SpaceX را کشتی فضایی موشک نمونه های منفجر شده در طول آزمونیک نمونه اولیه از SpaceX آینده heavy-lift موشک کشتی فضایی منفجر شد و در روز جمعه در زمین آزمایش در جنوب تگزاس به عنوان ایلان فضای شرکت به دنبال یک برنامه توسعه تهاجمی به پرواز راه اندازی خودرو برای اولین بار.

تست انفجار ربطی به SpaceX آینده راه اندازی دو فضانورد ناسا از فلوریدا مرکز فضایی کندی با استفاده از موشک های مختلف سیستم فالکون 9 با خدمه کپسول اژدها ثابت در بالای صفحه.
A prototype of SpaceX’s Starship spacecraft is seen in Boca Chia, Texas, in September.

یک نمونه اولیه از بین رفته در مواد منفجره سنگ اسمانی بزرگ در SpaceX را در بوکا چیکا سایت آزمون در روز جمعه به عنوان دیده می شود در یک livestream ثبت شده در سایت ناسا Spaceflight. هیچ فوری نشانه ای از آسیب. SpaceX بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کشتی فضایی یک موشک ایستاده 394ft قد بلند طراحی شده است برای حمل انسان و 100 تن محموله به ماه و مریخ است. این فضا شرکت برنامه ریزی شده نسل بعدی به طور کامل قابل استفاده مجدد راه اندازی خودرو, مرکز مشک را به جاه طلبی های انسان را به فضا سفر مقرون به صرفه است.

جوی رولت
(@joroulette)

یک کشتی فضایی نمونه اولیه فقط منفجر شد در بوکا چیکا تگزاس در طول استاتیک آتش تست. SpaceX اعطا شد مجوز FAA دیروز برای انجام پروازهای زیر مداری هنوز مطمئن شوید که کسانی که اولین پرواز آزمایشی اتفاق خواهد افتاد. تصویری/خوراک زنده از @NASASpaceflight pic.twitter.com/dqnQv1lqBV

29 مه سال 2020

جنوب تگزاس تسهیلات نشسته در کنار یک محله کوچک است که SpaceX شده است در تلاش برای خرید, برای, تست, فضا, اما برخی از ساکنان را تحت فشار قرار دادند در این شرکت را ارائه می دهد و متهم مشک را وکلای غیر واقع بینانه پایین ارزیابی اموال.

SpaceX در میان سه شرکت اعطا ترکیب $1bn توسط ناسا در ماه گذشته به توسعه موشک سیستم قادر به گذر گاه باری و انسان به ماه. SpaceX پیشنهاد کشتی فضایی برای جایزه.

FAA اعطا فضای شرکت مجوز پنج شنبه شروع به انجام اولین پرواز زیر مداری آزمون هر چند معلوم بود که این آزمون رخ می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>