جنگ ستارگان و جهان ژوراسیک فیلمبرداری است ‘نمیتواند در میان coronavirus همه گیر


جنگ ستارگان و جهان ژوراسیک فیلمبرداری است ‘به حالت تعلیق پس از تیم تولید هستند به خانه فرستاد برای حداقل یک ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

  • فیلمبرداری دارای زمین به توقف جنگ ستارگان دیزنی+ اسپین آف و جهان ژوراسیک: Dominion
  • تولید کارکنان گفته می شود که به خانه فرستاده از Pinewood Studios
  • روز دوشنبه ساعت بوریس جانسون خواست انگلیسی ها به کار از خانه و توقف غیر ضروری تماس
  • فیلمبرداری برای جهان ژوراسیک شروع ماه گذشته
  • آن ناشناخته در هنگام تولید برنامه ریزی شده بود به پایان رسید و یا اگر وقفه خواهد شد و تاخیر آن در ژوئن 21, تاریخ انتشار,
  • Pinewood Studios در Buckinghamshire شده است محل برای بسیاری از فیلم های شناخته شده از جمله جیمز باند
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

فیلمبرداری برای جنگ ستارگان و جهان ژوراسیک است گفت: به طور موقت به حالت تعلیق در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تیراندازی آغاز شده بود در Pinewood Studios برای جنگ ستارگان دیزنی+ اسپین آف با بازی ایوان مک گرگور و جهان ژوراسیک: دومینیون.

با این حال از آن گزارش شد که روز سه شنبه برای کارکنان تولید شده اند به خانه فرستاد برای حداقل یک ماه پس از بوریس جانسون اعلام کرد انگلیسی ها باید از توقف غیر ضروری سفر و تماس با دیگران است.

Ground to a halt: Filming for Star Wars and Jurassic World is said to have been temporarily suspended amid the coronavirus pandemic (pictured 2005)

زمین به توقف: فیلمبرداری برای جنگ ستارگان و جهان ژوراسیک است گفت: به طور موقت به حالت تعلیق در میان coronavirus همه گیر (تصویر 2005)

یک منبع گفت: آفتاب: ‘فیلمبرداری فقط متوقف امروز و هر کس در پاینوود خانه فرستاده شد.

‘کارکنان هستند که به گفته این سایت در حال حاضر بسته به مدت 30 روز با شروع از دوشنبه آینده.’

یک سخنگوی Pinewood Studios انتشار گفت: ‘پاینوود گروه ادامه دارد و به دنبال راهنمایی های تعیین شده توسط دولت و استودیو باقی می ماند به طور کامل عملیاتی است.’

MailOnline در تماس است Pinewood Studios برای نظر.

Postponed: Shooting had begun at Pinewood Studios for the Star Wars Disney+ spin-off starring Obi-Wan Kenobi and Jurassic World: Dominion

به تعویق افتاد: تیراندازی را آغاز کرده بود در Pinewood Studios برای جنگ ستارگان دیزنی+ اسپین آف بازیگران Obi-Wan Kenobi و جهان ژوراسیک: Dominion

پس از آن آغاز Pinewood Studios در Buckinghamshire شده است محل برای بسیاری از فیلم های شناخته شده با آستین های در حال اجرا جیمز باند و حمل انگلیسی, سری فیلم ساخت ژوپیتر خانه خود را.

پارک ژوراسیک شده است فیلمبرداری از ماه فوریه و استودیو را تعیین خواهد کرد که برای از سرگیری تولید در هفته های آینده.

آن ناشناخته در هنگام تولید برنامه ریزی شده بود به پایان رسید و یا اگر وقفه را به تاخیر می اندازد آن 21 ژوئن تاریخ انتشار.

دومینیون به ارمغان می آورد بازگشت کریس پرات و برایس دالاس هاوارد و همچنین Laura dern, Jeff Goldblum و Sam Neill که reprising نقش خود را از اصلی 1993 فیلم پارک ژوراسیک.

Postponed: Jurassic World: Dominion has become the latest big Hollywood title to halt production

به تعویق افتاد: Jurassic World: Dominion تبدیل شده است آخرین بزرگ هالیوود به عنوان توقف تولید

دیزنی نیز به طور موقت ‘توقف تولید در کشت آن اقدام زنده فیلم به عنوان یک نتیجه از رشد coronavirus تهدید.

