استارباکس به توقف تبلیغات در سراسر رسانه های اجتماعی برای کمک به جلوگیری از سخنرانی نفرتاستارباکس پارسیان خواهد مکث تبلیغات بر روی تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان آن به بررسی بهترین راه برای کمک به جلوگیری از گسترش نفرت سخنرانی این شرکت گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

اگر چه استارباکس نیست به صراحت نام Facebook در بیانیه خود حرکت می آید به عنوان یک جنبش رو به رشد در تحریم این شبکه اجتماعی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از سخنرانی نفرت در آن سیستم عامل جمع آوری بخار.

“ما باور داریم که بیشتر باید انجام شود برای ایجاد استقبال و فراگیر جوامع آنلاین و به اعتقاد ما هر دو کسب و کار رهبران و سیاست گذاران نیاز به گرد هم می آیند به تاثیر تغییر واقعی” بیانیه گفت.

این شرکت خواهد شد “باید بحث های داخلی و با همکاران رسانه ای و سازمانهای مدافع حقوق مدنی برای جلوگیری از گسترش نفرت سخنرانی” بیانیه ای گفت:.

یک CNBC گزارش روز یکشنبه افزود که این رسانه های اجتماعی مکث توسط استارباکس را شامل نمی یوتیوب که متعلق به حروف الفبا, Inc گوگل. آن را ادامه خواهد داد به پست در رسانه های اجتماعی بدون پرداخت ارتقاء.

همچنین گفت که هر چند استارباکس است توقف تبلیغات آن است که پیوستن به “توقف نفرت برای سود” تحریم انتخاباتی که لگد کردن در اوایل این ماه.

بیش از 160 شرکت از جمله ورایزون ارتباطات و Unilever, Plc, امضا برای توقف خرید تبلیغات در Facebook Inc, بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی.

“ما باید دقیق محتوای سیاست در جای خود و تحمل صفر زمانی که آنها نقض ما اقدام” ورایزون رئیس رسانه افسر جان Nitti در بیانیه ای گفت: در مورد آن حرکت می کند. “ما در حال توقف تبلیغات ما تا زمانی Facebook می توانید ایجاد یک راه حل قابل قبول است که باعث می شود ما راحت است و مطابق با آنچه که ما انجام داده ایم با یوتیوب و دیگر همکاران.”

Facebook اذعان کرد فشار در حال رشد در یک تماس با تبلیغ در هفته گذشته که در آن یک Facebook اجرایی بستری وجود دارد “کمبود اعتماد” با مشتریان خود بر روی پلت فرم.

“توقف نفرت برای سود” کمپین راه اندازی شد در روز چهارشنبه توسط گروه های حمایت از جمله ضد افترا لیگ NAACP و رنگ را تغییر دهید. آن را می پرسد تبلیغ برای فشار فن آوری های غول پیکر به اتخاذ سیاست های سختگیرانه تر علیه نژادپرستانه و نفرت محتوا بر روی آن سیستم عامل توقف تمام هزینه های تبلیغات با شرکت در ماه جولای.

Facebook باعث می شود $70bn سالانه درآمد حاصل از تبلیغات در حالی که “تقویت پیام های سفید supremacists” و “اجازه تحریک به خشونت” با توجه به مبارزات انتخاباتی.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de