استارک تلفات اما خوشبینی محتاطانه در n. y. بیش از بستری شدن در بیمارستان

تعداد بیماران بستری با کروناویروس در ایالت نیویورک افزایش یافت در روز چهارشنبه تنها 200 از روز قبل گفته مقامات در پنجشنبه کوچکترین افزایش می دهد پس قبل از اعمال یک ایالت مستند و امیدوار کننده دیگر نشانه آن است که دولت اقدامات ممکن است شروع به کار کرد.

اما حتی به عنوان جریان از افراد آلوده به اتاق اورژانس به نظر می رسد به سطح بیش از 18,000 بیمار بیماران — تقریبا برابر با ظرفیت Madison Square Garden — هنوز بسته بندی شده به نیویورک و بیمارستان و روزانه مرگ و میر بود نزدیک 800 برای دومین روز متوالی آوردن دولت مجموع تلفات به بیش از 7000.

برای بخشی بهتر از یک ماه ساکنان نیویورک که بیش از یک سوم از کل موارد در ایالات متحده و موارد بیشتر از هر کشور دیگری باید pored بیش از داده ها بر روی شیوع تلاش برای تعیین اگر منحنی جدید عفونت کرده بود در نهایت پهن شده است و اگر اوج بحران رسیده بود.

در حالی که مقامات منتخب در روز پنج شنبه هشدار داد که هیچ کس — حتی تحلیلگران که تا به حال ساخته شده است که مدل آماری — کاملا می تواند پیش بینی آنچه که در پیش رو وجود دارد شکننده نشانه ای از اخبار خوب در زمین به عنوان پزشک در نیویورک گفت: له از بیماران جدید در حال شروع به کم کردن سرعت و فضای ترس و وحشت را در بیمارستان آغاز شده بود فرو نشست.

“امید به دست آوردن یک بیت از یک دست بالا” ویکی L. LoPachin این افسر ارشد پزشکی از کوه سینا نظام سلامت نوشت: در یک ایمیل به کارکنان در روز پنج شنبه صبح. “اجتماعی فاصله تلاش هستند و کار ما بستری حجم ثابت و در یک روز در این هفته 167 Covid-19 بيماران مرخص شده از بیمارستان های ما.”

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی ذکر شده مشابه پیشرفت در مبارزه با این ویروس در خود دولت که ازمایش کرده تنها در نیویورک در مجموع تعداد موارد است. حتی به عنوان آقای مورفی گزارش روز پنج شنبه که یکی دیگر از 198 نفر در دولت تا به حال جان تعدادی از بیماران در هواکش کاهش تقریبا 2 درصد به 1,551 از 1,576 یک شاخص است که منحنی از عفونت بود و مسطح.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • بستری شدن در بیمارستان در نیویورک تقریبا مسطح است اما مرگ و میر افزایش نگه دارید.
  • تعداد بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی در نیوجرسی می افتد.
  • تعداد بستری شدن در بیمارستان است مسطح در کانکتیکات.

آقای مورفی نیویورک همتای رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو استقبال این تحولات در جلسه توجیهی روزانه با لحن با احتیاط خوش بینی. اما به عنوان او انجام داده است و بیش از بیش در روزهای اخیر آقای کومو هشدار داد در برابر خوشنودی و اصرار داشت که هر چه پیشرفت محدود دولت تا به حال ساخته شده را در ادامه اگر نیویورکی در این دوره باقی ماند و ماند و دور از یکدیگر است.

دست و پنجه نرم کردن با این سوال از زمانی که به آسانسور بهداشت عمومی محدودیت و راه اندازی مجدد اقتصاد دولت آقای کومو اشاره کرد که فقط اتفاق می افتد “افزایش آزمایش ما ظرفیت” تلاش خواهد کرد که به احتمال زیاد نیاز به قابل توجه کمک های فدرال. بر خلاف برخی دیگر از رهبران آقای کومو حاضر به تعیین یک تاریخ مشخص برای کاهش اقدامات دولت اعتراف به این که حتی کارشناسان نمی تواند ارائه ironclad پیش بینی از آینده است.

“چه کسی می تواند به جلو نگاه و می گویند که در آن ما در حال رفتن به در سه تا چهار هفته است ؟” او گفت: “باهوش ترین فرد شروع خواهد شد گفت:” من نمی دانم.

هنوز اطلاعات آقای کومو ارائه شده در روز پنج شنبه به برخی از دلایل برای امید.

یک روز در هفته گذشته به عنوان مثال تعداد افراد بستری شده با این ویروس در نیویورک افزایش یافت یک کبودی 1,427 یا 11 درصد است. در مقابل, تازه ترین سود خالص 200 — معنی 200 نفر پذیرفته شده با علائم کروناویروس از تعدادی که چپ بود و فقط 1 درصد افزایش از روز قبل.