“ما تصمیم به توقف تولید در برخی از ما زنده-فیلم های اکشن برای یک زمان کوتاه’ اعلام دیزنی نماینده در بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

اگر چه “شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19′ در دیزنی مجموعه به توقف می آید به عنوان یک نتیجه از شرکت با توجه به محیط فعلی و بهترین منافع از بازیگران و خدمه.

پروژه های در حال حاضر به حالت تعلیق عبارتند از: live-action پری دریایی کوچک.

In the balance: Jurassic Park has been filming since February, and the studio will determine when to resume production in the coming weeks

در تعادل: پارک ژوراسیک شده است فیلمبرداری از ماه فوریه و استودیو را تعیین خواهد کرد که برای از سرگیری تولید در هفته آینده

بریتانیا تلویزیون و فیلم و سرگرمی صنعت در نقطه شکستن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با تولید عمده نشان می دهد و فیلم تعطیل.

زندگی می کنند نشان می دهد مانند ITV را سست زنان و جرمی واین نشان می دهد عکسبرداری شده اند بدون مخاطبان استودیو در حالی که فیلمبرداری در سراسر انگلستان متوقف شده است عمده برنامه هایی مانند خط از وظیفه و Peaky Blinders.

آن را نیز تایید کرد که روز پنجشنبه تلویزیونی بافتا جایزه هنر و صنعت و باکره, رسانه های انگلیسی, آکادمی تلویزیونی جوایز در اصل برنامه ریزی شده برای 26 فروردین و 17 مارس خواهد بود به تعویق افتاد.

موارد coronavirus در سراسر انگلستان در حال حاضر افزایش یافته است به 1,543 با 55 مرگ و میر; اما به احتمال زیاد بسیاری از بیشتر به عنوان تست های انجام شده بر روی بیماران در بیمارستان است.

Delayed: Shooting had begun at Pinewood Studios for the Star Wars Disney+ spin-off starring Obi-Wan Kenobi and Jurassic World: Dominion but has now ground to a halt

با تاخیر: تیراندازی را آغاز کرده بود در Pinewood Studios برای جنگ ستارگان دیزنی+ اسپین آف بازیگران Obi-Wan Kenobi و جهان ژوراسیک: Dominion اما در حال حاضر زمین به توقف

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

توسط ناتالی رحال اقدام ما سلامت Editor برای DailyMail.com

چقدر خطرناک است CORONAVIRUS?

حدود 14 درصد از افرادی که قرارداد Covid-19 coronavirus گرفته شده به بیمارستان با علائم شديد از جمله مشکلات تنفسی و پنومونی. حدود 5 درصد نیاز به مراقبت های ویژه.

اما اکثریت که به این ویروس دچار چیزی بیش از یک سرفه و ممکن است هرگز می دانم که آنها آلوده هستند.

تا کنون برخی از 51,000 مردم در سراسر جهان در حال حاضر بهبود از coronavirus – که فقط شامل اعداد که دریافت تشخیص.

چگونه بسیاری از مردم می میرند ؟

رسمی مرگ و میر تا کنون بیش از سه درصد است. اما کارشناسان بر این باورند که واقعی مرگ و میر است که احتمالا بین یک تا دو درصد است. این است زیرا اکثر موارد خفیف شده اند و توسط پزشکان و یا منعکس شده در آمار رسمی – بنابراین نرخ مرگ و متورم است.

چگونه این مقایسه با بیماری های دیگر ؟

آنفلوانزای فصلی را می کشد حدود 0.1 درصد از مردم است. بنابراین Covid-19 بین 10 و 20 برابر بیشتر کشنده است.

اما آن را بسیار کمتر خطرناک تر از سارس ویروس که پاره پاره در سراسر چین در سال 2003 – که به کشته شدن 10 درصد از بیماران.

اما نمی CORONAVIRUS گسترش بیشتر راحتی ؟

بله اما نه به طور چشمگیری. بهترین برآوردها نشان می دهد هر فرد با Covid-19 عبور از آن را به 2.6 مردم به طور متوسط. برای آنفولانزا که تعداد 1.5 است.

می توان آن را گسترش بدون علائم ؟

در ابتدا دانشمندان می ترسید حامل های که تا به حال هیچ علائم می تواند از آن عبور کند. که در حال حاضر در شک و تردید.

آنچه که به احتمال زیاد این است کسانی که علائم خفیف هستند و قرار دادن آن را به یک سرد و رفتن در مورد زندگی عادی خود قرار می دهد که دیگران در خطر است.

چه مدت است که آن را قبل از علائم ظاهر می شود ؟

دوباره معلوم نیست. در ابتدا دانشمندان گفت: این می تواند تا دو هفته.

