وسیع جنبش اعتراضی آج خط بین عدالت دستور کار و هرج و مرج

مینیاپولیس — با سوم پلیس حوزه ستاد فرا گرفته در شعله های آتش چه احساس مانند یک مسهل انتشار از طریق خیابان مینیاپولیس به سمت جنوب در پنج شنبه شب. برخی از مردم رقصید به Beyoncé دیگران گذشت کردن آبجو. هنوز هم دیگران شعار می دادند: “نه عدالت و نه صلح! تعقیب پلیس!”

پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس است تحریک موجی از تظاهرات و ناآرامی در سراسر کشور تجدید پرشور در خیابان شورش است که باعث به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش شش سال پیش.

اما اگر این صحنه در روز پنج شنبه احساس مانند یک پیروزی برای برخی از معترضان به خشونت و تخریب است که گسترش روز جمعه در مینیاپولیس و جاهای دیگر در سراسر کشور احساس می شود و بیشتر شبیه یک هشدار است که این لحظه می تواند چرخش خارج از کنترل هر دو به دلیل محدودیت تا حد زیادی خود به خود رهبر جنبش و از آنجا که معترضان و مقامات هشدار داده بودند نشانه های آن نیز در حال تضعیف توسط آشوبگران تلاش برای خرابکاری در آن است.

“من نیاز به آن مشروع مردمی است که عزادار به این پشت” رژیم صهیونیستی. تیم Walz از مینه سوتا گفت: در یک صبح زود در کنفرانس خبری به عنوان یک بانک و یک ایستگاه گاز و چند ساختمان دیگر سوخته است. “چرا ما صحبت کردن در مورد آنارشیست ها که در حال سوزاندن لعنت ساختمان؟”

و فراتر از هرج و مرج در مینیاپولیس وجود دارد گسترده ترس است که یک جنبش در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند بود به جای اینکه توسط واژگون تصاویری از خشونت و هرج و مرج بازی در سراسر کشور است.

مایک گریفین یک سازمان در مینیاپولیس گفت: این عمدتا غیر متمرکز تظاهرات: “اتفاق می افتد که بدون سیاه و سفید پاستور در آینده و به ما گفتن به آن را انجام دهد. که آلی است. اینها آلی تظاهرات.”

اما نتیجه از شروع کشیده شده شدید متنوع شرکت کنندگان است. سازمان تلاش کرده اند برای حفظ تمرکز در پاسخگویی و عدالت اجتماعی مسائل از طریق شعار و راهپیمایی. دیگران گرفته اند به خیابان ها به شادی کردن در انرژی از لحظه ای. برخی آمده اند به غارت و آتش زدند.

معترضان آمده از متنوع نژادی پس زمینه با سرسخت کادرهای جوان سفید متحدان کاملا بر خلاف اوایل دوران ناآرامی های نژادی. برخی از راه پیمایی رهبری ملی یا محلی فعال سازمان است. بسیاری دیگر به سادگی و خود به خود جوانه از آستین نهفته ناکامی در شهرستان محلات.

اساسی آن را در شروع یک لحظه شاهد بخشی خشم بخشی ناامیدی بخشی و امید تعریف شده توسط به ظاهر بی پایان drumbeat از مرگ و میر به عنوان بی معنی است که از جورج فلوید.

“مه 27 سال 2020 تغییر زندگی من برای همیشه” گفت: Kayla JuNaye Johnson, 21 دانشجوی رشته عدالت کیفری در Grambling دانشگاه ایالتی تاریخی سیاه و سفید عمومی دانشگاه در لوئیزیانا. “من همیشه رفتن و حمایت از اعتراضات اما هرگز در عمل مانند من دیروز. من ایستاده در خط مقدم فریاد می زد ” دست ها بالا نمی شلیک کنید.’ در حال حاضر من در نهایت می دانم که چگونه ما آفریقایی-آمریکایی ها در طول جنبش حقوق مدنی. من بخشی از تاریخ است.”

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده در 2 ساعت پیش

  • پلیس نظامی واحد “آماده سازی برای استقرار” به مینیاپولیس.
  • آتش سوزی و خرابکاری در ادامه به شهرستانها مبارزه برای پایان دادن به اعتراضات است.
  • ‘وجود دارد به سادگی بیش از آنها را از ما’ فرماندار مینه سوتا می گوید: پس از تظاهرات.

اما هرج و مرج آشکار تهدید به ارسال کاملا متفاوت پیام.

خشونت و درگیری با پلیس بازی در سراسر کشور از آتلانتا به نیویورک به لس آنجلس در شب جمعه.

خاص نقطه داغ این هفته بود Louisville, Ky. تیراندازی آغاز شد و در اواخر ساعت از یک تظاهرات در روز پنج شنبه بود که در اعتراض به تیراندازی مرگ Breonna تیلور 26 ساله تکنسین اورژانس پزشکی که کشته شد توسط لویی افسران پلیس اجرای یک حکم جستجو. هفت تظاهرکنندگان مجروح شدند. آن است که هنوز مشخص نیست که اخراج عکس, هر چند مقامات گفتند آنها از داخل جمعیت.

