.: افراد بی خانمان نشسته اند در مترو

هر شماره 2 قطار که lumbered به آخرین توقف در برانکس اواخر چهارشنبه شب به حال در اکثر از یک زن و شوهر از ده ها مسافر است. و زمانی که درب swooshed باز نیمی از آنها تا به حال هیچ وجه قصد گرفتن.

فقط پس از 10:30 p. m. a female حمل و نقل کارگر تکیه به یک مرد بود که سقوط در یک صندلی در برابر نرده. او با پوشیدن زیادی ژاکت باشلق دار بود و تاریک شال پیچیده در اطراف دهان خود را.

“بیدار شو!” زن فریاد زد.

مرد نمی شانه خالی کردن. آن را در زمان یک کارگر رپ نرده فلزی ابزار برای به دست آوردن او را به ایستادن.

این مرد که به نام او تنها به عنوان ویکتور میلاد در مصاحبه ای گفت: در این پلت فرم است که ماندن در قطار بود و یک نقطه از غرور: “افرادی که مایل به بار خانواده خود را عدم تمایل به دفعات مشاهده شده در دولت است.”

“آنچه با این نسخهها کار برای شما ممکن است برای من کار نمی,” او اضافه شده است.

نسل از افراد بی خانمان استفاده کرده اند شهر نیویورک مترو به عنوان حفاظت در برابر عناصر و یک محل به unsoundly خواب.

اما با کمی دسترسی به دوش و یا مراقبت های پزشکی آنها را تبدیل به یک خطر سلامت در طول coronavirus بیماری همه گیر. و با ridership پایین 92 درصد تصاویر از آنها جاسوس در سراسر خالی در غیر این صورت ماشین تبدیل شده اند سوزاننده نمادهای این شهر را متزلزل بیماری است.

بنابراین در پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. Cuomo, شهردار, بیل د Blasio و حمل و نقل به مقامات اجماع رسیده: قرار دادن این شهر در مسیر احتمالی بازگشایی و بازسازی اعتماد عمومی در حمل و نقل عمومی مورد نیاز فوق العاده ای گام.

آغاز روز چهارشنبه یک سیستم مترو معروف هرگز تعطیل خواهد شد هر شب در طول بیماری همه گیر از 1 صبح تا 5 صبح اجازه می دهد زمان برای فشرده تمیز کردن و ضد عفونی نیز در حالی که از بین بردن یک شبه پناه است که برخی از افراد بی خانمان بستگی دارد.

آقای کومو و آقای د Blasio گفت: آنها کار را به کمک به آنها را به پناهگاه.

“این غیر قابل قبول واقعیت و این طرح جدید را مختل خواهد شد که غیر قابل قبول واقعیت و به ما اجازه می دهد به واقع کمک به مردم بیشتر به طور موثر” آقای د Blasio گفت.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • مدارس سراسر n. y. دولت خواهد ماند بسته از طریق پایان سال تحصیلی کومو می گوید.
  • نیوجرسی در حال حاضر گزارش بیشتر ویروس مرگ و میر در هر روز از نیویورک است.
  • میسی پرده برنامه ای برای بازگشایی فروشگاه ها با ماسک های ضد عفونی کننده دست و پلکسی گلاس موانع.

اگر چه هیچ کس را نگه می دارد یک مقام رسمی روزانه تعداد حمل و نقل کارگران و بی خانمان در نیویورک گفت: آنها معتقد بودند بیشتر افراد بی خانمان شدند در مترو این روزها به دلیل دیگر جمع آوری لکه های بسته شده بود و چون آنها ترس از مکان های بسیار که در آن مقامات می خواهید آنها را به رفتن.

در خوابگاه-سبک پناهگاه که در آن تنها بزرگسالان خواب فقط چند اسلحه’ طول از یک دیگر به نظر می رسد هیچ فرار از ویروس. بیش از 60 افراد بی خانمان اند و در وقوع; تقریبا سه نفر از هر چهار نفر تنها در بزرگسالان که باقی مانده بود در پناهگاه که در آن چند نفر به اشتراک گذاشته شده اتاق و دستشویی و حمام.

