کره جنوبی است که ضرب و شتم Coronavirus. تست توده کلیدی است. اما بیشتر وجود دارد.


چانگ سونگ-Jun/گتی

آمریکایی ها به خوبی می توانم به نگاه به کره جنوبی برای یک مثال از اینکه چگونه به شامل و احتمالا شکست سریع-پخش coronavirus.

پس از چند روز تامل است که در آن رئیس جمهور مون جائه-در و دستیاران خود را نمی توانستم باور چگونه به سرعت این بیماری پخش شد از چین آنها را از خواب بیدار به خطر و نهاد یکی از موثر ترین سیستم های در هر نقطه.

کره جنوبی را وحشت زده Coronavirus تلفن همراه هشدار مفید هستند اما آنها ممکن است TMI

در یک نوآوری قابل توجه درایو-توسط مراکز آزمون کسانی که با علائم بدون درخواست آنها را به ترک وسایل نقلیه خود را. سریع دما, چک, انگشت در داخل دهان و شاید بینی با یک سواب پنبه و آن را بیش از همه تا زمانی که نتایج شناخته شده چند ساعت بعد.

دکتر Ogan Gurel که مدرک پزشکی خود را از دانشگاه کلمبیا در نیویورک نقل مکان کرد و به سئول 10 سال پیش به نقل از درایو تست به عنوان یکی از “vulture از اقدامات” طراحی شده برای جلوگیری از ویروسی شدن قریب به اتفاق این کشور از 51 میلیون نفر است.

“وجود دارد هیچ گلوله نقره ای” می گوید Gurel که می آموزد پزشکی و ارائه مشاوره های علمی. “به صورت جداگانه, مردم, ممکن است رنج می برند اما در مجموع آنها را تا پایان با کیفی ثبات.” که است که می گویند برای جمعیت کلی این بیماری تحت کنترل در آورده است.

اثبات شده است در اعداد نشان دادن موارد جدید در کره جنوبی کاهش پیوسته–فقط 110 روز پنج شنبه به کمترین میزان در بیش از دو هفته 177 اعلام شد درمان و به خانه فرستاد. تمام گفته تعدادی از موارد در مجموع 7,979 اما به طور کلی احساس حس بدترین است.

“کره جنوبی است که تنظیم یک مثال خوب برای ایالات متحده گفت:” جانگ سونگ یون که هنوز هم سوار مترو به محل کار هر روز در حالی که بسیاری از همکاران او سعی کنید به کار از خانه. “آنها می گویند ما کره ای ها هستند و نه موثر در برخورد با این مشکل است.”

چنین خوشبینی محتاطانه نشان دهنده قابل تشخیص تغییر در ملی خلق و خوی از نزدیک وحشت است که کشور را فرا گرفته و پس از این ویروس کشف می شود ناشی از یک کلیسا در شهر دائگو 170 کیلومتری جنوب شرقی سئول. این کلیسا یکی از ده ها اجرا شده توسط مرموز Shincheonji فرقه که رهبر Lee Man-hee شده خود را اعلام تجسم عیسی مسیح است.

“وجود دارد برخی از مقاومت در میان آنها را به آزمایش می گوید:” Gurel اما در حال حاضر تقریبا تمام فرقه را 230,000 اعضای بررسی شده است. بسیاری از کسانی که مبتلا به این بیماری شدند اعضای کلیسا و یا گرفتار این ویروس از اعضا که ممکن است تصویب آن از طریق دو یا سه نفر دیگر که در نوبه خود منتقل و آن را به هنوز هم بیشتر تماس با ما.

کره ای, خود نظم و انضباط و انسجام جامعه توضیح بسیاری از موفقیت در از آمدن به شرایط با یک بیماری باقی می ماند که تقریبا خارج از کنترل در جای دیگر.

“میزان موارد جدید است کاهش تدریجی مقدار بیشتر در ایتالیا و ایران یا آمریکا می گوید:” Gurel. “آنها شده ایم که اقدامات بسیار سازنده باشد. بوده و برای جداسازی مناطق خوشه اما نه در یک توتالیتر راه است.”

کاملا جدا از در دسترس بودن سریع بدون هزینه تست دکتر Gurel نقل از رشته کره ای ها در غذای مشاوره از همه نوع. “وجود دارد یک پیام ثابت در مورد بهداشت اجتماعی,” او می گوید. اجتناب از فضاهای عمومی مکرر شستن دست که “در نهایت بهبود این وضعیت است.”

کیم Ganglip, معاون بهداشت وزیر مشخص فلسفه پشت این کمپین برای توقف گسترش این بیماری است.

“از نظر ما دو ارزش مهم باشد,” او گفت: روزنامه نگاران در سئول. “برای اولین بار است که مشارکت عمومی باید امن از طریق باز بودن و شفافیت. دوم این است که احترام به تفکر خلاق و استفاده از برش لبه تکنولوژی به توسعه موثر ترین وسیله برای پاسخ.”

