فضای رشد کاهو به فضانوردان بیشتر رژیم غذایی متنوعتجربه بی وزنی زل زده به زمین به عنوان یک نقطه آبی رنگ و عجله آدرنالین بودن رو به مدار در 20 ، 000 مایل در ساعت: زندگی به عنوان یک فضانورد مختلف جاذبه های منحصر به فرد.

مواد غذایی است که در میان آنها نیست با مسافران فضایی در طول سال پایدار خوراک مانند یخ خشک یخ-کرم مایع و نمک و فلفل و خشک و میگو کوکتل. این منو در حال حاضر به طور گسترده با اولین فضا رشد کاهو داشتن شده است در بر داشت به عنوان امن مغذی و خوش طعم به عنوان زمین-رشد انواع.

گییا ماسا از ناسا در مرکز فضایی کندی سرب دانشمند در کاهو رو به رشد پروژه گفت که در حال رشد مواد غذایی در فضا می تواند بسیار مهم برای فضانوردان در بلند مدت ماموریت مانند آرتمیس سوم, برنامه ریزی برای فرود انسان بر روی ماه در قطب جنوب توسط 2024 و ناسا برای اولین بار crewed ماموریت به مریخ برنامه ریزی شده برای اواخر 2020s.

“اگر شما فروشگاه بسته بندی مواد غذایی برای طولانی مدت کیفیت و عطر و طعم و کیفیت تغذیه کاهش ویتامین تنزل” او گفت:. “ما نمی تواند تضمین نماید که آنها در حال رفتن به دریافت تغذیه به اندازه کافی در حال حاضر.”

او افزود: “همچنین ممکن است مزایای روانی رشد گیاهان و مراقبت از گیاهان است.”

فضای غذا است گفت: برای بهبود وضعیت در سال های اخیر – هر چیزی فرستاده شده به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) به نمره شش یا بالاتر در یکی-به-نه طعم مقیاس که در آن یکی از “بدترین چیزی که شما تا کنون طعم”. اما حتی پس از فضانوردان می تواند به رشد خسته از همان قدیمی وکیوم-بسته بندی وعده های غذایی.

“وجود دارد برخی از وزن از دست دادن بسیاری از فضانوردان گفت:” ماسا.
A crop of ‘Outredgeous’ red romaine lettuce grown in the Veggie planting system on the International Space Station.

کاهو رشد کرده بود در دسته پردازنده ISS بین 2014-16. گیاهی تولید سیستم شناخته شده به عنوان گیاهی – متشکل از گیاه بالش (واحد مهر و موم شده حاوی سرامیک خاک) ، چراغ روشنایی و سیستم های آبیاری که شامل فضانوردان تزریق آب از طریق یک لوله.

کاهو محصولات رشد دست نخورده برای 33 تا 56 روز قبل از برداشت و خورده یا عمیق یخ زده و بازگشت به زمین به صورت شیمیایی و بیولوژیکی تجزیه و تحلیل. فضانوردان مالیده برگ با sanitised دستمال مرطوب قبل از غذا خوردن. “ما نمی خواهیم به هر کسی که بیمار است. همین دلیل است که ما در حال انجام همه این زمینه گفت:” ماسا.

فضای رشد کاهو مشابه بود در ترکیب به زمین-رشد کنترل و برخی از گیاهان شد و حتی غنی از عناصر مانند پتاسیم و سدیم و فسفر و گوگرد و روي. آنها به سطوح بالاتر از باکتری ها احتمالا با توجه به رو به رشد خود را در هوای گرم بیشتر از هوای مرطوب و بسته-سیستم تهویه اما یافت نشد برای حمل هر گونه باکتری های خطرناک مانند کليفرم E coli یا سالمونلا. یافته های این پروژه منتشر شده در مجله Frontiers در علوم گیاهی.

ناسا در حال حاضر در حال گسترش طیف وسیعی از تولید و رشد پردازنده ISS با برنامه ای برای پاک چوی dragoon, کاهو سبز چمنی خردل و پسر kale به رشد بعد از این سال و همچنین گوجه فرنگی و فلفل. آن را طولانی تر خواهد بود قبل از این می تواند تبدیل به یک هم بزنید سرخ ، “ما هیچ جا به طبخ وجود دارد بنابراین ما به دنبال در چیزهایی است که طعم خوب نسیم” گفت: Massa.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>