“ما باید مراقب باشید به کنترل پیام ما و خشونت تغییراتی که پیام گفت:” کیشا دورسی یک شهرستان لوییویل councilwoman که پشتیبانی از پلیس اصلاحات. با بی پایان شلنگ آتش از رسانه های اجتماعی, او گفت:, آن می تواند تبدیل آسان برای اعتراض به از دست دادن تمام تمرکز. “که در آن نقطه که متمرکز صدای, اگر آن را منسجم می توانید از دست داد,” او گفت:.

بسیاری از گرامیداشت این هفته را تحت فشار قرار دادند برای دستگیری افسران درگیر در آقای فلوید مرگ است. اما هر شهرستان نیز به حال خود را در موارد و محوری گریه می کند.

تظاهرات در کلمبوس, اوهایو, در روز پنج شنبه شب به پایان رسید که در درگیری میان پلیس و معترضان نیز به عنوان خسارت به اوهایو خانه ملت بود نه تنها در مورد آقای فلوید و خانم تیلور بلکه یک تعداد دیگر سیاه, افراد کشته شده به دست پلیس از جمله یک 16 ساله بازداشت نیش در کلمبوس در اواخر سال 2018 است.

در شهر فینیکس بحث برانگیز محلی فعال به نام مه که در حالی که نه به طور کامل پشتیبانی شده توسط دیگر پلیس پاسخگویی گروه در این شهر به پایان رسید تا نقشه کشی صدها و بسیاری از آنها در اعتراض به طولانی-مشکل ضبط از ققنوس پلیس در علاوه بر این به مرگ آقای فلوید. در Memphis تهاجمی پاسخ پلیس به تظاهرات سازمان یافته توسط مربیان محلی چهارشنبه شب وادار دوم اعتراض در روز پنج شنبه در پاسخ به اقدامات پلیس در اولین.

“آن آغاز شده به عنوان جورج فلوید موضوع گفت:” Ayo Akinmoladun یک ممفیس مربی که سازمان چه در نظر گرفته شده بود یک تظاهرات سکوت. “همه این مسائل دیگر در حال حاضر بیرون آمدن.”

DeRay Mckesson شناخته شده فعال پس از گذراندن ماه در فرگوسن Mo. chronicling شبانه vigils و درگیری با پلیس از قتل مایکل براون ،

او را از رفتن به, مینیاپولیس, جایی که او استفاده می شود به زندگی می کنند در اعتراض به. به جای او صحبت شده است با سازمان بر روی زمین به سادگی استراتژی او گفت: در خط با این کار او انجام داده است, در سال های اخیر به توسعه و اصلاحات سیاسی است.

“وجود دارد نیاز به پاسخ فوری به تروما” گفت: با اشاره به تظاهرات خیابانی. “افرادی وجود دارند که انجام این کار و من حمایت کند. من می تواند مفید هل دادن در اطراف سیاست تغییرات تغییرات ساختاری و کمک به مطمئن شوید که داستان ما بگویید سازگار با جهان ما در حال تلاش برای ساخت.”

در مینیاپولیس برخی از فعالین محلی گروه به رهبری تظاهرات در سمت جنوب جایی که آقای فلوید کشته شد. آنها باید تنظیم جداول با آگهی و همچنین دست از آب و چیزهای دیگر را به نگه داشتن مردم در تظاهرات راحت است.

اما جوان ساکنان کارش با خاص سازمان باعث شده خود به خود بیشتر قیام گفت: آقای گریفین ارشد سازمان با جامعه تغییر یک ملی فعال است.

حتی سیاه و سفید زندگی می کند موضوع شبکه تا به حال در جلسات عمومی و برنامه و ساختار تصمیم گیری او گفت:. در حال حاضر وجود دارد “ارتش از افراد جوان که بیشتر از کار اخراج شده تا بیشتر عصبانی کردن بیشتر آماده می شود در صورت خود را برای رفع این سیستم از ما پنج سال پیش,” او اضافه شده است.

کارول بکر دیرین مینیاپولیس مقیم در زمان او 13 ساله شاهد برخی از این تظاهرات پیش از آن در هفته در حالی که هنوز هم وجود دارد نور و همه چیز تحت کنترل است. او به حمایت از اعتراضات چرا که او معتقد بود که افسران “کاملا اشتباه” او گفت:.

اما شب هنگام با نا آرامی جای خود را به استفاده از گاز اشک آور گلوله های لاستیکی و سوخته و غارت کسب و کار او در بر داشت خودش ایستاده و در مقابل پدرش آپارتمان ساختمان دفع مردم در تلاش برای آن را بر روی آتش, او گفت:.

“وجود دارد معترضان پلیس در حوزه,” او گفت:. “هنگامی که شما کردم حتی یک بلوک دور نبود اعتراض کنه. این مردم بودند نه اعتراض. آنها شکستن به همه چیز و همه چیز.”

