اسپانیا قفل کردن یک منطقه با 400000 نفر پس از سنبله در coronavirus موارد


اسپانیا قفل کردن یک منطقه در نزدیکی بارسلونا با 400000 نفر پس از سنبله در coronavirus موارد فقط به عنوان به انگلیسی آماده به سر وجود دارد در تابستان مدتها در انتظار تعطیلات

  • اسپانیا کاتالونیا منطقه دارای قفل شده است و با مساحت بیش از 400 ، 000 ساکنان از ظهر امروز
  • می آید به عنوان انگلیسی آماده شدن را بیشتر از “پل هوایی” به دیدار اسپانیا بدون نیاز به قرنطینه
  • منطقه ای رئیس جمهور Quim Torra گفت: امروز صبح که هیچ کس نمی تواند ترک منطقه از 12 بعد از ظهر
  • غربی کاتالان شهر لریدا و بقیه Segrià شهرستان has been locked down پس از افزایش موارد

تبلیغات

اسپانیا کاتالونیا منطقه دارای قفل کردن یک شهرستان بیش از 400 ، 000 نفر پس از یک افزایش در coronavirus موارد – همانطور که استرالیایی ها آماده برای رفتن وجود دارد در تعطیلات.

غربی کاتالان شهر لریدا و بقیه Segrià شهرستان را تحت مستند از ظهر امروز.

“ما تصمیم گرفته اند برای محدود دلم Segria منطقه داده های زیر تایید افزایش شدید COVID-19 عفونت,’ کاتالونیا منطقه ای رئیس جمهور Quim Torra به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که هیچ کس اجازه داده می شود را وارد کنید و یا ترک این منطقه است.

در اطراف 431,183 مردم زندگی می کنند در لریدا است که 173.9 کیلومتر داخلی از بارسلونا با توجه به 2019 آمار و ارقام.

می آید پس از دولت بریتانیا لغو محدودیت های اعمال شده به مردم اجازه زندگی در انگلستان, سفر به این کشور در ‘پل هوایی’ – معنی گردشگران داخلی نمی خواهد که برای رفتن به قرنطینه تا زمانی که آنها بازگشت به انگلستان و یا بعد از جولای 10.

“ما در حال گرفتن یک گام به عقب برای محافظت از خودمان و کنترل شیوع گفت: Torra که توصیف این اقدام به عنوان یک” تصمیم گیری دشوار است.’

شده اند وجود دارد 62,057 موارد تایید شده در کاتالونیا پس از وقوع شروع با 5,673 مربوط به مرگ و میر.

The western Catalan city of Lleida (pictured), with a population of more than 431,183, and the rest of Segrià county were put under lockdown from midday today

غربی کاتالان شهرستان لریدا (در تصویر) با جمعیت بیش از 431,183 و بقیه Segrià شهرستان قرار داده شد و تحت مستند از ظهر امروز

The situation became so serious in recent weeks the health emergencies service had to preemptively build a field hospital (pictured) outside Arnau de Vilanova hospital to treat up to 105 patients if needed

وضعیت طوری شد جدی در هفته های اخیر بهداشت و درمان اضطراری خدمات به حال پیشگیرانه ساخت یک بیمارستان صحرایی (عکس) خارج Arnau Vilanova de بیمارستان برای درمان به 105 بيمار در صورت نیاز

Passengers arrive on EasyJet and Ryanair flights to Palma Majorca today from London Stansted and Luton in the UK as Brits make the most of 'air bridges'

مسافران می رسند در EasyJet و Ryanair پروازها به مقصد پالما مایورکا امروز از استانستد لندن و لوتن در انگلستان به عنوان استرالیایی را بیشتر از ‘پل هوایی’

Miquel Buch های کاتالان وزیر کشور گفت: هر کسی در Segrià شهرستان که می خواستم به ترک نیاز به انجام این کار قبل از سخت مستند تحمیل شد در 12 بعد از ظهر.

او خواسته هر کسی در شهرستان به سفر بین شهرها, بازدید خانه های بازنشستگی و یا دیدار در گروه های بیش از ده.

هر یک از ساکنان Segrià در حال حاضر در تعطیلات و یا به دور از مستند منطقه نیاز به ایجاد راه خود را به عقب با 4 بعد از ظهر و یا در معرض خطر بودن قادر به رسیدن به خانه های خود.

استثنا خواهد بود ساخته شده برای مردم از بازگشت از کار در جای دیگر و یا در یک مورد به مورد و بر اساس.

Segrià شهرستان, کشاورزی, کانون با تعدادی از کشتارگاه است در مواجهه با یک جهش ناگهانی در موارد نسبت به بقیه از منطقه است.

لریدا اصلی بیمارستان تا به حال شش Covid-19 بيمار در اتاق به طور منظم و چهار در ICU وزیر بهداشت آلبا Vergés گفت: در 22 ژوئن.

