SpaceX Dragon خدمه کپسول اسکله در ایستگاه فضایی بین المللیصرف 19 ساعت پس از انفجار از فلوریدا و با یک استراحت کوتاه برای برخی از Black Sabbath موسیقی در بین دو فضانورد ناسا لنگر انداخت که SpaceX Dragon خدمه کپسول به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) روز یکشنبه در یکی دیگر از نقطه عطف لحظه خود را برای ماموریت تاریخی.

دقت حرکت 262 کیلومتر در مورد زمین هر دو فضاپیما سفر در 17,500 mph, اولین بار از ماه جولای سال 2011 است که ما ساخته شده بشر-دارای وسیله نقلیه بلند بازنشسته شاتل فضایی آتلانتیس به اتمام بود یک قرار ملاقات گذاشتن.

همچنین این اولین جفت شدن در فضا شامل یک crewed فضاپیمای ساخته شده توسط یک نهاد خصوصی که SpaceX شرکت تاسیس شده توسط میلیاردر کارآفرین Elon Musk که در اشک را شکست در یک پست-راه اندازی کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

SpaceX تایید متصل ساخته شده بود در 10.16 am ET بالاتر از چین و مغولستان مرز خدمه ISS زنگ ایستگاه بل سه بار در دریایی سنت به سیگنال ورود جدید.

آن را به خصوص تند و تلخ لحظه برای فضانورد داگ هرلی که سرنشین 2011 ماموریت که بسته 30 ساله شاتل برنامه و در حال حاضر اولین crewed تست پرواز تحت ناسا $6.2 میلیارد دلار خصوصی-عمومی مشارکت شناخته شده به عنوان خدمه تجاری برنامه.

“این یک افتخار واقعی به بخش کوچکی از این نه سال تلاش از آخرین باری ایالات متحده سفینه فضایی لنگر انداخت با ISS,” او گفت و اشاره کرد که SpaceX Dragon تنها برای اولین بار از یک نسل جدید از بخش خصوصی ساخته شده و فضاپیما از جمله بوئینگ CST100-Starliner که در نهایت حمل انسان است.

“این است که زمان باور نکردنی در ناسا … وسایل نقلیه جدید به پرواز ادامه ماموریت در پایین مدار زمین و پس از آن به ماه و مریخ است.”

هرلی و crewmate باب Behnken شروع docking روز یکشنبه با Black Sabbath آهنگ سیاره کاروان بازی های برگزار شده به آنها توسط ماموریت کنترل در Hawthorne, کالیفرنیا, موسیقی interlude پیش از مراسم خود را با ناسا همکار کریس کسیدی است که روی ISS از اواسط ماه آوریل است.

دو آمریکایی و دو spaceflight جانبازان صرف خواهد شد تا چهار ماه در مدار زمین در حالی که مهندس از SpaceX تجزیه و تحلیل هر جنبه ای از سفینه فضایی خود را عملکرد است. موفق فرود گاهی این تابستان خواهد هموار کردن راه برای به طور منظم ماموریت های عملیاتی در اوایل ماه اوت است.

در طولانی-برگزار سنت فضانوردان رو به انتخاب یک نام برای سفینه فضایی خود را و اعلام کرد چند ساعت پس از دیدنی lift-off از مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال آنها تجلیل شاتل مدارگرد آنها هر دو پرواز سرنشین.

“بدون ado بیشتر, ما می خواهم به شما خوش آمد داخل کپسول تلاش” هرلی گفت.

“ما تصمیم تلاش برای چند دلایل چرا که از این باور نکردنی تلاش ناسا, SpaceX و ایالات متحده بوده است پس از پایان برنامه شاتل در سال 2011.

“دلیل دیگر این است که کمی بیشتر شخصی به باب و I. ما هر دو به حال ما اولین پرواز در شاتل اندور و آن را فقط به معنای بسیار برای ما برای انجام این نام است.”

ناسا پرواز مدیران در هوستون در حال استقبال از کلمات برای خدمه پس از فرض کنترل Behnken و Hurley ماموریت زیر تلاش خود را متصل.

برای اولین بار پس از بازنشستگی شاتل فضایی شما را به اتمام تاریخی سوار شدن به ISS و باز کردن فصل جدیدی در انسان به فضا اکتشاف” جاشوا Kutryk, یک ایستگاه فضایی ماموریت کنترل اعلام کرد.

“به ما SpaceX همکاران براوو در حال حاضر با شکوه در spaceflight تاریخ و در شروع یک سفر جدید که تغییر کرده است از سفر به فضا در این دوره جدید از فضای حمل و نقل است.”

شنبه پیشگامانه, راه اندازی, که در 3.22 pm ET پس از تاخیر فقیر آب و هوا از چهار شنبه, روشن آسمان بیش از کیپ کاناورال به عنوان Falcon 9 rocket تبحر یک دنباله در سراسر اقیانوس اطلس در 12 دقیقه سفر به مدار. این کپسول می تواند دیده می شود در آسمان بالا انگلستان تعقیب کردن ISS.

“این است راه بیش از حد طولانی” جیم Bridenstine این مدیر ناسا گفت: از راه اندازی. “این فقط شگفت انگیز روز. من تنفس آه امداد اما من نمی خواهد بود تا باب و داگ به خانه با خیال راحت.”

مشک بنیانگذار PayPal و ماشین های الکتریکی تولید کننده تسلا احساسی بود در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از راه اندازی که توسط شرکت داشتند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایک پنس آمریکا معاون رئیس جمهور.

“این اوج یک مقدار باور نکردنی از کار توسط SpaceX تیم توسط ناسا و توسط تعدادی از شرکای دیگر,” او گفت:. “شما می توانید در این نگاه به عنوان نتایج حاصل از یک صد هزار نفر تقریبا زمانی که شما اضافه کردن تمام تامین کنندگان و هر کس کار فوق العاده سخت را به این روز اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im