اسپانیا Coronavirus بحران شتاب به هشدارها توجهی نشد رفت

مادرید — در پایان ماه ژانویه یک توریست تبدیل شد اسپانیا اول coronavirus بیمار است. در زمان تهدید سلامت به نظر می رسید برای ملت به عنوان دور به عنوان کوچک, اسپانیایی, جزیره لا گمرا جایی که او تحت درمان قرار گرفت. دو هفته بعد به آلمان رفت و در خارج از بیمارستان و اسپانیا جشن گرفته بودن دوباره “ویروس رایگان است.”

این ثابت یک استراحت کوتاه. اما حتی به عنوان موارد بیشتری ظاهر اسپانیایی مقامات در ادامه به استرس است که coronavirus وارد شد به ویژه بر روی یکی دیگر از جزیره توسط گردشگران از ایتالیا که در بیمارستان ها در حال حاضر تحت محاصره است. خط داستان این بود که اسپانیا رو یک تهدید خارجی را در معرض خطر داخلی بیماری همه گیر.

اما پس از آن در فوریه. 26 یکی از سویل که تا به حال انجام نشده است و هر گونه سفر, آزمایش مثبت است. یک هفته بعد مرد دیگری در منطقه والنسیا شد اسپانیا اول coronavirus قربانی شروع یک گریم تعداد که نزدیک است 14,000 مرده است. اسپانیا در حال حاضر رتبه دوم را در جهان پشت سر ایالات متحده در مجموع تعداد موارد است.

اسپانیا بحران نشان داده است که یکی از نشانه های این ویروس در حال حاضر به عنوان مداوم به عنوان تب و درد و زحمت کشیده تنفس آن موجب شده است تمایل از یکی دولت یکی پس از دیگری به چشم پوشی از تجارب کشورهایی که این ویروس زده قبل از آن است.

شروع با چین این ویروس به قلم در سراسر جهان عبور از آستانه از یک میلیون عفونت در سراسر جهان در هفته گذشته. اما همانطور که در بسیاری از ملل و مقامات اسپانیایی در ابتدا درمان این ویروس به عنوان یک تهدید خارجی به جای توجه به این که کشور خود را می تواند آینده دومینو به سقوط.

[تجزیه و تحلیل: قله تست و مستندات: چگونه coronavirus واژگان باعث سردرگمی.]

این بیماری همه گیر در حال حاضر مجبور اسپانیایی ها برای مقابله با این نوع از مبارزه است که می تواند به یاد می آورد تنها با کسانی که به اندازه کافی به زندگی از طریق جنگ داخلی اسپانیا از 1930s.

مراقبت های بهداشتی اتحادیه های کارگری در حال مقامات به دادگاه برای حفاظت از آنها — بیشتر از اعضای خود آلوده شده اند در اسپانیا از هر جای دیگری در جهان گاهی اوقات حتی مجبور پزشکان و پرستاران به استفاده از کیسه های زباله در محل پزشکی لباس. بیماران خواب بوده اند در بیمارستان دالان.

Video player loading
بیش از 12000 مراقبت های بهداشتی کارگران قرارداد Covid-19 در اسپانیا در میان قبر کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی. پرستاران و پزشکان به ما نشان داد که چگونه آنها را به خود لباس و ماسک و سپر.اعتباریاعتباری…حسن نیت ارائه میدهد از آلفونسو ویدال

در شهر مادرید کشور بزرگترین پیست اسکیت شد اضطراری سردخانه در حالی که اصلی آن مرکز نمایشگاه تبدیل شده بود به یک بیمارستان صحرایی که باز در آنچه سلامت اتحادیه های کارگری به عنوان فاجعه شرایط کار. در یکی از وحشتناک ترین قسمت در این بحران اسپانیایی سربازان یافت ساکنان مسن رها شده و یا مرده در خانه سالمندان تخت.

“این تکان دهنده برای یک جامعه به صورت یک وضعیت شناخته شده تنها به کسانی که به یاد داشته باشید اسپانیا بیرون آمدن از جنگ گفت:” کریستینا Monge, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه ساراگوسا. برای بسیاری دیگر او افزود: “این نوع سناریو بود تا به حال داستان های علمی تخیلی خالص.”

به عنوان یک نتیجه, نخست وزیر پدرو سانچز مواجه است, انتقاد نه منع تجمع جمعی زودتر و نه انباشت تجهیزات پزشکی به عنوان به زودی به عنوان تعدادی از موارد به چند صد در شمال ایتالیا در اواخر فوریه.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • برق امید و چالش های جدید به عنوان جهان در تلاش برای ضرب و شتم به ویروس.
  • یک مقام کاخ سفید هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.
  • بریتانیا را فلج کرده است نگرانی برای سلامت خود نخست وزیر و سوال از ظهر.