روز گذشته این رقم افزایش یافت و به 21 Covid-19 بيمار در اتاق به طور منظم و شش در ICU اما وزارت بهداشت, تکذیب رفتن آنها به مستند بخش هایی از لریدا. چشمگیر U-نوبه خود در این وزارتخانه اعلام کرد یک مستند از کل شهرستان بود ،

وضعیت طوری شد جدی در هفته های اخیر بهداشت و درمان اضطراری خدمات به حال پیشگیرانه ساخت یک بیمارستان صحرایی در خارج Arnau Vilanova de بیمارستان برای درمان به 105 بيمار در صورت نیاز.

تعداد موارد در حال حاضر یک نگرانی مقامات بهداشت گفت: اما آنها می خواهند برای جلوگیری از جامعه قبل از گسترش این ویروس می شود خارج از کنترل است.

دیروز وزارت بهداشت اعلام کرد 276 تازگی تایید Covid-19 موارد قبلی 24 ساعت 60 آمد که از لریدا. برخی از 4,030 موارد COVID-19 تایید شد, در استان لریدا در روز جمعه.

بسیاری از کسانی که آلوده هستند که فصلی میوه چینان با شیوع همچنین هدف قرار دادن یک آپارتمان در یک خانه سالمندان و یک سرپناه برای افراد بی خانمان با توجه به Anadolu Agency.

‘این ویروس منتقل می شود ما واقعا می خواهید برای پهن کردن منحنی در لریدا,’ Ms Vergés گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

شهرستان مرزهای منطقه آراگون بود که اولین منطقه اعلام محلی مستندات در زمانی که کشور در وضعیت اضطراری به پایان آمد در 21 ژوئن.

A passenger wearing a face mask arrived to board Ryanair flight FR2190 to Malaga at London Southend Airport in Essex on Wednesday

یک مسافر با پوشیدن یک ماسک صورت وارد شده به هیئت مدیره شرکت هواپیمایی رایان ایر پرواز FR2190 به مالاگا در London Southend Airport در اسکس در روز چهارشنبه

Holidaymakers returned to Portals Nous in Mallorca yesterday as Spain's tourism industry opened amid coronavirus

گردشگران داخلی بازگشت به پورتال Nous در مایورکا در روز گذشته به اسپانیا از صنعت گردشگری افتتاح شد در میان coronavirus

می آید پس از یک Covid-19 شیوع ماه گذشته در لریدا را کستریللن مراقبت در منزل. آزمون یافت پنج کارگران و 13 و افراد مسن آزمایش مثبت است. چهار نفر بودند به بیمارستان منتقل شد.

اسپانیا و مرگ و مير به تازگی بازگشت به حالت عادی در مقایسه با مدت مشابه بیش از پنج سال گذشته با هیچ بیش از حد مرگ و میر پس از 18 مارس.

برخی از 174 عفونت تشخیص داده شده اند در این کشور در 24 ساعت گذشته یک افزایش در مقایسه با دیروز وقتی 134 ثبت شد. در مجموع 250,545 آلوده شده است در اسپانیا.

پس از تقریبا 100 روز حبس اسپانیا رسیده بود به اصطلاح جدید طبیعی است. محدودیت برداشته شد و هم مرز با اتحادیه اروپا و 15 غیر شنگن کشورهای منطقه باز شد.

ورود از انگلستان ندارد و به خود منزوی در هنگام ورود اما باید به پوشیدن ماسک صورت در حمل و نقل عمومی و فضاهای عمومی که در آن ممکن است به حفظ پنج پا فاصله.

مسافران از انگلستان هم اکنون می توانید مراجعه کنید 73 مقصد با هیچ اجباری قرنطینه پس از بازگشت خود از جولای 10 – از جمله فرانسه, ایتالیا, اسپانیا, آلمان, نیوزیلند مالت و باربادوس.

یک سخنگوی اسپانیا وزارت بهداشت مصرف و رفاه اجتماعی گفت: MailOnline: ‘[Coronavirus رئیس] فرناندو سیمن همواره حفظ شده است که این ویروس ناپدید شده است, آن است که هنوز هم وجود دارد بنابراین این واقعیت است که موارد تشخیص داده می شوند به این معنی است که سیستم های تشخیص مشغول به کار هستند.

‘کلیدی در این مرحله است که تشخیص زود هنگام و مورد ردیابی است. 60 درصد از موارد است که در حال حاضر تشخیص داده ها بدون علامت است که با تاثیر کمتر بر فرد.

‘شیوع دارد و باقی خواهد ماند تا زمانی که وجود دارد هیچ واکسن مهم ترین چیز این است که تشخیص آنها را به سرعت و ردیابی تماس به نگه داشتن آن را تحت کنترل.’

در کاتالونیا دولت داده بود افراد مسئولیت برای جلوگیری از سرایت. محدودیت در ظرفیت را در کافه ها و رستوران های دیگر اعمال می شود اما سالن را باید برای اطمینان از فاصله پنج پا در بین مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im