وجود دارد همچنین کاهش تعداد بیماران بستری شده در بخش مراقبت های این هفته و در مقدار افرادی که نیاز اضطراری لوله.

اما مرگ و میر در نظر گرفته شده عقب مانده شاخص خواهد شد که در میان آخرین آمار به رها کردن — هنوز relented در نیویورک که در آن 799 نفر در روز چهارشنبه. برای چند روز در بیمارستان و morgues شده اند و نزدیک شدن به ظرفیت های خود را.

در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مردم در حال مرگ در خانه های خصوصی که سربازان و اعضای گارد ملی را شروع کرده اند به مسافت بدن در اجاره ون.

چهارشنبه شب در شهر نیویورک پزشکی سپاه ذخیرۀ ارسال یک ایمیل فراخوانی برای “قوی” حاضر داوطلبان به عنوان “بدن گرداننده” به برچسب و ذخیره بدن مرده در یخچال تریلر. صبح روز پنجشنبه آقای کومو گفت: او را اجازه خروج از کشور مدیران مراسم تشییع جنازه به عمل در نیویورک به کاهش بار بر روی خود کار می همکاران.

“اگر شما تا به حال به من گفت که به عنوان فرماندار من می خواهم که به این اقدامات” او گفت: “من حتی نمی تواند تامل در آن ما در حال حاضر است.”

آقای کومو طولانی توصیف نیویورک بیمارستان ها به عنوان خط مقدم در مبارزه با ویروس در حالی که فشار بود شروع به سهولت در برخی دیگر همچنان به صورت گونه است.

در المهرست بیمارستان مرکز سخت-آمار عمومی بیمارستان در کوئینز روزانه مرگ و میر ناشی از این ویروس شده اند در دو رقم با بیش از 20 نفر در حال مرگ در روز دوشنبه به تنهایی. تعداد بیماران آلوده به ورود در المهرست به شدت کاهش یافته و در روزهای اخیر پزشکان گفت: اما درصد کسانی که در آینده بسیار بیمار است و نیاز به اکسیژن بالا رفته است.

در بروکدل دانشگاه بیمارستان مرکز پزشکی خالص ایمنی بیمارستان در بروکلین دو گفته پزشکان وضعیت باقی مانده قریب به اتفاق در روز پنج شنبه. بسیاری از کارگران در بروکدل را به نام بیمار و کاهش سطح نیروی انسانی منجر به شرایط خطرناک.

در روز های اخیر یک شبه تغییر بیش از 15 پرستاران نشان نمی دهد تا برای کار می روم تنها پنج به رسیدگی اورژانس, یکی, دکتر گفت:. بیماران انتوبه — برخی از آسیب پذیر ترین در بیمارستان — شد و گاهی به سمت چپ به تنهایی دیگر گفت. هر دو کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی. بروکدل مقامات در پاسخ به یک درخواست برای نظر خود به سطح نیروی انسانی.

بیماران همچنان ریختن به NewYork-Presbyterian Hospital سیستم که در آن مقامات گفت که آنها برنامه ریزی شده برای کار با نظامی برای ایجاد زمینه های جدید بیمارستانها در منهتن بالا به جای تا 350 نفر است.

بسیاری از تخت جدید راه اندازی شد برای باز کردن در هفته آینده تحت مکانیکی حباب متورم و نزدیکی یک مرکز آموزش در دانشگاه کلمبیا را به امکانات ورزشی گفت: جو Ienuso, NewYork-پروتستان معاون ارشد رئیس جمهور و امکانات و املاک و مستغلات. بقیه خواهد بود در یک اتاق کنفرانس منطقه در Milstein ساختمان بیمارستان در 168th خیابان شروع در پایان این هفته است.

تنها چند روز پیش سنت برنابا بیمارستان در برانکس تا به حال شده است در برخورد با یک “آبشار” از نفس نفس زدن جدید بیماران دکتر گفت: Daniel G. مورفی, رئیس اورژانس پزشکی بخش. اما در پنج شنبه دکتر مورفی گفت: تعداد افراد آلوده به آینده در حال آهسته به چیزی که بیشتر شبیه به یک “کم حجم نهر.”

کارکنان در مونت سینای جنوبی ناسائو یک بیمارستان در اوشن ساید در لانگ آیلند ابداع روش خود را برای مارک خوب اخبار. هر بار که یک بیمار مبتلا به این ویروس بازیابی و به خانه می رود “در اینجا می آید خورشید” است که در سیستم آدرس عمومی.

توسط سهشنبه شب های قدیمی Beatles شماره شده بود لعنتی سربار 245 بار.

گزارش شد کمک توسط نیکول هنگ جسی مک کینلی شارون Otterman, William K. Rashbaum برایان روزنتال, Michael Rothfeld و تریسی Tully.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>