در همان زمان تقریبا 100 حمل و نقل متروپولیتن کارکنان فوت کرده اند. بسیاری از رانندگان اتوبوس و قطار اپراتورهای همه کار در فضاهای محدود که در آن چند نفر عطسه و سرفه و گریپ همان قطب فلزی.

هیچ مسافر هم زده اند بیشتر ترس عمومی نسبت به کسانی که اغلب به دلیل بیماری روانی قادر به نگه داشتن خود را تمیز.

بدون خاموش کردن, پاکسازی خدمه در حال حاضر حدود 10 تا 15 دقیقه به اسکراب کردن ماشین قبل از قطار دور می زنند گفت: David دوآرته پاک کننده بر اساس در Stillwell خیابان ایستگاه در جزیره ادم ساده لوح و بروکلین یکی از بزرگترین افزایش پایانه ها در جهان است.

آقای دوارت گفت که او و چهار شرکت کارگران در حال حاضر قرار داده و در hazmat مناسب و ماسک و دستکش قبل از شروع کار.

“می تواند وجود داشته باشد و مدفوع و ادرار و بسیاری از زباله,” او گفت:. “بیشتر بی خانمان ها در آن وجود دارد سخت تر از آن است که برای تمیز کردن قطار.”

پاک کننده در آخرین توقف در شماره 2 خط در شب چهارشنبه گفت که افراد بی خانمان تا به حال او را نفرین کرده و به مبارزه با او و در او هنگامی که او از آنها خواست به ترک قطار. در حال حاضر او با این نسخهها کار به سرعت با توجه به هر گونه علائم افرادی که حاضر به ترک هستند.

“من سعی می کنم به نگه داشتن ماسک و درب باز گفت:” کاری که کاهش یافته است را به نام او بود چرا که او مجاز به صحبت با یک خبرنگار. “و اگر من می شنوم کسی سرفه من فقط اجرا.”

سارا فینبرگ موقت رئیس جمهور جدید حمل و نقل شهر نیویورک در بیانیه ای گفت که “سیستم مترو باید استفاده نمی شود به عنوان یک جایگزین برای پناهگاه است.”

“این خوب نیست برای مشتریان ما آن را خوب برای ما کارگران و این خوب نیست برای بی خانمان در نیویورک که شایسته خیلی بهتر مراقبت,” او گفت:.

برای دهه غلظت افراد بی خانمان در نیویورک خیابان ها و قطار ها مشاهده شده است به عنوان شاخص سلامت این شهرستان است. با وجود رشد تعداد افراد بی خانمان در سال های اخیر رونق در درآمد مالیاتی اجازه داده است شهردار برای پاسخگویی به یک الزام قانونی به جای بسیاری از آنها در پناهگاه آپارتمان و در هفته های اخیر هزاران نفر از اتاق های هتل ها.

اما با M. T. A. تجربه عمیق کاهش ridership حضور افراد بی خانمان در شرایطی که تقریبا تمام مسافران دیگر ساخته شده ماشین های مترو به نظر می رسد هیچ چیز به اندازه نورد پناهگاه است.

روز سه شنبه آقای کومو به نام تصاویر ژولیده افراد بی خانمان در قطار “نفرت انگیز است.” سخن گفتن رخ داد برخی از مردم به عنوان حساس اما آن را منعکس گسترده تر نگران آن است که قدرت سخت خواهد شد زمان قانع کردن روزانه میلیون ها نفر از سواران که با استفاده از سیستم قبل از همه گیر به اعتماد عمومی حمل و نقل دوباره.

شهر و اقتدار در حال حاضر در حال حرکت است به شدت بیشتر برای حذف افراد بی خانمان از مترو در تلاش به دست آوردن آنها را به پناهگاه ها و همچنین چک کردن اینکه آیا آنها ویروس علائم و ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان. به عنوان است که اغلب مورد با چنین تلاش های امداد رسانی, آنچه در آن مانند به نظر می رسد بستگی دارد که در کنار درب مترو شما در.

به مقامات شبانه تبار از افسران پلیس حمل و نقل کارکنان و خدمات بی خانمان کارگران به سیستم هماهنگ است و تلاش برای بازگرداندن نظم و دریافت بیشتر down-and-out به کمک آنها به شدت نیاز است. به افراد بی خانمان و خود را از طرفداران آن است که یک تهدید نشان دادن زوری که سر حقوق فردی و صرفا نوردد یک مشکل در خارج بدون پرداختن به ریشه آن باعث می شود.