اسپانیایی مقامات در دفاع از اقدامات خود را با برجسته کاستی از کشورهای دیگر و بدون شک وجود دارد که اسپانیا شرکت در آن فاجعه است. اما پیشرفت این ویروس در اسپانیا شده است آمرزنده دولت پاسخ.

حتی به ایتالیا قفل شده خود را از مناطق شمالی در مارس 8, اسپانیا, اولین coronavirus خوشه در حال حاضر پدید آمده در میان شرکت کنندگان در یک مراسم تشییع جنازه خدمات. آقای سانچز دولت قرار نیست این کشور در بالاترین سطح هشدار و تحمیل یک مستند در سراسر کشور تا 14 مارس ،

سیاستمداران مخالف را پس از شارژ که خیلی دیر شده بود. “اواخر در مقایسه با کدام کشور؟” نخست وزیر سانچز به چالش کشیده قانونگذاران در کنگره است.

ایتالیا, انگلیس و فرانسه, وی با اشاره به اعلام خود مستندات تنها هنگامی که آنها تا به حال عفونت بیشتر از اسپانیا. وی تاکید کرد که روز جهانی زنان که 120,000 جمع آوری شده در مادرید در 8 مارس نیز شده بود جشن در خیابان های بروکسل و برلین و وین و پاریس.

این رویداد به طور گسترده متهم شده است که برای پرتاب از گسترش این ویروس در پایتخت. سه اسپانیایی وزرای دولت که منجر به زنان تجمع بعد از آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان آقای سانچز و همسر و مادر است.

“بدیهی است که با آنچه ما امروز می دانیم همه ما را در عمل متفاوت” آقای سانچز گفت.

بدون شک دولت در پاسخ به این ویروس پیچیده بود منتشر طبیعت اسپانیا سیستم سیاسی در آن کشور را 17 مناطق به تدریج به دست آورد استقلال بیشتر از جمله مدیریت بیمارستان و پس از اسپانیا به تصویب یک قانون اساسی جدید در سال 1978.

آن را نیز کمک نمی کند که اورژانس شد foisted جدید و شکننده ائتلاف دولت اسپانیا را برای اولین بار. آقای سانچز به سختی خراشیده را در ماه ژانویه پس از بی نتیجه انتخابات ملی و سوسیالیست در حال حاضر به اشتراک گذاشتن قدرت با رقبای سابق خود دور چپ یونیدس Podemos ،

شرکای ائتلاف bickered بیش چقدر حمایت مالی اسپانیا می تواند به استطاعت به کسانی چپ بیکار اگر دستور به ماندن در خانه. در زمان آقای سانچز اعلام ملی مستند چندین منطقه ای سیاستمداران در حال حاضر اعلام کرد خود را سرکوب اقدامات است.

فاصله بین منطقه ای و ملی تصمیم گیری نیز تشویق بسیاری از ثروتمند مادرید ساکنان به عجله خود را به کنار دریا, خانه, هنگامی که تمام مادرید مدارس بسته شده بود در خطر بیشتر گسترش یک ویروس است که در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم تعبیه شده در پایتخت اسپانیا.

“جدید تکه تکه و دولت شروع می شود با یک نقطه ضعف بزرگ در این نوع از وضعیت بحران به دلیل آن نیاز به سریع و قاطع تصمیم گرفته شود به طور مداوم و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد اینکه آیا کسی دیگری است که به دست آوردن یک استفاده سیاسی” گفت: Toni رلدن یک اقتصاددان اسپانیایی و سابق مجلس از Ciudadanos ،

به عنوان یک اندازه گیری از مشکلات Quim Torra به رهبر جدایی طلب در شمال شرقی کاتالونیا خودداری کرد و حتی به امضای یک اعلامیه مشترک با رئال مادرید در هماهنگی مستند با دولت ملی.

فرناندو رودریگز Artalejo متخصص اپیدمیولوژی و استاد دانشگاه گفت: اسپانیا باید در نظر گرفته به شدت بیش از آن پاسخ به یک بیماری همه گیر است که هر دولت تا به حال منفعلانه تماشا آشکار در یک کشور همسایه “را به عنوان اگر در حال تماشای یک فیلم است.”

اسپانیا تماشا ایتالیا او اذعان کرد اما با کاهش عاملی است که بسیاری از دانشمندان تا همین اواخر اعتقاد بر این است که افراد بدون علامت بودند احتمالا مسری نیست.

“ایده این بود که مقامات فقط نیاز به پیگیری موارد و شناسایی افرادی که به آنها داده شده بود در تماس با” او گفت:. “این دکترین در حال حاضر از بین رفته اند اما خیلی دیر برای اسپانیا.”

حتی پس از, اسپانیا, اصلی, همسایه دارای شانس بسیار بهتر است. با وجود اشتراک گذاری 750 مایل مرز اسپانیا و پرتغال گذشت 200 coronavirus مرگ و میر در هفته گذشته فقط به اسپانیا رسیده 10,000.