اما شواهد اخیر نشان می دهد دوره جوجه کشی می تواند به عنوان طولانی به عنوان یک ماه – به خصوص در میان کودکان است.

متوسط اما کوتاه تر است. یک مطالعه گفت: این دوره به طور متوسط از علائم شروع شد 5.4 روز برای بزرگسالان و 6.5 برای کودکان.

چه کسی در خطر است ؟

این ویروس می تواند بر هر کسی – با مطالعه اولین 41 آلوده مردم آشکار دو سوم رنج می برند نیست از هر شرط از پیش موجود. اما ميانسال هستند به احتمال زیاد برای به دست آوردن آن 78 درصد از افراد آلوده در چین شده اند در سنين 30 تا 69.

چه مورد ؟

تنها 3 درصد از افراد آلوده تا کنون شده است بیش از 80 – اما اگر آنها از آن آنها بیشتر آسیب پذیر است. تحلیل 72,000 موارد در چین نشان می دهد بیش از 80s مرگ با نرخ 15 درصد است. برای کسانی که در 70s خود مرگ با نرخ 8 درصد و برای کسانی که در 60s 4 درصد است.

چه کس دیگری آسیب پذیر است?

کسانی که با شرایط دیگر مانند دیابت و بیماری های قلبی فشار خون بالا و مشکلات کلیوی – به احتمال زیاد به رنج می برند عوارض شديد اگر آنها آلوده شوند.

آنچه در مورد کودکان ؟

کودکان به نظر می رسد کم خطر است. کمتر از 1 درصد از موارد شده اند با سن کمتر از ده – و اگر کودکان را دریافت ویروس از آن اغلب یک فرم خفیف.

آنها, اما حفظ این ویروس بیشتر از بزرگسالان است.

یک مطالعه در هفته گذشته یافت می شود این ویروس هنوز هم در حال حاضر در مدفوع از, برخی از کودکان به مدت یک ماه پس از آنها آن را قرارداد.

آیا جنسيت مهم است ؟

مردان اندکی بیشتر احتمال دارد به این ویروس از زنان است. روشن نیست که چرا این است.

چگونه پزشکان آزمون برای COVID-19?

هر کسی که دارای علائم –به خصوص اگر آنها را در سفر به خطر در منطقه گفت: برای تماس های آینده خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی محلی اورژانس یا درمانگاه.

این راه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند آماده پوشیدن ماسک و دستکش و سایر وسایل حفاظت فردی زمانی که آنها ملاقات ممکن است بیمار و همراهی آنها را به مناطق جدا شده از مرکز.

آنها در حال آزمایش با استفاده از یک سواب گونه که فرستاده شده است برای تجزیه و تحلیل در یکی از 12 بهداشت عمومی انگلستان labs یک فرایند است که بین 24 و 48 ساعت. هر تست مثبت است دو بررسی در اصلی PHE آزمایشگاه در Colindale.

آنچه انجام درمان بیماران دریافت کنید ؟

کمی وجود دارد که پزشکان می توانید برای مقابله با ویروس, اما آنها می تواند به درمان علائم مانند تب و مشکلات تنفسی. آنتی ویروسها و آنتی بیوتیک ها نیز استفاده می شود عمدتا به خاطر مشکلات ثانویه در خلیج.

در جدی ترین موارد بیماران قرار داده و در زندگی-پشتیبانی از تجهیزات.

چندین کارآزمایی بالینی به صورت بالقوه coronavirus درمان مداوم در سراسر جهان, از جمله یکی در نبراسکا که در آن حداقل 13 نفر در قرنطینه از جمله دو در biocontainment واحد است.

آنچه در مورد واکسن?

حتی اگر ووهان ویروس به نظر می رسد تنها چند هفته پیش 20 تیم در سراسر جهان در حال حاضر تولید واکسن.

مقامات چینی ارائه کد DNA ویروس در اوایل شیوع دانشمندان را قادر می سازد برای شروع به کار فورا.

حداقل 30 شرکت ها و موسسات تحقیقاتی در آمریکا در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن.

هفته گذشته یکی از این شرکت های مدرن حمل آن نامزد واکسن به ما زنگ شات آماده بود برای شروع آزمایشات بالینی.

حتی پس از, بهداشت آمریکا, مقامات می گویند که به احتمال زیاد خواهد شد به سمت بالا از یک سال قبل از واکسن است که در واقع آماده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im