“در پایان روز, ما درک می کنیم این است که یک وضعیت بسیار خطرناک مردم در حال رفتن را از طریق” گفت: Donte Johnson, 47, که زندگی در A و D قطار حدود سه سال است. “اما قبل از این افراد بی خانمان در حال حاضر در حال رفتن را از طریق یک وضعیت خطرناک است.”

یک زن که سوار به ویکفیلد ایستگاه در چهار شنبه احاطه شده توسط کیسه های زباله که در زمان کل پایان نیمکت و تمام فضای طبقه در اطراف آن گفت: او متنفر راه اقتدار مقامات و پلیس او درمان. او گفت که آنها تا به حال پرتاب کردن برخی از کیسه های. و پناهگاه های شهر در تلاش بود برای به دست آوردن او به او گفت: خطرناک بودند.

“پناهگاه پر از ویروس” او گفت: فولاد ماسک زدن از یک گوش در زیر یک توپ سیاه و سفید کلاه تزئین شده با روبان های رنگارنگ و سورتمه زنگ. بقیه لباس های خود را پاره پاره.

که کاهش یافته است را به نام او و شناسایی و خودش را تنها به عنوان بیش از 65 گفت: او ترفند برای دور نگه داشتن مردم از او به عمل بیمار یا نامنظم. او تا به حال گرفته شده به فریاد کسی او سوار قطار با — برخی از تمایل به بی خانمان به عنوان به خوبی — بود که با پوشیدن ماسک. آن را تا به حال نگه داشته و او را از لحاظ جسمی فاصله, او گفت:.

همه چیز در نظر گرفته, او گفت که او احساس بهتر محافظت در مترو از فقط در مورد هر جای دیگر.

“آن را امن تر,” او گفت:. “وجود دارد هیچ کس در قطار.”

این شهر در تلاش است برای کاهش خطر سلامت در پناهگاه با حرکت هزاران نفر از مردم به هتل اتاق هایی که خالی هستند به دلیل عدم گردشگران است. شهری دادگستری مرکز یک گروه حمایت گفت: این شهرستان تا به حال نه باز اتاق به اندازه کافی; گروه مطرح است در مورد $60,000 برای اطلاعات بیشتر.

جینا 53 ساله ای که نمی خواهید به استفاده از نام خانوادگی او را برای محافظت از هویت خود را نقل مکان کرد به اتاق هتل حدود دو هفته پیش. مترو شده بود خانه او را برای بیش از یک سال است. برای شستن او می خواهم به خرید یک فنجان قهوه و یا نوشابه از یک فروشگاه که در آن او می تواند با استفاده از حمام. او نگهداری اموال او در یک واحد ذخیره سازی.

در حال حاضر او نمی خواهید به سوار شدن به مترو به دلیل خطر سلامت. و نه نشانی از او می خواهم برای رفتن به یک سرپناه سیستم که در آن مردم تمایل به هم نزدیک و در جایی که او گفت: او پس از تجاوز جنسی.

“وجود دارد بسیاری از افرادی که مثل من هستند” گفت: Gina که از دست او کار مشغول به کار در یک مرکز تماس در ماه مارس است. “چرا آنها به شما ارسال به یک پناهگاه که در آن مردم را Covid? من نمی خواهد آن را انجام دهد. من هنوز می ترسم.”

ویکتور C. مرد hustled کردن شماره 2 قطار در چهارشنبه گفت او شروع به زندگی در مترو حدود پنج سال پیش پس از مادر او درگذشت. او گفت که او مشغول به کار در ساخت و ساز بود و “مسائل” و حاضر به ورود به پناهگاه سیستم. “شما نمی توانید به کمک شما نیاز به او گفت:.

و او تا به حال هیچ وجه قصد رفتن به یک پناهگاه در حال حاضر. پس از لگد کردن قطار او منتظر 20 دقیقه و سپس حوصلگی بر روی یک قطار در راس سمت جنوب منهتن.

کریستینا Goldbaum کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>