مینیاپولیس دارای یک هسته گروهی از آنارشیست ها و ساکنان می گویند توصیف آنها به عنوان سفید فعالان جنبش اشغال وال استریت قالب به چالش کشیدن moneyed نخبگان در یک شهرستان با غلظت بالا از شرکت های فورچون 500.

یک انسان ویژه تبدیل شده است تمرکز از کسانی که بر این باورند که غیر خودی می توان در تلاش برای بی اعتبار کردن جنبش اعتراضی و اهداف آن است. در همه سیاه با سیاه, ماسک گاز و حمل سیاه, چتر, “چتر” که به نظر می رسد سفید اگر در غیر این صورت unidentifiable بود فیلم برداری شکستن ویندوز در یک AutoZone فروشگاه.

افراد دلسوز به ادامه اعتراضات برای مشاهده آمار و ارقام مانند “چتر” با سوء ظن.

“من به خوبی آگاه هستند اغلب مردم در این تظاهرات که به تحریک خشونت برای بی اعتبار ساختن آن مسالمت آمیز مونتاژ” گفت: کامیل Gage, 63, یک هنرمند در مینیاپولیس چه کسی گفت که این ساختمان که در آن او را نگه می دارد studio بر روی آتش بود. “من می ترسید می شود وجود تلاش برخی برای استفاده از خشونت و تخریب اموال در این تجمع به افتخار آقای فلوید و من متاسفانه درست است.”

و دیگران هشدار داد که برخی از آشوبگران عمدتا سفید در تلاش بودند به تضعیف شد.

ارمیا الیسون, یک عضو شورای شهر مینیاپولیس توییتی که اعضای جامعه به او گفت که “سه مشکوک مردان سفید” آغاز یک آتش سوزی در یک شناخته شده سلمانی در این شهر عمدتا سیاه و سفید سمت شمال. فروشگاه یک موسسه آقای الیسون نوشت.

“من یک زمان سخت در باور هر کسی که در اینجا زندگی می کند را در آن به آتش کشیده,” او نوشت.

اما نه همه معترضان ناراضی بودند با برخی از نابودی. “ما سعی کرده ایم که صلح آمیز” گفت: Rashaad Dinkins 18 ساله دانشجو از, مینیاپولیس. “ما سعی کرده ایم انجام زانو و سکوت برای مدت طولانی است و ما انتقاد حتی برای انجام آن است.”

“این چیزی است که باید انجام شود برای جهان با توجه به” خود Amra Zahirovic, اضافه شده. “مردم به اندازه کافی بود.”

آن است که غیر ممکن است برای مدیریت و کنترل یک گروه به عنوان متنوع و التقاطی به عنوان کسانی که نشان داده اند تا در اعتراض صحنه در مینیاپولیس: 40-year-old مادر سیاه و سفید از سه که به او پیوست, رئیس, 21-سال-سفید کاری برای ادای احترام قبل از تغییرات خود را آغاز کرده در کمی سزار پیتزا جایی در حومه شهر یک زن و شوهر از اعضای حزب سبز که کمک با کمک های مالی در اولین ایستگاه کمک های اولیه در Holy Trinity Lutheran Church; سه نفر از جوان سفید مردان لباس پوشیدن کلاه و عینک ایمنی که به نظر می رسد آماده برای نبرد.

“توله من است فروشگاه مواد غذایی; من غذا خوردن در اینجا و آن را در سطل آشغال” گفت: Johnnie سبز 54 زندگی می کند که حدود چهار بلوک دور. او مورد مطالعه قرار گرافیتی و تخریب با توجه به جایی که او ممکن است مجبور به رفتن برای مواد غذایی در حال حاضر. “من یک فرد خوشبین اما من هرگز دیده می شود این در مینیاپولیس,” او گفت:, remarking در چه دوستانه و متنوع او یافت محله.

اما او می دانست که در آن خشم آمد از.

“پلیس هرگز ایستاده تا برای ما” آقای سبز گفت: sipping یک آبجو. “با Covid همه گیر مردم گرسنه و بی خانمان. با هیچ کار چه انتظاری دارید ؟ من فکر می کنم که رفتن به اتفاق می افتد به توده های مردم در سراسر این کشور است. ما می تواند رسیدن به نقطه ای که آن را جنگ داخلی.”

هنوز هم در شهرستان پس از شهرستان, مردم, معلوم, بسیاری از آنها امید برای بهترین.

“من اینجا هستم برای صلح” گفت: Kenny, واشنگتن, 39, از شمال شرق مینیاپولیس آمد که با او تازه ضرب دانشجوی سال اول کالج پسر ترنتون واشنگتن, 19 بعد از استراحت از اگزوز اولین شب از اعتراض. “تخریب است که تنها رفتن به هرج و مرج. مردم می خواهید به تغییر و برگشتیم به صلح فرصت دیگری.”

جان Eligon و مت Furber گزارش از مینیاپولیس و کمپبل رابرتسون از پیتسبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>