اسپنسر Cox برنده یوتا G. O. P. اولیه برای فرماندار ضرب و شتم جان هانتسمن

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox یوتا برنده هفته گذشته جمهوری خواه اولیه برای فرماندار با توجه به نتایج منتشر شده در روز دوشنبه.

او را شکست داد و جان هانتسمن جونیور که در خدمت به عنوان فرماندار از سال 2005 تا 2009 قبل از پله پایین برای تبدیل شدن به رئیس جمهور, باراک اوباما, سفیر چین است. آسوشیتد پرس به نام در این مسابقه در روز دوشنبه و آقای کاکس گفت در توییتر که آقای هانتسمن تا به حال نام او را به تن.

آقای کاکس است که انتظار می رود را به نفع خود حکومت در ماه نوامبر بیش از حزب دموکرات نامزد کریس پترسون. یوتا است نه انتخاب یک دموکرات به عنوان فرماندار در بیش از 35 سال است.

اولیه بود پیچیده سیاسی داستان: آقای کاکس است که در زمان معاون فرماندار تحت رژیم صهیونیستی است. گری هربرت که این کار را کردم چرا که او خودش را به حال شده است معاون فرماندار تحت آقای هانتسمن. آقای هربرت انتخاب این سال به تایید آقای کاکس به جای آقای هانتسمن.

آقای هانتسمن انتخاباتی قطع شد ماه گذشته زمانی که او آزمایش مثبت برای coronavirus. او پس از بهبود.

اعتبار…استخر عکس پیچک Ceballo

به حدی آقای هانتسمن دست دادن بود تعجب آور با توجه به تاریخ سیاسی: او یکی از محبوب ترین فرمانداران در کشور زمانی که او در سمت چپ اتاق. اما او نیز در حد متوسط جمهوریخواه که در خدمت به عنوان سفیر به چین زیر نظر آقای اوباما علاوه بر پست خود در دولت جمهوری خواه و اعتدال و bipartisanship اند و نه تمایل به بازی به خوبی در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در سن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

او همچنین به عنوان سفیر ایران در روسیه زیر نظر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از استعفا در ماه اوت است.

آقای شکارچی فرار برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2012 و سوم قرار گرفت در نیوهمپشایر اولیه به پایان رسید اما مبارزات انتخاباتی خود قبل از کارولینای جنوبی اولیه و تایید میت رامنی. آقای رامنی در انتخابات اما خود او ساخته شده فساد در ایالت یوتا که انتخاب او را به سنا در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im