وجود دارد یکی دیگر سوسیالیستی دولت اقلیت رهبر نخست وزیر آنتونیو کوستا دیده است سیاستمداران مخالف بستن صفوف پشت سر او. آقای کوستا شده است و هشدار داد که پرتغال می تواند به صورت درد بیشتر اما دکتر رودریگز Artalejo گفت که پرتغال تا کنون سزاوار تحسین است.

“من فکر می کنم آنها عمل کارآمد و در همان زمان به عنوان ما, اما زمانی که خود بیماری همه گیر نشده بود به طوری گسترده,” او گفت:.

همان همبستگی بوده و بشدت از دست رفته در اسپانیا. به مادرید برای اختصاص نیمی از مرگ و میر در سراسر کشور, Salvador Illa, وزیر بهداشت, ساخته شده “فراخوان برای همبستگی با رئال مادرید منطقه است.”

اما این منجر به یک تغییر قابل توجهی از تجهیزات پزشکی از دیگر مناطق است و نه وجود دارد هر گونه پیگیری در پیشنهاد او که مادرید بیماران می تواند نقل مکان کرد و به کمتر از مناطق آسیب دیده.

در مقابل فرانسه به دولت شده است تخلیه برخی از بیماران با قطار با سرعت بالا از پاریس و دیگر مناطق اشباع.

“من فکر می کنم در هر منطقه عمل کرده است به طور مستقل و که باعث می شود هر گونه هماهنگی یا همبستگی ابتکار بسیار دشوار است” گفت: کارلوس Rus رئیس آسپه انجمن است که نشان دهنده اسپانیا در بیمارستان های خصوصی.

تهیه تجهیزات اضطراری بوده است به خصوص وخیم. مشکل برجسته شد که وزارت بهداشت به دست آورد از طریق نامعلومی اسپانیایی واسطه 640,000 کیت های آزمایش از یک شرکت چینی که اولیه حمل و نقل ثابت کرد توانایی جهش به طور مداوم.

“ما در حال کار در داخل قوی و بزرگ سیستم مراقبت های بهداشتی است که متاسفانه می شود آهسته با مقدار زیادی از بوروکراسی از جمله وقتی که می آید به خرید هر چیزی گفت:” آنگلا هرناندز پونت یک دکتر و اتحادیه کارگری رسمی در مادرید.

Coronavirus موجب شده است در سراسر جهان بحث در مورد چگونه هر یک از اقدامات دولت تاثیر آن به خصوص از بسیاری از کشورها انجام داده اند حداقل برای تست ویروس. دولت نیز تفاوت در چگونه آنها حساب خود را coronavirus مرده مثلا با نادیده گرفتن کسانی که هرگز وارد یک بیمارستان است.

اما حتی در میان چنین سردرگمی اسپانیا تست رژیم شده است مات.

گوادلوپ مورنو, که با این نسخهها کار برای ana ortega آلمانی شرکت داده گفت که او در نظر گرفته اسپانیا تست داده می شود بیش از حد ناقص به ویژگی در او مقايسهای بود.

“به نظر می رسد که مقامات اسپانیایی خود دیگر روشن در مورد چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام در اسپانیا,” او گفت:.

حتی تا حدود 15 درصد از اسپانیا جمعیت تخمین زده شده است که در حال حاضر آلوده شده اند — تا کنون بالاترین نسبت در میان 11 کشور اروپایی از جمله در یک مطالعه اخیر توسط دانشمندان امپریال کالج لندن است.

بزرگترین قربانیان اشتباه پاسخ فراتر از آن چپ بیمار یا مرده توسط ویروس ها اسپانیا پزشکان و پرستاران که خود آلوده شده اند در اعداد متناوب.

آنها دریافت کرده اند ابراز همبستگی و روزانه تشویق تماشاگران از بالکن اسپانیا 47 میلیون محدود ساکنان اکثریت قریب به اتفاق آنها احترام سخت مستند است که در گذشته حداقل تا مارس 26.

“این بحران به احتمال زیاد به تقویت افقی اوراق قرضه در جامعه ما بین شهروندان که در حال ساخت فداکاری بزرگ در حالی که تضعیف بیشتر عمودی با رهبری در بالا” پیش بینی Narciso Michavila یک جامعه شناس و رئیس جمهور GD3 یک رای گیری شرکت است.

ناشی از بی اعتمادی ممکن است در حال حاضر انجام شده است. در یکی از شرکت های اخیر نظرسنجی منتشر شده در روزنامه ABC تقریبا دو سوم از مردم دولت را متهم به پنهان کردن اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

“هیچ سیاستمدار برگزار می شود مسئول ایجاد این بحران” آقای Michavila گفت. “اما برخی احتمالا می تواند برای ریختن نفت به جای استفاده از یک سطل آب برای خاموش کردن آتش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>