بر این اساس او گفت: “دولت در حال کار بر روی راه های مختلف برای اطمینان حاصل شود که اطلاعاتی که شهروندان نیاز به ایمن ماندن شامل توضیحات مفصل.”

هنگامی که یک بیمار تایید شده است به این بیماری عبارت “هشدار اضطراری” در گوشی های تلفن همراه خود را نشان می دهد و یا او را “سفر به تاریخ” گفت: کیم. “بیشتر شفاف و به سرعت اطلاعات دقیق ارائه شده است, بیشتر مردم اعتماد به دولت است.”

اگر این رویکرد به نظر می رسید مانند یک نفوذ در حریم خصوصی کیم تصویب است که همین استدلال در رد کردن آنچه که او به نام “سنتی پاسخ به شیوع بیماری مسری” است که درگیر “قفل کردن مبتلا مناطق و جداسازی آلوده قربانیان است.”

که رویکرد او گفت: تا به حال تنها “متوسط اثر” در حالی که ظاهر می شود “نزدیک فکر سرکوبگر و انعطاف ناپذیر است.” در واقع او گفت: “ما با تجربه عواقب مضر با دموکراسی در حال تضعیف و فعال مشارکت عمومی در فرایند کاهش می یابد.”

به عنوان یک کشور دموکراتیک و پلورالیستی جامعه گفت: Kim “ما باید فراتر از محدودیت های روش مرسوم برای مبارزه با بیماری های عفونی.”

اما چگونه می تواند به کره جنوبی موفق به متوقف کردن ترفند چسبیده به اصول دموکراتیک در حالی که در تلاش به مردم بگویید چه باید بکنید و چگونه رفتار کنند ؟ پاسخ برخی بر این باورند نهفته در کره تاریخ نظامی.

“داشتن نظامی بزرگ و نیاز به باقی می ماند در ثابت آمادگی برای وقوع جنگ است که احتمالا مفید می گوید:” استیو تارپ بازنشسته افسر ارتش ایالات متحده که در شبه جزیره برای چند دهه. “دولت نیز به سرعت قادر به جلو و دارایی از نظامی مانند پرستاران و دیگران به کمک در تلاش است. ما دیدن تصاویر از سربازان راه رفتن در اطراف در hazmat مناسب سمپاشی مکان های مختلف.”

پس از آن بیش از حد تارپ یادداشت جغرافیا کمک می کند. “کره جنوبی است که در اصل یک جزیره با آب در سه طرف”–و منطقه غیرنظامی بین کره شمالی و کره جنوبی “مسدود کردن دشمن ملت به شمال است.”

او می افزاید: در یک ایمیل “کوچک اندازه جغرافیایی از کره جنوبی و راه آهن و شبکه های جاده نیز به این معنی است که دارایی/منابع مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس می تواند از توزیع سرعت در سراسر کشور–فقط در عرض چند ساعت.”

کره سابقه داشتن مبارزه و شکست خورده قبلی اپیدمیولوژیک تهدیدات بدون شک کمک کرده است.

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مردم به نظر می رسید بی اعتنا به خطر یک بیماری همه گیر می کند تام Coyner یک زمان کسب و کار مشاور در سئول در کره جنوبی “ملی سلامت برنامه نسبتا ایمنی بدن به فشارهای سیاسی است.” در نتیجه “اقدامات پیشگیرانه از جمله کسانی که مربوط به همه گیر ممکن است مانند سارس, MERS, و در حال حاضر COVID-19 بودند تحت درمان جدی و بعید است در صورت کاهش بودجه. “

هنک موریس همچنین یک مشاور در سئول موافق است. “کره ای ها باید توسعه عفونت ویروسی تست ظرفیت از زمان سارس و MERS و همچنین برای آنفولانزای خوکی همه که در 20 سال گذشته” او می گوید. “آنها شروع به در حال توسعه در مقیاس بزرگ آزمایش سال پیش و اختصاص داده اند برخی از منابع به قابلیت تست در هر سال است.”

شگفت آور, حتی, کره ای, محافظه کاران به تلخی مخالف لیبرال سیاست های رئیس جمهور کره ماه نمی تواند انکار کند که کره رویکرد به کروناویروس در واقع به نظر می رسد به کار.

“ما بسیار پیشرفته می گوید:” Maeng Joo-seok منظم شرکت کنندگان در جناح راست تظاهرات قبل از دولت آنها را ممنوع اعلام کرد. “ما بسیار توسعه یافته و قابل اعتماد” — به اندازه کافی به رسوخ کردن کره ای ها با اعتماد به نفس در توانایی خود را برای شکست دادن این شانس به آنها انجام داده اند به طوری که اغلب از کشور افزایش یابد از ویرانه های جنگ.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de